Viccek

51 feliratkozó

több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 428 — maci faszán vitézkötés
"Szívom a hátsó teraszon a cigit, és látom, hogy a kutyám a szomszéd kerítése alól bújik át valami fehér állatkával a szájában.

Büszkén, hűségesen odahozta nekem, majd letette elém, a szomszéd hófehér, díjnyertes mittudomén milyen német családból származó nyulát, amit versenyekre/kiállításokra hordott. (Közel 500 ezer Ft-os nyúlról van itt szó kérem szépen)

A nyúl ki volt nyúlva, a kutya nyálaban tocsogott, és iszonyat retkes volt...
Hát a kutya "nevelése" után visszamentem a nyúlhoz, aztán beugrott egy kép az agyamba.
Beraktam a mosdóba szépen, lemostam róla a földet, a kutyanyállal együtt, majd beszárítottam Édesanyám hajszárítójával.

Ezt követően atmentem a szomszéd hátsó udvarán, és szépen megágyaztam neki szalmából, betettem, majd rázártam a nyúlketrec ajtaját.

Délután jön haza a szomszéd a munkából... 5 perc múlva hallom, a káromkodást miegymást, és a hívószóra, mint a jó szomszéd ott termettem, hogy "mégis mi történt?!
Állunk ketten a nyúlketrec előtt, és a következő párbeszéd folyt le:

-Nézd meg BAZDMEG!

-Mi történt, megdöglött?

-IGY VAN BAZDMEG! MEGDÖGLÖTT BAZDMEG, DE VAGY KÉT NAPJA ÁSTAM EL A KERTBEN ÉS MEGINT ITT VAN BAZDMEG!"

Szerkesztette: RedFive

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 428 — maci faszán vitézkötés

empty taxi
 youtube.com/shorts/vOm_dPD2tuU?feature=share

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 273 — Lájkold a zsűrit!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 164 — The Mathematician
 youtu.be/ZjA5F6-W8_0
steelwolf
Ez eleg gyenge lett.
Toca
tekintve hogy somogyi szar nem csodálom 😀
Negritis
nem minden somogyi szar héló
#JC6
sőt nem is minden balázs

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 731
 youtu.be/ZjA5F6-W8_0
steelwolf
Ez eleg gyenge lett.
Toca
tekintve hogy somogyi szar nem csodálom 😀
Negritis
nem minden somogyi szar héló
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 164 — The Mathematician
 youtu.be/ZjA5F6-W8_0
steelwolf
Ez eleg gyenge lett.
Toca
tekintve hogy somogyi szar nem csodálom 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 180 — Vikings fan
 youtu.be/ZjA5F6-W8_0
steelwolf
Ez eleg gyenge lett.
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 9 290 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 youtu.be/ZjA5F6-W8_0
több mint 2 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 187 — Forum Reader



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 407 — Слава Україні! Героям слава!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 407 — Слава Україні! Героям слава!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 415 — nabege2@yahoo.com
egy profi rabló 😊
 youtu.be/eRNV-YRM1kQ
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 9 290 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 849
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 520 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.

Vrij6
asszem nem küldöm el kollégáimnak 😀
Negritis
de hát őket nem foglalták el a ruszkik, vagy rosszul tudom?
viszont ÉN nem küldöm el a húgomnak, mert ő viszont orosz cégnél dolgozik (még ha nem is itt, hanem dojcsban) 😀
slowmotion
ijenekre keress
Manilian laukaukset
Talvisota
végülis 40k km² az picsafüst
sutianap
 m.youtube.com/watch?v=jtfBcDV7etA


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 274 — capitaine du château de Vienne 1487

Vrij6
asszem nem küldöm el kollégáimnak 😀
Negritis
de hát őket nem foglalták el a ruszkik, vagy rosszul tudom?
viszont ÉN nem küldöm el a húgomnak, mert ő viszont orosz cégnél dolgozik (még ha nem is itt, hanem dojcsban) 😀
slowmotion
ijenekre keress
Manilian laukaukset
Talvisota
végülis 40k km² az picsafüst


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 520 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.

Vrij6
asszem nem küldöm el kollégáimnak 😀
Negritis
de hát őket nem foglalták el a ruszkik, vagy rosszul tudom?
viszont ÉN nem küldöm el a húgomnak, mert ő viszont orosz cégnél dolgozik (még ha nem is itt, hanem dojcsban) 😀
slowmotion
Dehonnem, még 1809-ben. Igaz akkor még Svédország része volt, de aztán jött a cár atyuska.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 226 — Cowboys fan

Vrij6
asszem nem küldöm el kollégáimnak 😀
Negritis
de hát őket nem foglalták el a ruszkik, vagy rosszul tudom?
viszont ÉN nem küldöm el a húgomnak, mert ő viszont orosz cégnél dolgozik (még ha nem is itt, hanem dojcsban) 😀
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 407 — Слава Україні! Героям слава!
Jezsov elvtárs, én nagyon elégedetlen vagyok. Azt hallottam, ön úgy sanyargatja a népet, mint egy végrehajtó.
- De Sztálin elvtárs, hiszen ön utasított rá!
- És ha én azt mondom, Jezsov elvtárs, hogy ugorjon a kútba, akkor ön beleugrik?!
- Bele, Sztálin elvtárs!
- Na, akkor ugorjon!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 164 — The Mathematician

Vrij6
asszem nem küldöm el kollégáimnak 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 407 — Слава Україні! Героям слава!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 428 — maci faszán vitézkötés
pic


Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 273 — Lájkold a zsűrit!
Így a németek elleni kézimeccs alatt különösen aktuális:


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 415 — nabege2@yahoo.com
több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 649 — Bears & Illinois fan
A mai napra ez elég kemény 😊

 scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/263169502_4766852080018050_6369017547665317167_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-5&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=clmzFS9UQBkAX8eV8V4&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=7e1b138ab146db2081539ddac1fd02c6&oe=61B1CFD1

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png