NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Félidő, sharks j @ hurricanes j 6:7 a sharks j offense 0 totál yard közelében.
(a sharks pontszerzés int return td-ből volt, blokkoltál az extrát)

via Twitter http://twitter.com/bphurricanes
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
bocsánat az offolásért, de sürgős lenne!

Albérletet keresek Budapesten 2 fő részére. 1,5 szobás, felújított vagy új építésűt. Elsősorban 6.,7.,9.,10.,11. kerületben. Ha tud valaki valamit kérem keressen privát üzenetben!
Előre is köszönöm!
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
győri fórumtársaknak üzenném, hogy a csapat neve, akikkel holnap játszanak Hurricanes. igen, van benne E.Szobi22
😀

Crushers #12
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
győri fórumtársaknak üzenném, hogy a csapat neve, akikkel holnap játszanak Hurricanes. igen, van benne E.

több mint 13 éve
Kalo 137
http://www.radio17.hu/media.php?csoport=16

Fent van a hétfői adás, a junior bajnokságról van szó leginkább, plusz egy kis NFL
több mint 13 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
Állitolag a Hurricanesbe kb 20 játékos játszott a magyar és osztrák felnötbe gondolom ez jelent valamit az esélyek latolgatásába
Junior szezontól ki mit vár? (csak hogy kicsit hátha beindul a topic 😀)sLyNz
azt hallottam 1 füllel, hogy a Sharks mégsem otthon játsza első meccsét.

amugy én cowboys - horricanes - sharks erőket tartom a huzo csapatoknak. Ebben a sorrendben. Habár a Hurricanesrol nem tudok semmit, csak azt hogy jo meleg volt az edzotáborban 😊Ricsi56
csovika75
Hát ha az egy így van akkor tuti favorit.
Remélem idén mi is jók leszünk a Szolnokkal karöltve ,de mindenképpen egy forduló után tudjuk jobban megtippelni a dolgokat ,mert sokat számít ,hogy hányan öregedtek ki a tavalyi keretből.


Wolverines #79 C
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Junior szezontól ki mit vár? (csak hogy kicsit hátha beindul a topic 😀)sLyNz
azt hallottam 1 füllel, hogy a Sharks mégsem otthon játsza első meccsét.

amugy én cowboys - horricanes - sharks erőket tartom a huzo csapatoknak. Ebben a sorrendben. Habár a Hurricanesrol nem tudok semmit, csak azt hogy jo meleg volt az edzotáborban 😊Ricsi56
itt megjelenik az ilyesmi: http://www.facebook.com/#!/pages/Magyar-Amerikai-Football-Sz%C3%B6vets%C3%A9g-MAFSZ/210640425632220Kori
a fészbuk a gazdagok kiváltsága 😊

Crushers #12
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Állitolag a Hurricanesbe kb 20 játékos játszott a magyar és osztrák felnötbe gondolom ez jelent valamit az esélyek latolgatásába
Junior szezontól ki mit vár? (csak hogy kicsit hátha beindul a topic 😀)sLyNz
azt hallottam 1 füllel, hogy a Sharks mégsem otthon játsza első meccsét.

amugy én cowboys - horricanes - sharks erőket tartom a huzo csapatoknak. Ebben a sorrendben. Habár a Hurricanesrol nem tudok semmit, csak azt hogy jo meleg volt az edzotáborban 😊Ricsi56
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Junior szezontól ki mit vár? (csak hogy kicsit hátha beindul a topic 😀)sLyNz
azt hallottam 1 füllel, hogy a Sharks mégsem otthon játsza első meccsét.

amugy én cowboys - horricanes - sharks erőket tartom a huzo csapatoknak. Ebben a sorrendben. Habár a Hurricanesrol nem tudok semmit, csak azt hogy jo meleg volt az edzotáborban 😊Ricsi56
itt megjelenik az ilyesmi: http://www.facebook.com/#!/pages/Magyar-Amerikai-Football-Sz%C3%B6vets%C3%A9g-MAFSZ/210640425632220


több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Junior szezontól ki mit vár? (csak hogy kicsit hátha beindul a topic 😀)sLyNz
azt hallottam 1 füllel, hogy a Sharks mégsem otthon játsza első meccsét.

amugy én cowboys - hurricanes - sharks erőket tartom a huzo csapatoknak. Ebben a sorrendben. Habár a Hurricanesrol nem tudok semmit, csak azt hogy jo meleg volt az edzotáborban 😊

Crushers #12
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Junior szezontól ki mit vár? (csak hogy kicsit hátha beindul a topic 😀)sLyNz
Én azt, hogy mindjárt ki is kell írnom a tippjátékot, szóval mindenki tippeljen és bocs hogy eddig nem írtam ki, de teljesen elfelejtettem, hogy már hétvégén kezdődik...
több mint 13 éve
sLyNz New Orleans Saints Oregon Ducks 731 — 100% Borsod
Junior szezontól ki mit vár? (csak hogy kicsit hátha beindul a topic 😀)

......
több mint 13 éve
Harminch37 Las Vegas Raiders 103
Sok "lézer" passzt adtál már vele? 😊 😛Ricsi56
inkább "SNAP"-et adok vele 😉kutya76
Mármint a Bob S(n)ap-et adod? 😊Ricsi56
uff...
😐


több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Wilson NFL DUKE ! ! ! és még olcsóbb is valamennyivel.kutya76
Sok "lézer" passzt adtál már vele? 😊 😛Ricsi56
inkább "SNAP"-et adok vele 😉kutya76
Mármint a Bob S(n)ap-et adod? 😊

Crushers #12
több mint 13 éve
kutya76 Pittsburgh Steelers 136 — NO WAY ! ! !
Hello,
HTW AFA kupáról lehet tudni valamit? kik indulnak, mikorra várható ez első mérkőzés? Nem feltétlenül az aláirt és befizetett nevezési dijak fügvényében beérkezett nevezéskre gondolok.
Tehát pletykákra 😊 Vagy valaki más?Ricsi56
induló csapatok:

Újpest Bulldogs
Tata Mustangs
Debrecen Gladiators
Budapest Eagles
Zala Predators

a meccsidőpontok folyamatban. . .



