NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hogy lehet két különböző osztályban, ugyanabban a szezonban indulni? 😱pc_x
második csapattalhegedusadam
Van Rebels 2? 😊pc_x
Van, ha muszáj.
több mint 12 éve
pc_x 943 — Red Fist
Zseniális. A div1-es csapatok hezitálása miatt, most a Tigers és a Rebels végülis nem a div1-ben, hanem a div2 -ben fog ( a HFL mellett) indulni. De mindegy, az az öt csapat legalább örülhet, hogy nem kell erősebbekkel játszaniuk jövőre a div1-ben.deacon75
Hogy lehet két különböző osztályban, ugyanabban a szezonban indulni? 😱pc_x
második csapattalhegedusadam
Van Rebels 2? 😊


több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Zseniális. A div1-es csapatok hezitálása miatt, most a Tigers és a Rebels végülis nem a div1-ben, hanem a div2 -ben fog ( a HFL mellett) indulni. De mindegy, az az öt csapat legalább örülhet, hogy nem kell erősebbekkel játszaniuk jövőre a div1-ben.deacon75
Hogy lehet két különböző osztályban, ugyanabban a szezonban indulni? 😱pc_x
második csapattal
több mint 12 éve
pc_x 943 — Red Fist
Zseniális. A div1-es csapatok hezitálása miatt, most a Tigers és a Rebels végülis nem a div1-ben, hanem a div2 -ben fog ( a HFL mellett) indulni. De mindegy, az az öt csapat legalább örülhet, hogy nem kell erősebbekkel játszaniuk jövőre a div1-ben.deacon75
Hogy lehet két különböző osztályban, ugyanabban a szezonban indulni? 😱


több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 323 — ℧
Zseniális. A div1-es csapatok hezitálása miatt, most a Tigers és a Rebels végülis nem a div1-ben, hanem a div2 -ben fog ( a HFL mellett) indulni. De mindegy, az az öt csapat legalább örülhet, hogy nem kell erősebbekkel játszaniuk jövőre a div1-ben.deacon75
???

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Zseniális. A div1-es csapatok hezitálása miatt, most a Tigers és a Rebels végülis nem a div1-ben, hanem a div2 -ben fog ( a HFL mellett) indulni. De mindegy, az az öt csapat legalább örülhet, hogy nem kell erősebbekkel játszaniuk jövőre a div1-ben.
több mint 12 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
azzal meg megint mivan hogy a miskolcal mivan? 😊
szétesöben?? 😮 hisz 1-2 éve a semmiböl lett 50 emberük nem?? 😮
valaki adjon nekem pletykaszerüt!!! lécci!!Ricsi56
A Miskolc Steelers 2012. évben (ismereteim szerint) nem indul felnőttben, talán ősszel juniorban.

De ha eljön december 02-e, akkor kiderül, h ki adta be a szándéknyilatkozatot, melyik divízióra és ki gondolja annyira komolyan, h le is tette a nyilatkozat mellé a 80e forintos beugrót.

(Mondjuk ezt a beugró dolgot nem értem. Persze tudom, h jön a karácsony és a szövetségi iroda magánya elég nyomasztó egy nagyképernyős led-tv nélkül, de az elmaradt HFL-re befizetett és vissza nem adott összegekkel és ezekkel a 80e forintokkal csapatonként mi lesz, ha netán elmarad a jövő évi Div I.?)e53m62
Köszi az infot.

én egyetértek a "beugroval". Gondolom h ha nem lesz DIV I és indul valaki valahol másik osztályvan (HFL- DIVI-II) akkor oda beleszámolják. Ez sztem logikus... persze kötöszködni mindig mindennel lehet 😊 Az elmaradt HFL-re beizetett pénzekkel pedig nem hisezm h nagy gond lenne mivel még itt sem olvastál h hiányukrol 😊

Crushers #12
több mint 12 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
azzal meg megint mivan hogy a miskolcal mivan? 😊
szétesöben?? 😮 hisz 1-2 éve a semmiböl lett 50 emberük nem?? 😮
valaki adjon nekem pletykaszerüt!!! lécci!!Ricsi56
A Miskolc Steelers 2012. évben (ismereteim szerint) nem indul felnőttben, talán ősszel juniorban.

