NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 12 éve
neuw 271 — Patriots fan
7 csapat van:

- Szolnok Soldiers
- Békéscsaba Raptors
- Miskolc Steelers
- Eger Heroes
- Zala Predators
- Budapest Titans
- Jászberény Wolverines

Nézzük kivel mi van:

Eger, Jászberény: létszámilag nem rendelkeznek elég emberrel véleményem szerint, hogy a DIV I-et vállalni tudják, sok junior korú játékos van.

Miskolc: Azt írták egy közleményben, hogy a felnőtt bajnokságot sem vállalják, nem hogy a DIV I-et.

Békéscsaba: Úgy tudom a Szeged Bats indul a DIV II-ben és így nem lehetnek a Raptorok segítségére, itt is érthető a lentebb való indulás felmerülése

Szolnok: Nem tudom mi van velük pontosan, de a létszámgondok itt is jelen lehetnek.

Titans és Zala: Velük nem tudom mi van, majd ha erre jár valaki aki tudja, leírja.Bruce
Ez azt jelenti, hogy DIV 1 sztornó?tudu28
Full király volna egy félév bajnokság csak DIV2vel 😀

--------------------------------------------------
több mint 12 éve
tudu28 152
7 csapat van:

- Szolnok Soldiers
- Békéscsaba Raptors
- Miskolc Steelers
- Eger Heroes
- Zala Predators
- Budapest Titans
- Jászberény Wolverines

Nézzük kivel mi van:

Eger, Jászberény: létszámilag nem rendelkeznek elég emberrel véleményem szerint, hogy a DIV I-et vállalni tudják, sok junior korú játékos van.

Miskolc: Azt írták egy közleményben, hogy a felnőtt bajnokságot sem vállalják, nem hogy a DIV I-et.

Békéscsaba: Úgy tudom a Szeged Bats indul a DIV II-ben és így nem lehetnek a Raptorok segítségére, itt is érthető a lentebb való indulás felmerülése

Szolnok: Nem tudom mi van velük pontosan, de a létszámgondok itt is jelen lehetnek.

Titans és Zala: Velük nem tudom mi van, majd ha erre jár valaki aki tudja, leírja.Bruce
Ez azt jelenti, hogy DIV 1 sztornó?

http://www.facebook.com/pages/Gy%C5%91r-Sharks/274168015956901
több mint 12 éve
neuw 271 — Patriots fan
az miert vesz ha egy felnott csapatban sok junior koru emberke van?Joci
mert az már túl mainstream, a Hurricanes így ment tavaly. Ez így nem menő, tudod Joci 😀

--------------------------------------------------
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
az miert vesz ha egy felnott csapatban sok junior koru emberke van?


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Mi történt?
több mint 12 éve
chad revis 15
Miért pont hét és miért pont ez a hét?

7 csapat van:

- Szolnok Soldiers
- Békéscsaba Raptors
- Miskolc Steelers
- Eger Heroes
- Zala Predators
- Budapest Titans
- Jászberény Wolverines

Nézzük kivel mi van:

Eger, Jászberény: létszámilag nem rendelkeznek elég emberrel véleményem szerint, hogy a DIV I-et vállalni tudják, sok junior korú játékos van.

Miskolc: Azt írták egy közleményben, hogy a felnőtt bajnokságot sem vállalják, nem hogy a DIV I-et.

Békéscsaba: Úgy tudom a Szeged Bats indul a DIV II-ben és így nem lehetnek a Raptorok segítségére, itt is érthető a lentebb való indulás felmerülése

Szolnok: Nem tudom mi van velük pontosan, de a létszámgondok itt is jelen lehetnek.

Titans és Zala: Velük nem tudom mi van, majd ha erre jár valaki aki tudja, leírja.Bruce



Eger Heroes #50
JB Wolverines #51
Manchester Titans #15
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
7 csapat van:

- Szolnok Soldiers
- Békéscsaba Raptors
- Miskolc Steelers
- Eger Heroes
- Zala Predators
- Budapest Titans
- Jászberény Wolverines

Nézzük kivel mi van:

Eger, Jászberény: létszámilag nem rendelkeznek elég emberrel véleményem szerint, hogy a DIV I-et vállalni tudják, sok junior korú játékos van.

Miskolc: Azt írták egy közleményben, hogy a felnőtt bajnokságot sem vállalják, nem hogy a DIV I-et.

