Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Végigolvastam 8-10 oldalt ezen a fórumon és ami lejött:

A hurrikánok a legjobbak, legképzettebbek a szegediek meg a legtehetségesebbek 😀
(ne vegyétek a szívetekre, nincs mit)kove
annyiban tévedsz, hogy Pacman a legtehetségesebb egyedül. nélküle sehol se lenne a Békéscsaba. de valószínűleg a magyar amerikaifutball sem (najó, azért az öccse se rossz)

több mint 12 éve
kove 12
Végigolvastam 8-10 oldalt ezen a fórumon és ami lejött:

A hurrikánok a legjobbak, legképzettebbek a szegediek meg a legtehetségesebbek 😀
(ne vegyétek a szívetekre, nincs mit)
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
ez a vége is
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
34-0 a Hurricanesnek a mérkőzés állása, nem tom még mennyi van a végéig.
több mint 12 éve
John Doe 25
Nyíregyháza Tigers Vs Budapest Wolves FALL BOWL 2011 Beharangozó a már megszokott minőségben.
http://www.youtube.com/watch?v=Qczyai7-UOM&hd=1
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 323 — ℧
Vége: Cowboys Jr. - YGU 23:13

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
mike0125 34
Félidőben: Cowboys Jr. - YGU 7:7
több mint 12 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Szombaton Kozármislenyben ki teszi tiszteletét innen? 😊shawnka
Pl. én.jvic
játékosként? 😊


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
Egy kis promóért bármit! 😊
http://sportgeza.hu/futball/2011/10/27/15_eves_fiu_elesztette_ujra_a_futballistat/vadibandi
Ügyes a srác! 😊
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Egy kis promóért bármit! 😊
http://sportgeza.hu/futball/2011/10/27/15_eves_fiu_elesztette_ujra_a_futballistat/




több mint 12 éve
jvic 115
Szombaton Kozármislenyben ki teszi tiszteletét innen? 😊shawnka
Pl. én.
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Szombaton Kozármislenyben ki teszi tiszteletét innen? 😊
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Ha jól emlékszem tavaly is el volt szúrva ,mert akkor csak úgy szerepelt ,hogy nem lesz rájátszás és az alapszakasz végi állása alapján lesz a végső sorrend. így bajnok lett volna a Miskolc csapata.kisdani
Nem elszúrás, mindig is a versenynaptár tartalmazta a konkrét lebonyolítást. Ha fixen lehetne tudni előre, hány csapat lesz egy bajnokságban, akkor a versenykiírás tudná tartalmazni a végleges változatot, de amíg ez nem valósul meg (azaz soha), addig csak a terveket lehet jelezni. A végleges a jelentkezők számának függvényében alakul ki. (idén, 8 csapatnál adta magát a 2 csoport, ami kevesebb vagy páratlan csapat esetén ugye nehezen kivitelezhető).

Utólag viszont ezért nem kellene a versenykiírást módosítani. (Ha megoldható, akkor a nyilvánosságra hozatalt követően másért sem.)

A félreértések elkerülése érdekében a jövőben is tartalmazni fog a versenykiírás lebonyolítási terveket, de jelezve lesz, hogy hol található a végleges.mikie
Ok, ez így korrekt!
több mint 12 éve
mikie 39
Ha jól emlékszem tavaly is el volt szúrva ,mert akkor csak úgy szerepelt ,hogy nem lesz rájátszás és az alapszakasz végi állása alapján lesz a végső sorrend. így bajnok lett volna a Miskolc csapata.kisdani
Nem elszúrás, mindig is a versenynaptár tartalmazta a konkrét lebonyolítást. Ha fixen lehetne tudni előre, hány csapat lesz egy bajnokságban, akkor a versenykiírás tudná tartalmazni a végleges változatot, de amíg ez nem valósul meg (azaz soha), addig csak a terveket lehet jelezni. A végleges a jelentkezők számának függvényében alakul ki. (idén, 8 csapatnál adta magát a 2 csoport, ami kevesebb vagy páratlan csapat esetén ugye nehezen kivitelezhető).

Utólag viszont ezért nem kellene a versenykiírást módosítani. (Ha megoldható, akkor a nyilvánosságra hozatalt követően másért sem.)

A félreértések elkerülése érdekében a jövőben is tartalmazni fog a versenykiírás lebonyolítási terveket, de jelezve lesz, hogy hol található a végleges.
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Jólvan ez egy dolog, de ha tavaly is volt vele gond, akkor idén miért van?
több mint 12 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
Ha jól emlékszem tavaly is el volt szúrva ,mert akkor csak úgy szerepelt ,hogy nem lesz rájátszás és az alapszakasz végi állása alapján lesz a végső sorrend. így bajnok lett volna a Miskolc csapata.


Wolverines #79 C
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Egy észrevétel a Junior Kupával kapcsolatosan:

Részlet a versenykiírásból
7. 2011. évi V. Magyar Junior Kupa helyezéseinek eldöntése:
.
.
.

6, vagy annál több csapat nevezése esetén a legjobb négy kerül rájátszásba. Az alapszakasz eredmények alapján 1.-4. és 2.-3. párosításban kerül lejátszásra az elődöntő, majd a két győztes jut tovább a döntőbe. A jobb alapszakaszt teljesítő csapatok rendezik az elődöntő mérkőzéseket.
.
.

