Viccek

51 feliratkozó

több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Minek kínozta volna magát szövegírással, ha így is szépen csilingelt a kassza?
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
true
karmigran
legdurvább az egészben, hogy már majdnem 20 éve, hogy a "csúcson" voltak az ilyenekkel, mint Fire meg Back in the U.K...slowmotion
Sőt, az a durva, hogy már az is 'újhullámos' Scooter volt az Endless Summerhöz meg Hpyer, Hyperhez képest.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 281 — Cowboys fan
true
karmigran
legdurvább az egészben, hogy már majdnem 20 éve, hogy a "csúcson" voltak az ilyenekkel, mint Fire meg Back in the U.K...
több mint 10 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
true
több mint 10 éve
dani2594 Pittsburgh Steelers 827 — dani2594@freemail.hu

"If I could start my life all over again, I would be a professional football player, and you damn well better believe I would be a Pittsburgh Steeler." Jack Lambert
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Cimbikkel rendszeresen túrázunk, gondoltam csináltatunk magunknak ilyen pólót:

 fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/1174754_648770568480540_836210395_n.jpg

😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 861
😀😀
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Csöng a telefon, a férj veszi fel. Bólogat, majd éktelen röhögésbe kezd. Feleség
- Ki volt az?
- A kórházból telefonáltak, az anyádat baleset érte!
- És te ezen röhögsz, te tuskó?!
- Becsípte a mellét a biciklilánc!!!

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
Végem van!

több mint 10 éve
Törölt felhasználó
JC6
vandeminek
Megfelelő időzítéssel, a varázsló és a dagi pókember együtt fergeteges. 😀 😀Tony
és tényleg, beszarás 😀
több mint 10 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
JC6
vandeminek
Megfelelő időzítéssel, a varázsló és a dagi pókember együtt fergeteges. 😀 😀
több mint 10 éve
dani2594 Pittsburgh Steelers 827 — dani2594@freemail.hu

"If I could start my life all over again, I would be a professional football player, and you damn well better believe I would be a Pittsburgh Steeler." Jack Lambert
több mint 10 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Én besírtam rajta 😀😀
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 861
Na ez már a világvége 😀
 giphy.com/gifdanceparty/JayB
baszd meg JayB hogy miattad ilyennel baszom el az időm már majd háromnegyed órája a tanulás helyett 😀 😀Cowboykarcsi
BGF-es csoportba linkelték nekem is hogyha valaki nem bírja már a zh-ra való felkészülést, Telitalálat 😀
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Na ez már a világvége 😀
 giphy.com/gifdanceparty/JayB
baszd meg JayB hogy miattad ilyennel baszom el az időm már majd háromnegyed órája a tanulás helyett 😀 😀Cowboykarcsi
El lehet vele ütni az időt az tuti. 😀
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Na ez már a világvége 😀
 giphy.com/gifdanceparty/JayB
baszd meg JayB hogy miattad ilyennel baszom el az időm már majd háromnegyed órája a tanulás helyett 😀 😀

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 229 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Biggest party ever 😀

 gph.is/1eMDUqZ
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 898
Na ez már a világvége 😀
 giphy.com/gifdanceparty/JayB
Úgy tudom, hogy normális vagyok ( szerintem 😀 ) de az elmúlt négy percemet rohadtul feldobta 😀
Nagyon nagy partit nyomattam most így kedd este a kövér pókemberrel 😊vandeminek
Fatboy muzsikával üt legnagyobbat! 😀😀

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 038 — #NoStress

több mint 10 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 697


😊

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Na ez már a világvége 😀
 giphy.com/gifdanceparty/JayB
A varázslón beszartam 😀
több mint 10 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Na ez már a világvége 😀
 giphy.com/gifdanceparty/JayB
Úgy tudom, hogy normális vagyok ( szerintem 😀 ) de az elmúlt négy percemet rohadtul feldobta 😀
Nagyon nagy partit nyomattam most így kedd este a kövér pókemberrel 😊

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 861
Na ez már a világvége 😀
https://giphy.com/static/img/giphy-be-animated-logo.gif
Gifdanceparty GIFs - Find & Share on GIPHY
GIPHY is the platform that animates your world. Find the GIFs, Clips, and Stickers that make your conversations more positive, more expressive, and more you.
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 310 — Jó ötletnek tűnt!

Lynch who?Borbinho
FUDGE

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 473 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan

Lynch who?

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."