NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 12 éve
pc_x 943 — Red Fist
"önmagában a HFL kevés": Ha feljönne mind2 csapat, akkor lenne mindenkinek egy 5 meccses alapszakasza a legjobb csapatokkal. Tavaly 6 meccses alapszakasz volt a DIV1-ben, amiből pl. a Rebels 3-at a maximális 35 pontos különbséggel nyert. Így egy kicsit 22-es csapdája jellegű a dolog... (Mert azért nem jöttök fel, mert kevés, de ha mind2 csapat feljönne akkor sztem nem lenne az)Tred
A HFL-hez nem kell junior csapatot is kiállítani?


több mint 12 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
"önmagában a HFL kevés": Ha feljönne mind2 csapat, akkor lenne mindenkinek egy 5 meccses alapszakasza a legjobb csapatokkal. Tavaly 6 meccses alapszakasz volt a DIV1-ben, amiből pl. a Rebels 3-at a maximális 35 pontos különbséggel nyert. Így egy kicsit 22-es csapdája jellegű a dolog... (Mert azért nem jöttök fel, mert kevés, de ha mind2 csapat feljönne akkor sztem nem lenne az)

M. Vikings
Always open!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Gondolom az, hogy ha indulnak a HFL-ben, akkor kellene valamilyen bajnokság tavaszra is (mert önmagában a HFL kevés), ez viszont csak külföld lehetne, mert két magyar bajnokságban egyszerre indulni nem lehet, a HFL és egy külföldi bajnokság viszont már túl drága lenne.Zorddd
Sajnos jól gondolod.
Én csak a Rebels nevében nyilatkozhatok, de mi is mennénk a HFL-be, ha lenne valami tényleg olcsó (értsd sok külföldi út nélküli) bajnokság ősszel. (Egyébként a HFLnek nem feltétele a külföldi bajnokság, legalábbis én még nem hallottam ilyet).
több mint 12 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Hurricanes HFL, Tigers Div1 ? érdekes, vagy is azt megértem, hogy a Canes a Hfl-be megy, mert oda valók (ha most meg lesz rendezve) de a Tigers hogyhogy Div1? Ahogy a döntőn láttam ők már másik szinten vannak mint a többi Div1-s csapat főleg ha azt is nézzük, hogy vasárnap pedig a Wolvessel játszanak döntőt 😊Boti#63
Én nem tudom, hogy például a Rebels meg lett-e kérdezve, de tavaly egyértelműen látszott, hogy a Tigers és a Rebels csak egymásnak voltak ellenfelek. Hallottam olyat, hogy a HFL indulási feltétele, hogy az induló csapat nemzetközi ligában is induljon, de ezt nem találtam a versenykiírásban egyszeri átfutás után... Mi az oka, hogy az említett 2 csapat ismét a DIV1-ben indul? Mert én például, nagyon szívesen játszanék mind2-vel jövőre.
Köszi előre is a válaszokat.Tred
Gondolom az, hogy ha indulnak a HFL-ben, akkor kellene valamilyen bajnokság tavaszra is (mert önmagában a HFL kevés), ez viszont csak külföld lehetne, mert két magyar bajnokságban egyszerre indulni nem lehet, a HFL és egy külföldi bajnokság viszont már túl drága lenne.Zorddd
Ez a legegyértelműbb mivel tavaly is ezzel volt gond...

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 12 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Hurricanes HFL, Tigers Div1 ? érdekes, vagy is azt megértem, hogy a Canes a Hfl-be megy, mert oda valók (ha most meg lesz rendezve) de a Tigers hogyhogy Div1? Ahogy a döntőn láttam ők már másik szinten vannak mint a többi Div1-s csapat főleg ha azt is nézzük, hogy vasárnap pedig a Wolvessel játszanak döntőt 😊Boti#63
Én nem tudom, hogy például a Rebels meg lett-e kérdezve, de tavaly egyértelműen látszott, hogy a Tigers és a Rebels csak egymásnak voltak ellenfelek. Hallottam olyat, hogy a HFL indulási feltétele, hogy az induló csapat nemzetközi ligában is induljon, de ezt nem találtam a versenykiírásban egyszeri átfutás után... Mi az oka, hogy az említett 2 csapat ismét a DIV1-ben indul? Mert én például, nagyon szívesen játszanék mind2-vel jövőre.
Köszi előre is a válaszokat.Tred
Gondolom az, hogy ha indulnak a HFL-ben, akkor kellene valamilyen bajnokság tavaszra is (mert önmagában a HFL kevés), ez viszont csak külföld lehetne, mert két magyar bajnokságban egyszerre indulni nem lehet, a HFL és egy külföldi bajnokság viszont már túl drága lenne.


