NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
kisdani, és mindenki aki szeret "ukránozni"! Az azért mókás, hogy minden kudarcotokat, tehetetlenségeteket, eredménytelenségeteket cirka négy éve, minden szezon után ezzel a pár ukrán sráccal próbáljátok magyarázni. Amikor a farkasoknál játszottak és indultak a honi bajnokságokban senki nem tartotta inkorrektnek. A most magyar csapatoknál játszó amerikaiak nem inkorrektek. Csak a mi ukránjaink. Az a helyzet, hogy rátok nézve szégyen, hogy mióta Nyíregyházán játszanak - cirka négy éve - még a közelükbe se tudtatok fejlődni. És ti beszéltek arról, hogy milyen fejlődési gát ha a Tigrisek veletek egy szinten játszanak. Ha nyerni szeretnétek nem az a megoldás, hogy kigolyózzátok a nálatok esélyesebb csapatokat magatok mellől. Szánalmas.77-es edzõbá
Tudnám miert volt az amikor videon az latszodik hogy 1-2driven keresztül meglett fogva a Tigers Offens, jönnek fel a védelemből az Ukránok az Offensbe! Amivel semmi baj nincs, csak 1!
Nincs Junior csapatotok! Hogy miért baj ez? Mert nem értitek... Az, hogy úgy tudunk mi, Szolnokon nagyobb játéklehetőséget adni egy fiatal srácnak hogy játszatjuk a felnőtt bajnokságban, nem biztos hogy Nahornyák vagy az "Ukrán elégséges" fogja játékkedvre bátoritani, hogy majd ő magát motiválva sikereket érjen el a későbbiekben! Nincs baj azzal amit csináltok, igazabol azzal sem amit mi, csak ne egy osztályba tegyük! Ja! A legfontosabb! Ha nem tünt volna fel, nem menekülünk előletek es mas csapatok sem, de azért hogy egy nap mi örüljünk a győzelemnek és ne ti, ahhoz radikális, drasztikus változásokat kell eszközölni, ami jelen pillanatban nem népszerü, de hosszú távon a csapatunk és a liga fejlődésének, ezen a szinten igy tud eleget tenni! Aki nem érti ezt meg, Buta!gyengejobb
Persze itt keleten mindenki hülye és nem érti meg a magyarázkodás szagú érveléseket. Ahhoz, hogy a győzelemnek tudjatok örülni, a csapaton belül és a zöld gyepen kellene radikális, drasztikus változtatásokat eszközölni nem pedig a fehér asztalnál. Maradéktalanul tudtok majd örülni az ilyen árú győzelemnek? Lelketek rajta! Igen feltűnt, hogy "nem menekültök" előlünk. De mond, mennyi ideig gyűrtétek egymást a többi csapatvezetővel, míg egymásra erőltettétek az álláspontot, hogy tulajdonképpen nem menekülők vagytok, hanem a liga megmentésén ügyködő hős forradalmárok?77-es edzõbá
Edzőbá!
Azt hiszem senki nem hülyézett, és szerintem nem a hét csapat "menekülése" a kérdés, hanem ilyen játékerővel ,mint a Tiétek 2 éve vitathatatlanul a Magyar liga 2.legjobb csapata vagytok, és eszetekbe sem jut a legerősebb bajnokságba indulni??? "bohóckodtok" a Div 1 -ben, pedig a játékos állományotok bőven engedi, az anyagi hátteretek is kiváló. Bár Te vagy az edző, de számomra érhetetlen mi motivál benneteket ezen a szinten??? Véleményem szerint Ti menekültök, azzal,hogy szintetekhez képest alsóbb osztályban játszotok, de "lelked rajta".
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
kisdani, és mindenki aki szeret "ukránozni"! Az azért mókás, hogy minden kudarcotokat, tehetetlenségeteket, eredménytelenségeteket cirka négy éve, minden szezon után ezzel a pár ukrán sráccal próbáljátok magyarázni. Amikor a farkasoknál játszottak és indultak a honi bajnokságokban senki nem tartotta inkorrektnek. A most magyar csapatoknál játszó amerikaiak nem inkorrektek. Csak a mi ukránjaink. Az a helyzet, hogy rátok nézve szégyen, hogy mióta Nyíregyházán játszanak - cirka négy éve - még a közelükbe se tudtatok fejlődni. És ti beszéltek arról, hogy milyen fejlődési gát ha a Tigrisek veletek egy szinten játszanak. Ha nyerni szeretnétek nem az a megoldás, hogy kigolyózzátok a nálatok esélyesebb csapatokat magatok mellől. Szánalmas.77-es edzõbá