De ha eljön december 02-e, akkor kiderül, h ki adta be a szándéknyilatkozatot, melyik divízióra és ki gondolja annyira komolyan, h le is tette a nyilatkozat mellé a 80e forintos beugrót.

(Mondjuk ezt a beugró dolgot nem értem. Persze tudom, h jön a karácsony és a szövetségi iroda magánya elég nyomasztó egy nagyképernyős led-tv nélkül, de az elmaradt HFL-re befizetett és vissza nem adott összegekkel és ezekkel a 80e forintokkal csapatonként mi lesz, ha netán elmarad a jövő évi Div I.?)

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 12 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Itt látszódik hogy nincs Junior csapatotok...


Itt a Vikings csapata mellett a Junior részt emelnem ki, azaz veled egykoruak voltak, a mi esetunkben nem errol van szo😊 Nem akarunk magas szintu csapatok közé engedni Ilyen fiatal srácokat...Nem magunkat féltjuk, hanem csapatot épitünk.gyengejobb
😀 nem kötekedés miatt de ha én azt mondanám az edzőmnek hogy figyi már nem megyek a pályára mert mondjuk a másik játékos 5 évvel idősebb nálam és még 10 éve már játszik, szerintem élve temetne el a pálya szélén...JUNIOR46
gyengejobb
Amikor én kezdtem 17 évesen nem volt még ez a nagy Junior mizéria... Érdekes módon mégis odaálltam a nagyobb elé... Amúgy meg miből állítsunk ki Junior csapatot ha mire meglennének a fele már túlkoros lesz... 😀 Nekünk valahogy nem megy a Juniorozás

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 12 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
azzal meg megint mivan hogy a miskolcal mivan? 😊
szétesöben?? 😮 hisz 1-2 éve a semmiböl lett 50 emberük nem?? 😮
valaki adjon nekem pletykaszerüt!!! lécci!!Ricsi56
Eastgate?
Egyébként meg oknyomozz egy kicsit 😊 :
http://miskolcsteelers.hu/?pg=hir&id=308Kori
😊😊 Eastgate 😊😊 LIKE!! 😀

köszi Kori, uriemberke vagy!

Crushers #12
több mint 12 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
azzal meg megint mivan hogy a miskolcal mivan? 😊
szétesöben?? 😮 hisz 1-2 éve a semmiböl lett 50 emberük nem?? 😮
valaki adjon nekem pletykaszerüt!!! lécci!!Ricsi56
Eastgate?
Egyébként meg oknyomozz egy kicsit 😊 :
http://miskolcsteelers.hu/?pg=hir&id=308


több mint 12 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
azzal meg megint mivan hogy a miskolcal mivan? 😊
szétesöben?? 😮 hisz 1-2 éve a semmiböl lett 50 emberük nem?? 😮
valaki adjon nekem pletykaszerüt!!! lécci!!

Crushers #12
több mint 12 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
A Nyíregy nem megy a HFL-be és ez 7 csapatot akaszt meg abban, hogy vállalja a Div1-et?
Vagy mi vaaan???

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Itt látszódik hogy nincs Junior csapatotok...


