Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 12 éve
mikie 39
Újpest részről fejlődés, Raptorsról visszaesésSzobi22
😊 ez benne volt a kérdésben is 😊
enyire hiányzik a Simons, és ennyire jo a Paczuk?Ricsi56
Paczuk Laci mindig is nagyon jó edző volt. Sajnálom hogy nem dolgozhattam a kezei alatt :/szampi#33
Az, hogy Michaletzky Bálint nevét nem tudja valaki leírni, rendben van, de Pacuk Lacié ne legyen már ekkora kihívás. 😊
több mint 12 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
meglepö?
visszaesést, avagy nagy fejlődést látsz az eredményben?Ricsi56
Újpest részről fejlődés, Raptorsról visszaesésSzobi22
😊 ez benne volt a kérdésben is 😊
enyire hiányzik a Simons, és ennyire jo a Paczuk?Ricsi56
Pacuk Laci mindig is nagyon jó edző volt. Sajnálom hogy nem dolgozhattam a kezei alatt :/

több mint 12 éve
IRISHMAN Notre Dame Fighting Irish 221 — Notre Dame fan
Az megint más kérdés, hogy ki mennyi idő alatt installál komplett rendszereket, nekem nem elég rá 3 edzés (Egyébként én a védelemmel foglalkozom és ott kizárt, hogy jó néhány órás szituációs próba nélkül MINDENKI megértsen egy -hangsúlyozom- szituációs sémát, nem komplett rendszert. Bárcsak 3 edzés lenne).
deacon75
vannak a zsenik meg a többiek
http://smartfootball.com/gameplanning/why-every-team-should-install-its-offense-in-three-days-and-other-political-thoughts-about-successful-offense

Urban Meyer to N.F.L. coaches: I’m not impressed
több mint 12 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
Akkor én visszakanyarodok 😊
Szerintem akkor lesz igazán érdekes a Raports helyzete, ha külön eltud majd indulni a Szeged, mert akkor tényleg jóval gyengébb lesz a Békéscsaba, mint tavaly. Azonban ha ismét együtt indulnak szerintem fognak meglepetést okozni bőven. A szerencséről meg ugye tudjuk ,hogy csak a jó csapatnak van 😉 és azért csak megverték az addig veretlen Dunaújvárost is a döntőbe jutáshoz!


Wolverines #79 C
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Azért ez a fajta általánosítás, hogy "ősszel senki nem edz" elég furcsa, nálunk (HURRICANES) például folyamatososan edzenek a juniorok és a felnőttek is, az persze más kérdés, hogy szakmai szempontból belefér-e egy scrimmage, vagy sem. Arról már nem is beszélve, hogy a felnőtt csapatunk 13 meccset játszott idén, sőt van olyan aki most a junior bajnokságban is játszik, a szombati elődöntő lesz idén a 22 meccse. Goldold végig, belefért volna nálunk egy scrimmage?
Véleményem szerint a játékosoknak szükségük van a pihenésre, regenerálódásra, majd az atlétikai és elméleti edzést követően dolgoznak tovább a téli hónapokban.HZsóka
Nem általánosítottam, hanem tényt közöltem, ami az felnőtt, technikai/gyakorlati edzésekre vonatkozott azok között az (általam megkeresett) csapatok között akik nem indulnak a kupában. Az más kérdés, hogy nálatok szükség van e a regenerálódásra, gondolom igen a hosszú szezon után.

Az megint más kérdés, hogy ki mennyi idő alatt installál komplett rendszereket, nekem nem elég rá 3 edzés (Egyébként én a védelemmel foglalkozom és ott kizárt, hogy jó néhány órás szituációs próba nélkül MINDENKI megértsen egy -hangsúlyozom- szituációs sémát, nem komplett rendszert. Bárcsak 3 edzés lenne).

A lényeg, hogy őszi levezető scrimmage-re szükség van azoknál akik tavasszal játszanak csak. És nincs rá lehetőség.... de itt már elkanyarodtunk a Bulldogs - Raptors meccstől.
több mint 12 éve
IRISHMAN Notre Dame Fighting Irish 221 — Notre Dame fan
😊 ez benne volt a kérdésben is 😊
enyire hiányzik a Simons, és ennyire jo a Paczuk?Ricsi56
Egyéni vélemény, de szerintem csak ennyire volt lufi a Raptors, ami kidurrant, és lehet, hogy egy másik sorsolással még a döntőig sem jutott volna el... No offense, senkit sem akartam ezzel megsértenipc_x
sajna ez az eredménye annak, hogy ősszel senki nem edz... én 20 csapatot kerestem meg (wolves, canes, cowboys, sharks, 10 külföldi stb)Ö mire egy elvállalt egy őszi közös edzést/scrimmaget.
Csak azt nem értem, hogy ha egy csapat mondjuk tavasszal játszik és ősszel is, vagy ősszel pihen, akkor mikor installálják az új dolgokat az edzők? mert ahhoz nagy pálya kell és nem két hónapos meló.deacon75
ha gondolod küldök neked egy linket, hogy hogyan lehet egy komplett rendszert (offense) 3 edzés alatt instalálni.
2 hónap egy örökévalóság ebből a szempontból.

