NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

USA és a világ

31 feliratkozó

több mint 2 éve
Teabee Denver Broncos 717
Véget ért a NATO csúcstalálkozója, a magyar miniszterelnök Facebook-oldalán jelentkezett:

Magyarország biztonságát ebben a helyzetben is garantálni kell, hiszen az a legfontosabb. Világossá tettem, hogy Magyarország nem vesz részt ebben a háborúban, és nem is engedi, hogy belesodorják ebbe a háborúba. A Magyarországra érkező menekültek számára pedig a megfelelő ellátást biztosítani fogjuk.

Ez NATO-tagként adott esetben opcionális?
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 556 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Jók ezek a képek a fegyveres civilekről.
Csak kb annyit érnek mint én egy NFL meccsen. Főleg ha így a nyílt utcán sétálgatnak.
Bazzani
Az ukránok többsége - veled ellentétben - tud lőni, mert mindenki kap katonai alapkiképzést.
Willie Parker
Hiba is volt eltörölni a sorkatonaságot szvsz
peach
Te voltál katona? Mert én még igen. És minden ott megélt / látott / tapasztalt élményem alapján csak azt tudom mondani, hogy a sorkatona az nem katona. Az egy olyan civil, akire katona gúnyát húznak 1 évre.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 311
Ekéztük a magyar hadsereget, de azért itt Kelet-Európában max annyi különbség van, hogy ki tudná több napig feltartani a ruszkikat, de amúgy se a román (jah mert rögtön átállnának😊 ), meg a szlovák, cseh haderő sem húzná sokáig. Talán a polálok bírnák a legtovább, de az első igazi akadály Németország lenne nekik! Lent meg a törökök. De remélem csak elméleti síkon beszélünk ezekről most😕
NB2
NATO
gordon
Az európai NATO egységek lennének max bevetve, sztem az USA látványosan kussol a katonai erőről.
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Jók ezek a képek a fegyveres civilekről.
Csak kb annyit érnek mint én egy NFL meccsen. Főleg ha így a nyílt utcán sétálgatnak.
Bazzani
Az ukránok többsége - veled ellentétben - tud lőni, mert mindenki kap katonai alapkiképzést.
Willie Parker
Én tudok lőni.
Kérdezd meg a lányomat.
Egy kétpálcás mackó meg egy egypálcás nyalóka a bizonyíték!!!!
Bazzani
Ez nekem is megy. Élesben ha én vagyok a center jobb lenne ha mindenki a los mögé állna amennyiben van nálam géppuska ... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
Teabee Denver Broncos 717
Régi cimbi hivatásos, mélységi felderítő + US ranger program: "A háború második napján már mindenki kurva jó katona"
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 706 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Jók ezek a képek a fegyveres civilekről.
Csak kb annyit érnek mint én egy NFL meccsen. Főleg ha így a nyílt utcán sétálgatnak.
Bazzani
Az ukránok többsége - veled ellentétben - tud lőni, mert mindenki kap katonai alapkiképzést.
Willie Parker
Én tudok lőni.
Kérdezd meg a lányomat.
Egy kétpálcás mackó meg egy egypálcás nyalóka a bizonyíték!!!!
Bazzani
A lányod nem elég bizonyíték? 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jók ezek a képek a fegyveres civilekről.
Csak kb annyit érnek mint én egy NFL meccsen. Főleg ha így a nyílt utcán sétálgatnak.
Bazzani
Az ukránok többsége - veled ellentétben - tud lőni, mert mindenki kap katonai alapkiképzést.
Willie Parker
Én tudok lőni.
Kérdezd meg a lányomat.
Egy kétpálcás mackó meg egy egypálcás nyalóka a bizonyíték!!!!

több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Jók ezek a képek a fegyveres civilekről.
Csak kb annyit érnek mint én egy NFL meccsen. Főleg ha így a nyílt utcán sétálgatnak.
Bazzani
Az ukránok többsége - veled ellentétben - tud lőni, mert mindenki kap katonai alapkiképzést.
Willie Parker
Hiba is volt eltörölni a sorkatonaságot szvsz



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 286 — Keep pounding
Sőt, most írták, hogy regisztrálják azokat akik fegyvert kapnak, és mentort kapnak maguk mellé

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 311
Jók ezek a képek a fegyveres civilekről.
Csak kb annyit érnek mint én egy NFL meccsen. Főleg ha így a nyílt utcán sétálgatnak.
Bazzani
Az ukránok többsége - veled ellentétben - tud lőni, mert mindenki kap katonai alapkiképzést.
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egyébként ma a válaszonlineon van egy remek cikk a fenti Áder poszt alatti jelenségre is Kósától - akit személy szerint nem bírok - arra, hogy maga a kommunikációs presszing bőven átlendítheti az idióta szavazóját arra a szinre amit már nem tud megfordítani a gazda sem és önjáróvá válik a narratíva.

 www.valaszonline.hu/2022/02/25/eu-kilepes-vita-kosa-andras-publi/
Itt a cikk.
VanillaSky
Jó, gondolatébresztő cikk. Néhány éve még vitáztam volna vele, de azóta alaposat változott a véleményem. Látva például, hogy 4 év Trump mit tudott művelni az amerikai republikánus szavazótáborral. Egy kétszáz éves demokráciában a saját demokratikus rendszerükben nem bízik a republikánus tábor 70+%-a. És hőstettnek látja, hogy a saját parlamentjüket megrohanták. Meg vallásszerű covidtagadók / vakcinagyűlölők hadseregeit nevelte ki az agymosás coviddal kapcsolatban.

