NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
HZsóka 67
Mi történt vele pontosan, és lehet tudni róla valamit h-h van?Farky
Balra előre kimozgott a zsebből, az érkező CBnk pedig pont jól elkapta és levitte, csak olyan szerencsétlenül esett, hogy eltört a sípcsontja... talán összeakadt a lábuk, nem tudom. Szerencsére nem volt nyílt törés, de azért elég randa szögben állt. Utána pedig még fél órán keresztül állt a játék mire a mentősök összecsomagolták annyira (infúzió, fájdalomcsillapító, sín), hogy el tudták vinni egy másik, korábban megsérült sráccal együtt.

szerintem amint hazaér a csapat, valaki tud írni valami konkrétabbat róla.JSanyo
jájj :/ Jobbulást a sérülteknek és köszi az infótFarky
A Heroes elnökétől kapott információ szerint a sérült QB-t megműtötték, fém lapokkal rögzítették a csontját, a körülményekhez képest jól van, remélhetően pénteken már otthon lesz Egerben.
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 323 — ℧
Nekem azt mondta hogy ez mostani divat szerint való kalap 😕 A New Yorkerben vásárolta állítólag, de már nem tudom mit higgyek 😀Bruce
FOTÓT!!!!vadibandi
Itt egy kép éppen a hullámzás közbe 😀 😀 😀 😀
https://lh3.googleusercontent.com/-5kr0PkiS58Q/TmzT5N9SjOI/AAAAAAAAAhM/0fQzxaWAGaI/s512/Junior-Cowboys-JNSZ2011-09-10_15-34-23_d80.jpgkisdani
most akartam belinkelni a "B" Középet 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
Azért én az Elnök Úr német turistát idéző kalapján elgondolkodnék a helyedben. 😀
Ilyet utoljára a 80-as években láttam, a Balatonnál.mikie
Nekem azt mondta hogy ez mostani divat szerint való kalap 😕 A New Yorkerben vásárolta állítólag, de már nem tudom mit higgyek 😀Bruce
FOTÓT!!!!vadibandi
Itt egy kép éppen a hullámzás közbe 😀 😀 😀 😀
https://lh3.googleusercontent.com/-5kr0PkiS58Q/TmzT5N9SjOI/AAAAAAAAAhM/0fQzxaWAGaI/s512/Junior-Cowboys-JNSZ2011-09-10_15-34-23_d80.jpg


Wolverines #79 C
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Köszi a meccset a Cowboysnak és grat nekik. Jó kis meccs volt.
Remélem még összefutunk... 😊

Remélem nem voltunk vállalhatatlanok! 😊Bruce
Azért én az Elnök Úr német turistát idéző kalapján elgondolkodnék a helyedben. 😀
Ilyet utoljára a 80-as években láttam, a Balatonnál.mikie
Nekem azt mondta hogy ez mostani divat szerint való kalap 😕 A New Yorkerben vásárolta állítólag, de már nem tudom mit higgyek 😀Bruce
FOTÓT!!!!




több mint 13 éve
arcsike 100
Semmivel nem volt személyeskedőbb, mint a tied.
De majd az idő eldönti ezt a kérdést.cápa77
de személyeskedőbb volt, mivel francesco nem ismer engem, én viszont lehúztam egy szezont patrikkal, úgyh az ilyenfajta "vérszívás" meg sem közelíti a személyeskedést...arcsike
Najó, tényleg nem akarok mélyebben belemenni a dologba. Én csak annyit tudok, hogy a Patrik nyakában van egy magyar junior, egy osztrák felnőtt és egy magyar felnőtt arany.............Francesco
pepe reina-nak is van eb valamint vb aranya is, de ebbe tényleg nem kéne belemenni 😀 😛
ártatlan vérszívás volt, kicsit túlreagáltátok...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
😀 😛 köszönöm a személyeskedést, nem nem vagyok 😛arcsike
Semmivel nem volt személyeskedőbb, mint a tied.
De majd az idő eldönti ezt a kérdést.cápa77
de személyeskedőbb volt, mivel francesco nem ismer engem, én viszont lehúztam egy szezont patrikkal, úgyh az ilyenfajta "vérszívás" meg sem közelíti a személyeskedést...arcsike
Najó, tényleg nem akarok mélyebben belemenni a dologba. Én csak annyit tudok, hogy a Patrik nyakában van egy magyar junior, egy osztrák felnőtt és egy magyar felnőtt arany.............
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Köszi a meccset a Cowboysnak és grat nekik. Jó kis meccs volt.
Remélem még összefutunk... 😊

Remélem nem voltunk vállalhatatlanok! 😊Bruce
Azért én az Elnök Úr német turistát idéző kalapján elgondolkodnék a helyedben. 😀
Ilyet utoljára a 80-as években láttam, a Balatonnál.mikie
Nekem azt mondta hogy ez mostani divat szerint való kalap 😕 A New Yorkerben vásárolta állítólag, de már nem tudom mit higgyek 😀
több mint 13 éve
mikie 39
Köszi a meccset a Cowboysnak és grat nekik. Jó kis meccs volt.
Remélem még összefutunk... 😊

Remélem nem voltunk vállalhatatlanok! 😊Bruce
Azért én az Elnök Úr német turistát idéző kalapján elgondolkodnék a helyedben. 😀
Ilyet utoljára a 80-as években láttam, a Balatonnál.
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 323 — ℧
Köszi a meccset a Cowboysnak és grat nekik. Jó kis meccs volt.
Remélem még összefutunk... 😊

