Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
mi nem adunk játékost egyikbe sem, bi-bi-bíííííííííííííííííííí 😉


több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
akk itt nem számit h kinek a kerete, és h csak a hiányzok helyére stb... 😛

Crushers #12
több mint 13 éve
SzentiRebel_#18 272 — Rebels fan
Na, akkor végre lehet köpködni másik 9 csapatot is a Sharks-Gorillaz-Crushers mellett!

Phöjj!
😊VT
Lehet köpködni, de nem ugyan az, hogy alsóbb osztályba adsz le játékosokat, minthogy alsóból felsőbe, legfeljebb annak szúrhatja a szemét, aki a 4 közül esetleg nem kért kölcsön játékosokat, nem tudom van e ilyen.

több mint 13 éve
SzentiRebel_#18 272 — Rebels fan
A Wolves csont nélkül nyeri a kupát. A Cowboys szerintem második lesz, a Tigers és a Sharks pedig küzd egy nagyot. Tigersből nagyon hiányoznak az ukránok, a Sharksból pedig a QB. Egyébként én 11 csapat játékosait számoltam meg a 4 csapanál (Cowboys, Crushers, Gladiators, Gorillaz, Rebels, Sharks, Steelers, Tigers, Titans, Wildfires, +Wolves).deacon75
+ a Tigersben tolta Purcsi Gyurika NT poszton tőlünk, szóval 12 az. 😀Döme
4 csapat 12 csapatból szedett plusz embereket? Ez teljesítmény, remélem büszkék magukra ... HFL ... pfff 😀

több mint 13 éve
VT 123
Köszi srácok! Az elején úgy tűnt hogy szorosabb lesz de még van remény! A látottak alapján mi a véleményetek a két csapatról?JUNIOR46
A Wolves csont nélkül nyeri a kupát. A Cowboys szerintem második lesz, a Tigers és a Sharks pedig küzd egy nagyot. Tigersből nagyon hiányoznak az ukránok, a Sharksból pedig a QB. Egyébként én 11 csapat játékosait számoltam meg a 4 csapanál (Cowboys, Crushers, Gladiators, Gorillaz, Rebels, Sharks, Steelers, Tigers, Titans, Wildfires, +Wolves).deacon75
+ a Tigersben tolta Purcsi Gyurika NT poszton tőlünk, szóval 12 az. 😀Döme
Na, akkor végre lehet köpködni másik 9 csapatot is a Sharks-Gorillaz-Crushers mellett!

Phöjj!
😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
háááát mi kaptunk egy ilyet 😊
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/307050_290295267664183_100000511359694_1221194_1569072384_n.jpgBoti#63
Ha legalább nekünk ingyen lenne a belépő...
Mert a pia gondolom arany árban lesz...
több mint 13 éve
Boti#63 69
háááát mi kaptunk egy ilyet 😊
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/307050_290295267664183_100000511359694_1221194_1569072384_n.jpg
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Milyen buli hol???

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Shevi San Francisco 49ers 52 — Mustangs fan
okt 21 amifocis buli, nemmmmár 22-én Tatán meccsünk van 😕Boti#63
Zala Predators at. Tata Mustangs, Kickoff: 14:30

Mustangs #17
2006-
több mint 13 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
ejjj 😕 , dehát ennek mi lehet az oka? vezetés? edzök? más érdekek? vagy a többi csapat elszippkázta az embereket? 😮 😕(Ricsi56
dzsájenc!
ha nem hallottál róla, az azért van, mert ilyen csapat sosem volt, viszont az is igaz, hogy mindig is létezett...
...a legenda újjászületik!
😀Harminch37
Én sokaig jatszottam a Giantsben,szerettem ott jatszani,mindig voltak karogasok, es sokan nem neztek jo szemmel a csapat letezeset, de amig tartott jo volt,de sztem nincs ertelme negyedjere is elkezdeni, ujraszervezni.Megint sok ember penzt erot energiat fektet bele, hogy legyen ujra BP Giants, aztan ha megint nem sikerul felallni, megint mond a jatekosoknak, hogy mostantol nem itt edzunk hanem 30masik emberrel ket kerulettel arrebb, jah es nem az a csapat neve ami a hatadon van....A masodik megalakulastol jatszottam a harmadik feloszlasig 😊 A Titans utan ujra osszealltunk ujra elkezdtuk az edzeseket, ujra nagy remenyekkel,par honap utan megint nem Giantsnek hivtak a csapatot hanem Eagles-nek.Ha eddig haromszor arcon csaptuk a x.art mi a garancia , hogy negyedjere nem ez lesz.
En kivanom nekik, hogy sikeruljon egy jo csapatot osszerakni, zuzzanak, az jo az egesz magyar amerikai focinak, ha van meg egy eletkepes eros csapat.