Tudnám miert volt az amikor videon az latszodik hogy 1-2driven keresztül meglett fogva a Tigers Offens, jönnek fel a védelemből az Ukránok az Offensbe! Amivel semmi baj nincs, csak 1!
Nincs Junior csapatotok! Hogy miért baj ez? Mert nem értitek... Az, hogy úgy tudunk mi, Szolnokon nagyobb játéklehetőséget adni egy fiatal srácnak hogy játszatjuk a felnőtt bajnokságban, nem biztos hogy Nahornyák vagy az "Ukrán elégséges" fogja játékkedvre bátoritani, hogy majd ő magát motiválva sikereket érjen el a későbbiekben! Nincs baj azzal amit csináltok, igazabol azzal sem amit mi, csak ne egy osztályba tegyük! Ja! A legfontosabb! Ha nem tünt volna fel, nem menekülünk előletek es mas csapatok sem, de azért hogy egy nap mi örüljünk a győzelemnek és ne ti, ahhoz radikális, drasztikus változásokat kell eszközölni, ami jelen pillanatban nem népszerü, de hosszú távon a csapatunk és a liga fejlődésének, ezen a szinten igy tud eleget tenni! Aki nem érti ezt meg, Buta!gyengejobb
Persze itt keleten mindenki hülye és nem érti meg a magyarázkodás szagú érveléseket. Ahhoz, hogy a győzelemnek tudjatok örülni, a csapaton belül és a zöld gyepen kellene radikális, drasztikus változtatásokat eszközölni nem pedig a fehér asztalnál. Maradéktalanul tudtok majd örülni az ilyen árú győzelemnek? Lelketek rajta! Igen feltűnt, hogy "nem menekültök" előlünk. De mond, mennyi ideig gyűrtétek egymást a többi csapatvezetővel, míg egymásra erőltettétek az álláspontot, hogy tulajdonképpen nem menekülők vagytok, hanem a liga megmentésén ügyködő hős forradalmárok?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
kisdani, és mindenki aki szeret "ukránozni"! Az azért mókás, hogy minden kudarcotokat, tehetetlenségeteket, eredménytelenségeteket cirka négy éve, minden szezon után ezzel a pár ukrán sráccal próbáljátok magyarázni. Amikor a farkasoknál játszottak és indultak a honi bajnokságokban senki nem tartotta inkorrektnek. A most magyar csapatoknál játszó amerikaiak nem inkorrektek. Csak a mi ukránjaink. Az a helyzet, hogy rátok nézve szégyen, hogy mióta Nyíregyházán játszanak - cirka négy éve - még a közelükbe se tudtatok fejlődni. És ti beszéltek arról, hogy milyen fejlődési gát ha a Tigrisek veletek egy szinten játszanak. Ha nyerni szeretnétek nem az a megoldás, hogy kigolyózzátok a nálatok esélyesebb csapatokat magatok mellől. Szánalmas.77-es edzõbá
Tudnám miert volt az amikor videon az latszodik hogy 1-2driven keresztül meglett fogva a Tigers Offens, jönnek fel a védelemből az Ukránok az Offensbe! Amivel semmi baj nincs, csak 1!
Nincs Junior csapatotok! Hogy miért baj ez? Mert nem értitek... Az, hogy úgy tudunk mi, Szolnokon nagyobb játéklehetőséget adni egy fiatal srácnak hogy játszatjuk a felnőtt bajnokságban, nem biztos hogy Nahornyák vagy az "Ukrán elégséges" fogja játékkedvre bátoritani, hogy majd ő magát motiválva sikereket érjen el a későbbiekben! Nincs baj azzal amit csináltok, igazabol azzal sem amit mi, csak ne egy osztályba tegyük! Ja! A legfontosabb! Ha nem tünt volna fel, nem menekülünk előletek es mas csapatok sem, de azért hogy egy nap mi örüljünk a győzelemnek és ne ti, ahhoz radikális, drasztikus változásokat kell eszközölni, ami jelen pillanatban nem népszerü, de hosszú távon a csapatunk és a liga fejlődésének, ezen a szinten igy tud eleget tenni! Aki nem érti ezt meg, Buta!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Racsy nekünk sem szólt senki hogy ezt tervezik, mi már korábban a szezon befejeztével kigondoltuk ezt a dolgot. Én is meglepődtem, hogy 7 csapat nem vállalta a DIV I-et, de mondjuk volt egy ilyen gondolatom, amikor megtudtam hogy a miskolc is válságban van, hogy mi lesz itt...

