NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

USA és a világ

31 feliratkozó

több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 311
Nálunk hány éves korig van sorkötelezettség?
bcsarli
Hadkötelezettségnek hívják és

50 éves korig
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 564 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Nálunk hány éves korig van sorkötelezettség?

több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 426 — Слава Україні! Героям слава!
SzP kitett egy videót ahol elmondta hogy a rezsi csökkentés biztonságban van. Én megnyugodtam, le is fekszem aludni.
csebi
Ha atomhaboru lenne a tet, akkor is megvedenek!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 5 878
SzP kitett egy videót ahol elmondta hogy a rezsi csökkentés biztonságban van. Én megnyugodtam, le is fekszem aludni.
csebi
Azért politikusnak születni kell... Nem lenne gyomrom komolyan ehhez
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 437 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tegnap összeházasodtak.

Ma együtt harcoknak az oroszok ellen. A fiatal feleség is maradt és fegyvert fogott.

Remélem együtt és épségben túlélik ezt az őrületet.

Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 651 — Lucas Scott
SzP kitett egy videót ahol elmondta hogy a rezsi csökkentés biztonságban van. Én megnyugodtam, le is fekszem aludni.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
21-22 között kaptok egy olyan videót, hogy el lehet gondolkodni a holnapon.
az emberek gonosznak.
Mindig azok voltak.
21.30 kb
ozibozi
Ugye nem valami Putyin home sztriptíz?

több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Te voltál katona? Mert én még igen. És minden ott megélt / látott / tapasztalt élményem alapján csak azt tudom mondani, hogy a sorkatona az nem katona. Az egy olyan civil, akire katona gúnyát húznak 1 évre.
peterk2005
Nem, nem voltam. Nem azt mondtam, hogy az ott megvalósult urambátyám rendszer olyan hűdefasza volt. De a sorkatonaság maga mint ötlet szerintem helyénvaló, amúgy sem ártana fél-egy év alapkiképzés a polgárnak. Lehet kevesebb 20 kg-os 20 éves hülyegyerek rohangálna az utcákon, már ezért megérné.
peach
Azért gondolod így, mert nem voltál katona. Ha lettél volna, tudnád, hogy az a fél-egy év az nem alapkiképzés volt, hanem csak egy idióta emberszivatás, amiből hülyébben jön ki az ember, mint ahogy bement. (A katonai részéről elég ha annyit mondok, hogy én első lépcsős gyalogsági hadosztálynál voltam 1 évig sorkatona, és írd és mond, 1 év alatt tizenkét darab lőszert lőttem ki. Hangsúlyozom, első lépcsős lövész hadosztálynál voltam. A tüzér századnak a fele meg úgy szerelt le, hogy egyszer nem látta elsülni a T72-est.)
peterk2005
Ácsi. Nem azt mondtam, hogy ugyanazt a szart sírom vissza ami nektek jutott. Hanem azt, hogy a sorkatonaság és a normális kiképzés abszolút legit lenne.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 743
21-22 között kaptok egy olyan videót, hogy el lehet gondolkodni a holnapon.
az emberek gonosznak.
Mindig azok voltak.
21.30 kb
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 564 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Jók ezek a képek a fegyveres civilekről.
Csak kb annyit érnek mint én egy NFL meccsen. Főleg ha így a nyílt utcán sétálgatnak.
Bazzani
Az ukránok többsége - veled ellentétben - tud lőni, mert mindenki kap katonai alapkiképzést.
Willie Parker
Hiba is volt eltörölni a sorkatonaságot szvsz
peach
Te voltál katona? Mert én még igen. És minden ott megélt / látott / tapasztalt élményem alapján csak azt tudom mondani, hogy a sorkatona az nem katona. Az egy olyan civil, akire katona gúnyát húznak 1 évre.
peterk2005
Jah!
Másfél év alatt 9 lőszert lőttem ki az AMD ből...
Max annyi előnyök lenne, h nem kell már megmutatni, hogy kell kibiztositani és felhúzni a fegyvert.😄
zemanla
Jah, kb én is annyit, csak én AK-val. Pluszban lőttem kb 3-at a PA63-as pisztollyal is. Az első a földbe ment 10 méterről, utána szólt a tiszt hogy tartsam kb 30 fokban fölfelé, akkor talán meglesz a céltábla 😊
Ja, és dobtam egy éles kézigránátot is...

