NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 12 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
http://www.youtube.com/watch?v=LWmYCAqXBiE&hd=1

Elkészült a FALL BOWL 2011 HIGHLIGHT!
Mindenkinek jó szórakozást!John Doe
Nagyon jó minőségű videó! Látszik, hogy sokat dolgoztál a vágásokon.
Nekem sajnos 5 perc után fáj a szemem a túl nagy zoom miatt, meg WR-ként kicsit az is érdekelne, hogy az elkapók hogyan futják meg a route-jukat, a labdás játékos hogyan olvassa a védelmet/blokkokat futás közben stb. Ha lenne még egy kamera, és/vagy lennének kicsit magasabbról-kevesebb zoommal felvett videók az javítana számomra az élményen.
Félreértést elkerülve tetszik a videó, meg minden ilyen highlight-os kezdeményezés, amit írtam azt építő jellegű kritikának szántam.

M. Vikings
Always open!
több mint 12 éve
John Doe 25
Igen, egyenlőre egyedül, persze az a cél, hogy több kamerás felvétel legyen, de ilyen stílusú felvételhez nem árt még egy olyan kamerás akinek valami köze van a játékhoz. Vagy marad a felső kamera állás.

Egyetértek! Nagyon jó lett minden elismerésem. Bár minden meccsről készülne egy ilyen.
Csak 1 apróság, csak engem zavar az a homályosítás a sarkokban?nitro
Köszönöm az elismerést!
Általában az összes videóm szélénél van valamiféle effekt, hogy jobban vonzza a tekintetet középre. Ennek a videónak, most ilyen lett a stílusa. Szerintem ez most egy ilyen időszakom, lehet, hogy jövőre teljesen más lesz.John Doe
Ezt egy nagyon jó kezdeményezésnek tartom. Jó minőségű videók, egész jól összevágva. Azt szeretném kérdezni, hogy a videóanyagot egyedül veszed fel?hegedusadam
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Eddigi legjobb hazai highlight videó amit láttam, gratula!kisdani
Egyetértek! Nagyon jó lett minden elismerésem. Bár minden meccsről készülne egy ilyen.
Csak 1 apróság, csak engem zavar az a homályosítás a sarkokban?nitro
Köszönöm az elismerést!
Általában az összes videóm szélénél van valamiféle effekt, hogy jobban vonzza a tekintetet középre. Ennek a videónak, most ilyen lett a stílusa. Szerintem ez most egy ilyen időszakom, lehet, hogy jövőre teljesen más lesz.John Doe
Ezt egy nagyon jó kezdeményezésnek tartom. Jó minőségű videók, egész jól összevágva. Azt szeretném kérdezni, hogy a videóanyagot egyedül veszed fel?
több mint 12 éve
John Doe 25
Eddigi legjobb hazai highlight videó amit láttam, gratula!kisdani
Egyetértek! Nagyon jó lett minden elismerésem. Bár minden meccsről készülne egy ilyen.
Csak 1 apróság, csak engem zavar az a homályosítás a sarkokban?nitro
Köszönöm az elismerést!
Általában az összes videóm szélénél van valamiféle effekt, hogy jobban vonzza a tekintetet középre. Ennek a videónak, most ilyen lett a stílusa. Szerintem ez most egy ilyen időszakom, lehet, hogy jövőre teljesen más lesz.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Eddigi legjobb hazai highlight videó amit láttam, gratula!kisdani
Egyetértek! Nagyon jó lett minden elismerésem. Bár minden meccsről készülne egy ilyen.
Csak 1 apróság, csak engem zavar az a homályosítás a sarkokban?
több mint 12 éve
John Doe 25
Eddigi legjobb hazai highlight videó amit láttam, gratula!kisdani
Köszönöm, próbálom tartani a videók színvonalát.
több mint 12 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
Eddigi legjobb hazai highlight videó amit láttam, gratula!


Wolverines #79 C
több mint 12 éve
John Doe 25
http://www.youtube.com/watch?v=LWmYCAqXBiE&hd=1

Elkészült a FALL BOWL 2011 HIGHLIGHT!
Mindenkinek jó szórakozást!
több mint 12 éve
jvic 115
http://www.youtube.com/watch?v=73a4fJVnls0

Fasza volt a rendezvény, köszönjük a szervezőknek és az ellenfeleknek!
több mint 12 éve
Boti#63 69
Én már várom a 2012-s szezont 😊 hiányzik már a GAMEDAY 😛 de előtte még egy jóóóó Aréna (talán ) 😀
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
http://www.blikk.hu/blikktv_sztarvilag/igy-mentette-meg-laar-andras-a-pomponlany-eletet-2073090




több mint 12 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
KORI!KORI!KORI!KORI!JUNIOR46
Na elmentek ti a ...... 😀
Képzelem mit műveltek karácsonykor.

A papírokra még várni kell, amíg azok nincsenek meg hiánytalanul, csak elmélet a dolog, bár elvileg mindenkiről tudunk már:

HFL: Wolves, Cowboys, Sharks, Rebels, Tigers, Hurricanes
DivI: Wolverines, Soldiers, Titans, Heroes, Raptors, Gorillaz
DivII: Predators, Wildfires, Tigers 2, Rebels 2, Cowboys 2, Wolves 2, Eagles, Mustangs, Crushers, Bulldogs, Gladiators, Gringos

Ha így lesz, akkor 5 meccses alapszakasz a DI-II-ben, DII-ben két csoportot lehet csinálni a 12 csapatból területileg.Kori
Most néztem h akkor az Eagles is nevezett?? 😮 nem ugy volt h idén kimaradnak?? Ne értsetek félre nagyon örülök nekik!