nem folynék bele ebbe a vitába egyik oldalról sem, csak az újoncok vs régóta játszók témához írnék egy gondolatot: anno amikor az első szezonomban(kb fél év focival a hátam mögött) a Vikings Jrs ellen játszottunk elődöntőt, ott is voltak 10 éve játszó játékosok, és az egyik legnagyobb focis élményem volt, és nem voltam ezzel így egyedül.Szobi22
Itt a Vikings csapata mellett a Junior részt emelnem ki, azaz veled egykoruak voltak, a mi esetunkben nem errol van szo😊 Nem akarunk magas szintu csapatok közé engedni Ilyen fiatal srácokat...Nem magunkat féltjuk, hanem csapatot épitünk.gyengejobb
😀 nem kötekedés miatt de ha én azt mondanám az edzőmnek hogy figyi már nem megyek a pályára mert mondjuk a másik játékos 5 évvel idősebb nálam és még 10 éve már játszik, szerintem élve temetne el a pálya szélén...JUNIOR46
több mint 12 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Te nem érted? Nem leet egy rookiet osszeengedni egy 10éve jatszo ukran vagy amerikai jatekossal. Tudom ti megoldjatok, hoztok jatekost, de mi újoncokkal dolgozunk. gyengejobb
nem folynék bele ebbe a vitába egyik oldalról sem, csak az újoncok vs régóta játszók témához írnék egy gondolatot: anno amikor az első szezonomban(kb fél év focival a hátam mögött) a Vikings Jrs ellen játszottunk elődöntőt, ott is voltak 10 éve játszó játékosok, és az egyik legnagyobb focis élményem volt, és nem voltam ezzel így egyedül.Szobi22
Itt a Vikings csapata mellett a Junior részt emelnem ki, azaz veled egykoruak voltak, a mi esetunkben nem errol van szo😊 Nem akarunk magas szintu csapatok közé engedni Ilyen fiatal srácokat...Nem magunkat féltjuk, hanem csapatot épitünk.gyengejobb
😀 nem kötekedés miatt de ha én azt mondanám az edzőmnek hogy figyi már nem megyek a pályára mert mondjuk a másik játékos 5 évvel idősebb nálam és még 10 éve már játszik, szerintem élve temetne el a pálya szélén...

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Te nem érted? Nem leet egy rookiet osszeengedni egy 10éve jatszo ukran vagy amerikai jatekossal. Tudom ti megoldjatok, hoztok jatekost, de mi újoncokkal dolgozunk. gyengejobb
nem folynék bele ebbe a vitába egyik oldalról sem, csak az újoncok vs régóta játszók témához írnék egy gondolatot: anno amikor az első szezonomban(kb fél év focival a hátam mögött) a Vikings Jrs ellen játszottunk elődöntőt, ott is voltak 10 éve játszó játékosok, és az egyik legnagyobb focis élményem volt, és nem voltam ezzel így egyedül.Szobi22
Itt a Vikings csapata mellett a Junior részt emelnem ki, azaz veled egykoruak voltak, a mi esetunkben nem errol van szo😊 Nem akarunk magas szintu csapatok közé engedni Ilyen fiatal srácokat...Nem magunkat féltjuk, hanem csapatot épitünk.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
1. Honnan tudjátok hogy a Tigersnek milyen az anyagi háttere?
