NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

bowl.hu div. 1.

15 feliratkozó

több mint 8 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Draft időpont: 2024. szeptember 4. szerda 19 óra

2024-es draftsorrend:

1. Hangover Boyz (Igor)
2. zavi27
3. Lekváros Funk (empty taxi)
4. Somogyi Fémtolvajok (Nomac)
5. Kispest KEAC (gabokocka)
6. Team Szesze (Szesze)
7. Shilkor's Horde (shilkor)
8. Susogós Mackók (Toto21)
9. Loco Motive (peterk2005)
10. Transylvanian Wolves (FLZOLI)
11. Telepi Madarak (peach)
12. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
13. Waiver Warriors (Tony Adams)
14. Kamino Clones (caminoi)
15. Komáromi Repülők (newyorkjet)
16. Pax Cowboys (Antonius)
17. Csongrád Raiders (Leon78)
18. Kanizsa Kinizsi (Zolika)
19. BKV Conductors (Rajna)
20. Southside Guerillas (zinedine5)

Szerkesztette: Rajna
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 608 — Panthers fan
Grat Jake, te is jokor brillirozol azer 😀
Eleg vicces, hogy Kwonba mindket ligaban sikerult beleneznem... es a safetyparosom egy 20-assal kikapott 😀 mikozben 5 db 15+ jatekos a padon... mondjuk 9-12. hely, szoval hookerz.
Igor
Köszi!
Csak ellened és Szesze ellen futott a szekér, vedd megtiszteltetésnek 😊

Tepper takarodj!
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
Na meg este egy jo meccs Ihemacsó-tol es egy skins L.

Nyugodtabb lennék ha a masik S nem 0 pontot szerzett volna.
Janek
Ez a meccs, bakker, a komplett offensem Zeket leszámítva 21 pontot bírt összehozni, a túloldalon Rugóláb Boswell 25 pont...

Kivettem egyelőre a Skins HC-t, egyszerűen nem érzem, hogy mire lesz képes a Panthers, így 22 pont kell Ichenacho-tól, egy esetleges Skins loss esetén 18-19 is elég lehetne. Inkább nem kockáztatok asszem.

több mint 7 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 359 — Ajmo Vatreni
én meg valószínű túlszárnyalom még a múlt heti teljesítményt is, kár h lófaszt nem ér azon kívül, h persze egy Ziozou verés sosem rossz érzés.
Azért arra kurvára kíváncsi lennék, h ha nem volt stat correction a múlt héten akkor mi a francra kapott Somos 2 pontot.. ha volt akkor meg miért nem írják ki, h mire adtak.
Szesze
Örülök, hogy segíthetek a lelki felépülésedben.
Nem venném a lelkemre, ha szomorúan telne az ünnep. 😊

Egyébként grat.

Monty annyi td-t szerzett mint az egész O-m.

Teljesen szétestem a végére.
Az LB sor Freeman eltiltásával és Hightower elképesztően labdaelkerülő játéka miatt gyakorlatilag egy emberre korlátozódott. A szezon közben működő futóim Murray kivételével megálltak. Hopkinst elbaszta Oswi. Witten szerepe Prescottal elképesztő nagyot zuhant. Eli se nagyon erőlködött, hogy szerezze a pontokat az évek során.
Aki nálam szezon MVP az Damon Harrison, plusz Mack játéka (mondjuk ezt gondoltam) volt üde színfolt végig.
zinedine5
én meg a végére lettem a legjobb és mit sem ér 😊
De ha a SB-on megint összejön egy NE-NYG döntő a szokásos végkimenetellel akkor az végleg begyógyítaná a sebeket 😛 (főleg, h úgyis az a pöcs Brady cseszett ki velem múlt héten)
Szesze
Ez nem érv. Eli egész évben nálam volt. 😉
zinedine5
be is vitt a PO-ba.. csodákra azért ő sem képes
Szesze
Ő vitt be? Szép kijelentés, de kicsit erős.
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 825 — Apu ökölbeszorított keze
Na meg este egy jo meccs Ihemacsó-tol es egy skins L.

Nyugodtabb lennék ha a masik S nem 0 pontot szerzett volna.

több mint 7 éve
Szesze New York Giants 21 050 — Giants fan
én meg valószínű túlszárnyalom még a múlt heti teljesítményt is, kár h lófaszt nem ér azon kívül, h persze egy Ziozou verés sosem rossz érzés.
Azért arra kurvára kíváncsi lennék, h ha nem volt stat correction a múlt héten akkor mi a francra kapott Somos 2 pontot.. ha volt akkor meg miért nem írják ki, h mire adtak.
Szesze
Örülök, hogy segíthetek a lelki felépülésedben.
Nem venném a lelkemre, ha szomorúan telne az ünnep. 😊

Egyébként grat.

