Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
IRISHMAN Notre Dame Fighting Irish 221 — Notre Dame fan
Azt én inkább elkeseredett, játszani nem tudó megmozdulásnak hívnám. JAX
Ezzel nehéz vitatkozni, jobbulást a srácnak.

A junior alapból nagyon nehéz dolog, kevés ember, sokszor még túl fiatalok, általában gyenge alapanyag és nincsenek évek a képzésre, de játszani meg kéne velük, hogy ne hagyják abba.

Pár éve felnőttben is még rengeteg mélyblokkot láttam a speciális egységekben, meg sok hasonló "nyomiságot", de most már azért valamelyest javul a kép, ahogy jön a rutin. De ott is mindig akad azért olyan, aki megpróbálja így-úgy "kompenzálni" a saját egyéni gyengeségeit. Aztán utólag a videók-fotók alapján lehet csak érte lebaszni, mert az ilyesminek nincs helye focipályán. :/Kori
Itt szerintem nem is ezzel ez egy dologgal volt a baj, hanem azzal,hogy ez több alkalommal is megtörtént és hiába jelezték ezt a bíróknak, ha jól értem.kisdani
Igen, a probléma alapvetően ez. Az edzők hiába jelezték ezt a bírok felé a részükről semmi sem történt. És innentől kezdve ez érdekes kérdéseket vet fel a bírok szakmai felkészülésével kapcsolatban.

Urban Meyer to N.F.L. coaches: I’m not impressed
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
igaz, igaz... nem is a csapatrol akartam véleményzeni... akkor ezerbocs
persze h mindenki ott játszik ahol akar... csak itt jön a reklám ereje, és NEKEM nem tetszö reklám a másik fikázása -- > kedves csovika75

Crushers #12
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
ezzel semmi gond, de miért nem neki címzed a gondolataidat, miért az egész csapatnak
gondolom amit leírtál az sem a crushers véleménye csak a tiéd
de hagyjuk ezt, úgyis mindenki ott játszik ahol akar
az meg, hogy melyik csapat milyen erős és milyenek az edzői eldönti az idő
minden évben van 3 (2 😊 ) osztályos bajnokság és junior szezon is, az ottani eredmények jeleznek egyfajta rangsort
de ettől függetlenül gyertek hozzánk !!!
és ezt mire alapozod?
mindenki ott játszik ahol akar
persze az se baj ha nálunk
elég szomorú, ha általánosítasz, én is tehetném sok esetben (néha szoktam is 😊 )
😊, kezd oylan lenni a forum(sugallata) h csak a Hurricanesban játszanak értelmes emberek 😊
és csak ök gondolják komoylan 😊Ricsi56
cápa77
"Hurricanes-be jelentkezz, ott legalább megtanulszjátszani"---> máshol ezek szerint nem?
"persze csak ha komolyan gondolod" --> más csapat nem gondolja komolyan?

erre alapozom. 😊
csábitani lehet persze, vannak remek marketing eszközök, mint pl sugallni h mások "kakik" az is lehet hatásos, de a másoknak nem tetszik. 😊
nem akartam annyira általánositani.. csak csovika75 tünt olyannak amiylennek irtamRicsi56


több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
és ezt mire alapozod?
mindenki ott játszik ahol akar
persze az se baj ha nálunk
elég szomorú, ha általánosítasz, én is tehetném sok esetben (néha szoktam is 😊 )
Aranyos vagy, gratulálok

NightBoY
😊, kezd oylan lenni a forum(sugallata) h csak a Hurricanesban játszanak értelmes emberek 😊
és csak ök gondolják komoylan 😊Ricsi56
cápa77
"Hurricanes-be jelentkezz, ott legalább megtanulszjátszani"---> máshol ezek szerint nem?
"persze csak ha komolyan gondolod" --> más csapat nem gondolja komolyan?

erre alapozom. 😊
csábitani lehet persze, vannak remek marketing eszközök, mint pl sugallni h mások "kakik" az is lehet hatásos, de a másoknak nem tetszik. 😊
nem akartam annyira általánositani.. csak csovika75 tünt olyannak amiylennek irtam

Crushers #12
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
és ezt mire alapozod?
mindenki ott játszik ahol akar
persze az se baj ha nálunk
elég szomorú, ha általánosítasz, én is tehetném sok esetben (néha szoktam is 😊 )
Aranyos vagy, gratulálok

