NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Harminch37 Las Vegas Raiders 103
Wolves indul: 5.00
Cowboys indul: 5.00
Sharks indul: 5.00
Tigers indul: 15.00
Rebels indul: 20.00
Hurricanes indul: 20.00

asszemm, nincs nagyobb szorzó a huszasnál...az NBA-ben az X...😀


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Akkor nem vállalták a szerb csapatok a HFL megmérettetéseit?

Mert gondolom a 3 magyar az igen (Cowboys, Sharks, Wolves)

Csak 3 csapattal meg nem lehet kiírni bajnokságot. Azt meg nem is értem, hogy miért kérnék fel a Nyíregyházát hogy induljon a HFL-ben, hiszen ők idén már indultak a bajnokságban, még egyben idén nem indulhatnak sztem, maximum a következő idényben kérhetik fel őket, vagy tévednék?

És most akkor felmerül az is, hogy a Győr ha idén nem indul el a HFL-ben, akkor már a második év amikor nem indulnak MAFSZ által szervezett bajnokságban, szóval kizárják őket vagy most ez hogy meg? Világosítson már fel valaki erről!Bruce
Szerintem a valami majd csak lesz a hivatalos álláspont.
- Miért ne lehet ne háromcsapatos bajnokság? Szerintem lehet.
- Egy időben egy bajnokság ergo miért ne kérhetnék fel a tigriseket
- A Győri gondolatmenet azt hiszem helytáló (bár akár a ceit be lehet mindenféle körmönfont módon számolni, vagy mivel ha a HFL elmarad (és a Győr mindenképpen "indulni szeretett volna" akkor azt be lehet számolni viszmajornak)ce
se a Tigers, se a Rebels nem indul a HFL-ben, bár mind2 csapat meghívást "nyert", a 3 csapatos bajnokságban se a C, se a W, se a Sharks nem fog elindulni, mert egyik csapatnak sincs, 3-4-500.000HUF-ja feleslegesen, mikor a 3 csapat viszonyát ismerve szerveznek pár barátságos meccset egymás közt és hello HFL!Harminch37
Mik az odds-ok a lesz HFL nem lesz HFL-re
Én a lesz re tippelek és nagyot kaszálok 😀
több mint 13 éve
Harminch37 Las Vegas Raiders 103
Akkor nem vállalták a szerb csapatok a HFL megmérettetéseit?

Mert gondolom a 3 magyar az igen (Cowboys, Sharks, Wolves)

Csak 3 csapattal meg nem lehet kiírni bajnokságot. Azt meg nem is értem, hogy miért kérnék fel a Nyíregyházát hogy induljon a HFL-ben, hiszen ők idén már indultak a bajnokságban, még egyben idén nem indulhatnak sztem, maximum a következő idényben kérhetik fel őket, vagy tévednék?

És most akkor felmerül az is, hogy a Győr ha idén nem indul el a HFL-ben, akkor már a második év amikor nem indulnak MAFSZ által szervezett bajnokságban, szóval kizárják őket vagy most ez hogy meg? Világosítson már fel valaki erről!Bruce
Szerintem a valami majd csak lesz a hivatalos álláspont.
- Miért ne lehet ne háromcsapatos bajnokság? Szerintem lehet.
- Egy időben egy bajnokság ergo miért ne kérhetnék fel a tigriseket
- A Győri gondolatmenet azt hiszem helytáló (bár akár a ceit be lehet mindenféle körmönfont módon számolni, vagy mivel ha a HFL elmarad (és a Győr mindenképpen "indulni szeretett volna" akkor azt be lehet számolni viszmajornak)ce
se a Tigers, se a Rebels nem indul a HFL-ben, bár mind2 csapat meghívást "nyert", a 3 csapatos bajnokságban se a C, se a W, se a Sharks nem fog elindulni, mert egyik csapatnak sincs, 3-4-500.000HUF-ja feleslegesen, mikor a 3 csapat viszonyát ismerve szerveznek pár barátságos meccset egymás közt és hello HFL!


