Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Van aki komolyan gondolja, hogy "Most felmegyek és szétbaxxom!" 😀


több mint 13 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
én lehet nem ismételném meg a kísérletet...😀hegedusadam
Sajnos ezt nem Te döntöd el 😂 😂 A szabály az szabály 😀pc_x
😀 😀 😀

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
én lehet nem ismételném meg a kísérletet...😀hegedusadam
Sajnos ezt nem Te döntöd el 😂 😂 A szabály az szabály 😀pc_x
Akkor Isten adja, hogy ne legyen ilyen velem 😀 😀
több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
én lehet nem ismételném meg a kísérletet...😀hegedusadam
Sajnos ezt nem Te döntöd el 😂 😂 A szabály az szabály 😀


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
én lehet nem ismételném meg a kísérletet...😀
több mint 13 éve
arcsike 100
Mindenki hülye egyedül ők helikopterek

😊, kezd oylan lenni a forum(sugallata) h csak a Hurricanesban játszanak értelmes emberek 😊
és csak ök gondolják komoylan 😊Ricsi56
NightBoY
meg hippik 😊

Ez kevésbé romantikus, ám "anál" lényegre törőbb 😊 :

Kori
Illegal f*ck in the ass, Soldiers, 10 yard penalty, repeat 1st down 😊JSanyo
Illegal f*ck in the ass, Soldiers, 10 yard penalty, repeat 1st penetration 😉
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Mindenki hülye egyedül ők helikopterek

😊, kezd oylan lenni a forum(sugallata) h csak a Hurricanesban játszanak értelmes emberek 😊
és csak ök gondolják komoylan 😊Ricsi56
NightBoY
meg hippik 😊

Ez kevésbé romantikus, ám "anál" lényegre törőbb 😊 :

Kori
Illegal f*ck in the ass, Soldiers, 10 yard penalty, repeat 1st down 😊

több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Ez kevésbé romantikus, ám "anál" lényegre törőbb 😊 :



több mint 13 éve
Kopasz98 93
NEM HIXEM EL!!!

BEARANYOZTÁTOK A NAPOMAT xD xD xD

Ezen a képen mintha a bújj-bújj zöldág-ot nyomnák a srácok!
DeadEnd
milyen sisak van a Tigers mezes ?5-s játékoson?Ricsi56
Hát igen srácok ez egy elég durva sport amit nagyon is érzékeny lelkű emberek játszanak 😀
45-ös emberke Yuriy Nahornyak Uzsgorod Timberjacks (ha jól tudom már ez a nevük)JUNIOR46
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
hétvégi Tigers - Cowboys meccs képei: https://picasaweb.google.com/115945383287014836638/20111008CowboysTigers?authkey=Gv1sRgCMz5sbHV8YrKlQEszampi#33
Ezen a képen mintha a bújj-bújj zöldág-ot nyomnák a srácok!
DeadEnd
milyen sisak van a Tigers mezes ?5-s játékoson?Ricsi56
Hát igen srácok ez egy elég durva sport amit nagyon is érzékeny lelkű emberek játszanak 😀
45-ös emberke Yuriy Nahornyak Uzsgorod Timberjacks (ha jól tudom már ez a nevük)

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
hétvégi Tigers - Cowboys meccs képei: https://picasaweb.google.com/115945383287014836638/20111008CowboysTigers?authkey=Gv1sRgCMz5sbHV8YrKlQEszampi#33
Ezen a képen mintha a bújj-bújj zöldág-ot nyomnák a srácok!
DeadEnd
milyen sisak van a Tigers mezes ?5-s játékoson?

