NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Pedig az Eagles logó tök jó volt, kár érte.kutya23c
Úgy tűnik nem volt elég jó.
több mint 12 éve
Pacman 162 — Ball Hawk
"szegény" Pacman alig szól be valamit mostanában , nekem hiányzik is 😀Boti#63
tudtam én hogy kellek nektek...amugy meg csak sok a dolog,suli,csaj stb...meg edzés persze...meg nm találtam olyan témát amihez most irjak juniorok nm mozgatnak bocsánat ha megsértettem valakit vele.
szobi majd aláriom a szobromat,ha aláirod a tiédet...😊
meg ilyen eagles-es témák...hogy testvér csapat...mi volt ezzel az afa sulival is?midneki előszőr hogy azta leborult szivarvégitt,azt utána meg midenki röhögöt...



See what you hit,and hit what you see
több mint 12 éve
kutya23c 223
Pedig az Eagles logó tök jó volt, kár érte.

"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."

több mint 12 éve
HTW 118 — Eagles fan
Ez természetes és meg is értem, de ahogy a lenti példa is mutatja, én nem tartozom senkihez és nincs semmi közöm az amerikai focihoz. 😀
Elkezdődtek a közös munkák és ötletelések, a logó használat volt a legelső mozzanata a közös munkának, a következő lépés az edzők továbbképzése lesz, itthon, ők érkeznek hozzánk még a bajnokság előtt, de egy rövidtávú terv már elkészült, kérek egy pár napot, hiszen annyira friss, hogy az Eagles játékosainknak is el kell, hogy mondjuk mi várható és Ők az elsők.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
"Mindenre meg van a válasz, mint ahogy az akadémiára a mai napig meg van, mint a jelek is mutatják."
Ez mit jelent Feri?

Mit jelent az, hogy közös edzések itthon és Amerikában?
Miért jó ez a kinti csapatnak?

És lécci ne gyertek a "még nem mondhatunk semmit" szöveggel, mert ezt hallottuk az AFA kapcsán is októbertől tavaszig aztán soha nem derült ki semmi nyilvánosan a tervről. Teljesen érthető, ha mindenki szkeptikus a tavalyi események után.
több mint 12 éve
HTW 118 — Eagles fan
Egyébként most van valamilyen megkötés az új csapatokkal kapcsolatban? Meddig csatlakozhatnak a szövetséghez, hogy a bajnokságban tudjanak indulni? Van határidő?

több mint 12 éve
HTW 118 — Eagles fan
http://www.bevezetem.hu/cikk/ilyen-meg-nem-volt-magyarorszag-sporttortenelmebenHTW
Nemrégiben még arról szóltak a hírek hogy drasztikusan elfogyott a létszám. Ez legalább jó hír. Mikorra várhatóak a közös edzések? Vagy ez is egy olyan terv mint a football akadémia...Shevi
Az, hogy drasztikusan, az egy kicsit túlzás, de nem kell figyelni a pletykákra, mi nyitottak vagyunk meg lehet minket keresni.
A létszámunk meg van, dolgozunk tovább, csak másként.
Mindenre meg van a válasz, mint ahogy az akadémiára a mai napig meg van, mint a jelek is mutatják.
De nem folyunk bele semmibe, elindultunk egy számunkra megfelelő úton és dolgozunk.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
az ilyen csapatok mint a Giants, Bad Bones, Sparks, Bears stb... indulnak a magyar bajnokságban valamikor?deacon75
Ha sikerül állandósítani a 40-45fős rostert amit elértünk és az edzéslátogatottság is ilyen marad, akkor igen.
több mint 12 éve
Shevi San Francisco 49ers 52 — Mustangs fan
http://www.bevezetem.hu/cikk/ilyen-meg-nem-volt-magyarorszag-sporttortenelmebenHTW
Nemrégiben még arról szóltak a hírek hogy drasztikusan elfogyott a létszám. Ez legalább jó hír. Mikorra várhatóak a közös edzések? Vagy ez is egy olyan terv mint a football akadémia...

Mustangs #17
2006-
több mint 12 éve
Boti#63 69
Predators-Mustangs meccsről egy kis cikk 😊

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=269471989763676&set=a.139919822718894.27768.139915259386017&type=1&theater
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
nem sok közöm van hozzá, de miért nem csináltok egy igényes és főleg naprakész weboldalt
ha emiatt a cikk miatt felmegy egy újságíró az oldalatokra szerintem nem sok infót talál rólatok ami aktuális
http://www.bevezetem.hu/cikk/ilyen-meg-nem-volt-magyarorszag-sporttortenelmebenHTW
cápa77
meg nem azért, de amit lehet rosszul írni, az ebben a cikkben rosszul van

több mint 12 éve
HTW 118 — Eagles fan
nem sok közöm van hozzá, de miért nem csináltok egy igényes és főleg naprakész weboldalt
ha emiatt a cikk miatt felmegy egy újságíró az oldalatokra szerintem nem sok infót talál rólatok ami aktuális
http://www.bevezetem.hu/cikk/ilyen-meg-nem-volt-magyarorszag-sporttortenelmebenHTW
cápa77
A meglátás jó, már dolgoznak rajta egy ideje, reméljük rövid időn belül el is készül....

