NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 12 éve
Patkany 28 — Back
Békéscsaba Raptors (Békéscsaba)
Budapest Cowboys
Budapest Cowboys 2 (Budapest)
Budapest Eagles (Budapest)
Budapest Titans
Budapest Titans 2 (Budapest)
Újpest Bulldogs (Budapest
Budapest Wolves (Budapest)
Budapest Wolves2 (Budapest)
Budapest Wolves Juniors (Budapest)
Budapest Wolves Ladies (Budapest)
Dabas Sparks (Dabas)
Debrecen Gladiators (Debrecen)
Eger Heroes (Eger)
Fehérvár Enthroners (Székesfehérvár)
Győr Sharks (Győr)
Győr White Sharks (Győr)
Haladás Crushers (Szombathely)
Jászberény Wolverines (Jászberény)
Kaposvár Golden Fox (Kaposvár)
Keszthely Thunderstorms (Keszthely)
Kistarcsa FirebirdS (Kistarcsa)
Lenti Wildboards (Lenti)
Miskolc Steelers (Miskolc)
Mosonmagyaróvár Warriors (Mosonmagyaróvár)
Nagykanizsa Demons (Nagykanizsa)
Nyíregyháza Tigers (Nyíregyháza)
Pécs Gringos (Pécs)
Szekszárd Bad Bones (Szekszárd)
Szeged Bats (Szeged)
Haladás Crushers (Szombathely)
Szolnok Soldiers (Szolnok)
Veszprém Wildfires (Veszprém)
Zala Predators (Zalaegerszeg)
Gorillák (Dunaújváros)
Hurriccanes
Cannes junior
Nyiregyháza Tigers
Isaszeg Pirates
Tata Mustangs
Bp Rebels

Ezek a csapatok mind képesek voltak mérkőzéseket kupákat játszani.ha valakit kihagytam bocsi

#22
#22
#22
"Cornerbacks cover receivers, to defend against pass offenses and make tackles."
több mint 12 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Ez a kezdeményezés tetszik így, bár úgy érzem, hogy ez akkor csak egy évre szól, mert utána már ugye nincsen türelmi idő senkinek és nem lehet együtt indulni, tehát nem is kell kölcsönadni/átigazolni.
Egyébként az érdekelne, hogy mondjuk mi nem együttműködésben, de átigazolunk 5 junior játékost a bajnokságra egy másik csapattól, akiknek nincs lehetőségük indulni a juniorban (5-en vannak), de örülnének ha a fiataljaik versenyezhetnének. Mondjuk mi meg nem megyünk bele abba, hogy együttműködés legyen mert akkor elveszíthetjük a DIV I-es jogot, akkor ebben az esetben már fizetnünk kell ha jól értem.

Meg a másik, hogy a felnőttek között akkor nem lehet együttműködés?Bruce
Ha ti neveztek be, akkor azzal 2013-ban ti tartjátok meg a DI jogot. Hogy kölcsönadás lesz-e, vagy dokumentált együttműködés, ilyen szempontból nem számít, de az együttműködésnél a kölcsönadási díj megspórolható. Ebből következik, hogy akkortól két DI-es már nem fog tudni nagyon boltolni, mert csak a benevező tartja meg a DI-et, másik menne lefele.

Felnőtteknél továbbra is csak a kölcsönadási díjak megfizetése mellett lehet együttműködni, ha a kérdés erre vonatkozik.