Na de majd meglátjuk mit hoz a jövő(hét)Bruce
7516. Érdekes egybeesés 11.03-án. Lottóznod kéne. 😛77-es edzõbá
Ez már azután volt, hogy megtudtam, hogy a Miskolcból elmentek emberek. 😉Bruce
Szerintem itt már csak az lehet a legnagyobb baj, hogy miért nem hozzátok😊)))))
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Racsy nekünk sem szólt senki hogy ezt tervezik, mi már korábban a szezon befejeztével kigondoltuk ezt a dolgot. Én is meglepődtem, hogy 7 csapat nem vállalta a DIV I-et, de mondjuk volt egy ilyen gondolatom, amikor megtudtam hogy a miskolc is válságban van, hogy mi lesz itt...

Na de majd meglátjuk mit hoz a jövő(hét)Bruce
7516. Érdekes egybeesés 11.03-án. Lottóznod kéne. 😛77-es edzõbá
Ez már azután volt, hogy megtudtam, hogy a Miskolcból elmentek emberek. 😉
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Racsy nekünk sem szólt senki hogy ezt tervezik, mi már korábban a szezon befejeztével kigondoltuk ezt a dolgot. Én is meglepődtem, hogy 7 csapat nem vállalta a DIV I-et, de mondjuk volt egy ilyen gondolatom, amikor megtudtam hogy a miskolc is válságban van, hogy mi lesz itt...

Na de majd meglátjuk mit hoz a jövő(hét)Bruce
7516. Érdekes egybeesés 11.03-án. Lottóznod kéne. 😛
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
kisdani, és mindenki aki szeret "ukránozni"! Az azért mókás, hogy minden kudarcotokat, tehetetlenségeteket, eredménytelenségeteket cirka négy éve, minden szezon után ezzel a pár ukrán sráccal próbáljátok magyarázni. Amikor a farkasoknál játszottak és indultak a honi bajnokságokban senki nem tartotta inkorrektnek. A most magyar csapatoknál játszó amerikaiak nem inkorrektek. Csak a mi ukránjaink. Az a helyzet, hogy rátok nézve szégyen, hogy mióta Nyíregyházán játszanak - cirka négy éve - még a közelükbe se tudtatok fejlődni. És ti beszéltek arról, hogy milyen fejlődési gát ha a Tigrisek veletek egy szinten játszanak. Ha nyerni szeretnétek nem az a megoldás, hogy kigolyózzátok a nálatok esélyesebb csapatokat magatok mellől. Szánalmas.77-es edzõbá
Sajnálom ha félre érteted, nekem nem probléma ,ha ukránok játszanak, de tény az tény. Nyilván azért van , mert ti is szeretnétek a legjobbak közé tartozni. A legjobbak pedig jelenleg a HFL-be játszanak.
Szerintem másnak se ez a baja ,ahogy anno a Rebels is csupán a plusz igazolás miatt "ukránozott" és nem hiszem, hogy rájuk is igaz lenne amiket írtál, pláne úgy hogy az első meccsüket meg is nyerték ellenetek és elég sanszos ,hogy ők is HFL-be mennek.
A farkasok pedig nagyon jó példa, hiszen ők mindig a legmagasabb osztályba indultak itthon/javíts ki ha tévedek/ és nem neveztek sosem lentebb.
Tigerst pedig senki sem szerette volna kigolyózni, abba meg biztos vagyok. Peacekisdani
Az persze elfogadható ha ti mondjátok, hogy objektív okai vannak annak, hogy nem indultok a számotokra megfelelő osztályban. Mi nem mondhatjuk, mert idézlek: "inkorrekt a 10 ukránnal megnyerni a DivI-et és nem indulni a HFL-ben". Nekünk nem lehetnek objektív okaink igaz?
A farkasok nagyon jó példa szerinted. Szerintem is. Az összes döntőnket, meccsünket elbuktuk a farkasokkal szemben. És nem amerikaizott senki. Nem vertük a seggünket a földhöz, hogy csak úgy indulunk majd a HFL-ben esetleg, ha a farkasok nem ott indulnak hanem egyel feljebb, mert tele vannak légiósokkal, és inkorrekt, hogy megnyerik a Fall Bowl-t és nem indulnak az NCAA-ben. Na meg hátha úgy megnyerjük.
több mint 12 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
kisdani, és mindenki aki szeret "ukránozni"! Az azért mókás, hogy minden kudarcotokat, tehetetlenségeteket, eredménytelenségeteket cirka négy éve, minden szezon után ezzel a pár ukrán sráccal próbáljátok magyarázni. Amikor a farkasoknál játszottak és indultak a honi bajnokságokban senki nem tartotta inkorrektnek. A most magyar csapatoknál játszó amerikaiak nem inkorrektek. Csak a mi ukránjaink. Az a helyzet, hogy rátok nézve szégyen, hogy mióta Nyíregyházán játszanak - cirka négy éve - még a közelükbe se tudtatok fejlődni. És ti beszéltek arról, hogy milyen fejlődési gát ha a Tigrisek veletek egy szinten játszanak. Ha nyerni szeretnétek nem az a megoldás, hogy kigolyózzátok a nálatok esélyesebb csapatokat magatok mellől. Szánalmas.77-es edzõbá
Sajnálom ha félre érteted, nekem nem probléma ,ha ukránok játszanak, de tény az tény. Nyilván azért van , mert ti is szeretnétek a legjobbak közé tartozni. A legjobbak pedig jelenleg a HFL-be játszanak.
Szerintem másnak se ez a baja ,ahogy anno a Rebels is csupán a plusz igazolás miatt "ukránozott" és nem hiszem, hogy rájuk is igaz lenne amiket írtál, pláne úgy hogy az első meccsüket meg is nyerték ellenetek és elég sanszos ,hogy ők is HFL-be mennek.
A farkasok pedig nagyon jó példa, hiszen ők mindig a legmagasabb osztályba indultak itthon/javíts ki ha tévedek/ és nem neveztek sosem lentebb.
Tigerst pedig senki sem szerette volna kigolyózni, abba meg biztos vagyok. Peace


