Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ha minden igaz akkor JNSZ 20-13 JGU
több mint 13 éve
istvankovacs 53
a mai meccsről van valakinek infója?
több mint 13 éve
IRISHMAN Notre Dame Fighting Irish 221 — Notre Dame fan
Akkor jövőre sem indultok a HFL-ben?deacon75
jövőre már nem érint 25 játékost a junior szezonJAX
és ez azt jelenti h "HA" akkor "igen"? 😊Ricsi56
Igen

Urban Meyer to N.F.L. coaches: I’m not impressed
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
mivel a HFL-be hívtak minket és mondtuk, hogy esélytelen, mert 25 játékost érint a junior szezon ezért innentől kezdve ez a kupa se jött volna össze a részünkrőlJAX
Akkor jövőre sem indultok a HFL-ben?deacon75
jövőre már nem érint 25 játékost a junior szezonJAX
és ez azt jelenti h "HA" akkor "igen"? 😊

Crushers #12
több mint 13 éve
IRISHMAN Notre Dame Fighting Irish 221 — Notre Dame fan
mivel a HFL-be hívtak minket és mondtuk, hogy esélytelen, mert 25 játékost érint a junior szezon ezért innentől kezdve ez a kupa se jött volna össze a részünkrőlJAX
Akkor jövőre sem indultok a HFL-ben?deacon75
jövőre már nem érint 25 játékost a junior szezon

Urban Meyer to N.F.L. coaches: I’m not impressed
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
okt. 15-n szombaton Crushers - Wildfires barátságos edző(s)meccs lesz Szombathelyen (Gyöngyösfaluban)
Következő héten (okt. 22) visszavágó Veszprémben

Crushers #12
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Egy kérdés a Jótékonysági rendezvény körül nagy a csend lesz abból valami köszi
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
A csapatvezetők nézzenek e-mailt, a jövő évről kaptak infókat.


több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
mint ahogy a mi játékosaink sem mentek el az eltiltás évében máshová
azért elképzelem azokat akik egész évben edzettek és most jött egy "légiós" a helyükre
ezt a kölcsönadogatást minden csapatnak magának kell eldöntenie! amikor tavaly kiderült, h nem indulhatunk a mi csapatunkat kereste meg a Vili, h menjünk el jáccódni hozzá Győrbe, de egyből egyhangúan azt mondta a csapat, h nem mert mi ÍGY VAGYUNK EGY CSAPAT, jóban rosszban 😀Boti#63
cápa77
azért sztem nem a kezdö tacklegyáros minden edzésen ott lévö LB helyére érkezik elsösorban a "légios" hanem egy oylanéra aki nem jár annyit h a "fejlödése" biztositva legyen. Még akkor is ha a minden edzéses hazai nem egy isteni tehetség, akk inkább átképzik az uj környezetbe érkezőt valami mássá, ahol a "befogadó" csapatnál látszámhiány van. Mert oylan midnenhol van :/

Crushers #12
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Mi sem, de minket nem is kerestek... 😀 😀Bruce
biztosan volt okuk 😂 (bocsi, de ezt a magas labdát enm lehetett kihagyni) 😀😀Ricsi56
Tudom, hogy válság van, senkinek nincs pénze... 😀 😀Bruce
😂 😂 😛

Crushers #12
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Volt itt régebben a fórumon egy biztosítással kapcsolatos hozzászólás. Az érdekelne.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Szerintem marad ez a fajta lebonyolítási rend mint idén volt. Aztán ha megint csak 3 csapat lesz, akkor megint bajban lesznek a szervezéssel.

Pedig egy fasza 6 csapatos kiemelt liga nagyon jó lenne sztem. De ehhez mindenképpen az kell, hogy az a 6 csapat a tavaszi szezon során tudjon nemzetközi mérkőzéseket játszani, mert véleményem szerint egy csapat sem fog várni arra, hogy az őszi meccsek után kihagyjon egy egész tavaszt...
több mint 13 éve
Ferron 72
mivel a HFL-be hívtak minket és mondtuk, hogy esélytelen, mert 25 játékost érint a junior szezon ezért innentől kezdve ez a kupa se jött volna össze a részünkrőlJAX
Akkor jövőre sem indultok a HFL-ben?deacon75
Miért jövőre is lesz HFL???? 😀 😀 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
mivel a HFL-be hívtak minket és mondtuk, hogy esélytelen, mert 25 játékost érint a junior szezon ezért innentől kezdve ez a kupa se jött volna össze a részünkrőlJAX
Akkor jövőre sem indultok a HFL-ben?
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
mint ahogy a mi játékosaink sem mentek el az eltiltás évében máshová
azért elképzelem azokat akik egész évben edzettek és most jött egy "légiós" a helyükre
ezt a kölcsönadogatást minden csapatnak magának kell eldöntenie! amikor tavaly kiderült, h nem indulhatunk a mi csapatunkat kereste meg a Vili, h menjünk el jáccódni hozzá Győrbe, de egyből egyhangúan azt mondta a csapat, h nem mert mi ÍGY VAGYUNK EGY CSAPAT, jóban rosszban 😀Boti#63