Monty annyi td-t szerzett mint az egész O-m.

Teljesen szétestem a végére.
Az LB sor Freeman eltiltásával és Hightower elképesztően labdaelkerülő játéka miatt gyakorlatilag egy emberre korlátozódott. A szezon közben működő futóim Murray kivételével megálltak. Hopkinst elbaszta Oswi. Witten szerepe Prescottal elképesztő nagyot zuhant. Eli se nagyon erőlködött, hogy szerezze a pontokat az évek során.
Aki nálam szezon MVP az Damon Harrison, plusz Mack játéka (mondjuk ezt gondoltam) volt üde színfolt végig.
zinedine5
én meg a végére lettem a legjobb és mit sem ér 😊
De ha a SB-on megint összejön egy NE-NYG döntő a szokásos végkimenetellel akkor az végleg begyógyítaná a sebeket 😛 (főleg, h úgyis az a pöcs Brady cseszett ki velem múlt héten)
Szesze
Ez nem érv. Eli egész évben nálam volt. 😉
zinedine5
be is vitt a PO-ba.. csodákra azért ő sem képes
több mint 7 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 359 — Ajmo Vatreni
én meg valószínű túlszárnyalom még a múlt heti teljesítményt is, kár h lófaszt nem ér azon kívül, h persze egy Ziozou verés sosem rossz érzés.
Azért arra kurvára kíváncsi lennék, h ha nem volt stat correction a múlt héten akkor mi a francra kapott Somos 2 pontot.. ha volt akkor meg miért nem írják ki, h mire adtak.
Szesze
Örülök, hogy segíthetek a lelki felépülésedben.
Nem venném a lelkemre, ha szomorúan telne az ünnep. 😊

Egyébként grat.

Monty annyi td-t szerzett mint az egész O-m.

Teljesen szétestem a végére.
Az LB sor Freeman eltiltásával és Hightower elképesztően labdaelkerülő játéka miatt gyakorlatilag egy emberre korlátozódott. A szezon közben működő futóim Murray kivételével megálltak. Hopkinst elbaszta Oswi. Witten szerepe Prescottal elképesztő nagyot zuhant. Eli se nagyon erőlködött, hogy szerezze a pontokat az évek során.
Aki nálam szezon MVP az Damon Harrison, plusz Mack játéka (mondjuk ezt gondoltam) volt üde színfolt végig.
zinedine5
én meg a végére lettem a legjobb és mit sem ér 😊
De ha a SB-on megint összejön egy NE-NYG döntő a szokásos végkimenetellel akkor az végleg begyógyítaná a sebeket 😛 (főleg, h úgyis az a pöcs Brady cseszett ki velem múlt héten)
Szesze
Ez nem érv. Eli egész évben nálam volt. 😉
több mint 7 éve
Szesze New York Giants 21 050 — Giants fan
én meg valószínű túlszárnyalom még a múlt heti teljesítményt is, kár h lófaszt nem ér azon kívül, h persze egy Ziozou verés sosem rossz érzés.
Azért arra kurvára kíváncsi lennék, h ha nem volt stat correction a múlt héten akkor mi a francra kapott Somos 2 pontot.. ha volt akkor meg miért nem írják ki, h mire adtak.
Szesze
Örülök, hogy segíthetek a lelki felépülésedben.
Nem venném a lelkemre, ha szomorúan telne az ünnep. 😊

Egyébként grat.

Monty annyi td-t szerzett mint az egész O-m.

Teljesen szétestem a végére.
Az LB sor Freeman eltiltásával és Hightower elképesztően labdaelkerülő játéka miatt gyakorlatilag egy emberre korlátozódott. A szezon közben működő futóim Murray kivételével megálltak. Hopkinst elbaszta Oswi. Witten szerepe Prescottal elképesztő nagyot zuhant. Eli se nagyon erőlködött, hogy szerezze a pontokat az évek során.
Aki nálam szezon MVP az Damon Harrison, plusz Mack játéka (mondjuk ezt gondoltam) volt üde színfolt végig.
zinedine5
én meg a végére lettem a legjobb és mit sem ér 😊
De ha a SB-on megint összejön egy NE-NYG döntő a szokásos végkimenetellel akkor az végleg begyógyítaná a sebeket 😛 (főleg, h úgyis az a pöcs Brady cseszett ki velem múlt héten)

