NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Boti#63 69
kedves sógorom gondolatát kiegészíteném, mert tényleg nehéz helyzetben vagyunk most 😕 akik a védelmünk magját alkották őt nagy részben kiöregedtek vagy más okok miatt abbahagyták....most egy teljesen új csapatot kell kialakítanunk de ez látszott is az idei eredményeinken 😕 szerintem most vagyunk ott, hogy talán lesz valami mert elkezdtek újoncok edzésre jönni és indulunk az iskolákba is és nagyon ráfekszünk erre a toborzás témára 😊
több mint 13 éve
69 Denver Broncos 92 — Free Agent :)
Van igazság abban amit mondasz én arra céloztam, hogy ha egy ideje benne vagy egy csapatba, kedveled a csapattársaidat, a klubbot és ha egyszer olyan helyzetbe kerül mint most mi de egy pár ember azt mondja, hogy kitart és megpróbálja összetartani a maradékot, hogy megmaradhasson a klub, bár rohadt keserű. 😐
Bár lehet , hogy én is csak valami kis lehetőségre várok. 😊69
én meg azt gondolom, hogy Budapesten elég jó az amerikai foci helyzete, legalábbis klub van bőven, az biztos, és bár senkit nem bíztatok, hogy hagyja ott a csapatot, de szerintem egy ideális edzéslétszám alatt lehettek bármennyire jó haverok, amerikai focizni nem tudtok!Harminch37
Hát, ja...az biztos, hogy Pesten ez teljesen máshogy működik 😊
Az utóbbi időben nálunk is (ZP) elég nagy gondok voltak (10 fős edzések...),meg már talán tavaly év végén kezdődött a "generáció" váltás.
De biztos vagyok benne, hogy megoldjuk szépen lassan. 😊Traktor
Sok sikert hozzá, az ország egyik legkeményebb csapata vagytok kár lenne ha ilyen sajnálatos dolgok miatt veszélybe kerülne a csapat további működése. 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mondjuk ez nem a könnyebb út, hanem a fejlődési lehetőség szem előtt tartása, szerintem...pc_x
Van igazság abban amit mondasz én arra céloztam, hogy ha egy ideje benne vagy egy csapatba, kedveled a csapattársaidat, a klubbot és ha egyszer olyan helyzetbe kerül mint most mi de egy pár ember azt mondja, hogy kitart és megpróbálja összetartani a maradékot, hogy megmaradhasson a klub, bár rohadt keserű. 😐
Bár lehet , hogy én is csak valami kis lehetőségre várok. 😊69
én meg azt gondolom, hogy Budapesten elég jó az amerikai foci helyzete, legalábbis klub van bőven, az biztos, és bár senkit nem bíztatok, hogy hagyja ott a csapatot, de szerintem egy ideális edzéslétszám alatt lehettek bármennyire jó haverok, amerikai focizni nem tudtok!Harminch37
Hát, ja...az biztos, hogy Pesten ez teljesen máshogy működik 😊
Az utóbbi időben nálunk is (ZP) elég nagy gondok voltak (10 fős edzések...),meg már talán tavaly év végén kezdődött a "generáció" váltás.
De biztos vagyok benne, hogy megoldjuk szépen lassan. 😊
több mint 13 éve
69 Denver Broncos 92 — Free Agent :)
Mondjuk ez nem a könnyebb út, hanem a fejlődési lehetőség szem előtt tartása, szerintem...pc_x
Van igazság abban amit mondasz én arra céloztam, hogy ha egy ideje benne vagy egy csapatba, kedveled a csapattársaidat, a klubbot és ha egyszer olyan helyzetbe kerül mint most mi de egy pár ember azt mondja, hogy kitart és megpróbálja összetartani a maradékot, hogy megmaradhasson a klub, bár rohadt keserű. 😐
Bár lehet , hogy én is csak valami kis lehetőségre várok. 😊69
én meg azt gondolom, hogy Budapesten elég jó az amerikai foci helyzete, legalábbis klub van bőven, az biztos, és bár senkit nem bíztatok, hogy hagyja ott a csapatot, de szerintem egy ideális edzéslétszám alatt lehettek bármennyire jó haverok, amerikai focizni nem tudtok!Harminch37
Hát neked is teljesen igazad van, de hát tudjuk, mi hal meg utoljára....
és nem is csak a haverságról van itt szó hanem, hogy egy klasszikust idézzek: "Ezek a kötelékek csak a harctéren alakulnak ki" 😊