Remélem nem voltunk vállalhatatlanok! 😊Bruce
áá, legalább csináltátok a hangulatot 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Köszi a meccset a Cowboysnak és grat nekik. Jó kis meccs volt.
Remélem még összefutunk... 😊

Remélem nem voltunk vállalhatatlanok! 😊
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
de amúgy ha mindenki magával foglalkozna nem pedig mások fikázásával akkor lehet hogy nem lenne ilyen a légkör.hegedusadam
igen, körülbelül ennyire lehet komolyan venni: http://3.bp.blogspot.com/-a6UFfmVKWb4/Tea8WgLHxSI/AAAAAAAAA8s/xLz7F5sH81g/s1600/argument.jpg

több mint 13 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Budapest Cowboys JR. -JNSZ JR. 7-6

köszönjük a meccset ,igen szorosra sikeredett 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
de amúgy ha mindenki magával foglalkozna nem pedig mások fikázásával akkor lehet hogy nem lenne ilyen a légkör.
több mint 13 éve
arcsike 100
Az én tippem meg hogy buta vagy. Egyébként kb 10Francesco
😀 😛 köszönöm a személyeskedést, nem nem vagyok 😛arcsike
Semmivel nem volt személyeskedőbb, mint a tied.
De majd az idő eldönti ezt a kérdést.cápa77
de személyeskedőbb volt, mivel francesco nem ismer engem, én viszont lehúztam egy szezont patrikkal, úgyh az ilyenfajta "vérszívás" meg sem közelíti a személyeskedést...
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 323 — ℧
hatalmas respekt a sérült egri QBnak, nagyon keményen tűrte a dolgot...JSanyo
Mi történt vele pontosan, és lehet tudni róla valamit h-h van?Farky
Balra előre kimozgott a zsebből, az érkező CBnk pedig pont jól elkapta és levitte, csak olyan szerencsétlenül esett, hogy eltört a sípcsontja... talán összeakadt a lábuk, nem tudom. Szerencsére nem volt nyílt törés, de azért elég randa szögben állt. Utána pedig még fél órán keresztül állt a játék mire a mentősök összecsomagolták annyira (infúzió, fájdalomcsillapító, sín), hogy el tudták vinni egy másik, korábban megsérült sráccal együtt.

szerintem amint hazaér a csapat, valaki tud írni valami konkrétabbat róla.JSanyo
jájj :/ Jobbulást a sérülteknek és köszi az infót

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
hatalmas respekt a sérült egri QBnak, nagyon keményen tűrte a dolgot...JSanyo
Mi történt vele pontosan, és lehet tudni róla valamit h-h van?Farky
Balra előre kimozgott a zsebből, az érkező CBnk pedig pont jól elkapta és levitte, csak olyan szerencsétlenül esett, hogy eltört a sípcsontja... talán összeakadt a lábuk, nem tudom. Szerencsére nem volt nyílt törés, de azért elég randa szögben állt. Utána pedig még fél órán keresztül állt a játék mire a mentősök összecsomagolták annyira (infúzió, fájdalomcsillapító, sín), hogy el tudták vinni egy másik, korábban megsérült sráccal együtt.

szerintem amint hazaér a csapat, valaki tud írni valami konkrétabbat róla.

több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 323 — ℧
hatalmas respekt a sérült egri QBnak, nagyon keményen tűrte a dolgot...JSanyo
Mi történt vele pontosan, és lehet tudni róla valamit h-h van?

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
hatalmas respekt a sérült egri QBnak, nagyon keményen tűrte a dolgot...

több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Gratulálok a csapatoknak! Jobbulást a sérülteknek!

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
és ebből mennyi volt a yac? (az én tippem 48) 😛arcsike
Az én tippem meg hogy buta vagy. Egyébként kb 10Francesco
😀 😛 köszönöm a személyeskedést, nem nem vagyok 😛arcsike
Nincs mit, bármikor. 😛 A többit Cápa és Szobi már leírta, nem ismétlem meg őket.
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
és ebből mennyi volt a yac? (az én tippem 48) 😛arcsike
mi van veletek, most komolyan? meg ki vagy egyáltalán? Peyton Manning? (ebben az esetben természetesen bocsánat, hogy letegezlek)
írhatnám, hogy gratulálok a győzelemhez, és állítólag király volt az O, de nem teszem. miért? mert nem láttam 😉 (bár az én feltételezésemnek kicsit több az alapja, de ezt hagyjuk)

több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
és ebből mennyi volt a yac? (az én tippem 48) 😛arcsike
Az én tippem meg hogy buta vagy. Egyébként kb 10Francesco
😀 😛 köszönöm a személyeskedést, nem nem vagyok 😛arcsike
Semmivel nem volt személyeskedőbb, mint a tied.
De majd az idő eldönti ezt a kérdést.


több mint 13 éve
arcsike 100
Egy 52 yardos TD passzal kezdett a Hurricanes jrs. Csak mert Szicherle Patrik nem tud passzolniFrancesco
és ebből mennyi volt a yac? (az én tippem 48) 😛arcsike
Az én tippem meg hogy buta vagy. Egyébként kb 10Francesco
😀 😛 köszönöm a személyeskedést, nem nem vagyok 😛
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ez a vége. Meggyőző volt
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Kb 90 yardos futott TD Varga Ferenctől (aki egyébként OLB). 49-6. 51 mp vissza