Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Köszi srácok! Az elején úgy tűnt hogy szorosabb lesz de még van remény! A látottak alapján mi a véleményetek a két csapatról?JUNIOR46
A Wolves csont nélkül nyeri a kupát. A Cowboys szerintem második lesz, a Tigers és a Sharks pedig küzd egy nagyot. Tigersből nagyon hiányoznak az ukránok, a Sharksból pedig a QB. Egyébként én 11 csapat játékosait számoltam meg a 4 csapanál (Cowboys, Crushers, Gladiators, Gorillaz, Rebels, Sharks, Steelers, Tigers, Titans, Wildfires, +Wolves).deacon75
+ a Tigersben tolta Purcsi Gyurika NT poszton tőlünk, szóval 12 az. 😀
több mint 13 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
történtek változások, de szerintem jó csapatok, és jó meccsek voltak!
kicsit meglepődtem, amikor a sok 'free agent' megjelent a Tigersben... 😛
jobb lesz ez a csapat, gondolom még nem nagyon szoktak össze, de a Hanász, Matyi, Lakatos Bence WR sor elég ütős lehet majd Jordannel!Harminch37
3 közös edzést tudtunk összehozni a meccs előtt. Asszem alig beszélhetünk összeszokott gárdáról. Ettől függetlenül köszi a meccset a Wolvesnak. Látszik rajtuk a rutin meg a tenger mellett töltött évek...😀e53m62
én pedig szurkolóként nektek köszönöm, nagyon szimpatikus játékot toltatok és ha nem is szoros, de egy nem is unalmas meccs kerekedett belőle

Mindig jövőre
több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
történtek változások, de szerintem jó csapatok, és jó meccsek voltak!
kicsit meglepődtem, amikor a sok 'free agent' megjelent a Tigersben... 😛
jobb lesz ez a csapat, gondolom még nem nagyon szoktak össze, de a Hanász, Matyi, Lakatos Bence WR sor elég ütős lehet majd Jordannel!Harminch37
3 közös edzést tudtunk összehozni a meccs előtt. Asszem alig beszélhetünk összeszokott gárdáról. Ettől függetlenül köszi a meccset a Wolvesnak. Látszik rajtuk a rutin meg a tenger mellett töltött évek...😀

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
Harminch37 Las Vegas Raiders 103
Keveredés az volt bőven... mi édesapámmal rutinos meccsrejárónak számítunk, de mi is csak a fejünket kapkodtuk a Rittinger, Kovács, Semser stb mezek láttán, úgy tűnik minden infó azért ide se jutott el...
A Sharks playcallingja pedig botrány. Most lehet hogy én nem értek hozzá, de egy kupát sem lehet passzjáték nélkül megnyerni, egy RB nem csinál nyarat.berger90
Ha olyan rutinos meccsrejáró vagy, akkor nem tűnt fel, hogy a Wolves kb. 90%-ban hív futást, és 10%-ban passzt, és akkor lehet sokat is mondok...És ezzel nyert pár magyar bajnoki címet, Aréna kupákat, stb. Tehát lehet nyerni, bár én pont ezért nem járok egy ideje Wolves meccsre.balu10
Én is kb. ilyen arányban hívnék passzt, ha Jordan már nem az én csapatomban irányítana. A Győrrel azért hoztam fel ezt, mert oké hogy van egy jó futónk, de egy idő után azért látszik egy meccsen, hogy érdemes-e ennyit futni ilyen védelem ellen.berger90
a Győrnek 3 jó futója van, legalábbis most ennyit játszattak, aztán ki tudja milyen tehetségek vannak még a másik két "farmcsapatban"...
😉


több mint 13 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
Keveredés az volt bőven... mi édesapámmal rutinos meccsrejárónak számítunk, de mi is csak a fejünket kapkodtuk a Rittinger, Kovács, Semser stb mezek láttán, úgy tűnik minden infó azért ide se jutott el...
A Sharks playcallingja pedig botrány. Most lehet hogy én nem értek hozzá, de egy kupát sem lehet passzjáték nélkül megnyerni, egy RB nem csinál nyarat.berger90
Ha olyan rutinos meccsrejáró vagy, akkor nem tűnt fel, hogy a Wolves kb. 90%-ban hív futást, és 10%-ban passzt, és akkor lehet sokat is mondok...És ezzel nyert pár magyar bajnoki címet, Aréna kupákat, stb. Tehát lehet nyerni, bár én pont ezért nem járok egy ideje Wolves meccsre.balu10
Én is kb. ilyen arányban hívnék passzt, ha Jordan már nem az én csapatomban irányítana. A Győrrel azért hoztam fel ezt, mert oké hogy van egy jó futónk, de egy idő után azért látszik egy meccsen, hogy érdemes-e ennyit futni ilyen védelem ellen.