több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 426 — Слава Україні! Героям слава!
Igy a kommunizmus aldozatainak emleknapjan (is). Ruszkik, haza!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 347 — Cowboys fan
Te voltál katona? Mert én még igen. És minden ott megélt / látott / tapasztalt élményem alapján csak azt tudom mondani, hogy a sorkatona az nem katona. Az egy olyan civil, akire katona gúnyát húznak 1 évre.
peterk2005
Nem, nem voltam. Nem azt mondtam, hogy az ott megvalósult urambátyám rendszer olyan hűdefasza volt. De a sorkatonaság maga mint ötlet szerintem helyénvaló, amúgy sem ártana fél-egy év alapkiképzés a polgárnak. Lehet kevesebb 20 kg-os 20 éves hülyegyerek rohangálna az utcákon, már ezért megérné.
peach
Azért gondolod így, mert nem voltál katona. Ha lettél volna, tudnád, hogy az a fél-egy év az nem alapkiképzés volt, hanem csak egy idióta emberszivatás, amiből hülyébben jön ki az ember, mint ahogy bement. (A katonai részéről elég ha annyit mondok, hogy én első lépcsős gyalogsági hadosztálynál voltam 1 évig sorkatona, és írd és mond, 1 év alatt tizenkét darab lőszert lőttem ki. Hangsúlyozom, első lépcsős lövész hadosztálynál voltam. A tüzér századnak a fele meg úgy szerelt le, hogy egyszer nem látta elsülni a T72-est.)
peterk2005
nem kell ilyen bonyolultan fogalmazni.
első lépcsős lövész = golyófogó
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Te voltál katona? Mert én még igen. És minden ott megélt / látott / tapasztalt élményem alapján csak azt tudom mondani, hogy a sorkatona az nem katona. Az egy olyan civil, akire katona gúnyát húznak 1 évre.
peterk2005
Nem, nem voltam. Nem azt mondtam, hogy az ott megvalósult urambátyám rendszer olyan hűdefasza volt. De a sorkatonaság maga mint ötlet szerintem helyénvaló, amúgy sem ártana fél-egy év alapkiképzés a polgárnak. Lehet kevesebb 20 kg-os 20 éves hülyegyerek rohangálna az utcákon, már ezért megérné.
peach
Azért gondolod így, mert nem voltál katona. Ha lettél volna, tudnád, hogy az a fél-egy év az nem alapkiképzés volt, hanem csak egy idióta emberszivatás, amiből hülyébben jön ki az ember, mint ahogy bement. (A katonai részéről elég ha annyit mondok, hogy én első lépcsős gyalogsági hadosztálynál voltam 1 évig sorkatona, és írd és mond, 1 év alatt tizenkét darab lőszert lőttem ki. Hangsúlyozom, első lépcsős lövész hadosztálynál voltam. A tüzér századnak a fele meg úgy szerelt le, hogy egyszer nem látta elsülni a T72-est. Túl drága volt bele a lőszer, hogy csak úgy puffogtassák.)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 21 061 — Giants fan
Véget ért a NATO csúcstalálkozója, a magyar miniszterelnök Facebook-oldalán jelentkezett:

Magyarország biztonságát ebben a helyzetben is garantálni kell, hiszen az a legfontosabb. Világossá tettem, hogy Magyarország nem vesz részt ebben a háborúban, és nem is engedi, hogy belesodorják ebbe a háborúba. A Magyarországra érkező menekültek számára pedig a megfelelő ellátást biztosítani fogjuk.

Ez NATO-tagként adott esetben opcionális?
Teabee
Ez a szokásos rizsa a szavazótábornak, amit persze szokás szerint simán be is kajálnak.
Szesze
Ez világos, de mi van ha szólnak, h indulás? Törli a FB-oldaláról?
Teabee
Pontosan tudja, hogy ilyen szitu nem lesz, hisz a NATO már a bevonulás előtt kinyilvánította, hogy nem fog részt venni ebben a háborúban, így nincs semmi kockázata a kamuzásnak, cserébe ismét tetszeleghet a szokásos belevaló-faszagyerek szerepkörben.

Szerkesztette: Szesze
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 651 — Lucas Scott
Véget ért a NATO csúcstalálkozója, a magyar miniszterelnök Facebook-oldalán jelentkezett:

Magyarország biztonságát ebben a helyzetben is garantálni kell, hiszen az a legfontosabb. Világossá tettem, hogy Magyarország nem vesz részt ebben a háborúban, és nem is engedi, hogy belesodorják ebbe a háborúba. A Magyarországra érkező menekültek számára pedig a megfelelő ellátást biztosítani fogjuk.