több mint 13 éve
Harminch37 Las Vegas Raiders 103
Nem tudom mennyire ismered a klubbot, ha ilyen kérdéseket teszel fel, amúgy tőlünk nem volt senki a cowboys edzésén és az a könnyebb út, hogy elmegyek máshova ahol rendezettebbek a körülmények de én úgy vagyok ezzel, hogy amíg esélyt látok addig maradok!69
Mondjuk ez nem a könnyebb út, hanem a fejlődési lehetőség szem előtt tartása, szerintem...pc_x
Van igazság abban amit mondasz én arra céloztam, hogy ha egy ideje benne vagy egy csapatba, kedveled a csapattársaidat, a klubbot és ha egyszer olyan helyzetbe kerül mint most mi de egy pár ember azt mondja, hogy kitart és megpróbálja összetartani a maradékot, hogy megmaradhasson a klub, bár rohadt keserű. 😐
Bár lehet , hogy én is csak valami kis lehetőségre várok. 😊69
én meg azt gondolom, hogy Budapesten elég jó az amerikai foci helyzete, legalábbis klub van bőven, az biztos, és bár senkit nem bíztatok, hogy hagyja ott a csapatot, de szerintem egy ideális edzéslétszám alatt lehettek bármennyire jó haverok, amerikai focizni nem tudtok!


több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Én két hete járok amerikai foci edzésre (Eger Heroes) és meg kell mondjam nagyon tetszik. Nagyon várom már, hogy a csapattal edzhessek. 😊bfrenk
hát ez pompázatos! 😊
és mit játszol? mikor lesz edzömeccsetek?

Crushers #12
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én két hete járok amerikai foci edzésre (Eger Heroes) és meg kell mondjam nagyon tetszik. Nagyon várom már, hogy a csapattal edzhessek. 😊
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
dzsájenc!
ha nem hallottál róla, az azért van, mert ilyen csapat sosem volt, viszont az is igaz, hogy mindig is létezett...
...a legenda újjászületik!
😀Harminch37
deeee...
még játszottam is ellenük 😊Ricsi56
Én is játszottam ellenük, életem első felszereléses mérkőzésén. 😊Bruce
oohoo, csak nem még keeszthelyen? 😊
na az csudi egy eseménysorozat volt :
és is ott játszottam elsö meccsemet 😊

Crushers #12
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
ejjj 😕 , dehát ennek mi lehet az oka? vezetés? edzök? más érdekek? vagy a többi csapat elszippkázta az embereket? 😮 😕(Ricsi56
dzsájenc!
ha nem hallottál róla, az azért van, mert ilyen csapat sosem volt, viszont az is igaz, hogy mindig is létezett...
...a legenda újjászületik!
😀Harminch37
deeee...
még játszottam is ellenük 😊Ricsi56
Én is játszottam ellenük, életem első felszereléses mérkőzésén. 😊
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
ejjj 😕 , dehát ennek mi lehet az oka? vezetés? edzök? más érdekek? vagy a többi csapat elszippkázta az embereket? 😮 😕(Ricsi56
dzsájenc!
ha nem hallottál róla, az azért van, mert ilyen csapat sosem volt, viszont az is igaz, hogy mindig is létezett...
...a legenda újjászületik!
😀Harminch37
deeee...
még játszottam is ellenük 😊

Crushers #12
több mint 13 éve
69 Denver Broncos 92 — Free Agent :)
Nem tudom mennyire ismered a klubbot, ha ilyen kérdéseket teszel fel, amúgy tőlünk nem volt senki a cowboys edzésén és az a könnyebb út, hogy elmegyek máshova ahol rendezettebbek a körülmények de én úgy vagyok ezzel, hogy amíg esélyt látok addig maradok!69
Mondjuk ez nem a könnyebb út, hanem a fejlődési lehetőség szem előtt tartása, szerintem...pc_x
Van igazság abban amit mondasz én arra céloztam, hogy ha egy ideje benne vagy egy csapatba, kedveled a csapattársaidat, a klubbot és ha egyszer olyan helyzetbe kerül mint most mi de egy pár ember azt mondja, hogy kitart és megpróbálja összetartani a maradékot, hogy megmaradhasson a klub, bár rohadt keserű. 😐
Bár lehet , hogy én is csak valami kis lehetőségre várok. 😊

több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
Nem tudom mennyire ismered a klubbot, ha ilyen kérdéseket teszel fel, amúgy tőlünk nem volt senki a cowboys edzésén és az a könnyebb út, hogy elmegyek máshova ahol rendezettebbek a körülmények de én úgy vagyok ezzel, hogy amíg esélyt látok addig maradok!69
Mondjuk ez nem a könnyebb út, hanem a fejlődési lehetőség szem előtt tartása, szerintem...