2. Amikor nem voltak ukránok akkor nekünk is oda kellett állni az idegenlégiósok elé újoncként és ha jól tudom 2-3 éven át mindenki megvert minket...JUNIOR46
Te nem voltál újonc, mi nem dolgozunk újoncokkal, nálunk 10 éve játszó ukrán és amerikai játékosok születnek.
Igaza van gsn-nek át fog csapni személyeskedésbe. Én befejeztem. Remélem ebből a katymaszból mi is jól fogunk kijönni.77-es edzõbá
Tisztellek becsüllek, de ez már vicc amit csinálsz... Úgy vergődsz ebben a homokozóban mint a kisgyerek akinek elvették az utolsó formáját amiből kitud önteni valamit...gyengejobb
Igazad van, bocsáss meg! El sem kellett volna kezdenem ezt a parttalan, véget nem érő személyeskedő vitát. Csak hát nehezen tudok túllépni ezen az "ukrán fetisizmuson". Jelen helyzetben ha így látjátok jónak, csináljátok így.
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Te nem érted? Nem leet egy rookiet osszeengedni egy 10éve jatszo ukran vagy amerikai jatekossal. Tudom ti megoldjatok, hoztok jatekost, de mi újoncokkal dolgozunk. gyengejobb
nem folynék bele ebbe a vitába egyik oldalról sem, csak az újoncok vs régóta játszók témához írnék egy gondolatot: anno amikor az első szezonomban(kb fél év focival a hátam mögött) a Vikings Jrs ellen játszottunk elődöntőt, ott is voltak 10 éve játszó játékosok, és az egyik legnagyobb focis élményem volt, és nem voltam ezzel így egyedül.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
1. Honnan tudjátok hogy a Tigersnek milyen az anyagi háttere?
2. Amikor nem voltak ukránok akkor nekünk is oda kellett állni az idegenlégiósok elé újoncként és ha jól tudom 2-3 éven át mindenki megvert minket...JUNIOR46
Te nem voltál újonc, mi nem dolgozunk újoncokkal, nálunk 10 éve játszó ukrán és amerikai játékosok születnek.
Igaza van gsn-nek át fog csapni személyeskedésbe. Én befejeztem. Remélem ebből a katymaszból mi is jól fogunk kijönni.77-es edzõbá
Tisztellek becsüllek, de ez már vicc amit csinálsz... Úgy vergődsz ebben a homokozóban mint a kisgyerek akinek elvették az utolsó formáját amiből kitud önteni valamit...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
1. Honnan tudjátok hogy a Tigersnek milyen az anyagi háttere?
2. Amikor nem voltak ukránok akkor nekünk is oda kellett állni az idegenlégiósok elé újoncként és ha jól tudom 2-3 éven át mindenki megvert minket...JUNIOR46
Te nem voltál újonc, mi nem dolgozunk újoncokkal, nálunk 10 éve játszó ukrán és amerikai játékosok születnek.
Igaza van gsn-nek át fog csapni személyeskedésbe. Én befejeztem. Remélem ebből a katymaszból mi is jól fogunk kijönni.
több mint 12 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
1. Honnan tudjátok hogy a Tigersnek milyen az anyagi háttere?
2. Amikor nem voltak ukránok akkor nekünk is oda kellett állni az idegenlégiósok elé újoncként és ha jól tudom 2-3 éven át mindenki megvert minket...