Szerkesztette: Szesze
több mint 7 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 359 — Ajmo Vatreni
én meg valószínű túlszárnyalom még a múlt heti teljesítményt is, kár h lófaszt nem ér azon kívül, h persze egy Ziozou verés sosem rossz érzés.
Azért arra kurvára kíváncsi lennék, h ha nem volt stat correction a múlt héten akkor mi a francra kapott Somos 2 pontot.. ha volt akkor meg miért nem írják ki, h mire adtak.
Szesze
Örülök, hogy segíthetek a lelki felépülésedben.
Nem venném a lelkemre, ha szomorúan telne az ünnep. 😊

Egyébként grat.

Monty annyi td-t szerzett mint az egész O-m.

Teljesen szétestem a végére.
Az LB sor Freeman eltiltásával és Hightower elképesztően labdaelkerülő játéka miatt gyakorlatilag egy emberre korlátozódott. A szezon közben működő futóim Murray kivételével megálltak. Hopkinst elbaszta Oswi. Witten szerepe Prescottal elképesztő nagyot zuhant. Eli se nagyon erőlködött, hogy szerezze a pontokat az évek során.
Aki nálam szezon MVP az Damon Harrison, plusz Mack játéka (mondjuk ezt gondoltam) volt üde színfolt végig.
több mint 7 éve
Szesze New York Giants 21 050 — Giants fan
én meg valószínű túlszárnyalom még a múlt heti teljesítményt is, kár h lófaszt nem ér azon kívül, h persze egy Ziozou verés sosem rossz érzés.
Azért arra kurvára kíváncsi lennék, h ha nem volt stat correction a múlt héten akkor mi a francra kapott Somos 2 pontot.. ha volt akkor meg miért nem írják ki, h mire adtak.
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Grat Jake, te is jokor brillirozol azer 😀
Eleg vicces, hogy Kwonba mindket ligaban sikerult beleneznem... es a safetyparosom egy 20-assal kikapott 😀 mikozben 5 db 15+ jatekos a padon... mondjuk 9-12. hely, szoval hookerz.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 825 — Apu ökölbeszorított keze
Megtortént a csere .
Grat somos a dontohoz!
Janek
Szoros lesz ez még...
somoskovig
Aha
Hodges out kapja be
Neked meg ott van bredy es par egyebb pontgyar...
Janek
Ja, mondjuk Boswell több pontot szerez, mint Brady fog Denverben, most már leszakadhatna a lába lassan... 😊
somoskovig
Reg rohogtem ilyen jót!

több mint 7 éve
Szesze New York Giants 21 050 — Giants fan
Ez most komoly?

Montgomery 150 yard?

Nem is futó b..meg.
zinedine5
valakin muszáj bosszút állni 😊
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
Megtortént a csere .
Grat somos a dontohoz!
Janek
Szoros lesz ez még...
somoskovig
Aha
Hodges out kapja be
Neked meg ott van bredy es par egyebb pontgyar...
Janek
Ja, mondjuk Boswell több pontot szerez, mint Brady fog Denverben, most már leszakadhatna a lába lassan... 😊

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 825 — Apu ökölbeszorított keze
Megtortént a csere .
Grat somos a dontohoz!
Janek
Szoros lesz ez még...
somoskovig
Aha
Hodges out kapja be
Neked meg ott van bredy es par egyebb pontgyar...

több mint 7 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 359 — Ajmo Vatreni
Ez most komoly?

Montgomery 150 yard?

Nem is futó b..meg.
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
Megtortént a csere .
Grat somos a dontohoz!
Janek
Szoros lesz ez még...

több mint 7 éve
Szesze New York Giants 21 050 — Giants fan
Somosnak viszont tényleg gratulálok, semmiféle csalás vagy ilyesmi nem történt hogy ő bármi miatt is frusztrált legyen, nekem csak az alábbiak miatt ment el a kedvem kissé, de neki ehhez semmi köze úgyh sok sikert a továbbiakban, sőt remélem most már be is húzza a bajnoki címet.
Jövőre meg persze visszavágok😊
több mint 7 éve
Szesze New York Giants 21 050 — Giants fan
Értem a frusztrációt, de reálisan nézve, valóban csak a waivert befolyásolja... meg kicsit elnyújtja a folyamatot, és több időnk van idegeskedni/gratulálni.