Crushers #12
több mint 13 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Ez a kép már szinte túl csöpögős 😀 Jól el lett kapva a pillanat 😊

M. Vikings
Always open!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
hétvégi Tigers - Cowboys meccs képei: https://picasaweb.google.com/115945383287014836638/20111008CowboysTigers?authkey=Gv1sRgCMz5sbHV8YrKlQEszampi#33
Ezen a képen mintha a bújj-bújj zöldág-ot nyomnák a srácok!
több mint 13 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
hétvégi Tigers - Cowboys meccs képei: https://picasaweb.google.com/115945383287014836638/20111008CowboysTigers?authkey=Gv1sRgCMz5sbHV8YrKlQE

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
de ha nem a Hurricanes-be akar menni valaki akkor mi van? alapvetően semmi bajom a 'canes-el és a játékosaikkal ne értsetek félre, de nem csak egy csapat létezik.
az meg, hogy ki milyen eredményeket ért el (semmi nemű lenézés, bántás, bárminemű rossz nincs benne, még véletlen se értsen senki sem félre), az történelem. attól, hogy valakinek ilyen meg olyan címei vannak, még bőven pofára eshet.hegedusadam
Te valamit félre értettél, senki nem mondta, hogy csak egy csapat létezik és, hogy csak egy csapatba lehet menni, a fentebb idézett külső szemlélő csak egy szubjektív megjegyzést tett, hogy ő melyik csapatot tartja a leghasznosabbnak egy játékosnak...
(Az eredmények meg egy másik téma miatt lettek felhozva 😉 )zolika26
akkor elbeszéltem a téma mellett.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mese ez itt málna habbal!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Szerintem nem is rajtunk múlik, mert nem hinném, hogy a csapatoknak kéne ezt leszabályozni. Illetve mi kérvényeztük egyszer és akkor az volt a válasz, hogy nem. Namármost, ha nemleges választ kapunk akkor azt hiszem, nem fogjuk minden egyes alkalommal ezt megkérdezni.

De én úgy gondolom, hogy ennek úgy kéne kinéznie, hogy mentő nem kéne, max valami ápoló személyzet, felfestés nem kell, de legalább bóják legyenek. Ennek szerintem pont az lenne a lényege, hogy ne járjon plusz költséggel és a gyakorlás legyen az elsődleges.
A hivatalos edzőmeccsekre is meg van a szabályozás, de ugye az már jóval költségesebb téma és emiatt nem is nagyon veszik igénybe ezt a szolgáltatást a csapatok.

A szabályozás a bizottságok dolga. És mivel nagyrészt rátok vonatkozik, így egyeztetéseket azért csak kell folytatni ezügyben az illetékes bizottsággal.

Remélem hogy tényleg történik előrelépés ebben a dologban, mert ez mindkét fél hasznára válna. Ha a scrimmage meccsek is bírósak lennének, az egyrészt csökkentené az éles meccsen előforduló hibákat, másrészt csökkennének ezáltal a bírói tévedések is. Nagyon üdvözölném az ezirányú változásokat.
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Bocs de én csináltam egy ingyen reklámot a Hurricanes csapatnak, ez az én egyéni véleményem ha ez téged zavar sory, akkor a tv-be irj be a amelyik reklám nem tetszik töröltesd.
Egyébként én arra utaltam amit a Jax leírt és nem hiszem hogy fikáztam volna valakit, és minden Tiszteletem azoké az edzőké akik ezeket a fiatal srácokat jól es normálissan megtanitják játszani, és nem a durvaságra és gusztustalan játékra buzditják őket ha vesztésre áll a csapat
igaz, igaz... nem is a csapatrol akartam véleményzeni... akkor ezerbocs
persze h mindenki ott játszik ahol akar... csak itt jön a reklám ereje, és NEKEM nem tetszö reklám a másik fikázása -- > kedves csovika75Ricsi56
csovika75
ok 😉

Crushers #12
több mint 13 éve
VIZILÓ Dallas Cowboys Texas Longhorns 243
Igen, a probléma alapvetően ez. Az edzők hiába jelezték ezt a bírok felé a részükről semmi sem történt. És innentől kezdve ez érdekes kérdéseket vet fel a bírok szakmai felkészülésével kapcsolatban.JAX
A bírók szakmai felkészüléséről annyit, hogy egy csomó barátságos meccsen, amit most scrimmage-nak rendeznek meg, azokra el lehetne küldeni a játékvezető palántákat, hogy szerezzenek egy kis rutint és ne a tétmeccsen szopassanak meg.

