NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 3 aktív topik

Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Zala
Wolves
Titánok
Eger
Gorillák
Pannon Bulls
Öregfiúkce
Kik azok az öreg fiúk?
több mint 12 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
BUÉK!

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 12 éve
racsy 45
BUÉK! 😊
több mint 12 éve
kutya23c 223
jászberény? fehérvár? tata? győőőr?Kopasz98
Fehérvár a Dunaújvárossal közösen indul King Kongs néven.

"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Tata is szeretné képviseltetni magát. 😊
több mint 12 éve
Kopasz98 93
jászberény? fehérvár? tata? győőőr?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
ce írta:

Zala
Wolves
Titánok
Eger
Gorillák
Pannon Bulls
Öregfiúk


Szolnok ?????
Eger??
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Zala
Wolves
Titánok
Eger
Gorillák
Pannon Bulls
Öregfiúkce
Szolnok ?????
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Zala
Wolves
Titánok
Eger
Gorillák
Pannon Bulls
Öregfiúk
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
azt hiszem az ELTE-n is volt/van valamilyen kezdeményezésFarky
tudom, velük tartom is a kapcsolatot, kéz a kézben indítjuk be a magyar college focit 😀
csak gondoltam hátha van aki képzettebb itthon a flag fociban és nem rendes játékosokkal kell betaníttatni az újakat
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 323 — ℧
azt hiszem az ELTE-n is volt/van valamilyen kezdeményezés

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
hello,
van itthon flag foci csapat, vagy akármi, ami kötődik a flag focihoz? legújabb hóbortommá vált az egyetemen elfogadtatni választható tesinek a flag focit és ehhez keresnék szakmai hátteret. ha nincs semmi, vagy nem tudtok róla, akkor nyilván a rendes edzőkkel venném fel a kapcsolatot. ha tudtok ilyesmi szerveződésről szóljatok, köszi.brk
Miskolc Steelers és a Miskolc Lions játszott most egy barátságos flag focit ,nem tudom ők tudnak e segíteni neked, de egy próbát megér.


Wolverines #79 C
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
hello,
van itthon flag foci csapat, vagy akármi, ami kötődik a flag focihoz? legújabb hóbortommá vált az egyetemen elfogadtatni választható tesinek a flag focit és ehhez keresnék szakmai hátteret. ha nincs semmi, vagy nem tudtok róla, akkor nyilván a rendes edzőkkel venném fel a kapcsolatot. ha tudtok ilyesmi szerveződésről szóljatok, köszi.brk
Hivatalos flag csapat nincs tudtommal

több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
hello,
van itthon flag foci csapat, vagy akármi, ami kötődik a flag focihoz? legújabb hóbortommá vált az egyetemen elfogadtatni választható tesinek a flag focit és ehhez keresnék szakmai hátteret. ha nincs semmi, vagy nem tudtok róla, akkor nyilván a rendes edzőkkel venném fel a kapcsolatot. ha tudtok ilyesmi szerveződésről szóljatok, köszi
több mint 12 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Kori verseny naptár mikor lesz? 😀

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 12 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Most már biztos, hogy a King Kongs is megy a Cellectre, remélem sok csapat lesz 😊


több mint 12 éve
racsy 45
Boldog Karácsonyt kívánok Nektek! 😊
több mint 12 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Boldog karácsonyt és Boldog Új Évet mindenkinek!!!

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 12 éve
69 Denver Broncos 92 — Free Agent :)
http://www.youtube.com/watch?v=3PQkZT9wAaA&feature=youtu.be

Nálam járt a y o u t u b e Jézuska, azt mondta adjam ezt át nektek. Kellemes ünnepeket!Mohi24
Nézve ezt a videót jóérzéssel tölt el, hogy én is egy kicsi kis szelete lehetek az egésznek. 😊
Kiváló anyag, kösz szépen Mohi, és mindenkinek kellemes ünnepeket, jövőre találkozunk! 😉

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Kedves Fórumozók, Sportbarátok!

Ezúton is kívánunk békés boldog karácsonyi ünnepet és sikerekben, élményekben gazdag boldog új évet.

A Békéscsaba Raptors SE. tagjai és támogatói nevében.
több mint 12 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
A Pannon Bulls igazából "bulicsapat", amit volt pécsi játékosok és aktív veszprémi játékosok adnak, akik szeretnek együtt játszani (2010-ben a Pécs csapata a Wildfires színeiben játszott a veszprémiekkel). Magyarul a Bulls nem igazán egy külön csapat.jvic
Bocs, a Pitbulls-szal kevertem.deacon75
a Pitbull meg a Mark Anthonyval játszik most, úgy tudom. 😊VT
te hülye 😊)) gondolom agyon hallgatod a lemezt?! 😊

Crushers #12
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
http://www.youtube.com/watch?v=3PQkZT9wAaA&feature=youtu.be

Nálam járt a y o u t u b e Jézuska, azt mondta adjam ezt át nektek. Kellemes ünnepeket!Mohi24
Gratulálok én is! És csak így tovább!
több mint 12 éve
VT 123
Részemről csak annyit fűznék ehhez a dologhoz , hogy mi már játszottunk néhány szezont és a nagy pályát már különböző okokból nem tudjuk vállalni.A focsit viszont nagyon szeretjük és valamilyen szinten szeretnénk továbbra is űzni ezért indulunk csak arénákon.zsolti_23
A Pannon Bulls igazából "bulicsapat", amit volt pécsi játékosok és aktív veszprémi játékosok adnak, akik szeretnek együtt játszani (2010-ben a Pécs csapata a Wildfires színeiben játszott a veszprémiekkel). Magyarul a Bulls nem igazán egy külön csapat.jvic
Bocs, a Pitbulls-szal kevertem.deacon75
a Pitbull meg a Mark Anthonyval játszik most, úgy tudom. 😊
több mint 12 éve
Mohi24 99
Nektek is köszi Jsanyo és Zorddd!

http://www.youtube.com/watch?v=fKnbo1QBdwM&feature=relmfu
több mint 12 éve
Mohi24 99
Szia!
Elsőre meglepődtem a videón, de a végén lepődtem meg legjobban. Köszönöm.
Gratula a türelmedhez, hogy összehoztad ezt a videót, és a zenére vágáshoz. A nyugis részeknél közönség a pörgősnél zúzás így kell ezt tényleg olyan érzés mintha valami NFL-es Highlight-ot néznék az elmúlt 5 évből a régi és új felvételek miatt.
Kellemes Ünnepeket és sok Like-ot a videóhoz!

http://www.youtube.com/watch?v=3PQkZT9wAaA&feature=youtu.be

Nálam járt a y o u t u b e Jézuska, azt mondta adjam ezt át nektek. Kellemes ünnepeket!Mohi24
John Doe
Köszönöm szépen, igyekeztem. 😊 a felvételeid nélkül nem lenne az igazi! Kellemes ünnepeket neked is!

http://www.youtube.com/watch?v=fKnbo1QBdwM&feature=relmfu