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 12 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Hurricanes HFL, Tigers Div1 ? érdekes, vagy is azt megértem, hogy a Canes a Hfl-be megy, mert oda valók (ha most meg lesz rendezve) de a Tigers hogyhogy Div1? Ahogy a döntőn láttam ők már másik szinten vannak mint a többi Div1-s csapat főleg ha azt is nézzük, hogy vasárnap pedig a Wolvessel játszanak döntőt 😊Boti#63
Én nem tudom, hogy például a Rebels meg lett-e kérdezve, de tavaly egyértelműen látszott, hogy a Tigers és a Rebels csak egymásnak voltak ellenfelek. Hallottam olyat, hogy a HFL indulási feltétele, hogy az induló csapat nemzetközi ligában is induljon, de ezt nem találtam a versenykiírásban egyszeri átfutás után... Mi az oka, hogy az említett 2 csapat ismét a DIV1-ben indul? Mert én például, nagyon szívesen játszanék mind2-vel jövőre.
Köszi előre is a válaszokat.

M. Vikings
Always open!
több mint 12 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
Okés, én is így gondoltam 😉


Wolverines #79 C
több mint 12 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Na de ha nem lesz 4 csapat HFL -be, akkor ahogy anno írtad is azért van hamarabb a nevezési határidő, hogy még Div-I be tudjanak indulni.?: Tehát nekik is meg van a joguk nem .?kisdani
Lefelé szabad az út, ha nem nevez be mind a 4 és újra nem lesz HFL (csak nem), még lehetnek DI-ben, idő lesz rá.


több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Több csapatot is megkérdeztek a HFL-ről, de csaka Canes vállalta.
több mint 12 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
Nekem meg az nem egyértelmű, hogy a DIV I-be akkor csak a felsorolt 10 csapat indulhat? Tehát maximum 10 csapatos DIV I lehet, annál több nem. Ha meg mondjuk 7 csapat nem vállalja az első osztályban az indulást, akkor nem is lesz DIV I?Bruce
Div I-ben csak jogosultság alapján lehet indulni. D II-ben meg bárki, de 4 csapattól van bajnokság mindenhol.Kori
Na de ha nem lesz 4 csapat HFL -be, akkor ahogy anno írtad is azért van hamarabb a nevezési határidő, hogy még Div-I be tudjanak indulni.?: Tehát nekik is meg van a joguk nem .?


Wolverines #79 C
több mint 12 éve
Boti#63 69
Hurricanes HFL, Tigers Div1 ? érdekes, vagy is azt megértem, hogy a Canes a Hfl-be megy, mert oda valók (ha most meg lesz rendezve) de a Tigers hogyhogy Div1? Ahogy a döntőn láttam ők már másik szinten vannak mint a többi Div1-s csapat főleg ha azt is nézzük, hogy vasárnap pedig a Wolvessel játszanak döntőt 😊Boti#63
Nekem is furcsa volt elsőre, de szerintem előzetesen Kori-ék megkérdezték mind a két csapatot és gondolom a Tigers nemet mondott.kisdani
én is így gondoltam 😊 nem úgy hogy akkor ti most itt indultok ti pedig itt 😀 mondjuk megértem a Tigerst, ha a eddigi megrendezett HFLeket nézzük 😀 és ha Tigers megnyeri Div1-t akkor úgy is felkérik őket h induljanak HFL-ben 😊
több mint 12 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Nekem meg az nem egyértelmű, hogy a DIV I-be akkor csak a felsorolt 10 csapat indulhat? Tehát maximum 10 csapatos DIV I lehet, annál több nem. Ha meg mondjuk 7 csapat nem vállalja az első osztályban az indulást, akkor nem is lesz DIV I?Bruce
Div I-ben csak jogosultság alapján lehet indulni. D II-ben meg bárki, de 4 csapattól van bajnokság mindenhol.


több mint 12 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Hurricanes HFL, Tigers Div1 ? érdekes, vagy is azt megértem, hogy a Canes a Hfl-be megy, mert oda valók (ha most meg lesz rendezve) de a Tigers hogyhogy Div1? Ahogy a döntőn láttam ők már másik szinten vannak mint a többi Div1-s csapat főleg ha azt is nézzük, hogy vasárnap pedig a Wolvessel játszanak döntőt 😊Boti#63
Nekem is furcsa volt elsőre, de szerintem előzetesen Kori-ék megkérdezték mind a két csapatot és gondolom a Tigers nemet mondott.kisdani
😉


több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Nekem meg az nem egyértelmű, hogy a DIV I-be akkor csak a felsorolt 10 csapat indulhat? Tehát maximum 10 csapatos DIV I lehet, annál több nem. Ha meg mondjuk 7 csapat nem vállalja az első osztályban az indulást, akkor nem is lesz DIV I?
több mint 12 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Versenykiírások, nevezési lapok:
http://www.mafsz.org/mafsz/index.php?blogid=8&catid=8Kori
küldtem neked Pm-et!

