NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 5 aktív topik

Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 12 éve
Kalo 137
Ahogy a fent belinkelt levélből is látszik, a Szövetség is csak aznap kapta meg a felkérést, ezért nem volt más lehetőség, vagy több idő erre. Hogy ennek ellenére 14 szavazat érkezett az még nem is rossz arány. Én speciel szavaztam, mert folyamatosan látok maileket. Sajnálatos, hogy nincs lehetőség átfogóan, szakmai szemmel szavaztatni (nincsenek statisztikák, senki sem lát elég csapatot, játékost ehhez). Egyszer talán lesz. Addig fogadjuk el ezt a nem reprezentatív eredményt, és örüljünk annak, hogy legalább van ilyen, és kiváncsi erre az MTI.
Biztos minden egyes csapatban van olyan játékos, aki megérdemli ezt, még az is lehetne megoldás, hogy minden csapat megszavazza a saját jelöltjét, majd egy bizottság (az edzők, csapatvezetők, megválasztott zsűri, stb) ezekből az ajánlásokból megválasztja azt, aki a sportág arca is lehetne akár egy évig -ha már érdemesnek találtatott erre.

Kalo

ok, nem volt itt sértődés. Jövőre remélem esélyt is adnak, hogy több csapat játékosa felkerüljön a listára legalább.deacon75
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
ok, nem volt itt sértődés. Jövőre remélem esélyt is adnak, hogy több csapat játékosa felkerüljön a listára legalább.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Egy szóval nem mondtam, hogy Márk nem érdemli meg, úgyhogy nem kell ez a lekezelő szöveg. A szervezés egy szar volt, így sokaknak semmi esélye nem volt felterjeszteni sem játékost. PC elhiheted, hogy minden csapatvezető nézi az emailjét, de van úgy, hogy pár óra kiesik valami miatt... téma lezárva részemről.deacon75
nem sértésnek vagy lekezelőnek szántam, csak annyit akartam jelezni, hogy amíg nem lesz mindenről stat, addig nem lesz összemérhető a kb és nagyjából, és marad az, hogy érzésre ír mindenki valakit a megadott 2 órában, vagy éppen azt, aki eszébe jut
árulkodó, hogy 2,5 csapat (Jordan "osztódik") jelöltje van csak 14 szavazatból
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Egy szóval nem mondtam, hogy Márk nem érdemli meg, úgyhogy nem kell ez a lekezelő szöveg. A szervezés egy szar volt, így sokaknak semmi esélye nem volt felterjeszteni sem játékost. PC elhiheted, hogy minden csapatvezető nézi az emailjét, de van úgy, hogy pár óra kiesik valami miatt... téma lezárva részemről.
több mint 12 éve
parker39 34
1. levél 13:10-kor.
Kedves Hölgyem, tisztelt Urak!

Ma 12:45-kor megkeresett az MTI azzal, hogy a sportágunk legjobb sportolója cím megadása kapcsán küldjön a MAFSZ vezetése egy nevet,akit ezzel a címmel megjelentetnek a sajtóban.
Ma 17 óráig kell a MAFSZ vezetésének hivatalosan megküldeni az év sportolója nevét amerikai football sportágban az MTI számára.

Tehát SOS válaszban kérek javaslatokat 16:30-ig azoktól a vezetőktől, edzőktől akiknek van most erre néhány percük. Köszönöm!!

A beérkezett válaszokban javasolt sportolók támogatottsága és sportteljesítmény indokoltság értékelése alapján döntünk.

Természetesen a kérésem az, hogy olyan sportoló neve kerüljön a javasoltak közé
aki az ez évi sport teljesítménye alapján valóban ide tartozik, és vélhetően a közösség ebbe a csoportba el is fogadja a jelöltet.

Várom mielőbbi válaszokat!

Üdvözlettel:

Tóth László
MAFSZ elnök

17:36-kor jött az idézett levél.
Én spec. csak 18.00 után néztem e-mailt. (nem mintha érdemben hozzá tudtam volna szólni 😀 )

" a könnyű nap tegnap volt"
több mint 12 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
A legjobb csapatok idén 4 komolyan vehető bajnokságban játszottak (osztrák, CEFL, DI, CEI). Ebből adódóan nem sokat láttuk őket egymás ellen játszani, a Fall Bowl ilyen szempontból nem nagyon tényező, nem készült rá nagyon szerintem senki.