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 12 éve
gsn 3 548
Jobb lenne talán, ha mindenki a saját csapatának belső életével foglalkozna, nem más csapatoknak akarnátok megmondani, hogy mit és hogyan kellene tenniük, és milyen tettük tekinthető szánalmasnak, illetve milyen nem. Láthatóan és érthetően az ilyesmit az érintettek nem tudják nyugodtan kezelni, legyen szó akármelyik csapatról. Véleményt lehet írni természetesen, de mintha nem is erre törekednétek - hanem mintha mindenki az összes csapatról rendelkezne minden információval - csak a kioktatás, a kötekedés csapódik le.
Csak azért írom ezt, mert egyre közelebb vagyunk egy újabb személyeskedő vitához, amire senkinek semmi szüksége nincs, különösen igaz ez a bowl.hu-ra, amely teret enged ennek a fórumnak...

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Te nem érted? Nem leet egy rookiet osszeengedni egy 10éve jatszo ukran vagy amerikai jatekossal. Tudom ti megoldjatok, hoztok jatekost, de mi újoncokkal dolgozunk. Ezt meg te fogadd el...!!!!! Légyszives. A többi dologra nem reagálok mert sértegetni nem akarok.

kisdani, és mindenki aki szeret "ukránozni"! Az azért mókás, hogy minden kudarcotokat, tehetetlenségeteket, eredménytelenségeteket cirka négy éve, minden szezon után ezzel a pár ukrán sráccal próbáljátok magyarázni. Amikor a farkasoknál játszottak és indultak a honi bajnokságokban senki nem tartotta inkorrektnek. A most magyar csapatoknál játszó amerikaiak nem inkorrektek. Csak a mi ukránjaink. Az a helyzet, hogy rátok nézve szégyen, hogy mióta Nyíregyházán játszanak - cirka négy éve - még a közelükbe se tudtatok fejlődni. És ti beszéltek arról, hogy milyen fejlődési gát ha a Tigrisek veletek egy szinten játszanak. Ha nyerni szeretnétek nem az a megoldás, hogy kigolyózzátok a nálatok esélyesebb csapatokat magatok mellől. Szánalmas.77-es edzõbá
Tudnám miert volt az amikor videon az latszodik hogy 1-2driven keresztül meglett fogva a Tigers Offens, jönnek fel a védelemből az Ukránok az Offensbe! Amivel semmi baj nincs, csak 1!
Nincs Junior csapatotok! Hogy miért baj ez? Mert nem értitek... Az, hogy úgy tudunk mi, Szolnokon nagyobb játéklehetőséget adni egy fiatal srácnak hogy játszatjuk a felnőtt bajnokságban, nem biztos hogy Nahornyák vagy az "Ukrán elégséges" fogja játékkedvre bátoritani, hogy majd ő magát motiválva sikereket érjen el a későbbiekben! Nincs baj azzal amit csináltok, igazabol azzal sem amit mi, csak ne egy osztályba tegyük! Ja! A legfontosabb! Ha nem tünt volna fel, nem menekülünk előletek es mas csapatok sem, de azért hogy egy nap mi örüljünk a győzelemnek és ne ti, ahhoz radikális, drasztikus változásokat kell eszközölni, ami jelen pillanatban nem népszerü, de hosszú távon a csapatunk és a liga fejlődésének, ezen a szinten igy tud eleget tenni! Aki nem érti ezt meg, Buta!gyengejobb
Persze itt keleten mindenki hülye és nem érti meg a magyarázkodás szagú érveléseket. Ahhoz, hogy a győzelemnek tudjatok örülni, a csapaton belül és a zöld gyepen kellene radikális, drasztikus változtatásokat eszközölni nem pedig a fehér asztalnál. Maradéktalanul tudtok majd örülni az ilyen árú győzelemnek? Lelketek rajta! Igen feltűnt, hogy "nem menekültök" előlünk. De mond, mennyi ideig gyűrtétek egymást a többi csapatvezetővel, míg egymásra erőltettétek az álláspontot, hogy tulajdonképpen nem menekülők vagytok, hanem a liga megmentésén ügyködő hős forradalmárok?77-es edzõbá
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Persze itt keleten mindenki hülye és nem érti meg a magyarázkodás szagú érveléseket. Ahhoz, hogy a győzelemnek tudjatok örülni, a csapaton belül és a zöld gyepen kellene radikális, drasztikus változtatásokat eszközölni nem pedig a fehér asztalnál. Maradéktalanul tudtok majd örülni az ilyen árú győzelemnek? Lelketek rajta! Igen feltűnt, hogy "nem menekültök" előlünk. De mond, mennyi ideig gyűrtétek egymást a többi csapatvezetővel, míg egymásra erőltettétek az álláspontot, hogy tulajdonképpen nem menekülők vagytok, hanem a liga megmentésén ügyködő hős forradalmárok?77-es edzõbá
