bowl.hu div. 2./B

20 feliratkozó

26 napja
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 722 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
draft: szeptember 3. kedd, 20:00 CET

draft sorrend:
1/1 @Kájzerszóze - Lökött Szentek
1/2 @BJ Bazsi - Cheesehead Daltons
1/3 @Sanco - Sanco's Sentinels
1/4 @Löfli - Zugló Nookhorses
1/5 @Antman - Wampas Hoth
1/6 @zemanla - Budapest Blues
1/7 @Arms - Barcika Wolverines
1/8 @dr0725 - Manchester Patriots
1/9 @hrabovszki - Hrabomania
1/10 @Greengo - Team Greengo
1/11 @Castleai01 - Castleai Rebels
1/12 @ozibozi - Team Ozzy
1/13 @alatriste - Klonilinlogdad Polarbears
1/14 @JoeyPorter - Team Tebow
1/15 @Jack Zoltán - Happy City Cats
1/16 @Vieri - Atomic Falcons
1/17 @shagi0206 - Bihari Murderers
1/18 @miilann - Philadelphia Phireballs

Szerkesztette: Löfli
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nagyon kéne egy RB nekem! Akinek van egy felesleges top25-ös RB-je az tehetne nekem egy ajánlatot 😀 Ngata-n kívül tulajdonképpen mindenki vihető a csapatomból! RB-k mellett WR-t is szívesen fogadnék 😊
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem baj, ha nincs. Patriots HC-t én sem dobtam volna ki, mint ahogy a Chargerst sem tettem, és csak azért mert bye-on voltak, nem cserélem le olyanra, akitől később sokkal kevesebbet várok. 😊
Én múlt héten kiszedtem Blountot, így nem volt egy futóm a csapatban, úgy voltam vele, hogy ha a hétfő esti mérkőzésen még van esélyem, behúzok valakit, mint ahogy DT posztra is. De mivel a csapat több mint fele pihent, ráadásul még az ellennek is nagyon ment, úgy voltam vele, hogy most minek vágjam ki két kiemelkedő emberemet azon a héten, amikor úgysincs esélyem

több mint 12 éve
jules New England Patriots 102 — ideasokszart@gmail.com
Az, hogy én , minek látom és mit gondolok róla tán ne képezze vita tárgyát, nehogy már bárki idejöjjön és megkérdőjelezze és még az észt is ossza nekem. Köszönöm. Aki esetleg álszentnek tart az, halkan jegyzem meg, be is kaphatja. Nem tettem szóvá a múlt héten sem, azelőtt sem, tavaly sem, mert mindenki úgy játszik az adott kereteken belül, ahogy akar, tud, vagy lehetősége van rá. De ettől még kialakíthatok magamban egy véleményt erről. Ugye?
A trédekbe se ugatok bele, pedig egy-kettő elég meredek néha, és néha úgy gondolom mások naivitása, vagy adott esetben tudatlansága, teljesen magyartalanul mondva, ki van használva. És ez se tetszik, sőt erről is van egy elég sarkos véleményem. De mindenki úgy játszik ahogy tud, vagy a képességei engedik.

PunBB bbcode test

"We got Tom Bradyed again."
több mint 12 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 191 — playoffs???
Nekem mindegy. Aki akar HC-t tegyen be. Aki HP-t akar, az meg igyon, egésségére.

Személy szerint gyáva dolognak tartom, de ez csak privát vélemény, nem commish-felfogás.
Aki akar tegyen, aki nem nem.



több mint 12 éve
Antman Chicago Bears 401
Na hamár felkavartam az állóvizet:
1.: Szerintem mindenki maga dönti el kit rak ill nem rak be a csapatába, ez igaz az összes posztra.
2.: véleményem szerint a HC posztnál is ugyanúgy benne van a minusz pont is mint esetleg a többi poszton, csak itt nagyobb rá az esély.
3.: Azért miért nem háborog senki ha mondjuk 1 RB nem játszik a héten az ellenfél csapatában.

Szerintem egy kicsit álszent dolog ez. Nekem eddig is és ezután is mindig volt a kezdőmben HC, lehet az bye weekes is. Lesz ahogy lesz. Szerintem hozzátartozik a játék varázsához ez is, ha minuszos, akkor minuszos.
Mindenki maga állítja össze a csapatát és ehhez senkinek semmi köze. Nem csapatban játszot játék, egyéni!!!!