több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Kezdetnek:
"b) A Divízió I. osztályú bajnokságban részt vevő sportszervezet képviselteti magát a 2012. évi junior bajnokságban, ha az alábbi feltételek bármelyikét teljesíti: Saját jogán nevez a bajnokságba, A Divízió I. osztályba történő feljutás első évében a sportszervezetet türelmi idő illeti meg. A türelmi idő alatt elfogadható, ha a sportszervezet valamely más sportszervezettel együttműködésben indít csapatot - függetlenül attól, hogy a nevezés a saját vagy a másik együttműködő sportszervezet nevében történik - feltéve, hogy az erről szóló írásos megállapodás másolatát a nevezéssel egy időben a Versenybizottságnak megküldi. Egy bajnokság során egy sportszervezet csak egy együttműködésben vehet részt. Az együttműködésben részt vevő sportszervezetek mentesülnek a junior korú sportolóik egymás közötti átigazolás/kölcsönadás kapcsán fizetendő díj megfizetése alól. Az együttműködésben részt vevő sportszervezetek mindegyikének teljesítenie kell a Versenykiírás 4. a) pontjában meghatározott, tartozásmentességre vonatkozó feltételeket (NAV igazolás, MAFSZ felé tartozás). Az együttműködés lehetősége kizárólag az utánpótlás, junior korcsoportban vehető igénybe."

A versenyengedélyből is próbálunk faragni a junioroknál, folyik az egyezkedés, aki ma ellátogat a szövetségi találkozóra, az erről is kaphat infót.

Mindig feljön a támogatás kérdése, de amíg mi fizetünk úgyis mindent, addig nincs miből. Egyszerű a képlet, ha van 30 gyerek, aki befizet azért legalább 100.000 Ft-ot egy hónapban tagdíjban, akkor nagyjából önfinanszírozó lehet a dolog. El kell érni a létszámot valahogy.Kori
Ez a kezdeményezés tetszik így, bár úgy érzem, hogy ez akkor csak egy évre szól, mert utána már ugye nincsen türelmi idő senkinek és nem lehet együtt indulni, tehát nem is kell kölcsönadni/átigazolni.
Egyébként az érdekelne, hogy mondjuk mi nem együttműködésben, de átigazolunk 5 junior játékost a bajnokságra egy másik csapattól, akiknek nincs lehetőségük indulni a juniorban (5-en vannak), de örülnének ha a fiataljaik versenyezhetnének. Mondjuk mi meg nem megyünk bele abba, hogy együttműködés legyen mert akkor elveszíthetjük a DIV I-es jogot, akkor ebben az esetben már fizetnünk kell ha jól értem.

Meg a másik, hogy a felnőttek között akkor nem lehet együttműködés?
több mint 12 éve
Patkany 28 — Back
Mostanában csak olvasgatok....De a szövetség toporog szerintem évek óta egy helyben.
Nincs támogatva új , vagy régóta szövetségen kívül működő csapatok felkarolása.
Nem hiszem hogy a szövetség vergődött volna akármelyik tévénél hogy figyi itt a Cannes vagy a Wolves nézd miket csinálnak, a nyomorult nézhetetlen műsoridőtöket feldobjuk csak kérünk 2 operatőrt. Ja csak a" MAFSZ szerzői jogdíjjai" gondolom probléma lenne.
A magyar amerikaifoci ingyen is csak kb a lakosság 1% érdekli .Pénzért meg ki fog kapkodni utánna.

Junior . A legfontosabb lenne. hogy ne 40 éves fejjel ( mikor már van egy kis tőke) kezdjék a játékosok a pályafutást és 3 év után (mire elindulna a "amatőr sportkarrier) kikukázzák magukat.

Utazgatás 2-3000 kilóméterek. f@szság. amikor még volt DIVI,DIVII,DIVIII annyi csapat volt hogy nem is emlékszem mennyi meccsünk volt,akkor sem lehetett 5 kistérségi roundot lenyomni aztán nem napi 600 kilómétereket utazni.akár oda vissza vágókkal.

Szóval szerintem a Szövetség hibája az egész. A csapatok már évek óta vergődnek, próbálkoznak stbstb nincs rajtuk több bőr....szerintem

Már nem is tudom mit akartam. :mad: 😂 :rolleyes:

És tényleg nem vágom mi volt a sasoknál a háttérben. DE folt ez az akadémia dolog.....besz@rt az egész.de ötletnek jó volt ,mindenki drukkolt.
Ha valami magán tönkre megy az országban de szükség van rá ,és alapból jó akkor az állam kibasz mindenkit, fegyelmit oszt,pénzt von el DE az alpkoncepciót átveszi,működteti , nem hagya veszni.
Itt a szövetség az állam............