Mindig jövőre
több mint 13 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Keveredés az volt bőven... mi édesapámmal rutinos meccsrejárónak számítunk, de mi is csak a fejünket kapkodtuk a Rittinger, Kovács, Semser stb mezek láttán, úgy tűnik minden infó azért ide se jutott el...
A Sharks playcallingja pedig botrány. Most lehet hogy én nem értek hozzá, de egy kupát sem lehet passzjáték nélkül megnyerni, egy RB nem csinál nyarat.berger90
Ha olyan rutinos meccsrejáró vagy, akkor nem tűnt fel, hogy a Wolves kb. 90%-ban hív futást, és 10%-ban passzt, és akkor lehet sokat is mondok...És ezzel nyert pár magyar bajnoki címet, Aréna kupákat, stb. Tehát lehet nyerni, bár én pont ezért nem járok egy ideje Wolves meccsre.

több mint 13 éve
Harminch37 Las Vegas Raiders 103
Köszi srácok! Az elején úgy tűnt hogy szorosabb lesz de még van remény! A látottak alapján mi a véleményetek a két csapatról?JUNIOR46
A Wolves csont nélkül nyeri a kupát. A Cowboys szerintem második lesz, a Tigers és a Sharks pedig küzd egy nagyot. Tigersből nagyon hiányoznak az ukránok, a Sharksból pedig a QB. Egyébként én 11 csapat játékosait számoltam meg a 4 csapanál (Cowboys, Crushers, Gladiators, Gorillaz, Rebels, Sharks, Steelers, Tigers, Titans, Wildfires, +Wolves).deacon75
Keveredés az volt bőven... mi édesapámmal rutinos meccsrejárónak számítunk, de mi is csak a fejünket kapkodtuk a Rittinger, Kovács, Semser stb mezek láttán, úgy tűnik minden infó azért ide se jutott el...
A Sharks playcallingja pedig botrány. Most lehet hogy én nem értek hozzá, de egy kupát sem lehet passzjáték nélkül megnyerni, egy RB nem csinál nyarat.berger90
történtek változások, de szerintem jó csapatok, és jó meccsek voltak!
kicsit meglepődtem, amikor a sok 'free agent' megjelent a Tigersben...
😛
jobb lesz ez a csapat, gondolom még nem nagyon szoktak össze, de a Hanász, Matyi, Lakatos Bence WR sor elég ütős lehet majd Jordannel!


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A Sharks playcallingja pedig botrány. Most lehet hogy én nem értek hozzá, de egy kupát sem lehet passzjáték nélkül megnyerni, egy RB nem csinál nyarat.berger90
CEI?zolika26
ott még volt QB.
több mint 13 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
A Sharks playcallingja pedig botrány. Most lehet hogy én nem értek hozzá, de egy kupát sem lehet passzjáték nélkül megnyerni, egy RB nem csinál nyarat.berger90
CEI?


http://insidehandoff.com/
több mint 13 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
Köszi srácok! Az elején úgy tűnt hogy szorosabb lesz de még van remény! A látottak alapján mi a véleményetek a két csapatról?JUNIOR46
A Wolves csont nélkül nyeri a kupát. A Cowboys szerintem második lesz, a Tigers és a Sharks pedig küzd egy nagyot. Tigersből nagyon hiányoznak az ukránok, a Sharksból pedig a QB. Egyébként én 11 csapat játékosait számoltam meg a 4 csapanál (Cowboys, Crushers, Gladiators, Gorillaz, Rebels, Sharks, Steelers, Tigers, Titans, Wildfires, +Wolves).deacon75
Keveredés az volt bőven... mi édesapámmal rutinos meccsrejárónak számítunk, de mi is csak a fejünket kapkodtuk a Rittinger, Kovács, Semser stb mezek láttán, úgy tűnik minden infó azért ide se jutott el...
A Sharks playcallingja pedig botrány. Most lehet hogy én nem értek hozzá, de egy kupát sem lehet passzjáték nélkül megnyerni, egy RB nem csinál nyarat.

Mindig jövőre
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Köszi srácok! Az elején úgy tűnt hogy szorosabb lesz de még van remény! A látottak alapján mi a véleményetek a két csapatról?JUNIOR46
A Wolves csont nélkül nyeri a kupát. A Cowboys szerintem második lesz, a Tigers és a Sharks pedig küzd egy nagyot. Tigersből nagyon hiányoznak az ukránok, a Sharksból pedig a QB. Egyébként én 11 csapat játékosait számoltam meg a 4 csapanál (Cowboys, Crushers, Gladiators, Gorillaz, Rebels, Sharks, Steelers, Tigers, Titans, Wildfires, +Wolves).
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 323 — ℧
Vége: Cowboys - Sharks 21:7

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Cowboys TD, Veréb, 21-7
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Cowboys TD, Veréb, 21-7
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
0:49 1&Goal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Turnover on downs, cowboys ball, redzone, 0:54
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Turnover on downs, cowboys ball, redzone, 0:54
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
1:30 Hátra
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Cowboys td, kalo, 14-7
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
7-7, 4. negyed, 4 perc vissza, cowboys 3&9
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 323 — ℧
Cowboys - Sharks 7:0

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 323 — ℧
Vége: 49-16

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Köszi srácok! Az elején úgy tűnt hogy szorosabb lesz de még van remény! A látottak alapján mi a véleményetek a két csapatról?

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 323 — ℧
28:10

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 323 — ℧
21:10

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning