Viccek

51 feliratkozó

több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 192

több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 680
| |

| provokatív, köcsög trash, sorry. |

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 260 — Cowboys fan
Az egyik katona társa meghal a harcmezőn és azon gondolkozik, hogy hogyan mondja el a feleségének.
Nem jut eszébe semmi ezért úgy van vele, hogy bekopog és majd kitalál valamit.
Az asszony ajtót nyit.
- Igen?
- Özvegy Kovácsné?
- Nem
- DENewman
nekem erről mindig a South Park meg a román tornászlányok és a nagymamájuk jut az eszembe
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Focis témához:
Amikor még kint Szlovákiában rúgtam a bőrt, meséltem nektek a sztorit. Eszembe jutott újra és azóta is csak mosolygok.
Történt, hogy a szlovák válogatott kint játszott San Marino-ban és az egyik csapattársam kiutazott haverokkal szurkolni. Mennek a városban, keresik a stadiont, nem lelik. Arra biciklizik egy idősebb munkásember, munkáscuccban, batyuval a hátán, megállítják s kérdezik angolul, hol a stadion. Csávó megmutatja/megmondja nekik, srácok megköszönik, majd kérdezik, jön e este a meccsre.
Mire a válasz: - Persze, játszom is!
😊
több mint 9 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Az egyik katona társa meghal a harcmezőn és azon gondolkozik, hogy hogyan mondja el a feleségének.
Nem jut eszébe semmi ezért úgy van vele, hogy bekopog és majd kitalál valamit.
Az asszony ajtót nyit.
- Igen?
- Özvegy Kovácsné?
- Nem
- DE

több mint 9 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci

Még a vételárat is előre elutalnám neki!😛
több mint 9 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
több mint 9 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Csak óvatosan. 😀😀
több mint 9 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan

Mi történt, hogy múlt hét óta minden csapat meze kék és fekete? o_o

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 9 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan

több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
még az előző témához 😀😀
több mint 9 éve
catattack 3 520
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 680

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Így már mindjárt jobban érthető a "Mint a mókus fent a fán.." című dal.

Szegény rágcsávó "enyhén" zavarodottnak tűnik a hóban. 😀
több mint 9 éve
cartman023 Indianapolis Colts 803
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Az én bíró haveromtól, megye 2: "Félig geci vagy, félig hugy!!"
több mint 9 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 038 — Jaguars fan
bíró ismerősöm mesélte, hogy ezt olvasta egy jegyzőkönyvben: " Z csapatból XY azt mondta nekem, hogy szopjam le. Miután ez megtörtént, kiállítottam!"
több mint 9 éve
Egon bá New England Patriots 1 131 — Saints GM
Engem azért állítottak ki ősszel, mert szóvá mertem tenni, hogy egy akción belül két lest sem intettek be:
"A mérkőzés 43. percében a hazai csapat vezetőedzőjét, ****** EGON-t sportszerűtlen magatartás miatt a kispadtól elküldtem, mert a 2. sz.asszisztensemet hosszasan, hangosan bírálta, figyelmeztetésem ellenére: "kétszer volt les!"
Mivel csak kiabáltam és az egyet nemértésemet fejeztem ki bántó, vagy sértő szavak nélkül, alig röhögték ki az ürgét a szövetségben...

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 9 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 192
Mondjuk az örök favorit nálam akkor is az amikor a spori ezt így beleírta a meccs jegyzőkönyvébe:
"Miután a tizenkilences mezben játszó B. Lászlót kiállították így szólt: "Szopjatok le!" Majd a pálya felé köpött egyet."
A régi ifis időkbe ezt a szöveget mindenki fejből nyomta

több mint 9 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
több mint 9 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Mikor elkezdtük az amerikai focit, volt nálunk egy gurulós focis WR csávó, kiváló kicker volt amúgy, de igazi nagypofájú, lusta, link gyerek.
Az egyik meccsen valaki ráesett a lábára és iszonyatosan elkezdett vergődni, üvöltözni, mindenki megijedt, hogy kész vége. Pályán térdel mindkét csapat ahogy illik és várjuk mi lesz. Odamegy a referee, elsüti neki a srác halál komolyan az azóta nálunk legendássá vált mondatot:
"Kilátszik a csont geci?"

Vinnyogtunk a röhögéstől, 5 percig állt a meccs, majd miután lesántikált 2 perc múlva már újra szaladgált a pályán. Nem tudta megtagadni a gyökereit 😊


több mint 9 éve
Vieri Atlanta Falcons 383
Csapattársam süketnéma. Őszi forduló egyik meccsén szabálytalankodott, a bíró sípolt de mondtuk neki hogy nem hallja szegény, erre mondta a spori, hogy ő majd elintézi. Odamegy csapattársamhoz és 5 centire az arcától többször mondja neki, hogy STOP ! Erre kintről egy bácsi : Te hülye, nem látod hogy süket és nem külföldi bazdmeg!!!
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 192
Ugyanezen a meccsen volt, hogy a gyerek aki levezette az első félidőt, a másodikra beállt játszani. A vendégek egyik edzője vagy nézője fújta a másodikat. A 45 perc alatt sikerült is elszívnia 3-4 cigit a pálya közepén.

Jó tudom, csak edzmeccs volt 😀