Hurricanes-be jelentkezz, ott legalább megtanulsz játszani persze csak ha komolyan gondolodcsovika75
NightBoY
😊, kezd oylan lenni a forum(sugallata) h csak a Hurricanesban játszanak értelmes emberek 😊
és csak ök gondolják komoylan 😊Ricsi56


több mint 13 éve
NightBoY New York Giants 616
Mindenki hülye egyedül ők helikopterek

Aranyos vagy, gratulálok

Hurricanes-be jelentkezz, ott legalább megtanulsz játszani persze csak ha komolyan gondolodcsovika75
NightBoY
😊, kezd oylan lenni a forum(sugallata) h csak a Hurricanesban játszanak értelmes emberek 😊
és csak ök gondolják komoylan 😊Ricsi56

You should know I bleed blue...
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Aranyos vagy, gratulálok

Hurricanes-be jelentkezz, ott legalább megtanulsz játszani persze csak ha komolyan gondolod
egy Titans illetékes tudna dobni nekem egy elérhetőséget? lehetőleg olyat amin még tudnék infót kapni a holnapi try out előtt. kösziLecso4
csovika75
NightBoY
😊, kezd oylan lenni a forum(sugallata) h csak a Hurricanesban játszanak értelmes emberek 😊
és csak ök gondolják komoylan 😊

Crushers #12
több mint 13 éve
NightBoY New York Giants 616
Aranyos vagy, gratulálok

Hurricanes-be jelentkezz, ott legalább megtanulsz játszani persze csak ha komolyan gondolod
egy Titans illetékes tudna dobni nekem egy elérhetőséget? lehetőleg olyat amin még tudnék infót kapni a holnapi try out előtt. kösziLecso4
csovika75

You should know I bleed blue...
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
egy Titans illetékes tudna dobni nekem egy elérhetőséget? lehetőleg olyat amin még tudnék infót kapni a holnapi try out előtt. kösziLecso4
Ment PM.




több mint 13 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
Azt én inkább elkeseredett, játszani nem tudó megmozdulásnak hívnám. JAX
Ezzel nehéz vitatkozni, jobbulást a srácnak.

A junior alapból nagyon nehéz dolog, kevés ember, sokszor még túl fiatalok, általában gyenge alapanyag és nincsenek évek a képzésre, de játszani meg kéne velük, hogy ne hagyják abba.

Pár éve felnőttben is még rengeteg mélyblokkot láttam a speciális egységekben, meg sok hasonló "nyomiságot", de most már azért valamelyest javul a kép, ahogy jön a rutin. De ott is mindig akad azért olyan, aki megpróbálja így-úgy "kompenzálni" a saját egyéni gyengeségeit. Aztán utólag a videók-fotók alapján lehet csak érte lebaszni, mert az ilyesminek nincs helye focipályán. :/Kori
Itt szerintem nem is ezzel ez egy dologgal volt a baj, hanem azzal,hogy ez több alkalommal is megtörtént és hiába jelezték ezt a bíróknak, ha jól értem.


Wolverines #79 C
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Ez nem fedi a valoságot, Cápa bologas ha igy van a Wolvesnál kb. 4 évvel ezelött február végén kezdtek ezekből a srácokból egy páran és már májusba a Vikings ellen játszotak és senkinek nem verték szét a térdét és nem okoztak sérülést, és van köztük magyar viszonylatban nagyon igéretes ügyes játékosokcsovika75
Király. Tehát van olyan edző Magyarországon, aki cirka 96 óra (4 (hét) x 4 (hónap) x 3 (edzés) x 2 (óra) -persze ha ott van az összes edzésen, ami kizárt) alatt megtanít nulláról egy játékost annyira a posztjára (alap foci mozgások, erőnlét, poszt választás, poszt specifikus gyakorlás stb.), hogy egy (tét!)meccsen szerepeljen. Nagyon jó.deacon75
magyarországon, a magyar csapatok ellen= magyar szinvonalon? .... simán 😊

Crushers #12
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Azt én inkább elkeseredett, játszani nem tudó megmozdulásnak hívnám. JAX
Ezzel nehéz vitatkozni, jobbulást a srácnak.

A junior alapból nagyon nehéz dolog, kevés ember, sokszor még túl fiatalok, általában gyenge alapanyag és nincsenek évek a képzésre, de játszani meg kéne velük, hogy ne hagyják abba.