#22
#22
#22
"Cornerbacks cover receivers, to defend against pass offenses and make tackles."
több mint 12 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Kezdetnek:
"b) A Divízió I. osztályú bajnokságban részt vevő sportszervezet képviselteti magát a 2012. évi junior bajnokságban, ha az alábbi feltételek bármelyikét teljesíti: Saját jogán nevez a bajnokságba, A Divízió I. osztályba történő feljutás első évében a sportszervezetet türelmi idő illeti meg. A türelmi idő alatt elfogadható, ha a sportszervezet valamely más sportszervezettel együttműködésben indít csapatot - függetlenül attól, hogy a nevezés a saját vagy a másik együttműködő sportszervezet nevében történik - feltéve, hogy az erről szóló írásos megállapodás másolatát a nevezéssel egy időben a Versenybizottságnak megküldi. Egy bajnokság során egy sportszervezet csak egy együttműködésben vehet részt. Az együttműködésben részt vevő sportszervezetek mentesülnek a junior korú sportolóik egymás közötti átigazolás/kölcsönadás kapcsán fizetendő díj megfizetése alól. Az együttműködésben részt vevő sportszervezetek mindegyikének teljesítenie kell a Versenykiírás 4. a) pontjában meghatározott, tartozásmentességre vonatkozó feltételeket (NAV igazolás, MAFSZ felé tartozás). Az együttműködés lehetősége kizárólag az utánpótlás, junior korcsoportban vehető igénybe."

A versenyengedélyből is próbálunk faragni a junioroknál, folyik az egyezkedés, aki ma ellátogat a szövetségi találkozóra, az erről is kaphat infót.

Mindig feljön a támogatás kérdése, de amíg mi fizetünk úgyis mindent, addig nincs miből. Egyszerű a képlet, ha van 30 gyerek, aki befizet azért legalább 100.000 Ft-ot egy hónapban tagdíjban, akkor nagyjából önfinanszírozó lehet a dolog. El kell érni a létszámot valahogy.


több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
ebben igazad van.
viszont az iskolába való bejárás miért kerülne pénzbe?sLyNz
Igazad van, nem pontosítottam.
Most csak a saját helyzetünket tudom elmondani. Itt a helyi középsulikban már többször jártunk, el fogunk még menni, mert mindig lesznek új elsősök, akikkel meg lehet ismertetni a sportot, de most nem erről van szó. Környező városok iskoláit kell megcéloznunk már, mert ott vannak azok az emberek, akik kevésbé ismerik, hogy van ilyen lehetőség a környezetükben, őket kell megcélozni. Az utazás ezekbe az iskolákba mindenképpen pénzbe kerül, valamint ide is jó ha viszel valami szóróanyagot, ismertetőt egyéb nyomtatványt, ami megint csak pénz.
több mint 12 éve
sLyNz New Orleans Saints Oregon Ducks 731 — 100% Borsod
A létszámhiányt orvosolni lehet folyamatos hirdetésekkel, reklámokkal, rádióspotokkal (pénzbe kerül), iskolákba való bejárással, ahol bemutatót tartasz (szintén pénzbe kerül), folyamatos hazai mérkőzések szervezésével (milyen meglepő ez is pénzbe kerül), hogy köztudatban legyél a mikrokörnyezetedben, szórólapozás (pénz), plakátolás (pénz). Persze vannak ingyenes dolgok mint a közösségi oldalakon való megjelenés, rádióműsorba való bekerülés, helyi tévé riport, rendezvényeken való fellépés, bár ezekre is el lehet mondani hogy ezek meg időt vesznek igénybe. Az idő meg ugye pénz...Bruce
ebben igazad van.
viszont az iskolába való bejárás miért kerülne pénzbe?

