NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
A XI. kerületben (vagy szűkebb környékén) edz valamelyik csapat?Kori
Nem tudom, hogy mit értesz szűkebb környékén alatt, de tudtommal a Lágymányosi híd pesti oldaléhoz közel edz az Eagles.vadibandi
Igen, szomszéd kerületek még beleférnek 😊Kori
picivel messzebb a népligetben meg mi 😊

több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
A XI. kerületben (vagy szűkebb környékén) edz valamelyik csapat?Kori
Nem tudom, hogy mit értesz szűkebb környékén alatt, de tudtommal a Lágymányosi híd pesti oldaléhoz közel edz az Eagles.vadibandi
Igen, szomszéd kerületek még beleférnek 😊


több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
A XI. kerületben (vagy szűkebb környékén) edz valamelyik csapat?Kori
Nem tudom, hogy mit értesz szűkebb környékén alatt, de tudtommal a Lágymányosi híd pesti oldaléhoz közel edz az Eagles.




több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
A XI. kerületben (vagy szűkebb környékén) edz valamelyik csapat?


több mint 13 éve
racsy 45
hát sajnos...
szép volt. szinvonalas volt... de ennyi volt.
És nem valószínű, hogy lesz hasonló a közeljövőben.deacon75
😕😕
hát ez nagy baj... jó volt, mert mindig volt rajta vmi uj dolog 😕 ... nagyon sajnálom h netes verzioban is megszünik 😕Ricsi56
bocsánat, mint kiderült még nem száz százalék az info...ha hivatalossá válik valami akkor mindenki tudni fog róla.deacon75
Ohh ne már!
Már a magazin is hiányzott.
Bízva bízok!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
hát sajnos...
szép volt. szinvonalas volt... de ennyi volt.
És nem valószínű, hogy lesz hasonló a közeljövőben.deacon75
😕😕
hát ez nagy baj... jó volt, mert mindig volt rajta vmi uj dolog 😕 ... nagyon sajnálom h netes verzioban is megszünik 😕Ricsi56
bocsánat, mint kiderült még nem száz százalék az info...ha hivatalossá válik valami akkor mindenki tudni fog róla.
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
hát sajnos...
szép volt. szinvonalas volt... de ennyi volt.
És nem valószínű, hogy lesz hasonló a közeljövőben.deacon75
😕😕
hát ez nagy baj... jó volt, mert mindig volt rajta vmi uj dolog 😕 ... nagyon sajnálom h netes verzioban is megszünik 😕

Crushers #12
több mint 13 éve
parker39 34
A "rodázást" nem hiszem, hogy sokan meg akarnák lesni.deacon75
LÁJK 😀

" a könnyű nap tegnap volt"
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Lenne egy kérdésem a juniorok közül nem lehet itt egy válogatottat össze állitani a játék alapján esetleg az edzök vagy játékos társak is javasolhatnának off, diff, spec, egységek akkor lenne egy kis mozgás
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
A bowl.hu-n is jelennek meg cikkek. Meg a kapcsolódó blogokon is.

Bár mondjuk sajnálom, hogy megszűnik maga az újság és ezzel együtt az oldaluk is.
Ilyenkor amúgy mi van azokkal akik előfizettek egész évre és már nem kapnak több számot kézhez? Visszakapják a többinek az árát?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
hát sajnos...
szép volt. szinvonalas volt... de ennyi volt.
És nem valószínű, hogy lesz hasonló a közeljövőben.
több mint 13 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
a Profootball-on mi történt, hogy az utolso cikk aug. 30-i? 😕Ricsi56
Az úcsó újság megjelenés meg márciusi . 😕 😕


Wolverines #79 C
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
a Profootball-on mi történt, hogy az utolso cikk aug. 30-i? 😕

Crushers #12
több mint 13 éve
Kalo 137
Igen, erre az apró finomságra csak most figyeltem fel, de így valóban egyre pikánsabb a dolog 😀
Rodázó meleg medvék -ez is egy módja a csapat finanszírozásának, de fene a gusztusukat 😀

LOL Kolléga úr nem biztos, hogy tisztában van a jelentéssel, mert akkor nem dobálózna így vele 😀 Bár azok után, ami a budapestbears oldalon feljött semmin sem csodálkozom 😊
A "rodázást" nem hiszem, hogy sokan meg akarnák lesni.deacon75
Kalo
Pláne, hogy úgy kezdte:
"Meleg üdvözlet" 😀kisdani
több mint 13 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
LOL Kolléga úr nem biztos, hogy tisztában van a jelentéssel, mert akkor nem dobálózna így vele 😀 Bár azok után, ami a budapestbears oldalon feljött semmin sem csodálkozom 😊
A "rodázást" nem hiszem, hogy sokan meg akarnák lesni.deacon75
Kalo
Pláne, hogy úgy kezdte:
"Meleg üdvözlet" 😀


Wolverines #79 C
több mint 13 éve
Kalo 137
LOL Kolléga úr nem biztos, hogy tisztában van a jelentéssel, mert akkor nem dobálózna így vele 😀 Bár azok után, ami a budapestbears oldalon feljött semmin sem csodálkozom 😊
A "rodázást" nem hiszem, hogy sokan meg akarnák lesni.deacon75
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A "rodázást" nem hiszem, hogy sokan meg akarnák lesni.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Meleg üdvözlet.

Szentendrei Kinizsi Honvéd Sportegyesület néven rodáztatjuk magunkat, de a Budapest Bears név marad.