Wolverines #79 C
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Racsy, hát nem csak a játékerőben,de ha jól számolok a havi tagdíjbevételekben is jóval a Div I-es átlag fölött vagytok ...

Majd én kihámozom 😊

Kedves Ferron sztem nem mi szartunk a dolgokba bele hanem az a hét csapat aki nem nevez a div1-be. Meccsek nélkül mi is töltöttünk mar el 9 hónapot es utána úgy kellett osszekaparni a csapatunkat bár ennek voltak egyéb okai is. Scrimmage meccsekkel az a gond hogy nem találsz ellenfelet mivel vagy bajnokságban vagy nemzetkoziben vannak a csapatok ezért nem vállalják. Nem kifogásokat keresünk hanem a legjobb megoldást. Sok mindenben egyet értek veletek a fejlődés kulcsa a magasabb szintre lépés csakhogy ez sok sok áldozattal jár. Több bajnokság több nevezési díj hosszabb távú utazások ez mind mind plusz pénz amit a játékosaink nem biztos hogy elbirnak meg. Lehet hogy mi vagyunk az ország legcsorobb szeglete de itt a havi 4000 Ft tagdíj is problémát okoz máshol 8-10000 sem gond. Akkor számoljatok utána miből kell ezeket kigazdalkodnunk. Felelőtlen döntést nem hozhatunk mások zsebére. Irigy vagyok hogy mindeki tele van, mi nem! Szeretnénk interligazni es a hfl-ben játszani es mindent el fogunk követni hogy ez létre jöjjön de hitelt azért nem veszünk fel ha nem gond . Minden jót mindenkinek a jövőre nézve! Ha bejön a lottóm akkor nincs további kérdés.
racsy
Bruce
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Szerintem nem szánalmas, dolog ez. Mi (ebbe beleértheted kisdani-t is), mint már fentebb is írtam, a szezon végén elhatároztuk, hogy nem fogunk a DIV I-ben szerepelni, mert a csapat szétesőben volt. Úgy gondoltuk, hogy úgy tudjuk legjobban összetartani a csapatot, ha lentebb megyünk és azokkal az emberekkel csináljuk együtt, akik komolyan gondolják, de mivel ez olyan csekély létszám volt és olyan fiatalok, hogy nem gondolhattuk komolyan a div I-et és így döntöttünk. Szó sincs itt semmiféle összeesküvéselméletről a Tigers ellen. Jobb lenne ha nem áldozatként, hanem szerencsés csapatként tartanánk számon a Tigers-t, mert ez így van.

A pénz meg nagy úr mindenhol, főleg az ország keleti szegletében és megértem a Tigers aggodalmait is. De dönteniük nekik kell és ha már döntenek akkor tiszteletben kell azt tartani.