Pár éve felnőttben is még rengeteg mélyblokkot láttam a speciális egységekben, meg sok hasonló "nyomiságot", de most már azért valamelyest javul a kép, ahogy jön a rutin. De ott is mindig akad azért olyan, aki megpróbálja így-úgy "kompenzálni" a saját egyéni gyengeségeit. Aztán utólag a videók-fotók alapján lehet csak érte lebaszni, mert az ilyesminek nincs helye focipályán. :/


több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Nem a kötekedés miatt de az erőnlétet nem kell tanítani 😊

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ez nem fedi a valoságot, Cápa bologas ha igy van a Wolvesnál kb. 4 évvel ezelött február végén kezdtek ezekből a srácokból egy páran és már májusba a Vikings ellen játszotak és senkinek nem verték szét a térdét és nem okoztak sérülést, és van köztük magyar viszonylatban nagyon igéretes ügyes játékosokcsovika75
Király. Tehát van olyan edző Magyarországon, aki cirka 96 óra (4 (hét) x 4 (hónap) x 3 (edzés) x 2 (óra) -persze ha ott van az összes edzésen, ami kizárt) alatt megtanít nulláról egy játékost annyira a posztjára (alap foci mozgások, erőnlét, poszt választás, poszt specifikus gyakorlás stb.), hogy egy (tét!)meccsen szerepeljen. Nagyon jó.
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 323 — ℧
Hurricanes-be jelentkezz, ott legalább megtanulsz játszani persze csak ha komolyan gondolod
egy Titans illetékes tudna dobni nekem egy elérhetőséget? lehetőleg olyat amin még tudnék infót kapni a holnapi try out előtt. kösziLecso4
csovika75
Tehát máshol nem tanulhat meg játszani..... (nem a Hurricanes ellen szól)

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hurricanes-be jelentkezz, ott legalább megtanulsz játszani persze csak ha komolyan gondolod
egy Titans illetékes tudna dobni nekem egy elérhetőséget? lehetőleg olyat amin még tudnék infót kapni a holnapi try out előtt. kösziLecso4
több mint 13 éve
Boti#63 69
kinek kell nyalni h megint lehessen lájkolni a hozzászólásokat ?😀
több mint 13 éve
Harminch37 Las Vegas Raiders 103
egy Titans illetékes tudna dobni nekem egy elérhetőséget? lehetőleg olyat amin még tudnék infót kapni a holnapi try out előtt. kösziLecso4
ennyire bejött a lábfogásos technika?
😀


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A linken található képen a pirossal jelzett bokafogás egy OL embertől nem szabálytalan?
Csak mert az egyik legjobbunk a 10-dik ilyentől megsérült.
https://picasaweb.google.com/114170869265172895288/KistesoBlogja?authkey=Gv1sRgCJegxNKTpPDQGA#5661482450499865330cápa77
De.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
egy Titans illetékes tudna dobni nekem egy elérhetőséget? lehetőleg olyat amin még tudnék infót kapni a holnapi try out előtt. köszi
több mint 13 éve
Boti#63 69
én FG-nál vtam fenn rugó csapatba falemberként és ott is előfordult, h a Dfal letérdelt és átölelte a lábam 😀 én csak néztem h ez most mi 😀 szóval fordulnak elő érdekes dolgok 😀
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Srácok ekkora vak is csak én vagyok 😀 😀 😀 Azt hittem ő labdás ember azért fogja meg a lábánál !!! Most látom hogy a labda a kép másik oldalán van 😊 Cápa legközelebb azt is karikázd be 😀

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
szomorú lenne, ha úgy kéne D-játékosokat tanítani, hogy úgyis lesz olyan gyökér, aki megfogja a lábátSzobi22
Ugyan én nem voltam tavaly kezdő, alapember DE poszton (tehát nem voltam sokat pályán) de DIVII-ben rendszeresen megfogták a lábam. Általában cut-block kísérlet közben/végén. Mintha ahhoz hozzátartozna....
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
És mi van azzal a szöveggel ha már fogják a lábad inkább ess el ne sérülj le...JUNIOR46
szomorú lenne, ha úgy kéne D-játékosokat tanítani, hogy úgyis lesz olyan gyökér, aki megfogja a lábát

több mint 13 éve
IRISHMAN Notre Dame Fighting Irish 221 — Notre Dame fan
És mi van azzal a szöveggel ha már fogják a lábad inkább ess el ne sérülj le...JUNIOR46
Ezt Offense játékosoknak tanítják (WR, RB, TE, QB). defense játékosokat nem szokás megfogni (ezt holdingnak hívják). Defense játékosokat blockolni szokták, arra meg mást tanítanak.
Ami a képen van az még holdingnak is rossz. Azt én inkább elkeseredet, játszani nem tudó megmozdulásnak hívnám. Arra nem tudom, hogy mit mind a szabálykönyv.

Urban Meyer to N.F.L. coaches: I’m not impressed