Ha egy tabellát állítunk össze, akkor

Hurricanes 4 0 136:24
Cowboys 4 0 140:65
Wolves 3 1 116:103
JNSZ 2 2 87:48
YGU 2 2 61:76
Enthroners 1 3 82:134
Sharks 0 4 34:98
Heroes 0 4 52:160

Mivel a JNSZ megverte a YGU-t, így előttük van a tabellán, tehát mi játszanának a Hurricanes ellen a versenykiírás szerint.
Ez most akkor hogy van?
Sehol nem találom az eredeti versenykiírásban, hogy a csoportonkénti első két helyezett jut a rájátszásba.

Tudom, hogy a versenynaptárban már ez van írva, de akkor ehhez kellett volna a versenykiírást is igazítani.
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 952 — Saturday Night Lights
http://sportgeza.hu/futball/2011/10/27/15_eves_fiu_elesztette_ujra_a_futballistat/

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Pacman 162 — Ball Hawk
A raptors-ra visszatérve tényleg volt a sorsolásnak is köze hozzá,arról nm is beszélve hogy tényleg volt benne segitsége a szegedieknek is,volt benne keze simmonsnak is,szal sok midne közre játszott...a bulldogsmeccsről meg annyit hogy szerintem mi magunkat vertük meg,ilyen alap hibákkal pl hogy megvolt a második return tdje öcsémenk a meccsen aztan jön a zászló hogy block in the back...alap hogy futo játékos mögött már az iylet nm csináljuk,meg hogy döme intersexyje után érted amit lerak a tizesen azt 4böl nm tudjuk berakni???többször is az vicces...meg persze a defben is voltak hibák mert tényleg nm edzettunk jo rég ota eggyut,de azért akkor is kicsit viccsesnek találtam hogy mindazon által hogy elismerem a bulldogszot,hogy azért tölük kikapni azért vicces volt...
és ezuton is kérdezném a zebrák főnökét,hogy ha a center megmozditja egy picit is a labdát(elemeli a föltöl) és az offense meg se mozdul meg semmi az ugye illegális snap,mert pl a meccsen amikor megmozditotta nm egyx a bulldogsosz center és megindult a d-line akkor offsideot kaptunk,ha pedig nm mozdultunk be akkor meg nm dobtak illegal snap zászlot ,mert hogy nm reagált ráa def...most akkor egy hogyisvan mert gyanus hogy a zebrahiba...😊ez nm a kifogás keresése,csak nagyon jol tudja mindenki hogy ijen aproságokon elmegy egy meccs,mert ijenen kaptunk legalább 30-40 yardot...😊



See what you hit,and hit what you see
több mint 12 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
én mütétböl lábadoztam, ugyh csak a lelátorol néztem, és onnan olyannak tünt mint a "cz"-vel irja 😊Ricsi56
volt rajt egy póló "CZ-vel írom a nevem" felirattal? 😛 😊JSanyo
😀 asszem volt 😂

Crushers #12
több mint 12 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Egyéni vélemény, de szerintem csak ennyire volt lufi a Raptors, ami kidurrant, és lehet, hogy egy másik sorsolással még a döntőig sem jutott volna el... No offense, senkit sem akartam ezzel megsértenipc_x
Nézd meg a Gorillaz sorsolását a tavalyi szezonban, szerintem az volt a vicc, nem a Raptors-é. Utóbbiak a Tigers-szel, és a Rebels-szel is játszottak az alapszakaszban.

M. Vikings
Always open!
több mint 12 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
én mütétböl lábadoztam, ugyh csak a lelátorol néztem, és onnan olyannak tünt mint a "cz"-vel irja 😊Ricsi56
volt rajt egy póló "CZ-vel írom a nevem" felirattal? 😛 😊

több mint 12 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Az, hogy Michaletzky Bálint nevét nem tudja valaki leírni, rendben van, de Pacuk Lacié ne legyen már ekkora kihívás. 😊mikie
😊 bocsi, ez nekem annyira nem nagy gáz, de szampi 33 hol is játszik 😀Ricsi56
ennyire nem dolgoztam vele 😀 reménykedtem benne h te tudod Ricsi 😀szampi#33
én mütétböl lábadoztam, ugyh csak a lelátorol néztem, és onnan olyannak tünt mint a "cz"-vel irja 😊

Crushers #12
több mint 12 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Pacuk Laci mindig is nagyon jó edző volt. Sajnálom hogy nem dolgozhattam a kezei alatt :/szampi#33
Az, hogy Michaletzky Bálint nevét nem tudja valaki leírni, rendben van, de Pacuk Lacié ne legyen már ekkora kihívás. 😊mikie
😊 bocsi, ez nekem annyira nem nagy gáz, de szampi 33 hol is játszik 😀Ricsi56
ennyire nem dolgoztam vele 😀 reménykedtem benne h te tudod Ricsi 😀

több mint 12 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
😊 ez benne volt a kérdésben is 😊
enyire hiányzik a Simons, és ennyire jo a Paczuk?Ricsi56
Paczuk Laci mindig is nagyon jó edző volt. Sajnálom hogy nem dolgozhattam a kezei alatt :/szampi#33
Az, hogy Michaletzky Bálint nevét nem tudja valaki leírni, rendben van, de Pacuk Lacié ne legyen már ekkora kihívás. 😊mikie
😊 bocsi, ez nekem annyira nem nagy gáz, de szampi 33 hol is játszik 😀

Crushers #12