bowl.hu div. 1.

15 feliratkozó

több mint 8 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Draft időpont: 2024. szeptember 4. szerda 19 óra

2024-es draftsorrend:

1. Hangover Boyz (Igor)
2. zavi27
3. Lekváros Funk (empty taxi)
4. Somogyi Fémtolvajok (Nomac)
5. Kispest KEAC (gabokocka)
6. Team Szesze (Szesze)
7. Shilkor's Horde (shilkor)
8. Susogós Mackók (Toto21)
9. Loco Motive (peterk2005)
10. Transylvanian Wolves (FLZOLI)
11. Telepi Madarak (peach)
12. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
13. Waiver Warriors (Tony Adams)
14. Kamino Clones (caminoi)
15. Komáromi Repülők (newyorkjet)
16. Pax Cowboys (Antonius)
17. Csongrád Raiders (Leon78)
18. Kanizsa Kinizsi (Zolika)
19. BKV Conductors (Rajna)
20. Southside Guerillas (zinedine5)

Szerkesztette: Rajna
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Megvertem Hurkát. Ezzel bennmaradtam?


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Grat Ork, mondtam én hogy megnyered, botrányos teljesítmény avagy kifogytam a mázliból, de legalább saját jogon maradok bent 😀



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
CJ kiherélt wazze, 44 pont
Most mi a szabály, én kieshetek még? (ha jól értelmezem a dolgokat, akkor nem, de vaki erősítsen már meg)

több mint 12 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
ha csak nem történik vmi extra, akkor barátkozhattok a gondolattal h jövőre is boldogítalak titeket. 😛

már csak azt nem tom, h miért nem lehetett ezt az alapszakaszban is megtenni, miért kell paráznom a bennmaradás miatt. 😊
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 263 — 49ers GM
Ha Somos és Soldi kiesne meg, hmm.. de szép lenne 😊Igor
Ennek biztos örülnél, főleg mert idén a 3 meccsünkből 3-szor vertelek meg. 😊somoskovig
Hát. a másodosztályban sokra mész majd ezzel 😛 😕Igor
Évek óta abszolút nincs szerencsém a div. 1-ben, idén is 6. legtöbb szerzett pont az alapszakaszban, ezzel együtt sikerülni fog kiesnem...

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Ha Somos és Soldi kiesne meg, hmm.. de szép lenne 😊Igor
Ennek biztos örülnél, főleg mert idén a 3 meccsünkből 3-szor vertelek meg. 😊somoskovig
Hát. a másodosztályban sokra mész majd ezzel 😛 😕

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 263 — 49ers GM
Danna-Somos meccsen azért eléggé bekezdtek a DE-k, látszik, h nagy a tét 😊Szesze
Én még örültem, mikor láttam a statokat, hogy Mincey milyen jó, erre utána néztem, hogy Abraham Danna csapatát erősíti... :/

több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Danna-Somos meccsen azért eléggé bekezdtek a DE-k, látszik, h nagy a tét 😊
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
tök mind1 mert haromt az utolsó ergo létszámemelés lesz 32 főre.Höri
Szaba is csak följutott valahogy :/
Ha nem jön vissza... akkor pláne nem valószínű.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
tök mind1 mert haromt az utolsó ergo létszámemelés lesz 32 főre.

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Tavaly hogy volt az alsóház? Emlékeim szerint az alapszakasz utolsó két helyezettje már csak egymás ellen játszott, ezt nem valahogy manuálisan kellene pakolni? Asszem így hoztuk össze, hogy a két egyenes kieső mellé az alsóházi PO 8 fős mezőnyének két legrosszabbja essen ki.

Ha minden igaz, akkor ez a hét a döntő, asszem a Soldi-Divat és a Danna-somos meccsek vesztesei esnek ki, ha jól látom át a schedule-t.somoskovig
Azt hiszem, jól gondolod somos - ez a két kieső meccs... micsoda patinás csapatok a kiesés szélén, lehet, hogy elbúcsúzunk egy alapító anyától? 😕

Amúgy ez már tavaly is gond volt.. a manuális állítás.
Tibi 599-es hsz-e vág a témába, és úgy sejtem igazad van.. az utolsó kör már nem számít bele.

Igazából azért nem tetszik ez a rendszer, mert aki így 15-16. helyen végzett, egy megfelelő időpontban szerzett győzelemmel, amit a consolation 2. körében arat, azzal is bennmaradhat (lásd Divat ebben az esetben..) - de olyan szempontból jó a rendszer, hogy mindenkinek esélyt ad a bennmaradásra.


Én jövőre azért felvetném a témát, hogy szavaztassuk meg a rendszert.. nekem van egy ötletem rá:
ugye 9-16 közötti embereknek kellhetne aggódni... én egy olyan rendszert vezetnék be, hogy a 9-10. hely biztosan bennmarad, a 11-12. bennmarad 1 győzelemmel, a 13-14. bennmarad két győzelemmel, a 15-16. bennmarad 3 győzelemmel. (ergo az egyikük tuti kiesik)
Ha több olyan csapat is marad, amelyik nem tett eleget a kitételnek.. akkor a végső sorrend számít majd (és így nagyon izgalmas lesz az utolsó hét) - és mindig lesz legalább két csapat, amelyik nem tud megfelelő győzelmet szerezni.