Peace
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
kisdani, és mindenki aki szeret "ukránozni"! Az azért mókás, hogy minden kudarcotokat, tehetetlenségeteket, eredménytelenségeteket cirka négy éve, minden szezon után ezzel a pár ukrán sráccal próbáljátok magyarázni. Amikor a farkasoknál játszottak és indultak a honi bajnokságokban senki nem tartotta inkorrektnek. A most magyar csapatoknál játszó amerikaiak nem inkorrektek. Csak a mi ukránjaink. Az a helyzet, hogy rátok nézve szégyen, hogy mióta Nyíregyházán játszanak - cirka négy éve - még a közelükbe se tudtatok fejlődni. És ti beszéltek arról, hogy milyen fejlődési gát ha a Tigrisek veletek egy szinten játszanak. Ha nyerni szeretnétek nem az a megoldás, hogy kigolyózzátok a nálatok esélyesebb csapatokat magatok mellől. Szánalmas.
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Racsy nekünk sem szólt senki hogy ezt tervezik, mi már korábban a szezon befejeztével kigondoltuk ezt a dolgot. Én is meglepődtem, hogy 7 csapat nem vállalta a DIV I-et, de mondjuk volt egy ilyen gondolatom, amikor megtudtam hogy a miskolc is válságban van, hogy mi lesz itt...

Na de majd meglátjuk mit hoz a jövő(hét)
több mint 12 éve
racsy 45
Koszi Bruce! Nem azzal van bajom hogy nem akartok velünk egy osztályban játszani mert így dontottetek hanem azzal hogy számtalan vezetővel baráti, viszonyt apoltunk , ápolunk es senki meg egy telefont sem engedett el felénk hogy mik a 7 csapat tervei . Sztem nem véletlen hogy ez így alakult de lehet ezt csak en látom bele. Hidd el ha lenne miből mar rég a magasabb szinten játszanánk. Mindegy téma lezárva. Bocs ha valakit megbántottam! Azt viszont megígérem hogy biztos hogy fogunk meg játszani a div 1-ben vagy így vagy úgy es nem lesznek ukránok akikkel csak az a legnagyobb gond hogy jók!
több mint 12 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
Racsy most megint a 7 csapatra mondod ,hogy bele szartak a divI-be, előtte meg ,hogy inkorrektek.
Az is lehet, hogy a 7 csapat azért gondolta így, mert szerintük meg azaz inkorrekt ,hogy 10 ukrán játékossal megnyeritek a div-1-et mégsem a HFL-be indultok ? És még az is lehet ,hogy jön hozzátok jó pár nagyon tehetséges miskolci játékos a jövő szezonra.
Mondjuk, ha mindenképpen csak a div-I.ben akartok indulni, lehet meg kéne próbálni légiósok nélkül azért ,hogy minél több fiatal/kezdő (igaz még nem annyira jó ) nyíregyházi játékost tudjatok játszatni ,hogy beinduljon a Junior is....


Wolverines #79 C
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Majd én kihámozom 😊

Kedves Ferron sztem nem mi szartunk a dolgokba bele hanem az a hét csapat aki nem nevez a div1-be. Meccsek nélkül mi is töltöttünk mar el 9 hónapot es utána úgy kellett osszekaparni a csapatunkat bár ennek voltak egyéb okai is. Scrimmage meccsekkel az a gond hogy nem találsz ellenfelet mivel vagy bajnokságban vagy nemzetkoziben vannak a csapatok ezért nem vállalják. Nem kifogásokat keresünk hanem a legjobb megoldást. Sok mindenben egyet értek veletek a fejlődés kulcsa a magasabb szintre lépés csakhogy ez sok sok áldozattal jár. Több bajnokság több nevezési díj hosszabb távú utazások ez mind mind plusz pénz amit a játékosaink nem biztos hogy elbirnak meg. Lehet hogy mi vagyunk az ország legcsorobb szeglete de itt a havi 4000 Ft tagdíj is problémát okoz máshol 8-10000 sem gond. Akkor számoljatok utána miből kell ezeket kigazdalkodnunk. Felelőtlen döntést nem hozhatunk mások zsebére. Irigy vagyok hogy mindeki tele van, mi nem! Szeretnénk interligazni es a hfl-ben játszani es mindent el fogunk követni hogy ez létre jöjjön de hitelt azért nem veszünk fel ha nem gond . Minden jót mindenkinek a jövőre nézve! Ha bejön a lottóm akkor nincs további kérdés.
racsy
több mint 12 éve
racsy 45
Nem tudom ezt hogy csináltam talán az a gond hogy telefonrol írtam. Remelem azért kijottok belőle. 😊
több mint 12 éve
racsy 45
Eddig a csapatok mindig azért szálltak síkra, hogy hosszú távra tervezhető, kiszámítható bajnoki rendszer legyen. Erre az idén alkottak egyet, ami szerintem az utóbbi évek legjobb lebonyolítási rendszerű bajnoksága volt, és lehetett volna használni még évekig. Erre, rögtön a második évben belesz@rnak a csapatok az ő általuk követelt kiszámítható rendszerbe a saját érdekeik miatt, főleg gondolok itt a Tigrisekre.