több mint 13 éve
Boti#63 69
ezt a kölcsönadogatást minden csapatnak magának kell eldöntenie! amikor tavaly kiderült, h nem indulhatunk a mi csapatunkat kereste meg a Vili, h menjünk el jáccódni hozzá Győrbe, de egyből egyhangúan azt mondta a csapat, h nem mert mi ÍGY VAGYUNK EGY CSAPAT, jóban rosszban 😀
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
mi nem adunk játékost egyikbe sem, bi-bi-bíííííííííííííííííííí 😉cápa77
Mi sem, de minket nem is kerestek... 😀 😀Bruce
biztosan volt okuk 😂 (bocsi, de ezt a magas labdát enm lehetett kihagyni) 😀😀Ricsi56
Tudom, hogy válság van, senkinek nincs pénze... 😀 😀
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
mi nem adunk játékost egyikbe sem, bi-bi-bíííííííííííííííííííí 😉cápa77
Mi sem, de minket nem is kerestek... 😀 😀Bruce
biztosan volt okuk 😂 (bocsi, de ezt a magas labdát enm lehetett kihagyni) 😀😀

Crushers #12
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
mi nem adunk játékost egyikbe sem, bi-bi-bíííííííííííííííííííí 😉cápa77
Mi sem, de minket nem is kerestek... 😀 😀
több mint 13 éve
IRISHMAN Notre Dame Fighting Irish 221 — Notre Dame fan
akk itt nem számit h kinek a kerete, és h csak a hiányzok helyére stb... 😛Ricsi56
Ez meg etikai kérdés szerintem, hogy jó e félretenni azt a játékost aki egész évben ott dolgozik, és hajt, szeretne pályán lenni, de inkább hozzunk máshonnan mást helyére, mert lehet 2x annyit fog elkapni, futni, szerelni, stb stbSzentiRebel_#18
jaaj.. etiaki.. mint anno... DEJAVU? 😊

Cápa: Titeket enm hivtak erre a kupaára mitn résztvevőket? (csak kérdés)Ricsi56
mivel a HFL-be hívtak minket és mondtuk, hogy esélytelen, mert 25 játékost érint a junior szezon ezért innentől kezdve ez a kupa se jött volna össze a részünkről

Urban Meyer to N.F.L. coaches: I’m not impressed
több mint 13 éve
IRISHMAN Notre Dame Fighting Irish 221 — Notre Dame fan
huuuu de jó nektek 😊, Ti nyertetek 😊Ricsi56
mindig mi nyerünk

Urban Meyer to N.F.L. coaches: I’m not impressed
több mint 13 éve
SzentiRebel_#18 272 — Rebels fan
akk itt nem számit h kinek a kerete, és h csak a hiányzok helyére stb... 😛Ricsi56
Ez meg etikai kérdés szerintem, hogy jó e félretenni azt a játékost aki egész évben ott dolgozik, és hajt, szeretne pályán lenni, de inkább hozzunk máshonnan mást helyére, mert lehet 2x annyit fog elkapni, futni, szerelni, stb stbSzentiRebel_#18
jaaj.. etiaki.. mint anno... DEJAVU? 😊

Cápa: Titeket enm hivtak erre a kupaára mitn résztvevőket? (csak kérdés)Ricsi56
Az hogy az én szememben mi etikus és mi nem az más kérdés, szerintem ez nem az, de hogy azok a csapatok hogy gondolják akik 12 csapatból bogarásztak játékos után az már az ő dolguk.

több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
akk itt nem számit h kinek a kerete, és h csak a hiányzok helyére stb... 😛Ricsi56
Ez meg etikai kérdés szerintem, hogy jó e félretenni azt a játékost aki egész évben ott dolgozik, és hajt, szeretne pályán lenni, de inkább hozzunk máshonnan mást helyére, mert lehet 2x annyit fog elkapni, futni, szerelni, stb stbSzentiRebel_#18
jaaj.. etiaki.. mint anno... DEJAVU? 😊

Cápa: Titeket enm hivtak erre a kupaára mitn résztvevőket? (csak kérdés)

Crushers #12
több mint 13 éve
SzentiRebel_#18 272 — Rebels fan
akk itt nem számit h kinek a kerete, és h csak a hiányzok helyére stb... 😛Ricsi56
Ez meg etikai kérdés szerintem, hogy jó e félretenni azt a játékost aki egész évben ott dolgozik, és hajt, szeretne pályán lenni, de inkább hozzunk máshonnan mást helyére, mert lehet 2x annyit fog elkapni, futni, szerelni, stb stb

több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
huuuu de jó nektek 😊, Ti nyertetek 😊

Crushers #12