Békéscsaba: Úgy tudom a Szeged Bats indul a DIV II-ben és így nem lehetnek a Raptorok segítségére, itt is érthető a lentebb való indulás felmerülése

Szolnok: Nem tudom mi van velük pontosan, de a létszámgondok itt is jelen lehetnek.

Titans és Zala: Velük nem tudom mi van, majd ha erre jár valaki aki tudja, leírja.
több mint 12 éve
racsy 45
Van csend rendesen. Pár csapatvezetőnek üzenem, hogy inkorektek vagytok!
Akinek nem inge! Szerintem tudják majd mire gondolok.
Nem akarok semmit elindítani és ez volt az utólsó kommentem ezzel kapcsolatban.
(nevezés)
több mint 12 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Gratula a csapatoknak!

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
A vége 41-12. Bajnok a Hurricanes!


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Junior döntő félidőben 13-0 a Hurricanesnek, Cowboys Offense: 24 total yards


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
ez a nagy kommentek hete... 😀Kalo
+1
több mint 12 éve
Kalo 137
ez a nagy kommentek hete... 😀
több mint 12 éve
Kopasz98 93
2. Az mi, hogy hoz egy döntést a "bírói kar", aztán Vili bedurran, bemegy a pályára, és a bírók 1 perc gondolkodás után megmásítják a véleményüket. Ez volt.


lájk xD
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 323 — ℧
IdZ's TOP3 BOWL.HU comments of the month 😀
+1
Ez egy igen jó kérdés! 😊 IdZ
Nagy-nagy +1
Igen, ezt is meg kellene szívlelni, kedves alkotó!!! :mad: IdZ
+++1IdZ
Tred
+1 😂

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
IdZ's TOP3 BOWL.HU comments of the month 😀
+1
Ez egy igen jó kérdés! 😊 IdZ
Nagy-nagy +1
Igen, ezt is meg kellene szívlelni, kedves alkotó!!! :mad: IdZ
+++1IdZ

M. Vikings
Always open!
több mint 12 éve
IdZ Green Bay Packers 75
Kedves Bruce,

Akkor én vállalom, hogy hazudok (szerinted). Amerikaifociért tenni akaró csapatvezetőként nem csak az a dolgom, hogy a saját csapatommal foglalkozzak, és más érdekére magasról tegyek. Ha ezt tenném (vagy néhány más csapatvezető így tenne, akik az összefogásban részt vesznek) akkor nem lennének azok a kezdeményezések, melyekről a Zsóka is beszélt.
Pedig társadalmi munkában tesszük mi is a dolgunkat, jól-rosszul, de azzal a céllal, hogy az egész sportág felemelkedjen -bár jelen körülmények között egyre többször érzem azt, hogy nem a felemelkedésért vívunk szélmalomharcot, hanem a bukás lassításáért.

Ebben pedig valóban nagy szerepe van annak, hogy azokon a fórumokon (értsd, szövetségi gyűlések) ahol tenni lehetne, ott rendszeresen csak a tagszervezetek alig több, mint fele képviselteti magát. Alap esetben évi 2-3 ilyen alkalomról beszélünk, ezeken kellene részt venni (esetleg némi előkészületek után) és ott döntéseket hozni.
Vannak olyan témák, amik érdekében összefogással tudnánk tenni. A Zsóka által is emlitett szakszerű (és nem mellékesen tevékeny, pontos, a sportunk iránt alázattal viseltető) vezetést meg is kell fizetni, ami áldozatokkal jár.

Lehet mutogatni a szövetségre, én is baromi elégedetlen vagyok a működésük számos aspektusával, magánemberként és csapatvezetőként is. De ha erre azzal reagálunk, hogy akkor majd küzdünk egyesével a saját érdekeinkért, akkor szépen egyesével el is fogunk bukni. Emberanyagtól és vezetői ügyességtől függően gyorsan vagy lassabban, de elkerülhetetlenül.

A december elejei gyűlés őrülten fontos, és már maga a tény, hogy lesz is jelzi: el lehet érni valamit, ha összefogunk. Saját magunk "fölé" választottunk vezetőket, itt az idő, hogy értékeljük a munkájukat és változtassunk azokon a dolgokon, amiken módunkban áll. Ha ezt megértik a csapatok, akkor ki fogunk dolgozni egy olyan irányt, ami végre felfelé vezet.
A vezetők egy része már felismerte azt, hogy a többiekben partnerre is találhat a közös célok érdekében, és hogy felül kell emelkedni a régi -vélt vagy valós- sérelmeken, a csapatok között esetleg meglévő feszültségeken.
Nehéz lesz, mert már eddig is minden egyes csapat vezetése emberfeletti dolgozik azért, hogy biztositsa a működési hátteret.
Lejár hozzánk jó néhány 8-10 éves kissrác edzésre, amerikaifocizni akarnak (és tudom, hogy van még sok helyen ilyen korú edzéslátogató). Én azt szeretném biztositani, hogy nekik is legyen szervezett bajnokságuk, mire 16 évesek lesznek.
Ehhez viszont kevés az a mentalitás, hogy "foglalkozom a magam érdekével".


