NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 12 éve
Kalo 137
Humorérzék=zéró 😉

Nem vagyunk rászorulva kölcsön játékosokra. Nincs hiány posztunk, de ha lenne akkor sem.
több mint 12 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
én ezt azzal egészíteném ki, hogy minden ifjú és idősebb titánt várunk a csapatba
Lesznek nálatok Titánok? 😉 😀

nálunk kötelező az edzéseken részt venni
ha ezt vállalod gyere
megvívsz az ifjú titánokkal a csapatba kerülésért 😊 cápa77
Kalo
Nem vagyunk rászorulva kölcsön játékosokra. Nincs hiány posztunk, de ha lenne akkor sem.JAX


több mint 12 éve
IRISHMAN Notre Dame Fighting Irish 221 — Notre Dame fan
Lesznek nálatok Titánok? 😉 😀

nálunk kötelező az edzéseken részt venni
ha ezt vállalod gyere
megvívsz az ifjú titánokkal a csapatba kerülésért 😊
Én szivesen játszanék HFLben 😊 Ha valakinek lesérül falembere szóljon nyugodtan.gyengejobb
cápa77
Kalo
Nem vagyunk rászorulva kölcsön játékosokra. Nincs hiány posztunk, de ha lenne akkor sem.

Urban Meyer to N.F.L. coaches: I’m not impressed
több mint 12 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Jövőhéten mikor? 😀

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 12 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Kérdezem az illetékest (eket) így lesz ez jövőre?Ferron
Nagyon nem 😊 de pár napot már kibír mindenki szerintem, akkor lesz biztos a dolog, ha a papírok is bejönnek.Kori
Hurricanes, Sharks a HFL-ben indul !!! vagy Nekik is lesz 2-es csapatuk?Csendes
Ej de kis türelmetlenek vagyunk. Ők nem jeleztek B csapatot, jövő héten közzé lesz téve ki hova nevezett és mikor lesz a nyilvános sorsolásszerűség.


több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Kérdezem az illetékest (eket) így lesz ez jövőre?Ferron
Nagyon nem 😊 de pár napot már kibír mindenki szerintem, akkor lesz biztos a dolog, ha a papírok is bejönnek.Kori
Hurricanes, Sharks a HFL-ben indul !!! vagy Nekik is lesz 2-es csapatuk?
több mint 12 éve
Kalo 137
Lesznek nálatok Titánok? 😉 😀

nálunk kötelező az edzéseken részt venni
ha ezt vállalod gyere
megvívsz az ifjú titánokkal a csapatba kerülésért 😊
Én szivesen játszanék HFLben 😊 Ha valakinek lesérül falembere szóljon nyugodtan.gyengejobb
cápa77
több mint 12 éve
Ferron 72
a Hurricanes tavasszal nem játszik itthoni bajnokságbanJAX
Mondjuk ezt 98%-ra vettem 😀
több mint 12 éve
IRISHMAN Notre Dame Fighting Irish 221 — Notre Dame fan
a Hurricanes tavasszal nem játszik itthoni bajnokságban

Urban Meyer to N.F.L. coaches: I’m not impressed
több mint 12 éve
Ferron 72
De Canes meg a Sharks miért indulna ebben az osztályban ha ők tavasszal külföldön játszanak? Bocs ha nem így van...JUNIOR46
Lehet ezt tervezik, lehet nem. De ha külföldön is játszanak, akkor is maradt 20 csapat még.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
nálunk kötelező az edzéseken részt venni
ha ezt vállalod gyere
megvívsz az ifjú titánokkal a csapatba kerülésért 😊
Én szivesen játszanék HFLben 😊 Ha valakinek lesérül falembere szóljon nyugodtan.gyengejobb
cápa77
Sajnos suli+munka+kondi+soldiers edzesek mellett nemhiszem hogy jutna időm feljarkalni edzesekre! Sajnos 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
De Canes meg a Sharks miért indulna ebben az osztályban ha ők tavasszal külföldön játszanak? Bocs ha nem így van...JUNIOR46
szerintem csak elírás
több mint 12 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
De Canes meg a Sharks miért indulna ebben az osztályban ha ők tavasszal külföldön játszanak? Bocs ha nem így van...

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 12 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Kérdezem az illetékest (eket) így lesz ez jövőre?Ferron
Nagyon nem 😊 de pár napot már kibír mindenki szerintem, akkor lesz biztos a dolog, ha a papírok is bejönnek.


több mint 12 éve
Ferron 72
Akkor most összefoglalva:

Jövőre lesz Hfl az alábbi csapatokkal: Wolves, Cowboys, Sharks, Tigers, Rebels, Hurricanes

Lesz emelett egy magyar bajnokság (mivel megszűnik a div 1, ezáltal ez lesz A magyar bajnokság az alábbi csapatokkal:

Wolves 2
Cowboys 2
Tigers 2
Rebels 2
Hurricanes
Sharks
Békéscsaba Raptors (Békéscsaba)
Budapest Eagles (Budapest)
Budapest Titans
Újpest Bulldogs (Budapest
Debrecen Gladiators (Debrecen)
Eger Heroes (Eger)
Fehérvár Enthroners (Székesfehérvár)
Haladás Crushers (Szombathely)
Jászberény Wolverines (Jászberény)
Kaposvár Golden Fox (Kaposvár)
Pécs Gringos (Pécs)
Szolnok Soldiers (Szolnok)
Veszprém Wildfires (Veszprém)
Zala Predators (Zalaegerszeg)
Gorillák (Dunaújváros)
Tata Mustangs (Tata)

Nem semmi ennyi csapat egy bajnokságban! Pontosan 22, ha nem történnek egyéb visszalépések vagy nem jelentkeznek új csapatok. Ez már bajnokság lesz ám a javából, kérdés, időbe belefér-e? Jót tesz-e a bajnokság színvonalának a sok teljesen különböző szintű csapat összeengedése?