Crushers #12
több mint 12 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Köszi, de kár h nem lesz nyugaton DIV I. csapat 😕Ricsi56
Technikailag a Gorillaz nyugati csapat 😊 Bár West Gate-s körökben lehet, hogy ők a keletiek.Tred
😊 ugy értettem h ne kelljen nekem (szombathelyről) 200km-t utaznom h megnézhessek egy DIV I-s meccset. Dehát evvan 😊

Crushers #12
több mint 12 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Héy Kori, mikor lesz már versenynaptár ??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀kisdani
Fuck off szmájli van? 😊


több mint 12 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Köszi, de kár h nem lesz nyugaton DIV I. csapat 😕Ricsi56
Technikailag a Gorillaz nyugati csapat 😊 Bár West Gate-s körökben lehet, hogy ők a keletiek.

M. Vikings
Always open!
több mint 12 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
Héy Kori, mikor lesz már versenynaptár ??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀


Wolverines #79 C
több mint 12 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
KORI!KORI!KORI!KORI!JUNIOR46
Na elmentek ti a ...... 😀
Képzelem mit műveltek karácsonykor.

A papírokra még várni kell, amíg azok nincsenek meg hiánytalanul, csak elmélet a dolog, bár elvileg mindenkiről tudunk már:

HFL: Wolves, Cowboys, Sharks, Rebels, Tigers, Hurricanes
DivI: Wolverines, Soldiers, Titans, Heroes, Raptors, Gorillaz
DivII: Predators, Wildfires, Tigers 2, Rebels 2, Cowboys 2, Wolves 2, Eagles, Mustangs, Crushers, Bulldogs, Gladiators, Gringos

Ha így lesz, akkor 5 meccses alapszakasz a DI-II-ben, DII-ben két csoportot lehet csinálni a 12 csapatból területileg.Kori
Köszi, de kár h nem lesz nyugaton DIV I. csapat 😕

Crushers #12
több mint 12 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
KORI!KORI!KORI!KORI!JUNIOR46
Na elmentek ti a ...... 😀
Képzelem mit műveltek karácsonykor.

A papírokra még várni kell, amíg azok nincsenek meg hiánytalanul, csak elmélet a dolog, bár elvileg mindenkiről tudunk már:

HFL: Wolves, Cowboys, Sharks, Rebels, Tigers, Hurricanes
DivI: Wolverines, Soldiers, Titans, Heroes, Raptors, Gorillaz
DivII: Predators, Wildfires, Tigers 2, Rebels 2, Cowboys 2, Wolves 2, Eagles, Mustangs, Crushers, Bulldogs, Gladiators, Gringos

Ha így lesz, akkor 5 meccses alapszakasz a DI-II-ben, DII-ben két csoportot lehet csinálni a 12 csapatból területileg.Kori
köszi

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 12 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
KORI!KORI!KORI!KORI!JUNIOR46
Na elmentek ti a ...... 😀
Képzelem mit műveltek karácsonykor.

A papírokra még várni kell, amíg azok nincsenek meg hiánytalanul, csak elmélet a dolog, bár elvileg mindenkiről tudunk már:

HFL: Wolves, Cowboys, Sharks, Rebels, Tigers, Hurricanes
DivI: Wolverines, Soldiers, Titans, Heroes, Raptors, Gorillaz
DivII: Predators, Wildfires, Tigers 2, Rebels 2, Cowboys 2, Wolves 2, Eagles, Mustangs, Crushers, Bulldogs, Gladiators, Gringos

Ha így lesz, akkor 5 meccses alapszakasz a DI-II-ben, DII-ben két csoportot lehet csinálni a 12 csapatból területileg.


több mint 12 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
KORI!KORI!KORI!KORI!

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 12 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Sziasztok!
Ismét hétfő, lejárt a nevezési határidő. Ma van a napja h metudjuk melyik csapat hova is nevezett. Kori? 😊
Köszi

Crushers #12
több mint 12 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Pedig információim szerint van egy-két "régebbi Titán" a csapatban 😀
Nahh jó, elég a szóvicces humorkodásból, de ezt még nem tudtam kihagyni 😀
NightBoY
eléggé magas labda volt, majdhogynem elkaphatatlan 😊

több mint 12 éve
NightBoY New York Giants 616
Pedig információim szerint van egy-két "régebbi Titán" a csapatban 😀

Nahh jó, elég a szóvicces humorkodásból, de ezt még nem tudtam kihagyni 😀

Humorérzék=zéró 😉

Nem vagyunk rászorulva kölcsön játékosokra. Nincs hiány posztunk, de ha lenne akkor sem.
Kalo
Vannak dolgok amikkel nem szoktam humorizálniJAX

You should know I bleed blue...
több mint 12 éve
kove 12
Sharks 2 vagy White Sharks, ahogy nevezni akarjátok
több mint 12 éve
IRISHMAN Notre Dame Fighting Irish 221 — Notre Dame fan
Humorérzék=zéró 😉

Nem vagyunk rászorulva kölcsön játékosokra. Nincs hiány posztunk, de ha lenne akkor sem.
Kalo
Vannak dolgok amikkel nem szoktam humorizálni

Urban Meyer to N.F.L. coaches: I’m not impressed