......
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
A létszámhiányt orvosolni lehet folyamatos hirdetésekkel, reklámokkal, rádióspotokkal (pénzbe kerül), iskolákba való bejárással, ahol bemutatót tartasz (szintén pénzbe kerül), folyamatos hazai mérkőzések szervezésével (milyen meglepő ez is pénzbe kerül), hogy köztudatban legyél a mikrokörnyezetedben, szórólapozás (pénz), plakátolás (pénz). Persze vannak ingyenes dolgok mint a közösségi oldalakon való megjelenés, rádióműsorba való bekerülés, helyi tévé riport, rendezvényeken való fellépés, bár ezekre is el lehet mondani hogy ezek meg időt vesznek igénybe. Az idő meg ugye pénz...
több mint 12 éve
sLyNz New Orleans Saints Oregon Ducks 731 — 100% Borsod
szerintem nagyon nagy része van az anyagiaknak a junior csapat indításában. Gondolj bele, mondjuk 200000 Ft-ot tudnál fordítani arra, hogy toborzásokat szervezz a fiataloknak vagy venni tudsz felszerelést a csapatnak, amelyet oda tudsz adni bérbe az új játékosoknak, mert még mindig a legnagyobb visszatartó erő a felszerelés vásárlása.Bruce
nagy része, de szerintem ez még mindig csak másodlagos probléma a létszámhiány mellet.

......
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
szerintem nagyon nagy része van az anyagiaknak a junior csapat indításában. Gondolj bele, mondjuk 200000 Ft-ot tudnál fordítani arra, hogy toborzásokat szervezz a fiataloknak vagy venni tudsz felszerelést a csapatnak, amelyet oda tudsz adni bérbe az új játékosoknak, mert még mindig a legnagyobb visszatartó erő a felszerelés vásárlása.
több mint 12 éve
sLyNz New Orleans Saints Oregon Ducks 731 — 100% Borsod
Azért álljon már meg a menet. Nem kéne követelni semmit, inkább szépen támogatni, hogy minden csapat tudjon juniort kiállítani. Mert azért eddig a junior kupa megszervezésén kívül nem igazán találkoztam még olyan irányú kezdeményezéssel, amely azt segítené elő, hogy a csapatok juniorokat tudjanak magukhoz csábítani. Természetesen ezt központi részről értem, mert azért már a csapatok nagy százaléka tudja, hogy a juniorokban van a jövő és így toboroznak.

Ilyenekre gondolok pl. Egy junior játékosnak, ha már játszott a felnőtt bajnokságban is, akkor miért kell fizetnie bármilyen díjat is, ha szerepelni akar a junior bajnokságban? 600 Ft/fő
Pláne, ha közös csapatot indít két egyesület, akkor még a kölcsönadási díjat is ki kell fizetni. 3300 Ft/fő
Az új játékosok, akik nem szerepeltek még felnőtt bajnokságban azoknak versenyengedély + regisztrációs díj 2000+2000 Ft/fő

Most akkor vegyük a mi közös csapatunkat, 35 játékosunk volt. Volt 10 teljesen új berényi játékos (40000 Ft), volt 10 szolnoki átigazolás (33000 Ft), volt 13 olyan játékos aki már játszott korábban felnőttbe (7800 Ft), 2 olyan aki már regisztrálva volt, de felnőttbe nem játszott (4000 Ft). Ez összesen 84800 Ft + a nevezési díj 172000 Ft = 256800 Ft és ez csak az, hogy 35 játékos játszhasson 4 meccset. Aztán erre jön még rá a két utazás illetve a két hazai rendezés amit számoljunk az egyszerűség kedvéért 50000 Ft/mérkőzéssel. Mindösszesen 456800 Ft.
Kérdés, hogy megéri-e a majdnem félmillió forintot az hogy versenyeztessük a juniorokat uszkve 2 hónapig? A válasz az hogy igen, de ha mindez mondjuk feleennyiből lenne megoldható, némi központi támogatással, akkor azért jóval több egyesület tudna junior csapatot indítani.Bruce
szerintem nem az anyagiak miatt nem indít egy adott csapat juniort..

