NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Amúgy szerintem JAX a 2 szövetség hozzáállása közötti különbségekre akart rávilágítani, nem arra, hogy hülye, aki nem indul ott.Szobi22
Én meg arra, hogy milyen anyagi helyzete van itt a csapatok 80%-nak!

Ami meg a két szövetség hozzáállását illeti azon szerintem nem vitázott senki.

Meg azért még azt is írta Zsóka, hogy a versenyengedély a játékosoknak 7 euró/fő. 35 fővel számolva ez újabb ~ 250 euró

De ettől függetlenül ott valóban ingyen van a nevezési díj, mert támogatják az utánpótlást és ezzel járulnak hozzá szövetségi szinten és nem az van hogy ellehetetlenítik a csapatokat. Szóval maximálisan egyetértek abban hogy ti indultatok és drukkolok is nektek. Semmi támadás nem volt a mondandómban, csak az hogy az az ingyen azért mégsem ingyen van.
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Amúgy szerintem JAX a 2 szövetség hozzáállása közötti különbségekre akart rávilágítani, nem arra, hogy hülye, aki nem indul ott.

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Komolyan, mint a magyar népmesék. Ez ezt hallott, az azt hallott. Kicsit elveszünk belőle, kicsit hozzárakunk. Véletlenül se annak legyen igaza aki (pl én) 6 éve benne vagyok és foglalkozom vele, vagy az aki éppen most foglalkozik vele.JAX
Belinkeljem az egész levelet Zsókától?
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Akkor 1500 euró, viszont a bírókra is le kell tenni előre 1500 eurót. És ezt nekünk Zsóka írta, szóval ha nem jó az infó, akkor bocs.
több mint 13 éve
IRISHMAN Notre Dame Fighting Irish 221 — Notre Dame fan
Komolyan, mint a magyar népmesék. Ez ezt hallott, az azt hallott. Kicsit elveszünk belőle, kicsit hozzárakunk. Véletlenül se annak legyen igaza aki (pl én) 6 éve benne vagyok és foglalkozom vele, vagy az aki éppen most foglalkozik vele.

Urban Meyer to N.F.L. coaches: I’m not impressed
több mint 13 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
Én is a junira 1500 euro-ra emlékszek, mint kaució, ami hozzánk jött infó


Wolverines #79 C
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nekem az az infóm, hogy 3000 euro! Valamint mi nem indultunk el a div 2-be, tehát nekünk ki kellene fizetni, ha indulni szeretnék, illetve minden csapatnak, aki nem indult el az osztrák ligában.

Én nem tagadom, hogy ez jelenleg a jövő itt Magyarországon, mert itt sajnos úgy látom egy helyben topogás van minden fronton.Bruce
hát, az a 3000 nem tudom kitől jött, 1500 a div2, 2500 a div1, az AFL-t hagyjuk inkább. szóval a juniorra biztosan nem kérnek 3000 euro kaúciót. és ez 100% info, én közvetítem a Canes ügyeit nyugat felé 😉
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Nekem az az infóm, hogy 3000 euro! Valamint mi nem indultunk el a div 2-be, tehát nekünk ki kellene fizetni, ha indulni szeretnék, illetve minden csapatnak, aki nem indult el az osztrák ligában.

Én nem tagadom, hogy ez jelenleg a jövő itt Magyarországon, mert itt sajnos úgy látom egy helyben topogás van minden fronton.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Akkor az osztrákokkal ti 11 főben nyomjátok a focit?

Nem gond ez, hogy itthon 9 fős, aztán meg lehet 11főset játszani? Bár gondolom megoldható, csak nem egyszerűBruce
És még annyit tennék hozzá, hogy a nevezési díj 0 Euro, bírói költség 0 Euro
Hamár arról beszélünk, hogy utánpótlás kérdés ott és itthon és, hogy miért van junior Európa bajnok válogatott ott, itt meg még válogatott sincs.JAX
Tudom hogy ingyenes - mármint papíron - az egész, de azért le kell tenni egy bizonyos összegű kauciót, ami azt hiszem 900 000 Ft körül van, illetve nem elhanyagolható az utazási költség, tehát ez szép és jó amit írsz, de nem sok csapat tudja ezt jelenleg kis hazánkban megoldani.Bruce
a div2es indulás miatt nincs kaució a juniorra, de a div2es sincs 900.000, sőt, még a div1es sincs annak a közelében.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
https://twitter.com/bphurricanes/status/115044319181807617JAX
Akkor az osztrákokkal ti 11 főben nyomjátok a focit?