*megjegyzés: tudom, hogy csapatok nem biztos, hogy így lesznek lásd Westgate, Pécs (indul-e) bats-raptors (külön-együtt?) de ezek egyelőre fikciók. Kéretik nem tényként kezelni és flamet indítani belőle. A lényeg itt a nagy létszámú bajnokságra való rávilágítás volt.

Kérdezem az illetékest (eket) így lesz ez jövőre?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Zseniális. A div1-es csapatok hezitálása miatt, most a Tigers és a Rebels végülis nem a div1-ben, hanem a div2 -ben fog ( a HFL mellett) indulni. De mindegy, az az öt csapat legalább örülhet, hogy nem kell erősebbekkel játszaniuk jövőre a div1-ben.deacon75
Az én olvasatomban a több éve hezitáló két csapat (Tigers Rebels) miatt rájöttek (a hetek) ők is hezitálhatnak és azt teszik ami szerintük a csapatuknak a legjobb.

Be áll végre a rend mindenki azt teszi ami neki a legjobb 😀

Vagy közösen a csapatok megállapodnak mi nekik a legjobb.
Vagy megpróbálják őket erővel kényszeríteni (ami szerintem nem jött be eddig sem)
Más út nincs és mivel még mindig a második érvényesül és az aki posztot vállal (dicséret érte neki) egy kicsit maga felé hajlik a keze addig mit várunk.

Ahol látok fejlődést az a birói csoport nő a létszámuk egyre több mérkőzést tudnak levezetni és mint a korábbi beírásbán olvashattuk ez nem akadálya mostanra a versenykiírásoknak. (a minőség meg a mécsszám növekedésével tapasztalattal ott is nőni fog)

Nekem az a bajom hogy a szövetség sokszor a kötelező (jogszabályban előírt) kötelezettségeken felül mindig kitalál valamit ami majd biztos jó lesz a csapatoknak, anélkül hogy megkérdezné a csapatokat egyetértenek vele tudják e vállalni.

Szerencsére most már a csapatok is kezdik látni nem csak befizetők a szövetségben és birka módjára akár a csapatuk pénzügyi tönkremenetele által is állják a terheket hanem teszik ami nekik akkor szerintük a legjobb. Szerintem ezért nem kell őket kárhoztatni.

Én minimális követelményeket állítanék a csapatok elé és minél olcsóbbá tenném mind a nevezést mind a szövetséget.

Van pozitív példa a fejlődésre lásd Rebels, Hurikánok végigjárták az utat
Ne bántsuk egymást javasoljunk és focizzunk
több mint 12 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
nálunk kötelező az edzéseken részt venni
ha ezt vállalod gyere
megvívsz az ifjú titánokkal a csapatba kerülésért 😊
Én szivesen játszanék HFLben 😊 Ha valakinek lesérül falembere szóljon nyugodtan.gyengejobb


több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Én szivesen játszanék HFLben 😊 Ha valakinek lesérül falembere szóljon nyugodtan.
több mint 12 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Van, ha muszáj.deacon75
Már bocsánat, de ez miért lenne jó akárkinek is?Natloz
Gondolom az érintett csapatoknak mindenképpen, hiszen a HFL-es bűvös 15-ös rosteren kívül lévők mozgásban lehetnek a DIV1/DIV2(már sok különbséget a 2 közt nem tudok tenni) által tavasszal, és ez gondolom utazás és nevezési díj tekintetében olcsóbb is nekik mint egy nemzetközi bajnokság.Tred
Ez lenne a lényege röviden 😀

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 12 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Van Rebels 2? 😊pc_x
Van, ha muszáj.deacon75
Már bocsánat, de ez miért lenne jó akárkinek is?Natloz
Gondolom az érintett csapatoknak mindenképpen, hiszen a HFL-es bűvös 15-ös rosteren kívül lévők mozgásban lehetnek a DIV1/DIV2(már sok különbséget a 2 közt nem tudok tenni) által tavasszal, és ez gondolom utazás és nevezési díj tekintetében olcsóbb is nekik mint egy nemzetközi bajnokság.

M. Vikings
Always open!
több mint 12 éve
Natloz Arizona Cardinals 298
Van Rebels 2? 😊pc_x
Van, ha muszáj.deacon75
Már bocsánat, de ez miért lenne jó akárkinek is?

Just a simple Lineman... ZP#76

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Létezik egy ilyen, Magyar Amerikai Football Közösség😊
http://www.facebook.com/groups/281174681927634/
több mint 12 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Nekem is 😊

nekem tetszik:

http://www.mafsz.org/mafsz/media/1/20111123-2011-%20022%20szamu%20MAFSZ%20elnoksegi%20hatarozat.pdfRicsi56

M. Vikings
Always open!
több mint 12 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
nekem tetszik:

http://www.mafsz.org/mafsz/media/1/20111123-2011-%20022%20szamu%20MAFSZ%20elnoksegi%20hatarozat.pdf

Crushers #12
több mint 12 éve
racsy 45
második csapattalhegedusadam
Van Rebels 2? 😊pc_x
Van, ha muszáj.deacon75
Bejött a lottóm!
Cél 3 bajnoki cim! 😊