több mint 12 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
nem sok közöm van hozzá, de miért nem csináltok egy igényes és főleg naprakész weboldalt
ha emiatt a cikk miatt felmegy egy újságíró az oldalatokra szerintem nem sok infót talál rólatok ami aktuális
http://www.bevezetem.hu/cikk/ilyen-meg-nem-volt-magyarorszag-sporttortenelmebenHTW


több mint 12 éve
HTW 118 — Eagles fan
http://www.bevezetem.hu/cikk/ilyen-meg-nem-volt-magyarorszag-sporttortenelmeben

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
az ilyen csapatok mint a Giants, Bad Bones, Sparks, Bears stb... indulnak a magyar bajnokságban valamikor?
több mint 12 éve
Boti#63 69
"szegény" Pacman alig szól be valamit mostanában , nekem hiányzik is 😀
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Végigolvastam 8-10 oldalt ezen a fórumon és ami lejött:

A hurrikánok a legjobbak, legképzettebbek a szegediek meg a legtehetségesebbek 😀
(ne vegyétek a szívetekre, nincs mit)kove
Bruce pedig vagy nem ért valamit, vagy jobbá tenne 😊JSanyo
Na ezt most tényleg nem értem 😀
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Urak!
mindenkinek köszönet aki ott volt ma Kozármislenyben,gartulálok a szekszárdnak.
Én nagyon jól éreztem magam!zsolti_23
bizony, egy-két félreértésen kívül rendben volt az esemény. Le a kalappal a Bad Bones előtt, ügyesek voltatok. A nyitómeccs ellenünk meg kellően felpörgetett szerintem mindenkit. 1 pont 😀
több mint 12 éve
zsolti_23 66
Urak!
mindenkinek köszönet aki ott volt ma Kozármislenyben,gartulálok a szekszárdnak.
Én nagyon jól éreztem magam!
több mint 12 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Végigolvastam 8-10 oldalt ezen a fórumon és ami lejött:

A hurrikánok a legjobbak, legképzettebbek a szegediek meg a legtehetségesebbek 😀
(ne vegyétek a szívetekre, nincs mit)kove
Bruce pedig vagy nem ért valamit, vagy jobbá tenne 😊

több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Hehe, ha tudom hogy szarrácinkeltek, akkor be sem írom, csak hát reagálni kellett a "lufis" dologra. 😀 Azért írtam magunkat, mert ezt tudtam biztosra.Döme
Hiába próbálkozol,nem lehetsz akkora sztár mint Pacman 😀

több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
annyiban tévedsz, hogy Pacman a legtehetségesebb egyedül. nélküle sehol se lenne a Békéscsaba. de valószínűleg a magyar amerikaifutball sem (najó, azért az öccse se rossz)Szobi22
Döme sem rossz. pekmennel 2en 9 pick 😀kove
bocsánat, őt kifelejtettem. nyilván azért, mert neki még nincs szobra a szobámban, illetve Pacmanék ragyogása mellett kevésbé feltűnőSzobi22
Hehe, ha tudom hogy szarrácinkeltek, akkor be sem írom, csak hát reagálni kellett a "lufis" dologra. 😀 Azért írtam magunkat, mert ezt tudtam biztosra.
több mint 12 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
A kozármislenyi arénavalami végeredménye:
1. BadBones
2. Giants
3. Gringos
4. Pannonbulls.


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Végigolvastam 8-10 oldalt ezen a fórumon és ami lejött:

A hurrikánok a legjobbak, legképzettebbek a szegediek meg a legtehetségesebbek 😀
(ne vegyétek a szívetekre, nincs mit)kove
annyiban tévedsz, hogy Pacman a legtehetségesebb egyedül. nélküle sehol se lenne a Békéscsaba. de valószínűleg a magyar amerikaifutball sem (najó, azért az öccse se rossz)Szobi22
Döme sem rossz. pekmennel 2en 9 pick 😀kove
bocsánat, őt kifelejtettem. nyilván azért, mert neki még nincs szobra a szobámban, illetve Pacmanék ragyogása mellett kevésbé feltűnő

több mint 12 éve
kove 12
Végigolvastam 8-10 oldalt ezen a fórumon és ami lejött:

A hurrikánok a legjobbak, legképzettebbek a szegediek meg a legtehetségesebbek 😀
(ne vegyétek a szívetekre, nincs mit)kove
annyiban tévedsz, hogy Pacman a legtehetségesebb egyedül. nélküle sehol se lenne a Békéscsaba. de valószínűleg a magyar amerikaifutball sem (najó, azért az öccse se rossz)Szobi22
Döme sem rossz. pekmennel 2en 9 pick 😀