több mint 13 éve
69 Denver Broncos 92 — Free Agent :)
no akkor igaz vagy sem? 😊 én csak hallottam, nem akarok pletykálni 😀Farky
Nem tudom mit hallhattál amiből azt gondolod, hogy jövőre nem indulunk, sajnos az igaz, hogy több csapattársam máshol tervezi a további játékot, de a többiek mennek tovább, próbálunk toborozni is mert nyilván kellenek az eberek de a feloszlás fel sem merült.69
hányan maradtatok? most nem kell semmi Eagles PR-kamu, hogy 'maradtunk ötvenen, gyere ide és legyél bajnok'!
ezt azért kérdezem, mert:
1., ismerem a klubbot!
2., a hétfői Cowboys edzésen álltatok páran az esőben 'megnézzük' címszóval!
3., ha a 40-es létszám mondjuk fele elmegy, a toborzás nem jön be, van értelme tovább?Harminch37
Nem tudom mennyire ismered a klubbot, ha ilyen kérdéseket teszel fel, amúgy tőlünk nem volt senki a cowboys edzésén és az a könnyebb út, hogy elmegyek máshova ahol rendezettebbek a körülmények de én úgy vagyok ezzel, hogy amíg esélyt látok addig maradok!

több mint 13 éve
Harminch37 Las Vegas Raiders 103
😛 😉69
no akkor igaz vagy sem? 😊 én csak hallottam, nem akarok pletykálni 😀Farky
Nem tudom mit hallhattál amiből azt gondolod, hogy jövőre nem indulunk, sajnos az igaz, hogy több csapattársam máshol tervezi a további játékot, de a többiek mennek tovább, próbálunk toborozni is mert nyilván kellenek az eberek de a feloszlás fel sem merült.69
hányan maradtatok? most nem kell semmi Eagles PR-kamu, hogy 'maradtunk ötvenen, gyere ide és legyél bajnok'!
ezt azért kérdezem, mert:
1., ismerem a klubbot!
2., a hétfői Cowboys edzésen álltatok páran az esőben 'megnézzük' címszóval!
3., ha a 40-es létszám mondjuk fele elmegy, a toborzás nem jön be, van értelme tovább?


több mint 13 éve
Harminch37 Las Vegas Raiders 103
ejjj 😕 , dehát ennek mi lehet az oka? vezetés? edzök? más érdekek? vagy a többi csapat elszippkázta az embereket? 😮 😕(Ricsi56
dzsájenc!
ha nem hallottál róla, az azért van, mert ilyen csapat sosem volt, viszont az is igaz, hogy mindig is létezett...
...a legenda újjászületik!
😀


több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
ejjj 😕 , dehát ennek mi lehet az oka? vezetés? edzök? más érdekek? vagy a többi csapat elszippkázta az embereket? 😮 😕(

Crushers #12
több mint 13 éve
69 Denver Broncos 92 — Free Agent :)
Egyes "hangok" szerint szétestek, aztán majd kiderül toboroznak-e a megmaradt játékosok köré vagy sem. Bár erősen meg lennék lepve, ha jövőre indulnának a bajnokságban...Farky
😛 😉69
no akkor igaz vagy sem? 😊 én csak hallottam, nem akarok pletykálni 😀Farky
Nem tudom mit hallhattál amiből azt gondolod, hogy jövőre nem indulunk, sajnos az igaz, hogy több csapattársam máshol tervezi a további játékot, de a többiek mennek tovább, próbálunk toborozni is mert nyilván kellenek az eberek de a feloszlás fel sem merült.

több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 323 — ℧
igaz, hogy vége az eagesnek?deacon75
Egyes "hangok" szerint szétestek, aztán majd kiderül toboroznak-e a megmaradt játékosok köré vagy sem. Bár erősen meg lennék lepve, ha jövőre indulnának a bajnokságban...Farky
😛 😉69
no akkor igaz vagy sem? 😊 én csak hallottam, nem akarok pletykálni 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
69 Denver Broncos 92 — Free Agent :)
igaz, hogy vége az eagesnek?deacon75
Egyes "hangok" szerint szétestek, aztán majd kiderül toboroznak-e a megmaradt játékosok köré vagy sem. Bár erősen meg lennék lepve, ha jövőre indulnának a bajnokságban...Farky
😛 😉

több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 323 — ℧
igaz, hogy vége az eagesnek?deacon75
Egyes "hangok" szerint szétestek, aztán majd kiderül toboroznak-e a megmaradt játékosok köré vagy sem. Bár erősen meg lennék lepve, ha jövőre indulnának a bajnokságban...

