NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 323 — ℧
Köszi a szekszárdiaknak az arénát meg az összes csapatnak nagyon jó kis meccsek voltak gratula a Giantsnek az aranyhoz!JUNIOR#46
Egy kicsit bővebben tudna valaki írni róla?

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
elolvasva a belinkelt cikket,nem a qb parádés játéka miatt lett ez az eredmény. de nem hiszem hogy erről kellene vitatkoznunkgeripo
nem is ezt állítottam, hanem hogy abban a szezonban is ő volt a QB. és valóban nem erről kell itt vitatkozni, csak fura, hogy mindenki őt oltja úgy, hogy ez a tegnapi meccs alapján nem jár ki neki. vagy akkor még nagyon sok embernekSzobi22
nem vezetőnek való, és te is jól tudod,hogy azt a csapatrészt a qb vezeti. nem szóval,óbégatással hanem teljesítménnyel edzésen,mérkőzésen egyaránt.
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Köszi a szekszárdiaknak az arénát meg az összes csapatnak nagyon jó kis meccsek voltak gratula a Giantsnek az aranyhoz!

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
A mieink? Készülnek nagyon, ügyesek, tehetségesek, de a tavalyi bajnok csapat magja kiöregedett, szóval újból kellett kezdeni mindent velük. Én sem látok annyira rájuk jelenleg, szóval kiváncsian várom mit mutatnak, és nagyon szorítok nekik, hogy felnőjenek a nem kis feladathoz 😊
Kalo, és a Ti juniorjaitok hogy állnak? Volt valamiféle edzőmeccsetek, mert nem sokat lehet hallani. Csak hogy tudjuk, hogy kb mire számítsunk az első meccsen 😊Bruce
Kalo
Köszi! Nálunk is hasonló a helyzet, csak ugye nálunk úgy, hogy nekünk két csapatot kellett összegyúrni. De azért a játékosok egy része már játszott a felnőttben, így rutin talán van, de a közös csapat rákfenéje, hogy ritkán tudtunk együtt edzeni és ez valszeg ki fog jönni majd a meccseken. Én is várom nagyon a juniort, hogy a fiaink hogy szerepelnek. Remélem jó kis meccset hoznak össze jövőhéten! 😉
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
elolvasva a belinkelt cikket,nem a qb parádés játéka miatt lett ez az eredmény. de nem hiszem hogy erről kellene vitatkoznunkgeripo
nem is ezt állítottam, hanem hogy abban a szezonban is ő volt a QB. és valóban nem erről kell itt vitatkozni, csak fura, hogy mindenki őt oltja úgy, hogy ez a tegnapi meccs alapján nem jár ki neki. vagy akkor még nagyon sok embernek

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Jaja, mert ez a qb akkor még nálunk ijesztgette az edzőket 😉
nem az eredmény a nem jó,az parádés.a qb nem találtad el.geripo
Kalo
rosszul emlékeztek, Kalo, tőled ez főleg nem szép 😊 Abban a szezonban nagyrészt már a Patrik irányított. geripo: az téveszthetett meg, hogy másik sisakja van, de anno ő tolta 2-esben a Wolves Jr-ban.
itt a cikk is: http://www.sportmedia.hu/amerikaifoci/2011/junior.php?itemid=1860&catid=31&blog_id=18Szobi22
elolvasva a belinkelt cikket,nem a qb parádés játéka miatt lett ez az eredmény. de nem hiszem hogy erről kellene vitatkoznunk
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Jaja, mert ez a qb akkor még nálunk ijesztgette az edzőket 😉
nem az eredmény a nem jó,az parádés.a qb nem találtad el.geripo
Kalo
rosszul emlékeztek, Kalo, tőled ez főleg nem szép 😊 Abban a szezonban nagyrészt már a Patrik irányított. geripo: az téveszthetett meg, hogy másik sisakja van, de anno ő tolta 2-esben a Wolves Jr-ban.
itt a cikk is: http://www.sportmedia.hu/amerikaifoci/2011/junior.php?itemid=1860&catid=31&blog_id=18

több mint 13 éve
Kalo 137
A mieink? Készülnek nagyon, ügyesek, tehetségesek, de a tavalyi bajnok csapat magja kiöregedett, szóval újból kellett kezdeni mindent velük. Én sem látok annyira rájuk jelenleg, szóval kiváncsian várom mit mutatnak, és nagyon szorítok nekik, hogy felnőjenek a nem kis feladathoz 😊
Kalo, és a Ti juniorjaitok hogy állnak? Volt valamiféle edzőmeccsetek, mert nem sokat lehet hallani. Csak hogy tudjuk, hogy kb mire számítsunk az első meccsen 😊Bruce
több mint 13 éve
Kalo 137
Jaja, mert ez a qb akkor még nálunk ijesztgette az edzőket 😉