Nem csupán ennyit sikerült kiolvasni ebből. Csak nekem meg abból van elegem, hogy a szövetségnek semmi feladata, hanem nekünk van dolgunk. Ami igaz is, de attól még a szövetségnek a dolga biztosítani azokat a feltételeket amelyek megteremtik azokat a lehetőségeket, hogy a csapatok együttműködhessenek.

És amúgy is amit írtam az a legfontosabb. Addig amíg társadalmi munkában van csinálva ez az egész, addig ez a dolog így fog állni. Mert én mindig a saját érdekeinket fogom nézni nem a másikét és tudom, hogy mindenki így tesz. Aki meg mást mond az hazudik.Bruce
Kalo
+++1
több mint 12 éve
IdZ Green Bay Packers 75
Azért álljon már meg a menet. Nem kéne követelni semmit, inkább szépen támogatni, hogy minden csapat tudjon juniort kiállítani. Mert azért eddig a junior kupa megszervezésén kívül nem igazán találkoztam még olyan irányú kezdeményezéssel, amely azt segítené elő, hogy a csapatok juniorokat tudjanak magukhoz csábítani. Természetesen ezt központi részről értem, mert azért már a csapatok nagy százaléka tudja, hogy a juniorokban van a jövő és így toboroznak.

Ilyenekre gondolok pl. Egy junior játékosnak, ha már játszott a felnőtt bajnokságban is, akkor miért kell fizetnie bármilyen díjat is, ha szerepelni akar a junior bajnokságban? 600 Ft/fő
Pláne, ha közös csapatot indít két egyesület, akkor még a kölcsönadási díjat is ki kell fizetni. 3300 Ft/fő
Az új játékosok, akik nem szerepeltek még felnőtt bajnokságban azoknak versenyengedély + regisztrációs díj 2000+2000 Ft/fő

Most akkor vegyük a mi közös csapatunkat, 35 játékosunk volt. Volt 10 teljesen új berényi játékos (40000 Ft), volt 10 szolnoki átigazolás (33000 Ft), volt 13 olyan játékos aki már játszott korábban felnőttbe (7800 Ft), 2 olyan aki már regisztrálva volt, de felnőttbe nem játszott (4000 Ft). Ez összesen 84800 Ft + a nevezési díj 172000 Ft = 256800 Ft és ez csak az, hogy 35 játékos játszhasson 4 meccset. Aztán erre jön még rá a két utazás illetve a két hazai rendezés amit számoljunk az egyszerűség kedvéért 50000 Ft/mérkőzéssel. Mindösszesen 456800 Ft.
Kérdés, hogy megéri-e a majdnem félmillió forintot az hogy versenyeztessük a juniorokat uszkve 2 hónapig? A válasz az hogy igen, de ha mindez mondjuk feleennyiből lenne megoldható, némi központi támogatással, akkor azért jóval több egyesület tudna junior csapatot indítani.Bruce
Nagy-nagy +1
Igen, ezt is meg kellene szívlelni, kedves alkotó!!! :mad:
több mint 12 éve
IdZ Green Bay Packers 75
Egy észrevétel a Junior Kupával kapcsolatosan:

Részlet a versenykiírásból
7. 2011. évi V. Magyar Junior Kupa helyezéseinek eldöntése:
.
.
.

6, vagy annál több csapat nevezése esetén a legjobb négy kerül rájátszásba. Az alapszakasz eredmények alapján 1.-4. és 2.-3. párosításban kerül lejátszásra az elődöntő, majd a két győztes jut tovább a döntőbe. A jobb alapszakaszt teljesítő csapatok rendezik az elődöntő mérkőzéseket.
.
.

Ha egy tabellát állítunk össze, akkor

Hurricanes 4 0 136:24
Cowboys 4 0 140:65
Wolves 3 1 116:103
JNSZ 2 2 87:48
YGU 2 2 61:76
Enthroners 1 3 82:134
Sharks 0 4 34:98
Heroes 0 4 52:160

Mivel a JNSZ megverte a YGU-t, így előttük van a tabellán, tehát mi játszanának a Hurricanes ellen a versenykiírás szerint.
Ez most akkor hogy van?
Sehol nem találom az eredeti versenykiírásban, hogy a csoportonkénti első két helyezett jut a rájátszásba.