nálunk ősszel osztrák-magyar junior szezon van. ami annyit jelent, hogy a felnőtt csapatból 25 embert érint a junior szezon, a többieknek pedig atlétikai edzés van. decemberben lesznek elméleti edzések és januártól indul a termi, fedett pályás edzés. február végétől pedig szabadtér (egyébként ez ausztriában is így megy a nagycsapatoknál, nem csodálom, hogy nem találtál senkit).
igazából Ti játszotok kevés meccset a többiekhez képest.

Urban Meyer to N.F.L. coaches: I’m not impressed
több mint 12 éve
HZsóka 67
😊 ez benne volt a kérdésben is 😊
enyire hiányzik a Simons, és ennyire jo a Paczuk?Ricsi56
Egyéni vélemény, de szerintem csak ennyire volt lufi a Raptors, ami kidurrant, és lehet, hogy egy másik sorsolással még a döntőig sem jutott volna el... No offense, senkit sem akartam ezzel megsértenipc_x
sajna ez az eredménye annak, hogy ősszel senki nem edz... én 20 csapatot kerestem meg (wolves, canes, cowboys, sharks, 10 külföldi stb)Ö mire egy elvállalt egy őszi közös edzést/scrimmaget.
Csak azt nem értem, hogy ha egy csapat mondjuk tavasszal játszik és ősszel is, vagy ősszel pihen, akkor mikor installálják az új dolgokat az edzők? mert ahhoz nagy pálya kell és nem két hónapos meló.deacon75
Azért ez a fajta általánosítás, hogy "ősszel senki nem edz" elég furcsa, nálunk (HURRICANES) például folyamatososan edzenek a juniorok és a felnőttek is, az persze más kérdés, hogy szakmai szempontból belefér-e egy scrimmage, vagy sem. Arról már nem is beszélve, hogy a felnőtt csapatunk 13 meccset játszott idén, sőt van olyan aki most a junior bajnokságban is játszik, a szombati elődöntő lesz idén a 22 meccse. Goldold végig, belefért volna nálunk egy scrimmage?
Véleményem szerint a játékosoknak szükségük van a pihenésre, regenerálódásra, majd az atlétikai és elméleti edzést követően dolgoznak tovább a téli hónapokban.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Újpest részről fejlődés, Raptorsról visszaesésSzobi22
😊 ez benne volt a kérdésben is 😊
enyire hiányzik a Simons, és ennyire jo a Paczuk?Ricsi56
Egyéni vélemény, de szerintem csak ennyire volt lufi a Raptors, ami kidurrant, és lehet, hogy egy másik sorsolással még a döntőig sem jutott volna el... No offense, senkit sem akartam ezzel megsértenipc_x
sajna ez az eredménye annak, hogy ősszel senki nem edz... én 20 csapatot kerestem meg (wolves, canes, cowboys, sharks, 10 külföldi stb)Ö mire egy elvállalt egy őszi közös edzést/scrimmaget.
Csak azt nem értem, hogy ha egy csapat mondjuk tavasszal játszik és ősszel is, vagy ősszel pihen, akkor mikor installálják az új dolgokat az edzők? mert ahhoz nagy pálya kell és nem két hónapos meló.
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Újpest részről fejlődés, Raptorsról visszaesésSzobi22
😊 ez benne volt a kérdésben is 😊
enyire hiányzik a Simons, és ennyire jo a Paczuk?Ricsi56
Egyéni vélemény, de szerintem csak ennyire volt lufi a Raptors, ami kidurrant, és lehet, hogy egy másik sorsolással még a döntőig sem jutott volna el... No offense, senkit sem akartam ezzel megsértenipc_x
Hát egy tavaszi Raptors azért nyert volna, de lényegében a döntő óta nem volt közös edzésünk, mármint mi szegediek + a Raptors. És a Bulldogs is sokat fejlődött egy év alatt, tavalyi osztályozóhoz képest százszor jobbak, szervezettebbek lettek.