Így "szétszórva" a mezőnyt elég nehéz reálisan legjobbat választani, de az szerintem alap, hogy a legjobb játékost minimum a legfelsőbb osztály döntőseiből szokták választani, na ilyen idén nem volt. Jövőre végre lesz ilyen osztályunk a jelek szerint, a szavazás is könnyebb lehet majd mindenkinek, ha legalább egy kicsit meg van szervezve persze.

Márk megérdemelte az elismerést, gratula neki.
14 csapat meg azért csak szavazott 😉


több mint 12 éve
pc_x 943 — Red Fist
tegnap 1 felé jött az sos mail,hogy 5ig meg kell szavazni valakit az MTI-nek, és hát valszeg ezért nem hallottak róla páranBusy
😀😀😀 na ez a nevetséges... csak azért mert mindenkinek lett volna bőven javaslata, ha ez normálisan lett volna elintézve. És nyilván a legtöbben a sajátjukra szavaztak volna, he ez objektíven magyarázható (pl Bóbis Szabi bőven 1000 yard felett futott a div 1-ben).deacon75
Srácok, én biztos hazabeszélek, de, de mutassatok már fel egy eredményesebb személyt idén a magyar amerikai futballban... És a cím erről szól, nem a szimpátiáról. Az, hogy a szervezés szar, az más tészta, a csapatvezetőknek gondolom illene rendszeresen csekkolni naponta az e-maileket (azt amit a szövetségnek megadták).


több mint 12 éve
Busy 95 — El Presiden†e
én nem jelöltem senkit, se tőlünk se mástól...ugyanis lövésem sincs,hogy a többi csapatba ki hogy teljesített....ezért kéne pl statisztika....

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
tegnap 1 felé jött az sos mail,hogy 5ig meg kell szavazni valakit az MTI-nek, és hát valszeg ezért nem hallottak róla páranBusy
😀😀😀 na ez a nevetséges... csak azért mert mindenkinek lett volna bőven javaslata, ha ez normálisan lett volna elintézve. És nyilván a legtöbben a sajátjukra szavaztak volna, he ez objektíven magyarázható (pl Bóbis Szabi bőven 1000 yard felett futott a div 1-ben).deacon75
Márk: 882 futott yard, 10 TD, 2468 passzolt yard, 34 TD (13 INT)
nem bőven, nem kb, pont ennyi 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
tegnap 1 felé jött az sos mail,hogy 5ig meg kell szavazni valakit az MTI-nek, és hát valszeg ezért nem hallottak róla páranBusy
😀😀😀 na ez a nevetséges... csak azért mert mindenkinek lett volna bőven javaslata, ha ez normálisan lett volna elintézve. És nyilván a legtöbben a sajátjukra szavaztak volna, he ez objektíven magyarázható (pl Bóbis Szabi bőven 1000 yard felett futott a div 1-ben).
több mint 12 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Gratula Márk

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 12 éve
Busy 95 — El Presiden†e
tegnap 1 felé jött az sos mail,hogy 5ig meg kell szavazni valakit az MTI-nek, és hát valszeg ezért nem hallottak róla páran

több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Grat Márk az MVP címhez! 😊
És persze a többieknek is grat!
több mint 12 éve
kutya23c 223
Vagyunk még igy egy páran szerintem
Én bevallom azt sem tudtam, hogy van ilyen szavazás.deacon75
csovika75
Akkor ezt kik szavazták meg? mi se tudtunk róla.

Amúgy gratula a győztesnek az eredményeit nem vitatom.

"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."

több mint 12 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
valszeg azért nem mert a csapatvezetőket kérdezték meg levélben és ők döntöttek
Vagyunk még igy egy páran szerintem
Én bevallom azt sem tudtam, hogy van ilyen szavazás.deacon75
csovika75


több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Vagyunk még igy egy páran szerintem
Én bevallom azt sem tudtam, hogy van ilyen szavazás.deacon75
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Én bevallom azt sem tudtam, hogy van ilyen szavazás.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Üdvözlettel:

Tóth László
MAFSZ elnökparker39
Bevallom azt hittem elsőre, hogy az ezutáni " a könnyű nap tegnap volt" is a levélben volt, mondom ez a szövetségi aláírás alá elég kemény. 😀

Gratula Márknak, abszolút megérdemelte!
több mint 12 éve
parker39 34
Kedves Hölgyem, tisztelt Urak!