'I BELIEVE'
több mint 13 éve
Boti#63 69
okt 21 amifocis buli, nemmmmár 22-én Tatán meccsünk van 😕
több mint 13 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Már rég nálunk lennél ha Bobisova lenne a neved 😀JUNIOR46
😂 😂

több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
De ciril betűs mezt is nyerhetsz tőlünk 😀JUNIOR46
ez a 'írd le helyesen Max vezetéknevét' játék fődíja?Harminch37
😀 😀 😀

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Harminch37 Las Vegas Raiders 103
De ciril betűs mezt is nyerhetsz tőlünk 😀JUNIOR46
ez a 'írd le helyesen Max vezetéknevét' játék fődíja?


több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
De ciril betűs mezt is nyerhetsz tőlünk 😀

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Harminch37 Las Vegas Raiders 103
Szerintetek okozhat meglepetést a Tigers Győrben?berger90
a következő állomás Nyíregyháza, ott:
BPC vs. NYT
BPW vs. GYS
utána újra Budapest:
BPC vs. BPW
NYT vs. GYS
és csak a döntők lesznek Győrben, ott meg ki tudja még, hogy hányadik helyért játszik a Tigers, de ha nem hoznak 10 ukránt, én már meglepődök...
😀Harminch37
Már rég nálunk lennél ha Bobisova lenne a neved 😀JUNIOR46
LIKE!


több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Szerintetek okozhat meglepetést a Tigers Győrben?berger90
a következő állomás Nyíregyháza, ott:
BPC vs. NYT
BPW vs. GYS
utána újra Budapest:
BPC vs. BPW
NYT vs. GYS
és csak a döntők lesznek Győrben, ott meg ki tudja még, hogy hányadik helyért játszik a Tigers, de ha nem hoznak 10 ukránt, én már meglepődök...
😀Harminch37
Már rég nálunk lennél ha Bobisova lenne a neved 😀

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Harminch37 Las Vegas Raiders 103
Szerintetek okozhat meglepetést a Tigers Győrben?berger90
a következő állomás Nyíregyháza, ott:
BPC vs. NYT
BPW vs. GYS
utána újra Budapest:
BPC vs. BPW
NYT vs. GYS
és csak a döntők lesznek Győrben, ott meg ki tudja még, hogy hányadik helyért játszik a Tigers, de ha nem hoznak 10 ukránt, én már meglepődök...
😀


több mint 13 éve
Walky 4
Köszönjük a Canesnek a meccset. Sok sikert a továbbiakban.
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Szerintetek okozhat meglepetést a Tigers Győrben?berger90
Főként ha hello kitty-s szerelésben lépnek pályára 😀Ferron
Na tessék most kereshetünk új mezt mert lelőtted a poént 😀

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
BPH juniors vs. FE juniors 48-6


több mint 13 éve
Ferron 72
Szerintetek okozhat meglepetést a Tigers Győrben?berger90
Főként ha hello kitty-s szerelésben lépnek pályára 😀
több mint 13 éve
Harminch37 Las Vegas Raiders 103
Szerintetek okozhat meglepetést a Tigers Győrben?berger90
hívd fel a Vilit...
😀


több mint 13 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
Szerintetek okozhat meglepetést a Tigers Győrben?

Mindig jövőre
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
aztán meg majd győrben kiderül, hogy ki draftolt legjobban