......
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Azért álljon már meg a menet. Nem kéne követelni semmit, inkább szépen támogatni, hogy minden csapat tudjon juniort kiállítani. Mert azért eddig a junior kupa megszervezésén kívül nem igazán találkoztam még olyan irányú kezdeményezéssel, amely azt segítené elő, hogy a csapatok juniorokat tudjanak magukhoz csábítani. Természetesen ezt központi részről értem, mert azért már a csapatok nagy százaléka tudja, hogy a juniorokban van a jövő és így toboroznak.

Ilyenekre gondolok pl. Egy junior játékosnak, ha már játszott a felnőtt bajnokságban is, akkor miért kell fizetnie bármilyen díjat is, ha szerepelni akar a junior bajnokságban? 600 Ft/fő
Pláne, ha közös csapatot indít két egyesület, akkor még a kölcsönadási díjat is ki kell fizetni. 3300 Ft/fő
Az új játékosok, akik nem szerepeltek még felnőtt bajnokságban azoknak versenyengedély + regisztrációs díj 2000+2000 Ft/fő

Most akkor vegyük a mi közös csapatunkat, 35 játékosunk volt. Volt 10 teljesen új berényi játékos (40000 Ft), volt 10 szolnoki átigazolás (33000 Ft), volt 13 olyan játékos aki már játszott korábban felnőttbe (7800 Ft), 2 olyan aki már regisztrálva volt, de felnőttbe nem játszott (4000 Ft). Ez összesen 84800 Ft + a nevezési díj 172000 Ft = 256800 Ft és ez csak az, hogy 35 játékos játszhasson 4 meccset. Aztán erre jön még rá a két utazás illetve a két hazai rendezés amit számoljunk az egyszerűség kedvéért 50000 Ft/mérkőzéssel. Mindösszesen 456800 Ft.
Kérdés, hogy megéri-e a majdnem félmillió forintot az hogy versenyeztessük a juniorokat uszkve 2 hónapig? A válasz az hogy igen, de ha mindez mondjuk feleennyiből lenne megoldható, némi központi támogatással, akkor azért jóval több egyesület tudna junior csapatot indítani.
több mint 12 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
ha lesz HFL akkor nem
Én nem tudom, hogy például a Rebels meg lett-e kérdezve, de tavaly egyértelműen látszott, hogy a Tigers és a Rebels csak egymásnak voltak ellenfelek. Hallottam olyat, hogy a HFL indulási feltétele, hogy az induló csapat nemzetközi ligában is induljon, de ezt nem találtam a versenykiírásban egyszeri átfutás után... Mi az oka, hogy az említett 2 csapat ismét a DIV1-ben indul? Mert én például, nagyon szívesen játszanék mind2-vel jövőre.
Köszi előre is a válaszokat.Tred
Gondolom az, hogy ha indulnak a HFL-ben, akkor kellene valamilyen bajnokság tavaszra is (mert önmagában a HFL kevés), ez viszont csak külföld lehetne, mert két magyar bajnokságban egyszerre indulni nem lehet, a HFL és egy külföldi bajnokság viszont már túl drága lenne.Zorddd
A Hurricanes nem indul akkor Div1-ben jövőre?SzentiRebel_#18