A mai gyors lefolyású, az "év legjobb sportolója" szavazást lezártam.
A beérkező szavazatok és válaszok alapján az eredményt kihirdetem.

2011. év MAFSZ sportolója szavazás (MTI-miatt)





Sportoló neve szavazatszám A szavazók indoka
1. Bencsics Márk
Budapest Hurricanes
7 Játékosként 2011-ben, Magyar és Osztrák bajnok (DIV 2), míg vezetőedzőként Magyar junior bajnok. Mind játékosként a pályán, mind a pályán kívül a hozzáállása és magatartása példa értékű.
2. Cseperkáló Péter
Budapest Wolves
4 Az idei évben a támadó játék mellett a védekező arcát is megmutatta, ahol folyamatosan számíthatott rá középső fal emberként a védőalakulat. A pályán kívül sok energiát fordít a fiatalok sportra nevelésére, segít az utánpótlás megfelelő erőnléti felkészülésében.Úgy érezzük, hogy magatartásával jó példát statuál a fiatal sportolóknak.
3. Novakov Dávid
Budapest Hurricanes
1 A bajnokságban és edzéseken végzett példamutató munkája alapján javasolom.
4. Ágota Balázs
Budapest Wolves
1 A sportágunkhoz való hozzáállása, meccseken és edzéseken tanúsított munkája miatt javaslom.
5. Vasil Jordan
Nyíregyháza Tigers
1 Idén három bajnokságban (ebből egy nemzetközi) vezette döntőbe a csapatot ahol játszott, és a Nyíregyháza Tigers csapatával megnyerte a magyar Divízió I-et, ami 2011-ben a legmagasabb hivatalos magyar versenysorozat volt.

A 2011. év MAFSZ legjobb sportolója, Bencsics Márk a Budapest Hurricanes csapatból.

Mindenkinek köszönöm a gyors és korrekt választ, és az indoklásokat!

Üdvözlettel:

Tóth László
MAFSZ elnök

" a könnyű nap tegnap volt"
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 406 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Gratulálok Maximiliennek, az év játékosa díj nyertesének!! 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Ferron 72
Gratula a videóhoz, bár nekem is hozzá kellett szoknom a gyors képváltásokhoz, és a nagy zoomhoz. Egy dolgot hiányolok, nem volt a Tigersnek futójátéka? Mert Wolves-os volt sok, rövidebb-hosszabb, de a tigris részről nem láttam. Vagy ott csak Jordan tervszerű menekülései volt a futójáték?Ferron
Köszönöm!
Vegyük úgy, hogy ez egy HIGHLIGHT és nincs benne minden ami a meccsen történt, mert akkor 45 perces (kb. ennyi a tiszta játékidő) lenne a videó. Amikor vágtam számomra ezek a jelenetek voltak azok amelyek látványosak voltak és mivel nem tudok egyszerre ott lenni mindehol van olyan amikor a pálya másik szélén történnek a dolgok és az egy futásnál annyira nem látványos, mert 22 ember van a labda és a kamera között. Ilyenkor lenne jó egy felső kamera állás, de az nem az én műfajom azt meghagyom a sport TV-nek A wolves többet futot a kamer oldalán a tigers többet passzolt. Nem kell többet gondolni mint ami. Ez egy látványos videó amit csak élvezni kell vagy a meccsre kimenni.John Doe
Persze, így ahogy leírtad így már érthető, csak csodálkoztam, hiszen ott játszott Selmser is aki a Miskolcban futott pár td-t kb. ua fallal mint a tigersben. DE és nagy DE sosem a wolves ellen 😀
több mint 12 éve
John Doe 25
Gratula a videóhoz, bár nekem is hozzá kellett szoknom a gyors képváltásokhoz, és a nagy zoomhoz. Egy dolgot hiányolok, nem volt a Tigersnek futójátéka? Mert Wolves-os volt sok, rövidebb-hosszabb, de a tigris részről nem láttam. Vagy ott csak Jordan tervszerű menekülései volt a futójáték?Ferron
Köszönöm!
Vegyük úgy, hogy ez egy HIGHLIGHT és nincs benne minden ami a meccsen történt, mert akkor 45 perces (kb. ennyi a tiszta játékidő) lenne a videó. Amikor vágtam számomra ezek a jelenetek voltak azok amelyek látványosak voltak és mivel nem tudok egyszerre ott lenni mindehol van olyan amikor a pálya másik szélén történnek a dolgok és az egy futásnál annyira nem látványos, mert 22 ember van a labda és a kamera között. Ilyenkor lenne jó egy felső kamera állás, de az nem az én műfajom azt meghagyom a sport TV-nek A wolves többet futot a kamer oldalán a tigers többet passzolt. Nem kell többet gondolni mint ami. Ez egy látványos videó amit csak élvezni kell vagy a meccsre kimenni.
több mint 12 éve
Ferron 72
Gratula a videóhoz, bár nekem is hozzá kellett szoknom a gyors képváltásokhoz, és a nagy zoomhoz. Egy dolgot hiányolok, nem volt a Tigersnek futójátéka? Mert Wolves-os volt sok, rövidebb-hosszabb, de a tigris részről nem láttam. Vagy ott csak Jordan tervszerű menekülései volt a futójáték?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Igen, egyenlőre egyedül, persze az a cél, hogy több kamerás felvétel legyen, de ilyen stílusú felvételhez nem árt még egy olyan kamerás akinek valami köze van a játékhoz. Vagy marad a felső kamera állás.