nem jól hiszed!geripo
Bocsáss meg, igazad van... Nem 40-0 volt, hanem 41-0 😛
http://www.sportmedia.hu/amerikaifoci/2009/junioreredmenyek.php?nyitott=juniorFrancesco
nem az eredmény a nem jó,az parádés.a qb nem találtad el.geripo
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Lesz még ez jobb is 😉 Két éve (még Wolves Juniors) színekben szintén a szezonnyitón majdnem kikaptunk Győrben (most azért ez nem volt benne a meccsben), majd csúnyán végigvertük a mezőnyt (Sharks Jrs elleni visszavágó 40-0 volt asszem) - ugyanezzel a QB-val 😊
Úgy tűnik, a Sharks elleni szezonnyitó mindig nyögvenyelős lesz, de aztán... Ne írd még le a srácokat 😉Francesco


nem jól hiszed!geripo
Bocsáss meg, igazad van... Nem 40-0 volt, hanem 41-0 😛
http://www.sportmedia.hu/amerikaifoci/2009/junioreredmenyek.php?nyitott=juniorFrancesco
nem az eredmény a nem jó,az parádés.a qb nem találtad el.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én le is léptem a félidőben, annyira nézhetetlen volt a meccs sajnos...
Annyiban módosítanám az előzetes esélylatolgatást, hogy a Sharks-ot kivenném az esélyesek közül, és picit megrengett a bizalmam a Hurricanes-ben is, de azért ígéretesebb volt, amit ők mutattak, csak kellene egy qb...Kalo
Lesz még ez jobb is 😉 Két éve (még Wolves Juniors) színekben szintén a szezonnyitón majdnem kikaptunk Győrben (most azért ez nem volt benne a meccsben), majd csúnyán végigvertük a mezőnyt (Sharks Jrs elleni visszavágó 40-0 volt asszem) - ugyanezzel a QB-val 😊
Úgy tűnik, a Sharks elleni szezonnyitó mindig nyögvenyelős lesz, de aztán... Ne írd még le a srácokat 😉Francesco


nem jól hiszed!geripo
Bocsáss meg, igazad van... Nem 40-0 volt, hanem 41-0 😛
http://www.sportmedia.hu/amerikaifoci/2009/junioreredmenyek.php?nyitott=junior
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Köszönöm mindkettőtöknek! 😊
több mint 13 éve
Godfather Seattle Seahawks Ohio State Buckeyes 177
Inkább az enthroners meccs eredményét szeretném megtudni ha lehet 😀Bruce
egyes források szerint 30-26ra nyert a JG unitedszampi#33
Megerositve.

O-H-I-O
több mint 13 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Inkább az enthroners meccs eredményét szeretném megtudni ha lehet 😀Bruce
egyes források szerint 30-26ra nyert a JG united

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Inkább az enthroners meccs eredményét szeretném megtudni ha lehet 😀
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Lesz még ez jobb is 😉 Két éve (még Wolves Juniors) színekben szintén a szezonnyitón majdnem kikaptunk Győrben (most azért ez nem volt benne a meccsben), majd csúnyán végigvertük a mezőnyt (Sharks Jrs elleni visszavágó 40-0 volt asszem) - ugyanezzel a QB-val 😊
Úgy tűnik, a Sharks elleni szezonnyitó mindig nyögvenyelős lesz, de aztán... Ne írd még le a srácokat 😉Francesco


nem jól hiszed!geripo
igen Francsi, tényleg komoly tévedésben vagy, nem volt az több, mint 35-0 😀Szobi22
szobi: 😀 😀

amúgy meg a győzelmet nem kell magyarázni,grat a junioroknak és az edzőiknek! 😊


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Én le is léptem a félidőben, annyira nézhetetlen volt a meccs sajnos...
Annyiban módosítanám az előzetes esélylatolgatást, hogy a Sharks-ot kivenném az esélyesek közül, és picit megrengett a bizalmam a Hurricanes-ben is, de azért ígéretesebb volt, amit ők mutattak, csak kellene egy qb...Kalo
Lesz még ez jobb is 😉 Két éve (még Wolves Juniors) színekben szintén a szezonnyitón majdnem kikaptunk Győrben (most azért ez nem volt benne a meccsben), majd csúnyán végigvertük a mezőnyt (Sharks Jrs elleni visszavágó 40-0 volt asszem) - ugyanezzel a QB-val 😊
Úgy tűnik, a Sharks elleni szezonnyitó mindig nyögvenyelős lesz, de aztán... Ne írd még le a srácokat 😉Francesco


nem jól hiszed!geripo
igen Francsi, tényleg komoly tévedésben vagy, nem volt az több, mint 35-0 😀