Tudom, hogy a versenynaptárban már ez van írva, de akkor ehhez kellett volna a versenykiírást is igazítani.Bruce
+1
Ez egy igen jó kérdés! 😊
több mint 12 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 165 — Bills & Dawgs fan
2. Az mi, hogy hoz egy döntést a "bírói kar", aztán Vili bedurran, bemegy a pályára, és a bírók 1 perc gondolkodás után megmásítják a véleményüket. Ez volt.
Traktor
van ilyen, ezt hívják head coach conference-nek!

ha az edző úgy gondolja hogy nem a szabályok szerint jártak el, akkor megkérdőjelezheti a döntést...



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 12 éve
DeX New England Patriots 294 — WR
Üdv! Hódmezővásárhelyen alakulóban van egy -eddig abszolút amatőr- csapat! Várjuk a jelentkezőket, aki akár csak megnézni, akár kipróbálni, akár edzőként tudna minket segíteni! Egyelőre kis, műfüves pályán vannak az edzések, kedden és csütörtökön 3től, szombaton 2től. Bárki akit érdekel, jöjjön nyugodtan, minden kaliberű embert szívesen látunk.DeX
Nem akarok beleszólni különösebben, de 3 óra nincs korán? Ilyenkor az emberek nagy része még vagy suliban vagy melóban van... Szerintem, ha későbbre raknátok, akkor biztos többen lesznek majd 😊
Sok Sikert amúgy!pc_x
Először is köszönjük.
Sajnos egyelőre olyan helyen játszunk, ahol nem nagyon tudjuk megoldani a világítást...bár gondoltam arra hogy villogókat rakatok fel a játékosokra, de az sem lenne túl tuti 😊
Amint találunk normális kivilágított pályát, átrakjuk későbbre az időpontot.

több mint 12 éve
pc_x 943 — Red Fist
Üdv! Hódmezővásárhelyen alakulóban van egy -eddig abszolút amatőr- csapat! Várjuk a jelentkezőket, aki akár csak megnézni, akár kipróbálni, akár edzőként tudna minket segíteni! Egyelőre kis, műfüves pályán vannak az edzések, kedden és csütörtökön 3től, szombaton 2től. Bárki akit érdekel, jöjjön nyugodtan, minden kaliberű embert szívesen látunk.DeX
Nem akarok beleszólni különösebben, de 3 óra nincs korán? Ilyenkor az emberek nagy része még vagy suliban vagy melóban van... Szerintem, ha későbbre raknátok, akkor biztos többen lesznek majd 😊
Sok Sikert amúgy!


több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Szerintem sem volt unalmas a Cowboys-Sharks meccs, de az tény, hogy kissé szerintem el lett baszva a Cápa play hívás 😊
2 dolgot viszont mindenképp kiemelnék:
1. Az össze fonodások/kölcsön játékosok kurva nagy hátul ütője, hogy miközben a Gladiatoros Cowboy sérülten fekszik a pálya szélén mentőre várva, mindenki térden, kivétel a vele azonos mezt viselő Titanses arcok, akik vidáman passzolgatnak tőle kb 20 méterre a kamerának.
2. Az mi, hogy hoz egy döntést a "bírói kar", aztán Vili bedurran, bemegy a pályára, és a bírók 1 perc gondolkodás után megmásítják a véleményüket. Ez volt.
A Wolves-Tigers meccsre annyit, hogy max respect a Tigriseknek, tetszetősen tolták, és én hiszek/bízok benne, hogy 1-2 éven belül még talán nyernek is a verhetetlenek ellen 😊
több mint 12 éve
DeX New England Patriots 294 — WR
Üdv! Hódmezővásárhelyen alakulóban van egy -eddig abszolút amatőr- csapat! Várjuk a jelentkezőket, aki akár csak megnézni, akár kipróbálni, akár edzőként tudna minket segíteni! Egyelőre kis, műfüves pályán vannak az edzések, kedden és csütörtökön 3től, szombaton 2től. Bárki akit érdekel, jöjjön nyugodtan, minden kaliberű embert szívesen látunk.

több mint 12 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Hozzánk azért nem jött mert nem kapott ciril betűs mezt 😀 😀 😀

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75