több mint 12 éve
SzentiRebel_#18 272 — Rebels fan
Hurricanes HFL, Tigers Div1 ? érdekes, vagy is azt megértem, hogy a Canes a Hfl-be megy, mert oda valók (ha most meg lesz rendezve) de a Tigers hogyhogy Div1? Ahogy a döntőn láttam ők már másik szinten vannak mint a többi Div1-s csapat főleg ha azt is nézzük, hogy vasárnap pedig a Wolvessel játszanak döntőt 😊Boti#63
Én nem tudom, hogy például a Rebels meg lett-e kérdezve, de tavaly egyértelműen látszott, hogy a Tigers és a Rebels csak egymásnak voltak ellenfelek. Hallottam olyat, hogy a HFL indulási feltétele, hogy az induló csapat nemzetközi ligában is induljon, de ezt nem találtam a versenykiírásban egyszeri átfutás után... Mi az oka, hogy az említett 2 csapat ismét a DIV1-ben indul? Mert én például, nagyon szívesen játszanék mind2-vel jövőre.
Köszi előre is a válaszokat.Tred
Gondolom az, hogy ha indulnak a HFL-ben, akkor kellene valamilyen bajnokság tavaszra is (mert önmagában a HFL kevés), ez viszont csak külföld lehetne, mert két magyar bajnokságban egyszerre indulni nem lehet, a HFL és egy külföldi bajnokság viszont már túl drága lenne.Zorddd
A Hurricanes nem indul akkor Div1-ben jövőre?

több mint 12 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
"A Divízió I. osztályba történő feljutás első évében a sportszervezetet türelmi idő illeti
meg." Ha jól értem, akkor ez a türelmi idő senkire sem vonatkozik, nem? Mert nincs olyan csapat a D1-ben, aki most lenne ott először.Zorddd
Ez a szabály inkább tájékoztató jellegű most, hogy tudják a jövő DII bajnokai mire számítsanak.


több mint 12 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
A türelmi idő szerint igen, csak 2013tól lesz muszáj önállósodni. Tessék kijavítani, ha tévednék 😊JSanyo
olvasás, szövegértés: jeles 😊

Amint az látható, jövőre még "tág" lehetőségei vannak a DI-eseknek, hogy ezen ne bukják el a tagságukat nagy hirtelen. Utána viszont nem lesz kecmec, vagy DII-essel bútorozik össze és ő nevez be a juniorba, vagy önállóan kell indulni, különben vissza lesz sorolva DII-be.

Jó esetben összekapjuk magunkat és lesz sok szép junior csapat, valamint ettől combosodó DI felnőtt csapatok. Rossz esetben 15 csapatos DII egy darabig, aztán megyünk a levesbe.Kori
"A Divízió I. osztályba történő feljutás első évében a sportszervezetet türelmi idő illeti
meg." Ha jól értem, akkor ez a türelmi idő senkire sem vonatkozik, nem? Mert nincs olyan csapat a D1-ben, aki most lenne ott először.


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 12 éve
IRISHMAN Notre Dame Fighting Irish 221 — Notre Dame fan
Amint az látható, jövőre még "tág" lehetőségei vannak a DI-eseknek, hogy ezen ne bukják el a tagságukat már jövőre. Utána viszont nem lesz kecmec, vagy DII-essel bútorozik össze és ő nevez be a juniorba, vagy önállóan kell indulni, különben vissza lesz sorolva DII-be.

Jó esetben összekapjuk magunkat és lesz sok szép junior csapat, valamint ettől combosodó DI felnőtt csapatok. Rossz esetben 15 csapatos DII egy darabig, aztán megyünk a levesbe.Kori
ennek már itt volt az ideje. csak legyen is betartva pont így és ne híguljon fel mire odaérünk...

Urban Meyer to N.F.L. coaches: I’m not impressed
több mint 12 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
A türelmi idő szerint igen, csak 2013tól lesz muszáj önállósodni. Tessék kijavítani, ha tévednék 😊JSanyo
olvasás, szövegértés: jeles 😊

Amint az látható, jövőre még "tág" lehetőségei vannak a DI-eseknek, hogy ezen ne bukják el a tagságukat nagy hirtelen. Utána viszont nem lesz kecmec, vagy DII-essel bútorozik össze és ő nevez be a juniorba, vagy önállóan kell indulni, különben vissza lesz sorolva DII-be.