De az ideire, útközben már nem változtatunk szabályt.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Grat Ork, a Giants kinyírt engem...nekem csak ennyi jutott idén, ez is szép teljesítmény. Sok sikert a továbbiakban!Göbi
Köszi remélhetőleg jövőre ugyanitt találkozunk aztán megbosszulhatod 😊
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
Szesze, látod hová süllyedtünk 😕 😀szaba
Látom.. most visszakapod a félpontos veréstSzesze
Bedarálsz 1,5-el? 😀 Amúgy nem játszottam a visi elleni vereség után, kidobtam gyorsan 4 embert. De még 8-at is ki lehetett volna, amilyen szerencsétlenek voltak. Pedig nem kellett volna gálázni a W-hoz, de ez ilyen.
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Szesze, látod hová süllyedtünk 😕 😀szaba
Látom.. most visszakapod a félpontos verést
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
Szesze, látod hová süllyedtünk 😕 😀
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 263 — 49ers GM
Tavaly hogy volt az alsóház? Emlékeim szerint az alapszakasz utolsó két helyezettje már csak egymás ellen játszott, ezt nem valahogy manuálisan kellene pakolni? Asszem így hoztuk össze, hogy a két egyenes kieső mellé az alsóházi PO 8 fős mezőnyének két legrosszabbja essen ki.

Ha minden igaz, akkor ez a hét a döntő, asszem a Soldi-Divat és a Danna-somos meccsek vesztesei esnek ki, ha jól látom át a schedule-t.

több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 263 — 49ers GM
Ha Somos és Soldi kiesne meg, hmm.. de szép lenne 😊Igor
Ennek biztos örülnél, főleg mert idén a 3 meccsünkből 3-szor vertelek meg. 😊

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Az alsó ágon magasabb pontszámok születtek, mint a PO-ban 😛

Köszi Tyr a meccset, remélem ezt már behúztam.. és maradok az első osztályban 😊 neked is hasonló jókívánságokat.
Ha Somos és Soldi kiesne meg, hmm.. de szép lenne 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Höri jól leverte az agyamat pedig futók nélkül is esélyesebbnek tartottam magam kicsivel 😊 Sajna épp most zuhant össze a csapat, rengeteg volt a sérültem már a végére amit nem lehetett kompenzálni. Na mind1, első évben az alapszakasz-győzelem is vmi 😊 Jövőre nyerek 😉 Idén meg akkor most már hajrá Höri! 😊Szesze
thx

természetesen a playoffban van season high pontszámom, és a többieknek mondom, hogy ez csak nőni fog 😀Höri
Remélem nem 😀 Jövő héten szeretnék nyerni ellened 😀

több mint 12 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
hát ez elég csúnya lett...grat Danna, szépen visszavágtál. nem gondoltam volna h nyerni fogsz... 😊

bájbáj div1...ez is szaba hibája 😕Divat
Köszi! 😊

Az a vicces h én se gondoltam volna.. teljesen lemondtam róla, a 22 órás meccsek közepénél néztem meg és akkor lepődtem meg h WTF, mi van ezekkel?! :o

Legjobbkor kapták össze magukat, még 1 meccs és akkor már nem esek ki, ha jól tudom...
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Höri jól leverte az agyamat pedig futók nélkül is esélyesebbnek tartottam magam kicsivel 😊 Sajna épp most zuhant össze a csapat, rengeteg volt a sérültem már a végére amit nem lehetett kompenzálni. Na mind1, első évben az alapszakasz-győzelem is vmi 😊 Jövőre nyerek 😉 Idén meg akkor most már hajrá Höri! 😊Szesze
thx

természetesen a playoffban van season high pontszámom, és a többieknek mondom, hogy ez csak nőni fog 😀

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Grat ata. Elbencheltem magam nagyon csúnyán, de amúgy se lett volna ersélyem, nagyon odabvaszott most a csapatod.
Soldados
köszi, a szezon meccsét futják a fiúk. jobb későn mint soha

több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Grat Fucu a továbbjutáshoz! Erős csapatod van, a QB-k között ezen a meccsen hatalmas különbség volt, pedig reménykedtem benne, hogy Fitzpatrick nem lesz olyan rossz, mert az elmúlt két héten is azt tudta hozni, mint Ryan, de sajnos ezen a héten elég rosszul játszott. További sok sikert kívánok a szezonban! 😊DODO92
köszi 😊 azért megállt a kaki is bennem éjjel amikor néztem a részeredményt, mondjuk Ryan egész évben nem játszott ilyen jól mint most 😊 mondjuk nem izgultam volna ha Rolle-t rakom be Volma helyett, de így is elég volt.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Höri jól leverte az agyamat pedig futók nélkül is esélyesebbnek tartottam magam kicsivel 😊 Sajna épp most zuhant össze a csapat, rengeteg volt a sérültem már a végére amit nem lehetett kompenzálni. Na mind1, első évben az alapszakasz-győzelem is vmi 😊 Jövőre nyerek 😉 Idén meg akkor most már hajrá Höri! 😊
több mint 12 éve
DODO92 Green Bay Packers 185 — Packers fan
Grat Fucu a továbbjutáshoz! Erős csapatod van, a QB-k között ezen a meccsen hatalmas különbség volt, pedig reménykedtem benne, hogy Fitzpatrick nem lesz olyan rossz, mert az elmúlt két héten is azt tudta hozni, mint Ryan, de sajnos ezen a héten elég rosszul játszott. További sok sikert kívánok a szezonban! 😊