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én le is léptem a félidőben, annyira nézhetetlen volt a meccs sajnos...
Annyiban módosítanám az előzetes esélylatolgatást, hogy a Sharks-ot kivenném az esélyesek közül, és picit megrengett a bizalmam a Hurricanes-ben is, de azért ígéretesebb volt, amit ők mutattak, csak kellene egy qb...Kalo
Lesz még ez jobb is 😉 Két éve (még Wolves Juniors) színekben szintén a szezonnyitón majdnem kikaptunk Győrben (most azért ez nem volt benne a meccsben), majd csúnyán végigvertük a mezőnyt (Sharks Jrs elleni visszavágó 40-0 volt asszem) - ugyanezzel a QB-val 😊
Úgy tűnik, a Sharks elleni szezonnyitó mindig nyögvenyelős lesz, de aztán... Ne írd még le a srácokat 😉Francesco


nem jól hiszed!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én le is léptem a félidőben, annyira nézhetetlen volt a meccs sajnos...
Annyiban módosítanám az előzetes esélylatolgatást, hogy a Sharks-ot kivenném az esélyesek közül, és picit megrengett a bizalmam a Hurricanes-ben is, de azért ígéretesebb volt, amit ők mutattak, csak kellene egy qb...Kalo
Lesz még ez jobb is 😉 Két éve (még Wolves Juniors) színekben szintén a szezonnyitón majdnem kikaptunk Győrben (most azért ez nem volt benne a meccsben), majd csúnyán végigvertük a mezőnyt (Sharks Jrs elleni visszavágó 40-0 volt asszem) - ugyanezzel a QB-val 😊
Úgy tűnik, a Sharks elleni szezonnyitó mindig nyögvenyelős lesz, de aztán... Ne írd még le a srácokat 😉
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Az Enthroners-Young Guns meccsről van valami infó?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én le is léptem a félidőben, annyira nézhetetlen volt a meccs sajnos...
Annyiban módosítanám az előzetes esélylatolgatást, hogy a Sharks-ot kivenném az esélyesek közül, és picit megrengett a bizalmam a Hurricanes-ben is, de azért ígéretesebb volt, amit ők mutattak, csak kellene egy qb...

Félidő, sharks j @ hurricanes j 6:7 a sharks j offense 0 totál yard közelében.
(a sharks pontszerzés int return td-ből volt, blokkoltál az extrát)

via Twitter http://twitter.com/bphurricaneskristof
Kalo

van másik qb csak az edzők ma mást választottak.
gratulálok a győzelemhez lesz ez még sokkal sokkal jobb is.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Kalo, és a Ti juniorjaitok hogy állnak? Volt valamiféle edzőmeccsetek, mert nem sokat lehet hallani. Csak hogy tudjuk, hogy kb mire számítsunk az első meccsen 😊
több mint 13 éve
Kalo 137
Az első félidő alapján: erős D (bár a Sharks offense nagyon nem igyekezett megizzasztani őket, a center egy snapet sem adott jól, a Qb tehetetlen, lőtávolsága kb 5 yard, és a H endek ott mentek át, ahol akartak. Az offense nyögvenyelősebben indult, de ebbe biztos belejátszott a legelején kapott Int return TD is. Szerintem a H lesz még jobb a szezon alatt, a Sharks meg kb ennyit tud...
A twitter alapján a második félidő azért kicsit erősebb. Bár így látatlanban tényleg nem tudom, hogy mennyire erős a Hurricanes. De sztem kár őket kivenni az esélyesek köréből, mert azért nekik ott lesz az osztrák junior is, szóval a meccsrutinnal ők sokat fognak még erősödni!Bruce
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
A twitter alapján a második félidő azért kicsit erősebb. Bár így látatlanban tényleg nem tudom, hogy mennyire erős a Hurricanes. De sztem kár őket kivenni az esélyesek köréből, mert azért nekik ott lesz az osztrák junior is, szóval a meccsrutinnal ők sokat fognak még erősödni!
több mint 13 éve
Kalo 137
Én le is léptem a félidőben, annyira nézhetetlen volt a meccs sajnos...
Annyiban módosítanám az előzetes esélylatolgatást, hogy a Sharks-ot kivenném az esélyesek közül, és picit megrengett a bizalmam a Hurricanes-ben is, de azért ígéretesebb volt, amit ők mutattak, csak kellene egy qb...

Félidő, sharks j @ hurricanes j 6:7 a sharks j offense 0 totál yard közelében.
(a sharks pontszerzés int return td-ből volt, blokkoltál az extrát)

via Twitter http://twitter.com/bphurricaneskristof