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
szerintem csak arra utal, hogy elég nagy csönd van a HFL körül, szerintemfokhagyma
Gondolom Nyíregy , Rebels nem vállalta az indulást, most lehet az alsóbb osztályok bajnokait felkérni lehet lesz ott annyira hurka hogy elvállalja 😀ce
ha ránk gondoltál a hurkával 😊 , már most mondom, hogy mi nem vállaljuk, megyünk tavasszal a Div1-be
az ősz a juniorokécápa77
😀 Gyávák 😀
mondta a nyúl
több mint 13 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
már készült a kék 37-es mez...hoopsz...😀Harminch37
😀 😕

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Akkor nem vállalták a szerb csapatok a HFL megmérettetéseit?

Mert gondolom a 3 magyar az igen (Cowboys, Sharks, Wolves)

Csak 3 csapattal meg nem lehet kiírni bajnokságot. Azt meg nem is értem, hogy miért kérnék fel a Nyíregyházát hogy induljon a HFL-ben, hiszen ők idén már indultak a bajnokságban, még egyben idén nem indulhatnak sztem, maximum a következő idényben kérhetik fel őket, vagy tévednék?

És most akkor felmerül az is, hogy a Győr ha idén nem indul el a HFL-ben, akkor már a második év amikor nem indulnak MAFSZ által szervezett bajnokságban, szóval kizárják őket vagy most ez hogy meg? Világosítson már fel valaki erről!Bruce
Szerintem a valami majd csak lesz a hivatalos álláspont.
- Miért ne lehet ne háromcsapatos bajnokság? Szerintem lehet.
- Egy időben egy bajnokság ergo miért ne kérhetnék fel a tigriseket
- A Győri gondolatmenet azt hiszem helytáló (bár akár a ceit be lehet mindenféle körmönfont módon számolni, vagy mivel ha a HFL elmarad (és a Győr mindenképpen "indulni szeretett volna" akkor azt be lehet számolni viszmajornak)
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Akkor nem vállalták a szerb csapatok a HFL megmérettetéseit?

Mert gondolom a 3 magyar az igen (Cowboys, Sharks, Wolves)

Csak 3 csapattal meg nem lehet kiírni bajnokságot. Azt meg nem is értem, hogy miért kérnék fel a Nyíregyházát hogy induljon a HFL-ben, hiszen ők idén már indultak a bajnokságban, még egyben idén nem indulhatnak sztem, maximum a következő idényben kérhetik fel őket, vagy tévednék?

És most akkor felmerül az is, hogy a Győr ha idén nem indul el a HFL-ben, akkor már a második év amikor nem indulnak MAFSZ által szervezett bajnokságban, szóval kizárják őket vagy most ez hogy meg? Világosítson már fel valaki erről!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
idén nem lesz HFL, persze csak csiripelték a madarak edzőtáborban (tehát 99%), kár, pedig már készült a kék 37-es mez...hoopsz...😀Harminch37
zöld magyarban soha nem játszik kééékben. Ez alap nem tudtad? 😀
Bár igaz NFL-ben is előfordult hogy zöld játszott bordóban
vagy kacsafos sárga lilában
úgyhogy bármi lehet
ui.:
soha ne mond hogy soha 😀
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 322 — ℧
ja, és egyikük sem tud kosárlabdázni...😀😀😀Harminch37
pff 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Harminch37 Las Vegas Raiders 103
ja, és egyikük sem tud kosárlabdázni...😀😀😀


több mint 13 éve
Harminch37 Las Vegas Raiders 103
tehát a Nyíregyháza Tigers a bajnok, gratulálunk nekik, találkoztam az összes magyar játékosukkal edzőtáborban, mind a 7-8 fő nagy forma...😀


több mint 13 éve
Harminch37 Las Vegas Raiders 103
idén nem lesz HFL, persze csak csiripelték a madarak edzőtáborban (tehát 99%), kár, pedig már készült a kék 37-es mez...hoopsz...😀


több mint 13 éve
Kopasz98 93
afáról bármi? :rolleyes:
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
Ez most célzás?ce
szerintem csak arra utal, hogy elég nagy csönd van a HFL körül, szerintemfokhagyma
Gondolom Nyíregy , Rebels nem vállalta az indulást, most lehet az alsóbb osztályok bajnokait felkérni lehet lesz ott annyira hurka hogy elvállalja 😀ce
ha ránk gondoltál a hurkával 😊 , már most mondom, hogy mi nem vállaljuk, megyünk tavasszal a Div1-be
az ősz a junioroké