Öreg indián sohasem felejt, csak a bosszúja öregszik...
több mint 13 éve
kutya76 Pittsburgh Steelers 136 — NO WAY ! ! !
Tudtok valami jó lasztit ajánlani GST helyett? Szeretem nagyon, csak ugye silány a minősége...Shevi
Wilson NFL DUKE ! ! ! és még olcsóbb is valamennyivel.kutya76
Sok "lézer" passzt adtál már vele? 😊 😛Ricsi56
inkább "SNAP"-et adok vele 😉



Öreg indián sohasem felejt, csak a bosszúja öregszik...
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Tudtok valami jó lasztit ajánlani GST helyett? Szeretem nagyon, csak ugye silány a minősége...Shevi
Wilson NFL DUKE ! ! ! és még olcsóbb is valamennyivel.kutya76
Sok "lézer" passzt adtál már vele? 😊 😛

Crushers #12
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Hello,
HTW AFA kupáról lehet tudni valamit? kik indulnak, mikorra várható ez első mérkőzés? Nem feltétlenül az aláirt és befizetett nevezési dijak fügvényében beérkezett nevezéskre gondolok.
Tehát pletykákra 😊 Vagy valaki más?

Crushers #12
több mint 13 éve
kutya76 Pittsburgh Steelers 136 — NO WAY ! ! !
Tudtok valami jó lasztit ajánlani GST helyett? Szeretem nagyon, csak ugye silány a minősége...Shevi
Wilson NFL DUKE ! ! ! és még olcsóbb is valamennyivel.



Öreg indián sohasem felejt, csak a bosszúja öregszik...
több mint 13 éve
Shevi San Francisco 49ers 52 — Mustangs fan
Tudtok valami jó lasztit ajánlani GST helyett? Szeretem nagyon, csak ugye silány a minősége...

Mustangs #17
2006-
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Srácok mi a helyzet a jótékonysági bulival? Meg nem tud valaki képeket az edzőtáborról nekem linkelni???

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Bazs ZP 11 8
Üdv!

A miskolci toborzás szervezőinek az elérhetőségét szeretném megkérdezni!

Köszi,
FFB11

ZP userbar
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Hát ebben igazad van, mert tényleg nem vagyunk sokan és a sérülés meg jön mindig sajnos. De ennek egyik oka azokon túl persze amit te is mondasz, hogy nincsen normális felkészülési időszak, vagy ha van is akkor egy páran elkummantják és máris megvannak azok az emberek akik meg fognak sérülni. Normális alapozással, úgy gondolom sok sérülés elkerülhető lenne.

Na de visszatérve az eredeti kérdésre, hát tényleg nem teljesen a saját szempontunkból néztem végig ezt a kérdést, hanem így az egészet néztem, hogy merre lehetne fejlődni. De az tény, hogy kevés olyan csapat van, aki az évi 10-12 meccset le tudja játszani. 😕
több mint 13 éve
jvic 115
A másik megoldás a márciusban kezdődő bajnokság, amiben legalább 4 hónapos alapszakasz van 7-8 meccsel. Bruce
Kedves Bruce, legalább végiggondolod, amit leírsz? A 6 meccset sem tudtátok végigjátszani, nektek is baromi sok sérültetek volt és már 7-8 meccsről álmodozol? Itthon talán, ha van 7 csapat, akik ezt tudnák vállalni, a kisebb csapatok, akik nem tudnak egy meccsre 40+ játékost elvinni, azok ne is álmodjanak erről, mert csak a sérültjeiket gyarapítják. Nem vagyunk profi sport, a játékosok nem ebből élnek, ne akarj "Kórház a város szélén"-t játszani, mint mi tettük az idén. Azt se felejtsd el, hogy a pályák minősége is nagyon sok kívánnivalót hagy maga után, legalább 3 komoly sérültem volt az idén csak a pályákból adódóan.

U.i.: Arról már nem is beszélek, hogyha lenne egy 12 csapatos Div1 és egy 12 csapatos Div2, akkor 8 meccsel számolva az gyakorlatilag 100 meccs lenne a döntőkkel együtt, nem látok reális esélyt rá, hogy lenne elég játékvezető, bár tényleg örülnék neki, ha lenne.
több mint 13 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Egy kis segítséget kérnék. Volt anno egy cikk, talán év eleje fele. Kép formátumban volt fent a neten, magyar nyelven. Valaki be is linkelte ide.
A téma a fociban szerzett fej/agysérülések. Egy egykori profi játékos... aki cetlikre írja fel kvázi az Életét, mert elfelejti éppen mit miért csinál, stb...
Valaki tudna segíteni hol találom meg ezt?
Köszi előre is.Bluemountain
Eza a cikk asszem nincsen meg, de akkoriban jelent meg a Sports Illustrated különszáma ami csak a fejsérülésekről szólt. Középiskolától a profikig. Az megvan digitálisan, talán át tudom küldeni, ha érdekel.deacon75
ez engem is érdekelne.nekem eltudod valahogy küldeni?