Crushers #12
több mint 12 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
Hurricanes HFL, Tigers Div1 ? érdekes, vagy is azt megértem, hogy a Canes a Hfl-be megy, mert oda valók (ha most meg lesz rendezve) de a Tigers hogyhogy Div1? Ahogy a döntőn láttam ők már másik szinten vannak mint a többi Div1-s csapat főleg ha azt is nézzük, hogy vasárnap pedig a Wolvessel játszanak döntőt 😊Boti#63
Nekem is furcsa volt elsőre, de szerintem előzetesen Kori-ék megkérdezték mind a két csapatot és gondolom a Tigers nemet mondott.


Wolverines #79 C
több mint 12 éve
Boti#63 69
Hurricanes HFL, Tigers Div1 ? érdekes, vagy is azt megértem, hogy a Canes a Hfl-be megy, mert oda valók (ha most meg lesz rendezve) de a Tigers hogyhogy Div1? Ahogy a döntőn láttam ők már másik szinten vannak mint a többi Div1-s csapat főleg ha azt is nézzük, hogy vasárnap pedig a Wolvessel játszanak döntőt 😊
több mint 12 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Versenykiírások, nevezési lapok:
http://www.mafsz.org/mafsz/index.php?blogid=8&catid=8


több mint 12 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Köszi srácok! Az elején úgy tűnt hogy szorosabb lesz de még van remény! A látottak alapján mi a véleményetek a két csapatról?JUNIOR46
A Wolves csont nélkül nyeri a kupát. A Cowboys szerintem második lesz, a Tigers és a Sharks pedig küzd egy nagyot. Tigersből nagyon hiányoznak az ukránok, a Sharksból pedig a QB. Egyébként én 11 csapat játékosait számoltam meg a 4 csapanál (Cowboys, Crushers, Gladiators, Gorillaz, Rebels, Sharks, Steelers, Tigers, Titans, Wildfires, +Wolves).deacon75
😀 Nem jött be a tipp és még ott van a döntő is 😀

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 12 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Dabas aréna résztvevői már fixek vagy még lehet jelentkezni?

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 12 éve
Mohi24 99
http://www.youtube.com/watch?v=W9UFxWPjino

Fall Bowl Döntők

http://www.youtube.com/watch?v=fKnbo1QBdwM&feature=relmfu
több mint 12 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
gyere hozzánk (www.hurricanes.hu), népligetben edzünk
a csapat nagy része veled egykorú
jelenleg atlétikai edzések vannak a felnőtt csapatnak, a junioroknak még hátravan a bajnoki döntő
decemberben kezdődik a felkészülés a következő szezonra
megígérem nem lesz könnyű, de a csapatszellem és az eredmények kárpótolni fognak
Köszönöm a válaszokat, elmegyek a belátható távolságban lévő csapatokhoz körülnézni.

A kérdésem egyébként arra irányult, hogy léteznek-e ebben a sportágban (ahogy sok másban is van) amatőr csapatok, de ahogy látom a magyar amerikai fociban nincs ilyen elkülönülés, talán a sportág túl fiatal még hozzá.bill88


több mint 12 éve
bill88 3
Köszönöm a válaszokat, elmegyek a belátható távolságban lévő csapatokhoz körülnézni.

A kérdésem egyébként arra irányult, hogy léteznek-e ebben a sportágban (ahogy sok másban is van) amatőr csapatok, de ahogy látom a magyar amerikai fociban nincs ilyen elkülönülés, talán a sportág túl fiatal még hozzá.
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 323 — ℧
mert nem arra vágyom, hogy a belemet is kihajtsák a győzelem miattbill88
Ezt nyugodtan felejtsd el. Ha bejön és ráérzel, akkor szinte könyörögni fogsz ezért 😊JSanyo
Azt hiszem rosszul fogalmaztam. A problémám a korábbi csapatomnál (amatőr jégkorong) NEM az volt, hogy túl sokat kellett volna mozogni, vagy, hogy az edző leüvöltötte a fejemet. Engem az a hozzáállás zavart, hogy egyesek bármit (és tényleg bármit) megtettek egy egyébként teljesen tét nélkül zajló játékban (konkrétan összeverték egymást, a mocskolódásról és az anyázásról nem is beszélve).

Engem mindig is a grund stílusú sportolás vonzott, tét nélkül, csupán a mozgás iránti vágy és a játék szeretete végett. Igen, szentimentális vagyok, de légyszi a kérdésre válaszoljatok, vagyis melyik csapatot tudnátok ajánlani?

Ja igen, és 23 éves vagyok.bill88
Ezért írtam fentebb, hogy érdemes elmenned több csapat edzésére is, és megnézned, hogy hol milyen az edzés és amelyik neked szimpatikus azt választod.

Itt megtalálod a legtöbb csapat elérhetőségét (már ha ez friss): http://www.mafsz.org/mafsz/index.php?blogid=2&catid=2

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
sztem nincs olyan magyar csapat akik azért izzadnak vért, hogy aztán amikor szökőévente összejön egy meccsük ne adjanak ki magukból mindent. szerezz pár havert a környékről és flagezzetek, hidd el abban is találsz majd elég örömöt 😊