(Mondjuk tanulhattam volna a történelmi tapasztalatokból, mert önállóvá váló meghülyített tömegeket sajnos sokszor produkált már a történlem. De sajnos az ember a történelemből ritkán tanul, beleértve jómagamat is, akármennyire is próbálom, hogy ne így legyen. A saját tapasztalat kell sajnos, hogy belássa az ember. Már aki képes rá, hiszen éppen arról szól a sztori, hogy rengeteg embernek a saját tapasztalat is kevés.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Teabee Denver Broncos 717
és az eredeti írás 50 tankot ír
több mint 2 éve
Teabee Denver Broncos 717
Ja, tényleg ez a legenda. Csak ezek tán nem tudták, h háború van, ők hadgyakorlatra mentek
több mint 2 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 517 — Colts Fan


Szerkesztette: Tony Adams
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 733
Kemény, ha igaz
Teabee
56-ban volt egy szovjet tank Tótkomlóson, amelyik parancsnoka Szuezt kereste Békés megyében

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Teabee Denver Broncos 717
Kemény, ha igaz
több mint 2 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 517 — Colts Fan


több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 992
Befagyasztotta Putyin vagyonát az EU-444
Amadeus
És ez mit jelent a gyakorlatban?

Én félek, hogy ezek már leperegnek róla. :/
Vrij6
Semmit...nem az EU-ban tartja a vagyonát...a szokásos látszatintézkedés...bezzeg a lengyelek, csehek...ők kitiltották az orosz gépeket a területükről.
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 426 — Слава Україні! Героям слава!
Befagyasztotta Putyin vagyonát az EU-444
Amadeus
És ez mit jelent a gyakorlatban?

Én félek, hogy ezek már leperegnek róla. :/

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 733
Befagyasztotta Putyin vagyonát az EU-444

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
Én is visszatérnék egy pillanatra a mi fiainkhoz: vagyunk kb. 35000-en, vettünk (még nem ért ide mind) 300 db 2+9 fős Gidránt. Mi a terv? Beül mindenki (Jucikástól, tábornokostól), oszt' elhajtanak a csatatérre?
Teabee
A tábornokok fehér lovon léptetnek majd 😊

több mint 2 éve
Teabee Denver Broncos 717
Én is visszatérnék egy pillanatra a mi fiainkhoz: vagyunk kb. 35000-en, vettünk (még nem ért ide mind) 300 db 2+9 fős Gidránt. Mi a terv? Beül mindenki (Jucikástól, tábornokostól), oszt' elhajtanak a csatatérre?
több mint 2 éve
SBL Green Bay Packers 2 153
Ekéztük a magyar hadsereget, de azért itt Kelet-Európában max annyi különbség van, hogy ki tudná több napig feltartani a ruszkikat, de amúgy se a román (jah mert rögtön átállnának😊 ), meg a szlovák, cseh haderő sem húzná sokáig. Talán a polálok bírnák a legtovább, de az első igazi akadály Németország lenne nekik! Lent meg a törökök. De remélem csak elméleti síkon beszélünk ezekről most😕
NB2
Pontosítanék, a csehek meg a szlovákok egymást rendeznék el 😊
somoskovig
És ha ez a sok kis ország összefogna és együtt harcolna ha kell? Vagy ez nem opció?

Sajnos tudom a választ, de azért mint gondolatébresztőt leírtam.
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 311
Nem akarom elhinni h ez létezik. Nyilván hallottam, de akkor sem akarok hinni a füleimnek.
csebi
A helyzet az, hogy most nem annyira értem már hogy mi történik, egyre kevesebb rendszert látok az oroszokban is. Értem, hogy káosz politika, zűrzavarkeltés stb. a központi eleme az orosz surkovi politikának, de többnyire van egy látható szándék.

Azt gondolom, hogy a szemünk előtt zajlik a XXI. század legnagyobb bűvészmutatványa, csak szintet lépett az orosz cirkusz.
Gyurma Pappa
Nem az van, hogy a Stratofortresseket Finnországban és Svédországban tankoltatják?

Mert akkor "a beavatkozás-logika" hagymázos képébe ez is tulajdonképpen belefér.

Szerkesztette: Willie Parker