Köszönöm az elismerést!
Általában az összes videóm szélénél van valamiféle effekt, hogy jobban vonzza a tekintetet középre. Ennek a videónak, most ilyen lett a stílusa. Szerintem ez most egy ilyen időszakom, lehet, hogy jövőre teljesen más lesz.John Doe
Ezt egy nagyon jó kezdeményezésnek tartom. Jó minőségű videók, egész jól összevágva. Azt szeretném kérdezni, hogy a videóanyagot egyedül veszed fel?hegedusadam
John Doe
Ha többen lennétek, az lenne az igazi, de így is nagyon színvonalas videókat csinálsz, és ehhez fogadd gratulációmat.
több mint 12 éve
John Doe 25
http://www.youtube.com/watch?v=LWmYCAqXBiE&hd=1

Elkészült a FALL BOWL 2011 HIGHLIGHT!
Mindenkinek jó szórakozást!John Doe
Nagyon jó minőségű videó! Látszik, hogy sokat dolgoztál a vágásokon.
Nekem sajnos 5 perc után fáj a szemem a túl nagy zoom miatt, meg WR-ként kicsit az is érdekelne, hogy az elkapók hogyan futják meg a route-jukat, a labdás játékos hogyan olvassa a védelmet/blokkokat futás közben stb. Ha lenne még egy kamera, és/vagy lennének kicsit magasabbról-kevesebb zoommal felvett videók az javítana számomra az élményen.
Félreértést elkerülve tetszik a videó, meg minden ilyen highlight-os kezdeményezés, amit írtam azt építő jellegű kritikának szántam.Tred
Köszi, igen elég sok munkaórám van benne.
A zoom-ról csak annyit tudok mondani, hogy ha nem ilyen közelibe venném akkor már egy teljesen más videót látnál és az közel sem lenne ennyire pörgős és pont erre vannak az elemzős videók. Ami viszont a népnek kell az az, hogy lássák, hogy milyen látványos ez a sport és ki akarjanak menni a mérkőzésre, mert ők is látni akarják a saját szemükkel, hogy mit össze küzdenek ezek az emberek a pályán. Próbálok 10 perces videónál nem sokkal hosszabb videókat gyártani, mert ez még így is hosszú egy laikusnak, de ha ilyen stílusban mutatom meg a magyarországi amerikai football-t akkor remélhetőleg még többen kimennek a meccsekre és még több játékos csatlakozik a csapatokhoz.