több mint 12 éve
Szesze New York Giants 20 927 — Giants fan
Absz nem értem ezt a HC problémát ami mindig felmerül itt. Mi köze ennek a sportszerűséghez, pláne a gyávasághoz? Egyik posztra sem kötelező berakni játékost, ugyanez igaz a HC-re is. Ha vki úgy ítéli meg, h szinte tuti mínuszos a csapata akkor hülye lenne berakni. Én folyamatosan HC-vel játszom, de semmi gond nincs azzal, ha más ezt nem teszi, ő nyilván plusz pontra se tud ezáltal szert tenni. Bátorságról, lelkiismeretről meg hasonló dolgokról beszélni ebben az esetben teljesen marhaság, sőt még etikailag se nagyon kifogásolható ez, mert mindenkinek lehetősége van így vagy úgy dönteni.
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 294 — Ajmo Vatreni
Én nem látom sem gyávának, sem megengedhetetlennek. Ez is csak egy taktikai húzás.
több mint 12 éve
jules New England Patriots 102 — ideasokszart@gmail.com
Na még egyszer elmondom...
Kié az Army?
Szóval: az nem csere, hogy tőlem elvinnél egy top 5ös LB-t (Willis) és felajánlasz érte két fostalicskát, akik ÖSSZESEN nem hoznak annyit, mint egyedül P. Willis. Nem, nem mennyiségre megy a csere. Ráadásul, ha megnézted volna -és meg kellett nézned ehhez a trédhez- a csapatomat, akkor láthatnád, hogy a padon a csere QB és a sérült Addai mellet, csupa top 10en belüli, vagy a körüli játékos van (bye weeken a rohadt életbe). Tehát ezek közül is ki kéne valakit hajítanom. Egyszerűen nem értem ezeket az ajánlatokat.

Ellenem legutóbb HC nélkül nyomták, mondjuk az enyém bye weeken volt, de remélem senki nem haragszik meg azért, mert a Patriots HC-t nem hajítom ki. Én minden szezonban minden meccsen játszattam a HC-t és személy szerint nem tetszik, hogy valaki kihagyja, de annyira nem zavar. Mondjuk biztos más lenne a helyzet, ha mondjuk kikapnék 2-3 ponttal és az ellenfélnél nem volt. Egyéni ízlés kérdése, de szerintem a játék része az, hogy tippelsz arra, hogy melyik csapat lesz jó. Felvállalsz egy döntést. Már aki. Mer' a tuti nulla pont is királyság. Valakinek.

Válaszolva a körkérdésre: amennyiben nem bye weeken van az állandó vezetőedződ (én momentán direkt draftoltam egy zsír HC-t), szerintem gyáva húzás, de mindenki döntsön lelkiismerete szerint.

PunBB bbcode test

"We got Tom Bradyed again."
több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Zéman kolléga küldtem 1 trédet. Nézd meg légyszi.

Körkérdés: Elfogadott itt, hogy HC nélkül tolja valaki?Antman
Freemant nem kérem, köszi. (ráadásul a 11.héten, amikor kellene, épp a GB ellen fogja nyomni, kb 4 INT-tel. 😀 )

Nemcsak itt "elfogadott". 😉
(bár ha megkapnám a Saints HC-t.... Igaz, éppen IR-en van 😂 )




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
Antman Chicago Bears 401
Zéman kolléga küldtem 1 trédet. Nézd meg légyszi.

Körkérdés: Elfogadott itt, hogy HC nélkül tolja valaki?

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én néztem, nem is örültem neki, de amíg pályára sem lép, addig bukik rajta annyit a másik, amit utána hozni fog
Ja, hogy nem csak Tebowt kellett volna nézni az utolsó 2 percben, hanem, hogy előtte már volt egy TD-je 😊 Hát szerintem szarul fogsz járni 😊 Bár az kérdés, hogy mennyi pluszt ad ő a WR-sorának, és mennyit Wilfork a DT-sorodnak

több mint 12 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 191 — playoffs???
zinedine: a hét balfasz meccsét toltuk. én nyertem benne 😀 😀 😀 😀 Gratula. Pedig most el lehetett volna kapni téged is, de a támadók másik meccset néztek, a sok nullás védő pedig pontot tett a hét szopórollerére......

jules: a múlt héten kötelező meccsen kaptam ki. ez most megint megtörténhet 😀 😀 😀 😀

Ha nem nyerek, lassan a PO is repül. A héten már kicseréltem vagy 5-6 embert, vért frissítek.

Volt egy tradünk Antmannal. Ha valakinek nem tetszik szóljon. Wilforkot kapom a sleeper Demáriusz Tomaszért. DT kell mindenképp, hát odaadom érte a kiscsávót, remélem csak one hit wonder a gyerek 😀 😀 😀 😀 😀



több mint 12 éve
jules New England Patriots 102 — ideasokszart@gmail.com
B+!
Elfelejtettem a waivert...
A fél csapatom bye weeken van.
Gratula a Dögevőknek a győzelemhez.
Köcsög meló!