A wolves junior elleni meccsen hangozott el a következőhöz hasonló párbeszéd köztem és a hozzám legközelebbi játékvezető között a félidő végéhez közeledve:

Én: Spori, amikor vége lesz a playnek szeretnék kérdezni egy hátralévő időt.
Spori: Rendben, ha vége a playnek szólni fogok.
Én: Köszi
Lemegy a play, beszalad a spori és időt kér!
Én: Most mi van? Miért kért időt?
Spori: Maga mondta hogy a play után kérjek időt!
Én: Nem időt kértem, hanem az időt kérdeztem, hogy mennyi van hátra...
Spori: Nem, maga időt akart kérni.

Innen már nem emlékszem a folytatásra, de nem adták vissza az időkérésünket, pedig utána a spori beismerte hogy félreértette amit mondtam.

Na az ilyen és ehhez hasonló eseteket lehetne ezeknél a sporttársaknál fejleszteni a barátságos meccsekkel. A benyapénzt kifizetnék a csapatok, aztán kapa. Persze azt is tudom, hogy nehéz beáldozni a szabadidőt ilyenekre, de muszáj.Bruce
Erre egy rövid hivatalos reakció:
szerintem pont veletek (is) beszéltünk erről 2 éve (!!!!) és már akkor kértük, hogy legyen rendesen leszabályozva ez a témakör (ki, mikor, hányszor kérhet ilyen meccset, mik kellenek ezekre [pl. mentő, stb]), de azóta nem történt semmi előrelépés...
Nem rajtunk múlik, mert mi ezt bevállaltuk, de amíg nincs meg a szabályozás, addig nem fog menni a dolog...
Ezt a szabályozást pedig nem mi fogjuk megcsinálni - megjegyzem (remélhetőleg) ez is folyamatban van, reményeim szerint tavasszal már ez is működni fog!
több mint 13 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
de ha nem a Hurricanes-be akar menni valaki akkor mi van? alapvetően semmi bajom a 'canes-el és a játékosaikkal ne értsetek félre, de nem csak egy csapat létezik.
az meg, hogy ki milyen eredményeket ért el (semmi nemű lenézés, bántás, bárminemű rossz nincs benne, még véletlen se értsen senki sem félre), az történelem. attól, hogy valakinek ilyen meg olyan címei vannak, még bőven pofára eshet.hegedusadam
Te valamit félre értettél, senki nem mondta, hogy csak egy csapat létezik és, hogy csak egy csapatba lehet menni, a fentebb idézett külső szemlélő csak egy szubjektív megjegyzést tett, hogy ő melyik csapatot tartja a leghasznosabbnak egy játékosnak...
(Az eredmények meg egy másik téma miatt lettek felhozva 😉 )


http://insidehandoff.com/
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
de ha nem a Hurricanes-be akar menni valaki akkor mi van? alapvetően semmi bajom a 'canes-el és a játékosaikkal ne értsetek félre, de nem csak egy csapat létezik.
az meg, hogy ki milyen eredményeket ért el (semmi nemű lenézés, bántás, bárminemű rossz nincs benne, még véletlen se értsen senki sem félre), az történelem. attól, hogy valakinek ilyen meg olyan címei vannak, még bőven pofára eshet.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Bocs de én csináltam egy ingyen reklámot a Hurricanes csapatnak, ez az én egyéni véleményem ha ez téged zavar sory, akkor a tv-be irj be a amelyik reklám nem tetszik töröltesd.
Egyébként én arra utaltam amit a Jax leírt és nem hiszem hogy fikáztam volna valakit, és minden Tiszteletem azoké az edzőké akik ezeket a fiatal srácokat jól es normálissan megtanitják játszani, és nem a durvaságra és gusztustalan játékra buzditják őket ha vesztésre áll a csapat
igaz, igaz... nem is a csapatrol akartam véleményzeni... akkor ezerbocs
persze h mindenki ott játszik ahol akar... csak itt jön a reklám ereje, és NEKEM nem tetszö reklám a másik fikázása -- > kedves csovika75Ricsi56
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Igen, a probléma alapvetően ez. Az edzők hiába jelezték ezt a bírok felé a részükről semmi sem történt. És innentől kezdve ez érdekes kérdéseket vet fel a bírok szakmai felkészülésével kapcsolatban.JAX
A bírók szakmai felkészüléséről annyit, hogy egy csomó barátságos meccsen, amit most scrimmage-nak rendeznek meg, azokra el lehetne küldeni a játékvezető palántákat, hogy szerezzenek egy kis rutint és ne a tétmeccsen szopassanak meg.