De ha jobban belegondolnának akkor lehet rájönnének arra, hogy div2ben játszani nekik nem fejlődés, csak kiadás, elpocsékolnak az öregedő játékoskeretük éveiből egyet. Nekik biztos visszalépés lenne a háromnegyed div2 ellen játszani, bár tény, hogy minden meccsüket tuti nyernék 50+ pont felett. Sport értéke nincs, de ugye tudjuk, az nflből, hogy a W az W és csak ez számít. Kérdés, hogy milyen áron. Egyébként az új játékosaikkal kiegészülve a hfl-ben is ütőképesek lennének. De akkor nem játszhatnak tavasszal, ez bizony probléma, de ha jól belegondolnak akkor is játszhatnának scrimmage-ket bajnokság előtt, után, tehát nem maradnának zéró játékkal.Kedves Ferron sztem nem mi szartunk a dolgokba bele hanem az a hét csapat aki nem nevez a div1-be. Meccsek nélkül mi is töltöttünk mar el 9 hónapot es utána úgy kellett osszekaparni a csapatunkat bár ennek voltak egyéb okai is. Scrimmage meccsekkel az a gond hogy nem találsz ellenfelet mivel vagy bajnokságban vagy nemzetkoziben vannak a csapatok ezért nem vállalják. Nem kifogásokat keresünk hanem a legjobb megoldást. Sok mindenben egyet értek veletek a fejlődés kulcsa a magasabb szintre lépés csakhogy ez sok sok áldozattal jár. Több bajnokság több nevezési díj hosszabb távú utazások ez mind mind plusz pénz amit a játékosaink nem biztos hogy elbirnak meg. Lehet hogy mi vagyunk az ország legcsorobb szeglete de itt a havi 4000 Ft tagdíj is problémát okoz máshol 8-10000 sem gond. Akkor számoljatok utána miből kell ezeket kigazdalkodnunk. Felelőtlen döntést nem hozhatunk mások zsebére. Irigy vagyok hogy mindeki tele van, mi nem! Szeretnénk interligazni es a hfl-ben játszani es mindent el fogunk követni hogy ez létre jöjjön de hitelt azért nem veszünk fel ha nem gond . Minden jót mindenkinek a jövőre nézve! Ha bejön a lottóm akkor nincs további kérdés.

El kell gondolkodni, hogy egy kihívás nélküli, tuti W bajnokság ér nekik többet, vagy kicsit később egy komolyabb színvonalasabb, eladhatóbb bajnokságban szerepelni.Ferron
több mint 12 éve
pc_x 943 — Red Fist
Milyen csapatokkal tudnának játszani ha mindenki indul valamilyen osztályban??? A HFL előttig is ha várni kell leghamarabb mikor tudnának játszani?JUNIOR46
Pont ezt mondom, hogy mindig minden csapat csak a saját érdekei szerint akar bármit elfogadni, azzal nem törődik, hogy ha hoz áldozatot (nem játszik tavasszal), akkor azzal többet nyerhet. Na így nem fog előrébb jutni a sportunk.

és hogy kérdésedre is válaszoljak, még ha csak költői is volt, scrimmage-ről beszéltem a bajnokság előtt és után. Ergo bárkivel játszhattok bármikor. Pár oldallal előbb volt egy teljes csapatlista, ajánlom figyelmedbe. Ja, a miskolcot húzd ki, ott valami gixer van, haldokolnak asszem.Ferron
Már nem azért de szezon alatt nem tudsz azokkal a csapatokkal játszani akik indultak valamelyik osztályban... Ez nem a saját érdek például... Mit nyer azzal egy csapat ha közel egy évig nem tud játszani? A bajnokság után meg nem hiszem hogy tudnak majd játszani ha indulnak a HFL-ben...JUNIOR46
Mi 2009 novemberétől 2010 őszéig nem játszottunk egy meccset sem... hogy mit nyertünk vele? szerintem erre nem kell válaszolni... Meg kell találni a lehetőségeket, nem csak kifogást keresni. No offense...


több mint 12 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Milyen csapatokkal tudnának játszani ha mindenki indul valamilyen osztályban??? A HFL előttig is ha várni kell leghamarabb mikor tudnának játszani?JUNIOR46
Pont ezt mondom, hogy mindig minden csapat csak a saját érdekei szerint akar bármit elfogadni, azzal nem törődik, hogy ha hoz áldozatot (nem játszik tavasszal), akkor azzal többet nyerhet. Na így nem fog előrébb jutni a sportunk.