Nem gond ez, hogy itthon 9 fős, aztán meg lehet 11főset játszani? Bár gondolom megoldható, csak nem egyszerűBruce
És még annyit tennék hozzá, hogy a nevezési díj 0 Euro, bírói költség 0 Euro
Hamár arról beszélünk, hogy utánpótlás kérdés ott és itthon és, hogy miért van junior Európa bajnok válogatott ott, itt meg még válogatott sincs.JAX
Tudom hogy ingyenes - mármint papíron - az egész, de azért le kell tenni egy bizonyos összegű kauciót, ami azt hiszem 900 000 Ft körül van, illetve nem elhanyagolható az utazási költség, tehát ez szép és jó amit írsz, de nem sok csapat tudja ezt jelenleg kis hazánkban megoldani.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
És még annyit tennék hozzá, hogy a nevezési díj 0 Euro, bírói költség 0 Euro
Hamár arról beszélünk, hogy utánpótlás kérdés ott és itthon és, hogy miért van junior Európa bajnok válogatott ott, itt meg még válogatott sincs.JAX
És mi lett a végece
még nincs vége 😊JSanyo
OK
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
És még annyit tennék hozzá, hogy a nevezési díj 0 Euro, bírói költség 0 Euro
Hamár arról beszélünk, hogy utánpótlás kérdés ott és itthon és, hogy miért van junior Európa bajnok válogatott ott, itt meg még válogatott sincs.JAX
És mi lett a végece
még nincs vége 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
https://twitter.com/bphurricanes/status/115044319181807617JAX
Akkor az osztrákokkal ti 11 főben nyomjátok a focit?

Nem gond ez, hogy itthon 9 fős, aztán meg lehet 11főset játszani? Bár gondolom megoldható, csak nem egyszerűBruce
És még annyit tennék hozzá, hogy a nevezési díj 0 Euro, bírói költség 0 Euro
Hamár arról beszélünk, hogy utánpótlás kérdés ott és itthon és, hogy miért van junior Európa bajnok válogatott ott, itt meg még válogatott sincs.JAX
És mi lett a vége
több mint 13 éve
IRISHMAN Notre Dame Fighting Irish 221 — Notre Dame fan
https://twitter.com/bphurricanes/status/115044319181807617JAX
Akkor az osztrákokkal ti 11 főben nyomjátok a focit?

Nem gond ez, hogy itthon 9 fős, aztán meg lehet 11főset játszani? Bár gondolom megoldható, csak nem egyszerűBruce
És még annyit tennék hozzá, hogy a nevezési díj 0 Euro, bírói költség 0 Euro
Hamár arról beszélünk, hogy utánpótlás kérdés ott és itthon és, hogy miért van junior Európa bajnok válogatott ott, itt meg még válogatott sincs.

Urban Meyer to N.F.L. coaches: I’m not impressed
több mint 13 éve
bpcj#97 19
na most tippelje meg bárki a junior bajnokot.... 😀

Falcons-addict
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
YGU - Sharks 18:0


több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
11 fős és nem gondJAX
😊 köszi
több mint 13 éve
IRISHMAN Notre Dame Fighting Irish 221 — Notre Dame fan
https://twitter.com/bphurricanes/status/115044319181807617JAX
Akkor az osztrákokkal ti 11 főben nyomjátok a focit?

Nem gond ez, hogy itthon 9 fős, aztán meg lehet 11főset játszani? Bár gondolom megoldható, csak nem egyszerűBruce
11 fős és nem gond

Urban Meyer to N.F.L. coaches: I’m not impressed
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
És már vezetnek is a Hurrikánok!

Dragons @ Hurricanes 12 - 14

És ez a félidő vége is!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Változás a Hurricanes meccsen, szépített a hazai csapat: 7-12 Go Hurricanes
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
A másik meccsről van valami infó?
Már a YGU - Sharks-ra gondolok.

A Hurricanes - Dragons 0-12
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Cowboys-Enthroners: 49-14, final
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
4. negyedben 49-14
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
https://twitter.com/bphurricanes/status/115044319181807617JAX
Akkor az osztrákokkal ti 11 főben nyomjátok a focit?

Nem gond ez, hogy itthon 9 fős, aztán meg lehet 11főset játszani? Bár gondolom megoldható, csak nem egyszerű
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Félidő 42-14