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
igaz, hogy vége az eagesnek?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
azt a 7 eurót én simán zsebből fizetném ha arról lenne szó... annyit kibír mindenki pénztárcája szerintem egyszer
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Amúgy szerintem JAX a 2 szövetség hozzáállása közötti különbségekre akart rávilágítani, nem arra, hogy hülye, aki nem indul ott.Szobi22
Én meg arra, hogy milyen anyagi helyzete van itt a csapatok 80%-nak!

Ami meg a két szövetség hozzáállását illeti azon szerintem nem vitázott senki.

Meg azért még azt is írta Zsóka, hogy a versenyengedély a játékosoknak 7 euró/fő. 35 fővel számolva ez újabb ~ 250 euró

De ettől függetlenül ott valóban ingyen van a nevezési díj, mert támogatják az utánpótlást és ezzel járulnak hozzá szövetségi szinten és nem az van hogy ellehetetlenítik a csapatokat. Szóval maximálisan egyetértek abban hogy ti indultatok és drukkolok is nektek. Semmi támadás nem volt a mondandómban, csak az hogy az az ingyen azért mégsem ingyen van.Bruce
nem azt írtam, hogy ingyen van, hanem azt, hogy a nevezési díj 0 euro és a bíró ktg 0 euro...
afbö vs mafsz. ottani szemlélet vs itteni. ott EB győztes válogatott, itt semmi.

de végül is (elnézést azért amit írni fogok) szarrágoskodhatunk 7 euro/főnJAX
Lehet jövőre itt is így lesz. Hisz csak 10-év mínuszban vagyunk minimum az Ő szövetségükkel szemben. De lehet hogy 20
több mint 13 éve
IRISHMAN Notre Dame Fighting Irish 221 — Notre Dame fan
Amúgy szerintem JAX a 2 szövetség hozzáállása közötti különbségekre akart rávilágítani, nem arra, hogy hülye, aki nem indul ott.Szobi22
Én meg arra, hogy milyen anyagi helyzete van itt a csapatok 80%-nak!

Ami meg a két szövetség hozzáállását illeti azon szerintem nem vitázott senki.

Meg azért még azt is írta Zsóka, hogy a versenyengedély a játékosoknak 7 euró/fő. 35 fővel számolva ez újabb ~ 250 euró

De ettől függetlenül ott valóban ingyen van a nevezési díj, mert támogatják az utánpótlást és ezzel járulnak hozzá szövetségi szinten és nem az van hogy ellehetetlenítik a csapatokat. Szóval maximálisan egyetértek abban hogy ti indultatok és drukkolok is nektek. Semmi támadás nem volt a mondandómban, csak az hogy az az ingyen azért mégsem ingyen van.Bruce
nem azt írtam, hogy ingyen van, hanem azt, hogy a nevezési díj 0 euro és a bíró ktg 0 euro...
afbö vs mafsz. ottani szemlélet vs itteni. ott EB győztes válogatott, itt semmi.

de végül is (elnézést azért amit írni fogok) szarrágoskodhatunk 7 euro/főn

Urban Meyer to N.F.L. coaches: I’m not impressed
több mint 13 éve
IRISHMAN Notre Dame Fighting Irish 221 — Notre Dame fan
Komolyan, mint a magyar népmesék. Ez ezt hallott, az azt hallott. Kicsit elveszünk belőle, kicsit hozzárakunk. Véletlenül se annak legyen igaza aki (pl én) 6 éve benne vagyok és foglalkozom vele, vagy az aki éppen most foglalkozik vele.JAX
Belinkeljem az egész levelet Zsókától?Bruce
ne linkeld be, mert amit ő írt neked és amit én írtam ide az időrendi sorrendben úgy néz ki, hogy 1 levél neked, 2 amit én írtam.
ergó amit ő írt, akkor még úgy volt, aztán az afbö gondolt egyet és az lett amit én írtam ide.

Urban Meyer to N.F.L. coaches: I’m not impressed