és hogy kérdésedre is válaszoljak, még ha csak költői is volt, scrimmage-ről beszéltem a bajnokság előtt és után. Ergo bárkivel játszhattok bármikor. Pár oldallal előbb volt egy teljes csapatlista, ajánlom figyelmedbe. Ja, a miskolcot húzd ki, ott valami gixer van, haldokolnak asszem.Ferron
Már nem azért de szezon alatt nem tudsz azokkal a csapatokkal játszani akik indultak valamelyik osztályban... Ez nem a saját érdek például... Mit nyer azzal egy csapat ha közel egy évig nem tud játszani? A bajnokság után meg nem hiszem hogy tudnak majd játszani ha indulnak a HFL-ben...

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 12 éve
Ferron 72
Milyen csapatokkal tudnának játszani ha mindenki indul valamilyen osztályban??? A HFL előttig is ha várni kell leghamarabb mikor tudnának játszani?JUNIOR46
Pont ezt mondom, hogy mindig minden csapat csak a saját érdekei szerint akar bármit elfogadni, azzal nem törődik, hogy ha hoz áldozatot (nem játszik tavasszal), akkor azzal többet nyerhet. Na így nem fog előrébb jutni a sportunk.

és hogy kérdésedre is válaszoljak, még ha csak költői is volt, scrimmage-ről beszéltem a bajnokság előtt és után. Ergo bárkivel játszhattok bármikor. Pár oldallal előbb volt egy teljes csapatlista, ajánlom figyelmedbe. Ja, a miskolcot húzd ki, ott valami gixer van, haldokolnak asszem.
több mint 12 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Eddig a csapatok mindig azért szálltak síkra, hogy hosszú távra tervezhető, kiszámítható bajnoki rendszer legyen. Erre az idén alkottak egyet, ami szerintem az utóbbi évek legjobb lebonyolítási rendszerű bajnoksága volt, és lehetett volna használni még évekig. Erre, rögtön a második évben belesz@rnak a csapatok az ő általuk követelt kiszámítható rendszerbe a saját érdekeik miatt, főleg gondolok itt a Tigrisekre.

De ha jobban belegondolnának akkor lehet rájönnének arra, hogy div2ben játszani nekik nem fejlődés, csak kiadás, elpocsékolnak az öregedő játékoskeretük éveiből egyet. Nekik biztos visszalépés lenne a háromnegyed div2 ellen játszani, bár tény, hogy minden meccsüket tuti nyernék 50+ pont felett. Sport értéke nincs, de ugye tudjuk, az nflből, hogy a W az W és csak ez számít. Kérdés, hogy milyen áron. Egyébként az új játékosaikkal kiegészülve a hfl-ben is ütőképesek lennének. De akkor nem játszhatnak tavasszal, ez bizony probléma, de ha jól belegondolnak akkor is játszhatnának scrimmage-ket bajnokság előtt, után, tehát nem maradnának zéró játékkal.

El kell gondolkodni, hogy egy kihívás nélküli, tuti W bajnokság ér nekik többet, vagy kicsit később egy komolyabb színvonalasabb, eladhatóbb bajnokságban szerepelni.Ferron
Milyen csapatokkal tudnának játszani ha mindenki indul valamilyen osztályban??? A HFL előttig is ha várni kell leghamarabb mikor tudnának játszani?

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 12 éve
Ferron 72
Eddig a csapatok mindig azért szálltak síkra, hogy hosszú távra tervezhető, kiszámítható bajnoki rendszer legyen. Erre az idén alkottak egyet, ami szerintem az utóbbi évek legjobb lebonyolítási rendszerű bajnoksága volt, és lehetett volna használni még évekig. Erre, rögtön a második évben belesz@rnak a csapatok az ő általuk követelt kiszámítható rendszerbe a saját érdekeik miatt, főleg gondolok itt a Tigrisekre.