A többire a megoldás meg rotoworld 30-45 perccel a kezdés előtt.. az inaktívokat mindig 1 órával kezdés előtt megjelenítik/updatelik. Persze, ha épp nem vagy gépnél, érthető a dolog de pl. én direkt emiatt feltettem telóra az appot, az mindig értesít az inaktívokról.. úgyhogy szerintem azért a CM dolgot nem lehet csak az ESPN-re kenni (pláne hogy Thomassal simán nyertél volna)
De persze, én is frusztrált lennék amúgy nagy valószínűséggel.

Nem tudom melyikötök győzelmének örültem volna jobban... igazából egyikőtökének sem.. bár így hogy somos nyert, legalább a címvédéses "rekordom" (20. helyről draftolva nyerni), most egy darabig nem forog veszélyben.
Igor
Persze, a CM dolog az én hibám, főleg h gép előtt voltam, csak egyszerűen mivel ezt írták Robertsonról meccs előtt: "Robertson missed some practice time due to his injury but he'll likely be able to play come Sunday", így azt gondoltam tutira játszani fog és nem figyeltem.. de ez persze bénázás volt nyilván, ahogy az is, h Thomas helyett CMet húztam be, de 1 perccel a kezdés előtt kellett összekapkodnom az egészet.
Az átszámolás persze tényszerűen nem befolyásol nagyjából semmit, de az egész játék lényege függ tőle, így azért talán illő lenne nem ilyen balfasz módon végezni. Most pl Burfict (még?) nem kapott pontokat, pedig neki 100%, h járnia kell most (ha később se fog, akkor pedig pláne röhejes az egész átszámolósdi), de ha teszem azt ő mondjuk az én csapatomban lett volna, akkor ma visszakapnám az elődöntős helyemet? Ez így rettentő gagyi, ezt továbbra is tartom.

Szerkesztette: Szesze
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Értem a frusztrációt, de reálisan nézve, valóban csak a waivert befolyásolja... meg kicsit elnyújtja a folyamatot, és több időnk van idegeskedni/gratulálni.

A többire a megoldás meg rotoworld 30-45 perccel a kezdés előtt.. az inaktívokat mindig 1 órával kezdés előtt megjelenítik/updatelik. Persze, ha épp nem vagy gépnél, érthető a dolog de pl. én direkt emiatt feltettem telóra az appot, az mindig értesít az inaktívokról.. úgyhogy szerintem azért a CM dolgot nem lehet csak az ESPN-re kenni (pláne hogy Thomassal simán nyertél volna)
De persze, én is frusztrált lennék amúgy nagy valószínűséggel.

Nem tudom melyikötök győzelmének örültem volna jobban... igazából egyikőtökének sem.. bár így hogy somos nyert, legalább a címvédéses "rekordom" (20. helyről draftolva nyerni), most egy darabig nem forog veszélyben.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Szesze New York Giants 21 050 — Giants fan
Azért nem hiszem, hogy a drámázást ennyire túlzásba kéne vinni... mitől nevetséges a sztori?

Nem szerencsés a késői átszámolás, a vesztes számára pláne bosszantó, de igazából a waiverezésen kívül mást nem érint a dolog. Vagy más kezdőcsapatot állított volna bármelyikőtök, attól függően hogy elődöntőzik vagy 5-8. helyért játszik?
Attól függetlenül, hogy a végeredmény hogyan alakult ez a végeredmény. Nagy meccs volt, szoros meccs volt, és igazából a hosszú Hogan TD volt a ludas, nem az átszámolás...

(azt majd meg kéne nézni, hogy a nem-PO csapatok miért nem waivereztek, én pl. biztos vagyok benne hogy 3 waivert beraktam első héten... vagy esetleg tényleg én nyomtam el valamit - ez sokkal nagyobb "hiba" szerintem, egy 8. helyezett csapatnak 1. waiverclaimet adni a PO-ra.... az szvsz sokkal nagyobb aránytalanság lenne.)
Igor
Attól nevetséges, h pont a PO-ban még vasárnapig se képesek beírni a correction-öket.. Igen, a Hogan TD-n múlt a meccs, de mondjuk nekem kibaszott pechesen alakult ez a párharc attól függetlenül is, elsősorban az utolsó pillanatos Robinson out miatt, (így nem tudtam játszatni Kleint, akivel sima lett volna így is a meccs) és ráadásul mivel 2 perccel azelőtt vettem észre, h csere kell, így a nagy kapkodásban berántottam az első LB-t aki szembe jött, aki persze a félsérült CM lett.. Szóval volt minden: Kulcssérülések, ezek a peches/bénázós szituk, szarrá nyert meccs mindezek ellenére, amit 1 play miatt mégis elbukok és akkor a végén még ez a számolgatós hülyeség, sztem más is frusztrált lenne a helyemben 😊
persze azért túlélem, valóban nem kell rajta drámázni, csak kissé elhúzódott ez a dolog az espn-es szarakodás miatt.
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Azért nem hiszem, hogy a drámázást ennyire túlzásba kéne vinni... mitől nevetséges a sztori?