Ez NATO-tagként adott esetben opcionális?
Teabee
Az kimaradt h “Magyarország egy nehéz helyzetben levő ország” igen nehéz helyzetben van a Mini Putyin

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Nem, nem voltam. Nem azt mondtam, hogy az ott megvalósult urambátyám rendszer olyan hűdefasza volt. De a sorkatonaság maga mint ötlet szerintem helyénvaló, amúgy sem ártana fél-egy év alapkiképzés a polgárnak. Lehet kevesebb 20 kg-os 20 éves hülyegyerek rohangálna az utcákon, már ezért megérné.
peach
Lyézu$hom hány éves vagy te 60? 😀
Ez a létező legboomerebb érvelés ever.
Hanni
34. oszt?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Jók ezek a képek a fegyveres civilekről.
Csak kb annyit érnek mint én egy NFL meccsen. Főleg ha így a nyílt utcán sétálgatnak.
Bazzani
Az ukránok többsége - veled ellentétben - tud lőni, mert mindenki kap katonai alapkiképzést.
Willie Parker
Hiba is volt eltörölni a sorkatonaságot szvsz
peach
Te voltál katona? Mert én még igen. És minden ott megélt / látott / tapasztalt élményem alapján csak azt tudom mondani, hogy a sorkatona az nem katona. Az egy olyan civil, akire katona gúnyát húznak 1 évre.
peterk2005
Jah!
Másfél év alatt 9 lőszert lőttem ki az AMD ből...
Max annyi előnyök lenne, h nem kell már megmutatni, hogy kell kibiztositani és felhúzni a fegyvert.😄




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Véget ért a NATO csúcstalálkozója, a magyar miniszterelnök Facebook-oldalán jelentkezett:

Magyarország biztonságát ebben a helyzetben is garantálni kell, hiszen az a legfontosabb. Világossá tettem, hogy Magyarország nem vesz részt ebben a háborúban, és nem is engedi, hogy belesodorják ebbe a háborúba. A Magyarországra érkező menekültek számára pedig a megfelelő ellátást biztosítani fogjuk.

Ez NATO-tagként adott esetben opcionális?
Teabee
Ez a szokásos rizsa a szavazótábornak, amit persze szokás szerint simán be is kajálnak.
Szesze
Ez világos, de mi van ha szólnak, h indulás? Törli a FB-oldaláról?
Teabee
Biztos nem lesz ilyen. Mint ahogy az oroszok se mennek be ukrajnába.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 244 — Je suis kobranadrág
Nem, nem voltam. Nem azt mondtam, hogy az ott megvalósult urambátyám rendszer olyan hűdefasza volt. De a sorkatonaság maga mint ötlet szerintem helyénvaló, amúgy sem ártana fél-egy év alapkiképzés a polgárnak. Lehet kevesebb 20 kg-os 20 éves hülyegyerek rohangálna az utcákon, már ezért megérné.
peach
Lyézu$hom hány éves vagy te 60? 😀
Ez a létező legboomerebb érvelés ever.
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 347 — Cowboys fan
Sean Penn elment Ukrajnaba doksit forgatni a haborurol.

Biztos megismerik majd az orosz katonak, aztan mikor valami tortenik vele, kirobban az, aminek nem kene.
Stez
Nincs meg az el chapo-s sztorija?
r.baggio
De megvan, de szerintem ez kicsit mas szituacio. Itt bemegy sok szazezer katona koze, akiknek a java nem ismeri majd, plusz ha netan elkezdik kemenyebben loni egymast az oroszok es ukranok es elteved egy golyo, vagy egy rossz helyre tevedo bomba eltrafalja, akkor jon a 3. vh. Mert hogyne, majd az amerikaiak biztos elnezik, hogy a sztarjukat leszedtek.

En errol az oldalrol nezem, es igy szvsz oriasi felelotlenseg elmennie Penn-nek egy ilyen korzetbe. Ha vele valami tortenik, azzal lehet, hogy belesodorja sok millio honfitarsat is az ertelmetlen halalba.
Stez
Én megfordítanám. Szerinted Amerika háborúba menne Sean Pennért? Ráadásul úgy, hogy Ő ment oda, önszántából. Nem egy rajta kivülálló okok miatt Ukrajnában ragadt avarage Joe válna ártatlan áldozattá.