A wolves junior elleni meccsen hangozott el a következőhöz hasonló párbeszéd köztem és a hozzám legközelebbi játékvezető között a félidő végéhez közeledve:

Én: Spori, amikor vége lesz a playnek szeretnék kérdezni egy hátralévő időt.
Spori: Rendben, ha vége a playnek szólni fogok.
Én: Köszi
Lemegy a play, beszalad a spori és időt kér!
Én: Most mi van? Miért kért időt?
Spori: Maga mondta hogy a play után kérjek időt!
Én: Nem időt kértem, hanem az időt kérdeztem, hogy mennyi van hátra...
Spori: Nem, maga időt akart kérni.

Innen már nem emlékszem a folytatásra, de nem adták vissza az időkérésünket, pedig utána a spori beismerte hogy félreértette amit mondtam.

Na az ilyen és ehhez hasonló eseteket lehetne ezeknél a sporttársaknál fejleszteni a barátságos meccsekkel. A benyapénzt kifizetnék a csapatok, aztán kapa. Persze azt is tudom, hogy nehéz beáldozni a szabadidőt ilyenekre, de muszáj.
több mint 13 éve
IRISHMAN Notre Dame Fighting Irish 221 — Notre Dame fan
Annak a 80:0-ás vikings meccsnek még érdekessége, hogy a szünetben kérdezték a bírok, hogy kérjük-e a mercy rule-t és mondtam, hogy nem.
A bajnokságban a viks-tól az elődöntőben 40:14-re kaptunk ki, úgy, hogy az offenseünk csinált 500 yardot (400 pass, 100 rush) és 4-5 turnovert a viks endzoneja elott 5-10 yardokra...

Urban Meyer to N.F.L. coaches: I’m not impressed
több mint 13 éve
IRISHMAN Notre Dame Fighting Irish 221 — Notre Dame fan
Ez nem fedi a valoságot, Cápa bologas ha igy van a Wolvesnál kb. 4 évvel ezelött február végén kezdtek ezekből a srácokból egy páran és már májusba a Vikings ellen játszotak és senkinek nem verték szét a térdét és nem okoztak sérülést, és van köztük magyar viszonylatban nagyon igéretes ügyes játékosokcsovika75
Király. Tehát van olyan edző Magyarországon, aki cirka 96 óra (4 (hét) x 4 (hónap) x 3 (edzés) x 2 (óra) -persze ha ott van az összes edzésen, ami kizárt) alatt megtanít nulláról egy játékost annyira a posztjára (alap foci mozgások, erőnlét, poszt választás, poszt specifikus gyakorlás stb.), hogy egy (tét!)meccsen szerepeljen. Nagyon jó.deacon75
Anno a wj-ben nem heti 3 hanem heti 2 edzés volt. És a vikings nem tét meccs volt hanem barátságos (80:0-ra kaptunk ki), pár hétre rá a dragons ellen 40:20-ra szintén barátságos meccsen. Aztán ősszel a junior szezonban nyertünk egy magyar aranyat és egy osztrák bronz érmet a raiderst verve.

Urban Meyer to N.F.L. coaches: I’m not impressed