Az pedig való igaz, hogy a sorsolás is mellettünk állt, és nem egy meccset pár nagy playnek köszönhetően nyertünk meg. Én vagyok az első aki ezt belátja, ugyanakkor mondjuk 6 kick return TD, meg Pacman kollégával közösen a 9 pickünk csak nem volt véletlen.
több mint 12 éve
pc_x 943 — Red Fist
meglepö?
visszaesést, avagy nagy fejlődést látsz az eredményben?Ricsi56
Újpest részről fejlődés, Raptorsról visszaesésSzobi22
😊 ez benne volt a kérdésben is 😊
enyire hiányzik a Simons, és ennyire jo a Paczuk?Ricsi56
Egyéni vélemény, de szerintem csak ennyire volt lufi a Raptors, ami kidurrant, és lehet, hogy egy másik sorsolással még a döntőig sem jutott volna el... No offense, senkit sem akartam ezzel megsérteni


több mint 12 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
meglepö?
visszaesést, avagy nagy fejlődést látsz az eredményben?Ricsi56
Újpest részről fejlődés, Raptorsról visszaesésSzobi22
😊 ez benne volt a kérdésben is 😊
enyire hiányzik a Simons, és ennyire jo a Paczuk?

Crushers #12
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
meglepö?
visszaesést, avagy nagy fejlődést látsz az eredményben?Ricsi56
Újpest részről fejlődés, Raptorsról visszaesés

több mint 12 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
meglepö?
visszaesést, avagy nagy fejlődést látsz az eredményben?

Crushers #12
több mint 12 éve
pc_x 943 — Red Fist
Raptors vs bulldogs képek...
https://picasaweb.google.com/115945383287014836638/20111022RaptorsBulldogs?authkey=Gv1sRgCMeanLzb2_KQmQE#5666748541760694514Pacman
Eredmény mennyi lett?kisdani
21-14 re nyert a bulldogs...Pacman
hmmmm


több mint 12 éve
Pacman 162 — Ball Hawk
Raptors vs bulldogs képek...
https://picasaweb.google.com/115945383287014836638/20111022RaptorsBulldogs?authkey=Gv1sRgCMeanLzb2_KQmQE#5666748541760694514Pacman
Eredmény mennyi lett?kisdani
21-14 re nyert a bulldogs...



See what you hit,and hit what you see
több mint 12 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
Raptors vs bulldogs képek...
https://picasaweb.google.com/115945383287014836638/20111022RaptorsBulldogs?authkey=Gv1sRgCMeanLzb2_KQmQE#5666748541760694514Pacman
Eredmény mennyi lett?


Wolverines #79 C
több mint 12 éve
Pacman 162 — Ball Hawk
Raptors vs bulldogs képek...
https://picasaweb.google.com/115945383287014836638/20111022RaptorsBulldogs?authkey=Gv1sRgCMeanLzb2_KQmQE#5666748541760694514



See what you hit,and hit what you see
több mint 12 éve
Boti#63 69
Szerintem nagyon jó meccset játszottunk 😊 sajnos egy egyik srácnak eltörött a sípcsontja nem is jöhetett haza még este megműtötték 😕
több mint 12 éve
Shevi San Francisco 49ers 52 — Mustangs fan
Zala Predators @ Tata Mustangs 10:0
Köszönjük a sportszerű mérkőzést! Zalai részről volt egy súlyos sérülés, remélem mielőbb rendbe fog jönni a srác!

Mustangs #17
2006-
több mint 12 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Zala Predators- Tata Mustangs szombat Tata 14:30

http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/299439_284278228268162_100000579613882_1081604_640405838_n.jpgBoti#63
A megszűnt Pro Football magazin támogató? 😊tulley
Elveszel a részletekben 😛


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 12 éve
Ferron 72
még holtukban is támogatnak, hát nem rendesek? Amúgy hiányzik az az oldal rendszeresen olvastam...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Zala Predators- Tata Mustangs szombat Tata 14:30

http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/299439_284278228268162_100000579613882_1081604_640405838_n.jpgBoti#63
A megszűnt Pro Football magazin támogató? 😊
több mint 12 éve
Shevi San Francisco 49ers 52 — Mustangs fan
Zala Predators- Tata Mustangs szombat Tata 14:30

http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/299439_284278228268162_100000579613882_1081604_640405838_n.jpgBoti#63
csak nehogy mindig dicsérjünk 😊 pláne én 😊, de ez egy ritka nem szép plakát. nekünk is volt már megaratyi, ez 1 kicsit jobb annál, de ez "nem szép"Ricsi56
Semmi közöm hozzá 😀

Mustangs #17
2006-
több mint 12 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Szerintem nincs itt semmi "titkolózás", jó példa erre thebeke aláírása is.kisdani
Szerintem se, ezért van idézőjelben.
Ráadásul figyelmetlen voltam, hiszen két aláírásból (free agent, Tigers #23) és a Wolves-Tigers kapcsán egy hozzászólásban említett nevekből (Selmser, Lakatos) tudhattam volna, hogy ott játszik a fél csapat (~11 fő).

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 12 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
ez a Nyíergyházi 2-s őőőő mi 😀 már döntőn is néztem ,de most néztem képeket és egy álltat 😀 én félnék tőle 😀Boti#63
Egy eltitkolt amerikai focis kísérlet eredménye 😀 Amúgy Bóbis Szabi kedvenc játékosa 😀 😀 😀

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75