Ha egy amerikai háborús riporter meghalna a harcokban, szerinted az USA lépne Ukrajnába? Mert ez kb ugyanaz.
Cowboykarcsi90
Nem ugyanaz, mert o filmsztar, egy sok millio ember altal imadott valaki. Noha ez csak halivid, de ugymond o sokak peldakepe, egy arca az orszagnak. Ilyet szerintem nem hagyhatnanak szo nelkul az usakok. Mindegy, hogy onszantabol megy e oda.
Stez
hetek óta arról szól az amerikai kormányzat, hogy mindenki jöjjön ki onnan, és senki se menjen oda.
na ez a tipikus "minek ment oda?" narratíva lenne, és ráadásul még jogos is.
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Jók ezek a képek a fegyveres civilekről.
Csak kb annyit érnek mint én egy NFL meccsen. Főleg ha így a nyílt utcán sétálgatnak.
Bazzani
Az ukránok többsége - veled ellentétben - tud lőni, mert mindenki kap katonai alapkiképzést.
Willie Parker
Hiba is volt eltörölni a sorkatonaságot szvsz
peach
Te voltál katona? Mert én még igen. És minden ott megélt / látott / tapasztalt élményem alapján csak azt tudom mondani, hogy a sorkatona az nem katona. Az egy olyan civil, akire katona gúnyát húznak 1 évre.
peterk2005
Jók ezek a képek a fegyveres civilekről.
Csak kb annyit érnek mint én egy NFL meccsen. Főleg ha így a nyílt utcán sétálgatnak.
Bazzani
Az ukránok többsége - veled ellentétben - tud lőni, mert mindenki kap katonai alapkiképzést.
Willie Parker
Hiba is volt eltörölni a sorkatonaságot szvsz
peach
Te voltál katona? Mert én még igen. És minden ott megélt / látott / tapasztalt élményem alapján csak azt tudom mondani, hogy a sorkatona az nem katona. Az egy olyan civil, akire katona gúnyát húznak 1 évre.
peterk2005
Nem, nem voltam. Nem azt mondtam, hogy az ott megvalósult urambátyám rendszer olyan hűdefasza volt. De a sorkatonaság maga mint ötlet szerintem helyénvaló, amúgy sem ártana fél-egy év alapkiképzés a polgárnak. Lehet kevesebb 20 kg-os 20 éves hülyegyerek rohangálna az utcákon, már ezért megérné.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
Teabee Denver Broncos 717
Véget ért a NATO csúcstalálkozója, a magyar miniszterelnök Facebook-oldalán jelentkezett:

Magyarország biztonságát ebben a helyzetben is garantálni kell, hiszen az a legfontosabb. Világossá tettem, hogy Magyarország nem vesz részt ebben a háborúban, és nem is engedi, hogy belesodorják ebbe a háborúba. A Magyarországra érkező menekültek számára pedig a megfelelő ellátást biztosítani fogjuk.

Ez NATO-tagként adott esetben opcionális?
Teabee
Ez a szokásos rizsa a szavazótábornak, amit persze szokás szerint simán be is kajálnak.
Szesze
Ez világos, de mi van ha szólnak, h indulás? Törli a FB-oldaláról?
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 347 — Cowboys fan
 www.facebook.com/100044628210344/posts/500524598111810/?d=n

Megjött az esze végre?
vpi
brutálisak a kommentek. Azt a kurva milyen emberekkel élünk egy országban.
Amadeus
Hosszú idő után először beleolvastam bármilyen Facebook kommentekbe. Huhh. 😀

Nekem az USA szidás tetszik. Az mennyiben legitimálja, vagy legalább enyhíti Putyin tettének súlyosságát, hogy az USA hol háborúzott?
Mikey
"Mé' gyurcsány az jobb lenne?!?!?!44"

Ugyanez. Alapvető egy bites emberi ostobaság.
Cowboykarcsi90
De legalább nem viszik külföldre a pénzt, hanem itt marad az országon belül!
Emezek meg eladnának minket a Nyugatnak!
Solymi
'A disznók híznad a zsírodon
Te meg örülsz neki, ha a sírodon
Kövér angyalka énekel
Hülye fasz vagy, ha nem érdekel'
slowmotion
Még mielőtt, csak ironizáltam 😉
Solymi
értettem, csak hozzáfűztem.
sokan tényleg így látják amúgy.
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 311
Ekéztük a magyar hadsereget, de azért itt Kelet-Európában max annyi különbség van, hogy ki tudná több napig feltartani a ruszkikat, de amúgy se a román (jah mert rögtön átállnának😊 ), meg a szlovák, cseh haderő sem húzná sokáig. Talán a polálok bírnák a legtovább, de az első igazi akadály Németország lenne nekik! Lent meg a törökök. De remélem csak elméleti síkon beszélünk ezekről most😕
NB2
Pontosítanék, a csehek meg a szlovákok egymást rendeznék el 😊
somoskovig
És ha ez a sok kis ország összefogna és együtt harcolna ha kell? Vagy ez nem opció?

Sajnos tudom a választ, de azért mint gondolatébresztőt leírtam.
SBL
Jaja, tudok is egy jó nevet nekik: Kis-Antant.
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 21 061 — Giants fan
Véget ért a NATO csúcstalálkozója, a magyar miniszterelnök Facebook-oldalán jelentkezett:

Magyarország biztonságát ebben a helyzetben is garantálni kell, hiszen az a legfontosabb. Világossá tettem, hogy Magyarország nem vesz részt ebben a háborúban, és nem is engedi, hogy belesodorják ebbe a háborúba. A Magyarországra érkező menekültek számára pedig a megfelelő ellátást biztosítani fogjuk.

Ez NATO-tagként adott esetben opcionális?
Teabee
Ez a szokásos rizsa a szavazótábornak, amit persze szokás szerint simán be is kajálnak.