Edzőbá!
Azt hiszem senki nem hülyézett, és szerintem nem a hét csapat "menekülése" a kérdés, hanem ilyen játékerővel ,mint a Tiétek 2 éve vitathatatlanul a Magyar liga 2.legjobb csapata vagytok, és eszetekbe sem jut a legerősebb bajnokságba indulni??? "bohóckodtok" a Div 1 -ben, pedig a játékos állományotok bőven engedi, az anyagi hátteretek is kiváló. Bár Te vagy az edző, de számomra érhetetlen mi motivál benneteket ezen a szinten??? Véleményem szerint Ti menekültök, azzal,hogy szintetekhez képest alsóbb osztályban játszotok, de "lelked rajta".Csendes
De igen eszünkbe jutna, ha tehetjük meg is tesszük. Mint ahogy megtettük a HFL-t kiváltó Fall Bowl esetében. Várjunk a következő évi HFL-re egy évig meccsek nélkül ami olyan biztos mint az idei? De nekünk nem lehetnek olyan indokaink ami elfogadható, ellenben a többi csapattal. Így megvárjuk míg eldöntöd/titek, hogy hol induljunk, hiszen itt mindenki járatosabb az egyesület anyagi lehetőségeiben és a rendelkezésre álló játékosállományban mint az érintett csapatvezető.77-es edzõbá
Mivel ez kis ország és a Football közösség is kicsi ezért tudjuk... Amennyiben jól tudom, van lehetőség a magyar szervezésű Interligában játszani tavasszal, és akár 2. számú csapat indítására is, és az idén HFL helyett csapatlétszám hiányában lett Fall Bowl, de idén már remélhetőleg nem marad el emiatt, bár ez függ a Ti csapatvezetésetektől is.
Sok sikert!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Tudnám miert volt az amikor videon az latszodik hogy 1-2driven keresztül meglett fogva a Tigers Offens, jönnek fel a védelemből az Ukránok az Offensbe! Amivel semmi baj nincs, csak 1!
Nincs Junior csapatotok! Hogy miért baj ez? Mert nem értitek... Az, hogy úgy tudunk mi, Szolnokon nagyobb játéklehetőséget adni egy fiatal srácnak hogy játszatjuk a felnőtt bajnokságban, nem biztos hogy Nahornyák vagy az "Ukrán elégséges" fogja játékkedvre bátoritani, hogy majd ő magát motiválva sikereket érjen el a későbbiekben! Nincs baj azzal amit csináltok, igazabol azzal sem amit mi, csak ne egy osztályba tegyük! Ja! A legfontosabb! Ha nem tünt volna fel, nem menekülünk előletek es mas csapatok sem, de azért hogy egy nap mi örüljünk a győzelemnek és ne ti, ahhoz radikális, drasztikus változásokat kell eszközölni, ami jelen pillanatban nem népszerü, de hosszú távon a csapatunk és a liga fejlődésének, ezen a szinten igy tud eleget tenni! Aki nem érti ezt meg, Buta!gyengejobb
Persze itt keleten mindenki hülye és nem érti meg a magyarázkodás szagú érveléseket. Ahhoz, hogy a győzelemnek tudjatok örülni, a csapaton belül és a zöld gyepen kellene radikális, drasztikus változtatásokat eszközölni nem pedig a fehér asztalnál. Maradéktalanul tudtok majd örülni az ilyen árú győzelemnek? Lelketek rajta! Igen feltűnt, hogy "nem menekültök" előlünk. De mond, mennyi ideig gyűrtétek egymást a többi csapatvezetővel, míg egymásra erőltettétek az álláspontot, hogy tulajdonképpen nem menekülők vagytok, hanem a liga megmentésén ügyködő hős forradalmárok?77-es edzõbá
Edzőbá!
Azt hiszem senki nem hülyézett, és szerintem nem a hét csapat "menekülése" a kérdés, hanem ilyen játékerővel ,mint a Tiétek 2 éve vitathatatlanul a Magyar liga 2.legjobb csapata vagytok, és eszetekbe sem jut a legerősebb bajnokságba indulni??? "bohóckodtok" a Div 1 -ben, pedig a játékos állományotok bőven engedi, az anyagi hátteretek is kiváló. Bár Te vagy az edző, de számomra érhetetlen mi motivál benneteket ezen a szinten??? Véleményem szerint Ti menekültök, azzal,hogy szintetekhez képest alsóbb osztályban játszotok, de "lelked rajta".Csendes
De igen eszünkbe jutna, ha tehetjük meg is tesszük. Mint ahogy megtettük a HFL-t kiváltó Fall Bowl esetében. Várjunk a következő évi HFL-re egy évig meccsek nélkül ami olyan biztos mint az idei? De nekünk nem lehetnek olyan indokaink ami elfogadható, ellenben a többi csapattal. Így megvárjuk míg eldöntöd/titek, hogy hol induljunk, hiszen itt mindenki járatosabb az egyesület anyagi lehetőségeiben és a rendelkezésre álló játékosállományban mint az érintett csapatvezető.