De ha jobban belegondolnának akkor lehet rájönnének arra, hogy div2ben játszani nekik nem fejlődés, csak kiadás, elpocsékolnak az öregedő játékoskeretük éveiből egyet. Nekik biztos visszalépés lenne a háromnegyed div2 ellen játszani, bár tény, hogy minden meccsüket tuti nyernék 50+ pont felett. Sport értéke nincs, de ugye tudjuk, az nflből, hogy a W az W és csak ez számít. Kérdés, hogy milyen áron. Egyébként az új játékosaikkal kiegészülve a hfl-ben is ütőképesek lennének. De akkor nem játszhatnak tavasszal, ez bizony probléma, de ha jól belegondolnak akkor is játszhatnának scrimmage-ket bajnokság előtt, után, tehát nem maradnának zéró játékkal.

El kell gondolkodni, hogy egy kihívás nélküli, tuti W bajnokság ér nekik többet, vagy kicsit később egy komolyabb színvonalasabb, eladhatóbb bajnokságban szerepelni.
több mint 12 éve
arcsike 100
Elvileg lesz holnap egy tryout (Sharks), és egyik ismerőssel, pontosabban lakótársam kérdezgetett erről, mert pár napja elnyerte tetszését az egyik college meccs (istenért se tudjuk melyik, de lényegtelen is). Aztán gondolta, elmenne és kérdezte tőlem, mi van egy ilyen tryouton. Elmondtam neki, amire én tippelek (40 yardos futás, valami irányváltós futás, elkapósdi, pár passz dobás), de aztán megakadtam. Gondolom, itt nem kap mindenki sisakot, meg technika nélkül nem szerelés lesz az első, amit megtanul a toborzásra igyekvő, de akkor mi van még ezek mellett? Fekvenyomás vagy valamilyen fizikai erő felmérés vagy mi?Deny
ezek a dolgok a csapattól függnek szerintem, de ami a fentieken felül mindenképpen lehet az helyből távolugrás, súlypontemelkedés mérés, fekvenyomás (standard súlyból mennyit tudsz kinyomni ésvagy mennyi a max amibe bele tudsz nyomni), 40yardos sprint az alap, az irányváltós futás pedig 20-yard shuttle lehet (youtubon van fenn elég sok vidi)
az elkapósdi gyakorlatoknál általában meg kell futni a routot amit kibólyáznak mondjuk és elkapni a labdát! itt sztem kezdőknél inkább az irányváltást/súlypontáthelyezést figyelik az edzők, mert könnyebb megtanítani valakit elkapni a labdát, mint egy rosszul berögzült irányváltást súlypontáthelyezést kijavítani
szvsz ezek, de majd biztos jön valaki kompetensebb és kijavít ha kell 😊
több mint 12 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
csak egy javaslat, távol álljon tőlem, hogy beleszóljak csapatok belügyeibe
én a nyíregyháza helyében gondolkodnék egy debrecennel való közös juniorban, hiszen csak 50 km a táv a két város között
szerintem mindenképpen a hfl indulás kell legyen a cél a nyíregynél, a másodosztály óriási visszalépés lenne, és az a menet a többi ott induló csapatnak sem lenne jó
muszáj hasonló kaliberű csapatokkal játszani vagy jobbakkal mert anélkül nincs fejlődés
és racsy hidd el nekünk is ugyanolyan nehéz hozzátok menni mint nektek hozzánk
sajnos a várost amiben élsz csak nagyon szerencsés esetben választhatod meg
tudom nekünk könnyű mert négy pesti hfl-es csapat lesz de ti meg esetleg a végén elmondhatjátok, hogy minden pestit megvertetek
egyébként mi tavasszal úgy néz ki több mint 3500 km-t utazunk ausztriában
de a színvonal kárpótol csakúgy mint titeket a hfl-ben (remélem) 😊


több mint 12 éve
tudu28 152
Azzal, hogy Rebels is HFL-be indul, szinte rákényszeríti Tigerst is. Nem sok fejlődést jósolok nekik, ha nem így tesznek.tudu28
Nehéz lesz rákényszeríteni ha azt fogják mondani hogy nem... Mivel tudnák amúgy rákényszeríteni őket?JUNIOR46
Nyilván attól függ, hogy a csapatvezetésetek mit tart fontosnak. Nem a szó szoros értelmébe értettem, hogy rákényszeríteni csak gondoltam nagy húzóerő a Rebels döntése illetve, hogy a saját súlycsoportotokban lévő ellenfelekkel játszatok.

http://www.facebook.com/pages/Gy%C5%91r-Sharks/274168015956901