PunBB bbcode test

"We got Tom Bradyed again."
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 294 — Ajmo Vatreni
Oriási mákom volt a hétvégén, mivel Kájzer O játékosai (nekem meglepetésre) valami félelmetesen rossz napot fogtak ki. Mendy 3, Torain 0 pont, de Bowe, Nelson is TD nélkül maradt, pedig csapataik sok pontot hoztak össze. Ezen kívűl még három 0 pontos játékos állt fel ellenem, ami szintén megkönnyítette a dolgomat. Nálam nyilván a sok bye weekes sem segített, de nincs mit szépíteni én voltam a nagybetűs MALACkirály.
RB poszton mondjuk nem érzem magam különösebben szerencsésnek. J. Charles (első kör) gyakorlatilag 2. hét óta IR, Felix Jones is sérült, ráadásul itt Demarco Murray elég sokat tett, hogy megkapja a labdát a jövőben is.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát ez a hét így sikerült, de legalább jött vissza pár ember, igaz, bye-on ezúttal is akadnak fontos hiányzók, és az out listám hosszabb már mint a pad, de az mindegy 😀

több mint 12 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 191 — playoffs???
Rataxes: ment egy csere



több mint 12 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 191 — playoffs???
WEEK 7:
1. zinedine5 7-0
2. institucio 6-1
3. Tuja 5-1-1
4. Wyatt 4-3
5. jules 4-3
6. 11 4-3
7. zemanla 4-3
8. Antman 4-3
9. Kájzerszóze 3-3-1
10. Rataxes 3-4
11. tothbebe 2-4-1
12. berger90 2-4-1
13. Tomeee 2-5
14. gabokocka 2-5
15. Janek 1-6
16. Eaglesfan93 1-6

Heti győztes (legtöbb pont) : 238 pont JANEK (GRATULÁLUNK!!!!)
Heti szopóálarcos (legkevesebb pont) : 124 pont Wyatt
Malackirály (legkevesebb szerzett ponttal nyert) : 188,5 pont zinedine5
Szerencsétlen lúzer (legtöbb szerzett ponttal kikapott) : 210 pont jules
Kispadátor (legtöbb pont a padon) : 69 pont gabokocka
Legtöbb szerzett pont összesen: 1673 pont institucio
Legkevesebb szerzett pont összesen: 1150 pont Eaglesfan93
Aki ellen a legtöbb pontot szerezték: 1640 pont Tomeee
Aki ellen a legkevesebb pontot szerezték: 1250,5 pont institucio
heti All-star team:
QB Drew Brees (Tuja) 46
RB Arian Foster (Janek) 49
RB DeMarco Murray (jules) 40
RB/WR Darren Sproles (Rataxes), Adrian Peterson (berger90) és Matt Forte (berger90) 25
WR Greg Jennings (Janek) 27
WR Calvin Johnson (Wyatt) és Mike Wallace (institucio) 24
TE Jimmy Graham (Rataxes) 17
DT Red Bryant (FA) 18,5
DT Brandon Mebane (Tomeee) és Ndamukong Suh (zemanla) 13
DE Jarred Allen (intitucio) 17
DE Chris Clemons (Tomeee) 15
LB James Anderson (Rataxes) 33
LB Donald Butler (Janek) 30
LB Derrick Johnson (Rataxes) és David Hawthorne (zinedine5) 29
CB Brandon Flowers (tothbebe), Jonathan Wilthie (FA), Asher Allen (FA) és Jason McCourty (11) 24
CB Charles Tilman (jules) és Stanford Routt (FA) 23
S Quintin Mikell (Antman) 24
S Jordan Babineaux (Tuja) és Abram Elam (FA) 23
K Olindo Mare (institucio), Josh Scobee (tothbebe) és Mason Crosby (zemanla) 18
P Dustin Colquitt (FA) 12
HC Cowboys Coach (Kájzerszóze), Chiefs Coach (FA), Saints Coach (zinedine5) és Texans Coach (FA)7



több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 739 — Apu ökölbeszorított keze
Dansby nem volt rossz 😊


Olsen eladó lett hála hájtowernek...


kéne egy pontokat hozó futó csere alap Olsen és bárki 😊

több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 739 — Apu ökölbeszorított keze
talán nyerek végre

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mekkora ötlet volt nem behúzni Barbert 😊
Mondjuk ez a hét kuka, de a kövitől kezdve ismét lehet rettegni 😀

több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 739 — Apu ökölbeszorított keze
nálunk az is van

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Elkapó is érdekelhet, ha olyanod van 😀 legfeljebb átállok a 2 wr-es felállásról 😀

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Rata: akár, egy kiemelkedő futóért szívesen adom a Boley+Blount párostWyatt
Sajnos nekem nincs olyanom 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 739 — Apu ökölbeszorított keze
De minek? 😊 Van 4 jobb nála nálam 😊 Ezen én csak buknék, annyit nem ér egy meccs, utána úgyis visszajön a liga két legtöbb pontját szállító RB-m 😊Wyatt
Az nem lehet mert nálam van Foster 😊

bukni tudni kell megmondta Hofi

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
De minek? 😊 Van 4 jobb nála nálam 😊 Ezen én csak buknék, annyit nem ér egy meccs, utána úgyis visszajön a liga két legtöbb pontját szállító RB-m 😊