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Vagy egy igazi oda vissza játszó 4 budapesti mérkőzéses bajnokság lesz és mindenki érmes lesz 😂
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Akkor idén a Nyíregyháza Tigers a magyar bajnok?kisember
Ez most célzás?ce
szerintem csak arra utal, hogy elég nagy csönd van a HFL körül, szerintemfokhagyma
Gondolom Nyíregy , Rebels nem vállalta az indulást, most lehet az alsóbb osztályok bajnokait felkérni lehet lesz ott annyira hurka hogy elvállalja 😀
több mint 13 éve
fokhagyma New Orleans Saints 40
Akkor idén a Nyíregyháza Tigers a magyar bajnok?kisember
Ez most célzás?ce
szerintem csak arra utal, hogy elég nagy csönd van a HFL körül, szerintem

Butchers
Debrecen Gladiators
ZooBoszlo underground
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Akkor idén a Nyíregyháza Tigers a magyar bajnok?kisember
Ez most célzás?
több mint 13 éve
kisember 63
Akkor idén a Nyíregyháza Tigers a magyar bajnok?
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Nincs most közgyűlés, a csapatok közös határozattal arra kérték a Szövetséget a júliusi találkozón, hogy átgondolt, kidolgozott tervet tegyen le az asztalra, és azután legyen csak közgyűlés -melyen minden érdekelt (remélhetőleg minden egyes csapat) a tények és a számok ismeretében tud dönteni a legfontosabb kérdésekről. Az új időpont szeptember végén lesz, de erről hivatalos levél is ment elvileg az összes csapatnak.

te mindíg le vagy maradva Bruce.deacon75
Az lehet, de most tényleg csak én nem kaptam semmi anyagot hozzá? 😊
Bár már mindegy, mert nem megyek, de ha valakinek megvannak ezek a dolgok, átdobhatná itt az email címemre!

Előre is köszi 😊Bruce
Kalo
Köszi Kaló!

Akkor Busy a ludas most is, nem küldte nekem el a levélkét! 😀
több mint 13 éve
Kalo 137
Nincs most közgyűlés, a csapatok közös határozattal arra kérték a Szövetséget a júliusi találkozón, hogy átgondolt, kidolgozott tervet tegyen le az asztalra, és azután legyen csak közgyűlés -melyen minden érdekelt (remélhetőleg minden egyes csapat) a tények és a számok ismeretében tud dönteni a legfontosabb kérdésekről. Az új időpont szeptember végén lesz, de erről hivatalos levél is ment elvileg az összes csapatnak.

te mindíg le vagy maradva Bruce.deacon75
Az lehet, de most tényleg csak én nem kaptam semmi anyagot hozzá? 😊
Bár már mindegy, mert nem megyek, de ha valakinek megvannak ezek a dolgok, átdobhatná itt az email címemre!

Előre is köszi 😊Bruce
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
te mindíg le vagy maradva Bruce.deacon75
Az lehet, de most tényleg csak én nem kaptam semmi anyagot hozzá? 😊
Bár már mindegy, mert nem megyek, de ha valakinek megvannak ezek a dolgok, átdobhatná itt az email címemre!

Előre is köszi 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
te mindíg le vagy maradva Bruce.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Holnap lesz a közgyűlése a MAFSZ-nak?
Mert hozzám megint nem jutottak el a közgyűlés anyagai.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Tisztelt Uraim,Sportbarátok,Játékosok,Edzők,Csapattulajdonosok!
Ezúton szeretném tudatni,hogy 2011.09.10-én hosszú tárgyalások után szóbeli és írásos ígéretet kaptunk egy múzeum létrehozásának lehetőségére, amely az amerikaifoci történetét mutatná be. 1 : 1990-1997 közötti időszak ( hőskorszak ), 2: 2002-től napjainkig. Szeretném megkérni a csapatokat, hogy régi fényképük, tárgyi emlékük ( pl: régi mez ,sisak,csapatpóló,cipő,zászló ) -tehát minden olyan dolog, amit ki szeretnének magukról kiállítani- ajánlják fel a múzeum részére! Én is keresni fogom a nagyobb csapatokat. Még nem egyeztettem a szövetséggel, előbb a hivatalos részével kell foglalkoznom. Remélem még ebben az évben megnyithatjuk! Kérlek titeket, ha bármilyen ötletetek, kérdésetek, elfekvő relikviátok van ezen a számon hívjatok: 06-30-236-9670.
Köszönettel: Bánás-Fajt Imre
Go Budapest Giants!