Rövid infó: http://hu-hu.facebook.com/pages/Budapest-Bears-American-Football-Team/168683396503762

PS: leskelődni, sasolni nem lehet, mert zárt a placc, de ideiglenes belépőt adunk.

SP voltam, szisztok!
több mint 13 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
Semmi gond nézel egy félidő Hurricanest egy félidő Cowboyst 100 méter a két pálya bejáratacsovika75
Az Egerrel fogunk játszani, szóval még az is lehet, hogy átszaladok tényleg 😊Bruce
Remélem a Hurricanes-sal is majd 😀


Wolverines #79 C
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Semmi gond nézel egy félidő Hurricanest egy félidő Cowboyst 100 méter a két pálya bejáratacsovika75
Az Egerrel fogunk játszani, szóval még az is lehet, hogy átszaladok tényleg 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Semmi gond nézel egy félidő Hurricanest egy félidő Cowboyst 100 méter a két pálya bejárata
Azt szeretném kérdezni, hogy mivel azt hallottam, hogy a Cowboys jr hazai meccse a Budapesti Olimpiai Sportcentrum Népligeti Sportkomplexumában (X. Budapest, Vajda Péter 38.) lesz, de ez a Hurricanes hazai pályája is és nekik is lesz meccsük az Eger Heroes ellen, így nem tudom, hogy most akkor hol lesz a meccs ténylegesen.


Ezt pedig lájkoljátok, hogy a facebookon is láthassátok az amerikai foci híreit Magyarországról:
http://www.facebook.com/pages/Magyar-Amerikai-Football-Sz%C3%B6vets%C3%A9g-MAFSZ/210640425632220Bruce
Nem picit vagy tévedésben. A BOK Sportcentrum (leánykori neve: Fradi) nem azonos az Építők stadionnal, csak szomszédok. A H pályája az utóbbi.
Egyébként meg érdeklődj Busynál, kaptatok levelet.mikie
Köszi, megkaptam a levelet közben. És bocsi hogy nem vagyok járatos Budapesten...
Láttam a térképen hogy több pálya van, de csak a pontos címet szerettem volna megtudni.
Még egyszer köszi.Bruce
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Azt szeretném kérdezni, hogy mivel azt hallottam, hogy a Cowboys jr hazai meccse a Budapesti Olimpiai Sportcentrum Népligeti Sportkomplexumában (X. Budapest, Vajda Péter 38.) lesz, de ez a Hurricanes hazai pályája is és nekik is lesz meccsük az Eger Heroes ellen, így nem tudom, hogy most akkor hol lesz a meccs ténylegesen.


Ezt pedig lájkoljátok, hogy a facebookon is láthassátok az amerikai foci híreit Magyarországról:
http://www.facebook.com/pages/Magyar-Amerikai-Football-Sz%C3%B6vets%C3%A9g-MAFSZ/210640425632220Bruce
Nem picit vagy tévedésben. A BOK Sportcentrum (leánykori neve: Fradi) nem azonos az Építők stadionnal, csak szomszédok. A H pályája az utóbbi.
Egyébként meg érdeklődj Busynál, kaptatok levelet.mikie
Köszi, megkaptam a levelet közben. És bocsi hogy nem vagyok járatos Budapesten...
Láttam a térképen hogy több pálya van, de csak a pontos címet szerettem volna megtudni.
Még egyszer köszi.
több mint 13 éve
mikie 39
Azt szeretném kérdezni, hogy mivel azt hallottam, hogy a Cowboys jr hazai meccse a Budapesti Olimpiai Sportcentrum Népligeti Sportkomplexumában (X. Budapest, Vajda Péter 38.) lesz, de ez a Hurricanes hazai pályája is és nekik is lesz meccsük az Eger Heroes ellen, így nem tudom, hogy most akkor hol lesz a meccs ténylegesen.


Ezt pedig lájkoljátok, hogy a facebookon is láthassátok az amerikai foci híreit Magyarországról:
http://www.facebook.com/pages/Magyar-Amerikai-Football-Sz%C3%B6vets%C3%A9g-MAFSZ/210640425632220Bruce
Nem picit vagy tévedésben. A BOK Sportcentrum (leánykori neve: Fradi) nem azonos az Építők stadionnal, csak szomszédok. A H pályája az utóbbi.
Egyébként meg érdeklődj Busynál, kaptatok levelet.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Azt szeretném kérdezni, hogy mivel azt hallottam, hogy a Cowboys jr hazai meccse a Budapesti Olimpiai Sportcentrum Népligeti Sportkomplexumában (X. Budapest, Vajda Péter 38.) lesz, de ez a Hurricanes hazai pályája is és nekik is lesz meccsük az Eger Heroes ellen, így nem tudom, hogy most akkor hol lesz a meccs ténylegesen.


Ezt pedig lájkoljátok, hogy a facebookon is láthassátok az amerikai foci híreit Magyarországról:
http://www.facebook.com/pages/Magyar-Amerikai-Football-Sz%C3%B6vets%C3%A9g-MAFSZ/210640425632220
több mint 13 éve
kutya76 Pittsburgh Steelers 136 — NO WAY ! ! !
http://www.wolves.hu/index.php?cikk_id=54

Ez már tuti, hogy lesz? Mert akkor úgy alakítom a programomat, hogy legalább Nyíregyre el tudjak menni 😊fokhagyma
végül is jóval olcsóbb, mint a HFL . . . 😀



Öreg indián sohasem felejt, csak a bosszúja öregszik...