Nem szerencsés a késői átszámolás, a vesztes számára pláne bosszantó, de igazából a waiverezésen kívül mást nem érint a dolog. Vagy más kezdőcsapatot állított volna bármelyikőtök, attól függően hogy elődöntőzik vagy 5-8. helyért játszik?
Attól függetlenül, hogy a végeredmény hogyan alakult ez a végeredmény. Nagy meccs volt, szoros meccs volt, és igazából a hosszú Hogan TD volt a ludas, nem az átszámolás...

(azt majd meg kéne nézni, hogy a nem-PO csapatok miért nem waivereztek, én pl. biztos vagyok benne hogy 3 waivert beraktam első héten... vagy esetleg tényleg én nyomtam el valamit - ez sokkal nagyobb "hiba" szerintem, egy 8. helyezett csapatnak 1. waiverclaimet adni a PO-ra.... az szvsz sokkal nagyobb aránytalanság lenne.)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
Egy S előnyt adtunk egyből Szeszenek ugy is eros a csapat...
Grat J
Janek
mivel a héten az offense-em még a szokottnál is hitványabb lesz, így simán beleférhet még ez is. De mondjuk én azt nem értem, h az átszámolás még mindig nem történt meg.. Fasza lesz, ha úgy esek ki, h már játszom a meccset a döntőbe jutásért 😊
Szesze
Szerintem most mar nem lesz atszamolas, lehet, hogy po-ban nincs, vagy nem tudom.

Mindenesetre neked grat es sok szerencsét, az espn meg kapja be, ez igy most rohadt bosszantó.
somoskovig
Köszönöm, ennyiszer még sosem gratuláltak egy vereséghez 😊 egyébként még mindig nincs beírva a stat correction, nevetséges az egész rendszer. Mondjuk most már nem bánom, h így alakult mert amúgy is megutáltam a játékot egy időre😊 Persze most lesz időm regenerálódni..
Grat, és sok sikert a továbbiakban.
Szesze
Őszintén szólva nem felhőtlen az örömöm, nevetséges ez a sztori így. Azért köszönöm (bár pl. Burfict általad is látni vélt produktumai még mindig nincsenek bent, szóval igazából már nem tudom, mit higgyek).

több mint 7 éve
Szesze New York Giants 21 050 — Giants fan
Egy S előnyt adtunk egyből Szeszenek ugy is eros a csapat...
Grat J
Janek
mivel a héten az offense-em még a szokottnál is hitványabb lesz, így simán beleférhet még ez is. De mondjuk én azt nem értem, h az átszámolás még mindig nem történt meg.. Fasza lesz, ha úgy esek ki, h már játszom a meccset a döntőbe jutásért 😊
Szesze
Szerintem most mar nem lesz atszamolas, lehet, hogy po-ban nincs, vagy nem tudom.

Mindenesetre neked grat es sok szerencsét, az espn meg kapja be, ez igy most rohadt bosszantó.
somoskovig
Köszönöm, ennyiszer még sosem gratuláltak egy vereséghez 😊 egyébként még mindig nincs beírva a stat correction, nevetséges az egész rendszer. Mondjuk most már nem bánom, h így alakult mert amúgy is megutáltam a játékot egy időre😊 Persze most lesz időm regenerálódni..
Grat, és sok sikert a továbbiakban.
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Megtortént a csere .
Grat somos a dontohoz!
Janek
Még nem feltétlen végleges... csak akkor az, ha itt listázva van minden correction, úgyhog várjuk meg a szombatot...

https://a1.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fi%2Fespn%2Fmisc_logos%2F500%2Fffl.png
Fantasy Football - Leagues, Rankings, News, Picks & More
Play ESPN fantasy football for free. Create or join a fantasy football league, draft players, track rankings, watch highlights, get pick advice, and more!

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 825 — Apu ökölbeszorított keze
Megtortént a csere .
Grat somos a dontohoz!