Jó esetben összekapjuk magunkat és lesz sok szép junior csapat, valamint ettől combosodó DI felnőtt csapatok. Rossz esetben 15 csapatos DII egy darabig, aztán megyünk a levesbe.


több mint 12 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
HFL-ben kötelező a junior, hamarosan a Div I-ben is az lesz, részletek a DI kiírás 4. pontjában, annak vége felé.Kori
és ha pl 2 (vagy több) csapat közös junior csapatot indít akkor azzal mind a 2 (vagy több) csapat eleget tett ennek a feltételnek vagy kötelező a külön csak saját játékosokból alló junior csapat?sLyNz
A türelmi idő szerint igen, csak 2013tól lesz muszáj önállósodni. Tessék kijavítani, ha tévednék 😊

több mint 12 éve
IRISHMAN Notre Dame Fighting Irish 221 — Notre Dame fan
(Egyébként a HFLnek nem feltétele a külföldi bajnokság, legalábbis én még nem hallottam ilyet).deacon75
az első kiírásban még az volt. azóta ez változott.

Urban Meyer to N.F.L. coaches: I’m not impressed
több mint 12 éve
sLyNz New Orleans Saints Oregon Ducks 731 — 100% Borsod
HFL-ben kötelező a junior, hamarosan a Div I-ben is az lesz, részletek a DI kiírás 4. pontjában, annak vége felé.Kori
és ha pl 2 (vagy több) csapat közös junior csapatot indít akkor azzal mind a 2 (vagy több) csapat eleget tett ennek a feltételnek vagy kötelező a külön csak saját játékosokból alló junior csapat?

......
több mint 12 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
HFL-ben kötelező a junior, hamarosan a Div I-ben is az lesz, részletek a DI kiírás 4. pontjában, annak vége felé.Kori
Ezt nem találom a HFL-e kiírásban, de így már értem a lényeget... A sportág jövőjét tekintve mindenképp fontos lépés.

M. Vikings
Always open!
több mint 12 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
HFL-ben kötelező a junior, hamarosan a Div I-ben is az lesz, részletek a DI kiírás 4. pontjában, annak vége felé.


több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 323 — ℧
"önmagában a HFL kevés": Ha feljönne mind2 csapat, akkor lenne mindenkinek egy 5 meccses alapszakasza a legjobb csapatokkal. Tavaly 6 meccses alapszakasz volt a DIV1-ben, amiből pl. a Rebels 3-at a maximális 35 pontos különbséggel nyert. Így egy kicsit 22-es csapdája jellegű a dolog... (Mert azért nem jöttök fel, mert kevés, de ha mind2 csapat feljönne akkor sztem nem lenne az)Tred
mondjuk ez tényleg érdekes elgondolás 😊 Inkább azzal van (lehet) a gond, hogy ha mindketten felmennek, akkor hiába van "teljes értékű" bajnokság ősszel, az egy év múlva lesz, addig meg csak kéne csinálni valamit... (Persze a HFL csapatok játszhatnának egymással barátságos meccseket tavasszal, nevezési díj nélkül, olcsó is lenne, meg jó is, csak kérdés, hogy lenne-e elég bíró...)Zorddd
pedig nem ártana nekik is gyakorolni....

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
"önmagában a HFL kevés": Ha feljönne mind2 csapat, akkor lenne mindenkinek egy 5 meccses alapszakasza a legjobb csapatokkal. Tavaly 6 meccses alapszakasz volt a DIV1-ben, amiből pl. a Rebels 3-at a maximális 35 pontos különbséggel nyert. Így egy kicsit 22-es csapdája jellegű a dolog... (Mert azért nem jöttök fel, mert kevés, de ha mind2 csapat feljönne akkor sztem nem lenne az)Tred
mondjuk ez tényleg érdekes elgondolás 😊 Inkább azzal van (lehet) a gond, hogy ha mindketten felmennek, akkor hiába van "teljes értékű" bajnokság ősszel, az egy év múlva lesz, addig meg csak kéne csinálni valamit... (Persze a HFL csapatok játszhatnának egymással barátságos meccseket tavasszal, nevezési díj nélkül, olcsó is lenne, meg jó is, csak kérdés, hogy lenne-e elég bíró...)


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon