NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Idén legalább ezt az akadályt sikerrel vettük 3:0 -ra 😀 Natural Wolverines Power! :okisdani
3:0??? nem csak 2 volt? 😮Ricsi56
Igen. Összesen 6 fő a két csapatnál!kisdani
áhhá... ugy emlékeztem h csak 2-2 embert pisikéztettek meg

Crushers #12
több mint 13 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
Azóta sem ittam annyi teát és vizet mint akkor 😀parker39
Idén legalább ezt az akadályt sikerrel vettük 3:0 -ra 😀 Natural Wolverines Power! :okisdani
3:0??? nem csak 2 volt? 😮Ricsi56
Igen. Összesen 6 fő a két csapatnál!


Wolverines #79 C
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
hééééééééé emberek, idén hol volt dopping teszt? Vagy csak egy Zala Predators- Jászberény Wolverines meccsre jöttek el Alsónemesapátiba ?😀 Szerintem kicsit vicces ha így van 😀Boti#63
Azóta sem ittam annyi teát és vizet mint akkor 😀parker39
Idén legalább ezt az akadályt sikerrel vettük 3:0 -ra 😀 Natural Wolverines Power! :okisdani
3:0??? nem csak 2 volt? 😮

Crushers #12
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Uraim! Az előbb sikerült beszélnem telefonon a szekszárdi események főszervezőjével. Mivel szerény számításaim szerint beugró csapat szerepre simán jók lennénk, amennyiben sikerül annyi embert összeboronálni, megkérnék mindenkit, hogy legjobb tudásának megfelelően töltse ki az alábbi excel-táblát 😊
https://spreadsheets.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ai3HPGXzCs3JdFkxQklUZ0FpUzNBOFlqZUlucXI3S3c&hl=en_US#gid=0
Aki még nincs benne, de mindenképp jönne, az legyen szíves írja be magát.
Továbbá szépen kéretik a mezszám mezőt egy kívánt mezszámmal (jelenleg mindenkinél az aktuális mezszáma van feltüntetve, ha el nem b*sztam), illetve részvételi lehetőségeknek megfelelően az eseményeknél 0, illetve 1es megadásával kitölteni. FONTOS: mindenki beszélje meg a csapatával/vezetőséggel/elnökkel, hogy eljön(ne), ebből ne legyen felesleges fennakadás.
ÉS IGEN, jól látjátok, sajnos én sem tudok Szekszárdon megjelenni, de szerencsére még időben eszembe jutott 😊

több mint 13 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
hééééééééé emberek, idén hol volt dopping teszt? Vagy csak egy Zala Predators- Jászberény Wolverines meccsre jöttek el Alsónemesapátiba ?😀 Szerintem kicsit vicces ha így van 😀Boti#63
Azóta sem ittam annyi teát és vizet mint akkor 😀parker39
Idén legalább ezt az akadályt sikerrel vettük 3:0 -ra 😀 Natural Wolverines Power! :o


Wolverines #79 C
több mint 13 éve
parker39 34
hééééééééé emberek, idén hol volt dopping teszt? Vagy csak egy Zala Predators- Jászberény Wolverines meccsre jöttek el Alsónemesapátiba ?😀 Szerintem kicsit vicces ha így van 😀Boti#63
Azóta sem ittam annyi teát és vizet mint akkor 😀

" a könnyű nap tegnap volt"
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
hééééééééé emberek, idén hol volt dopping teszt? Vagy csak egy Zala Predators- Jászberény Wolverines meccsre jöttek el Alsónemesapátiba ?😀 Szerintem kicsit vicces ha így van 😀Boti#63
valószínű hogy igen mivel a döntőn sem volt semmi...JUNIOR#46
így meg is nyertétek iagz-e? 😂 😊 / bocsi, nem lehetett kihagyni/Ricsi56
így igaz 😊 ez már rajtunk marad mint másnak a kerítés ugrálás... De ez van jövőre biztos történik valami újabb érdekesség 😊 😊 😊

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
hééééééééé emberek, idén hol volt dopping teszt? Vagy csak egy Zala Predators- Jászberény Wolverines meccsre jöttek el Alsónemesapátiba ?😀 Szerintem kicsit vicces ha így van 😀Boti#63
valószínű hogy igen mivel a döntőn sem volt semmi...JUNIOR#46
így meg is nyertétek iagz-e? 😂 😊 / bocsi, nem lehetett kihagyni/

Crushers #12
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
valószínű hogy igen mivel a döntőn sem volt semmi...JUNIOR#46
mondjuk arra én befizettem volna...😊Pacman
Befizetni bármikor belehet, szerintem szívesen megcsinálják 15-20000 Forintért. 😀 😀barbárJW
vagy Bear ingyen 😊 http://9gag.com/gag/156798/

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
hééééééééé emberek, idén hol volt dopping teszt? Vagy csak egy Zala Predators- Jászberény Wolverines meccsre jöttek el Alsónemesapátiba ?😀 Szerintem kicsit vicces ha így van 😀Boti#63
valószínű hogy igen mivel a döntőn sem volt semmi...JUNIOR#46
mondjuk arra én befizettem volna...😊Pacman
Befizetni bármikor belehet, szerintem szívesen megcsinálják 15-20000 Forintért. 😀 😀
több mint 13 éve
Pacman 162 — Ball Hawk
hééééééééé emberek, idén hol volt dopping teszt? Vagy csak egy Zala Predators- Jászberény Wolverines meccsre jöttek el Alsónemesapátiba ?😀 Szerintem kicsit vicces ha így van 😀Boti#63
valószínű hogy igen mivel a döntőn sem volt semmi...JUNIOR#46
mondjuk arra én befizettem volna...😊



See what you hit,and hit what you see
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
hééééééééé emberek, idén hol volt dopping teszt? Vagy csak egy Zala Predators- Jászberény Wolverines meccsre jöttek el Alsónemesapátiba ?😀 Szerintem kicsit vicces ha így van 😀Boti#63
valószínű hogy igen mivel a döntőn sem volt semmi...

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
jvic 115
a 3 QB majd összeül elkészíteni az offense playbúkot majd kemény 10 play-yel v amennyit gondolnak, meg kéne csinálni (én nem vágom hogyan, azért csak az ujjam jár a klavin) egy levlistát a csapattal és ott terjeszteni az igét. a DEF ugyanígy. bár ott azért ecerűbb a szitu.

puxaKopasz98
Mintha lettek volna leendő Coaching Staff jelöltek is nem? 😊Shevi
Voltak, ha funból csináljuk, akkor szívesen megyek akár egyedül is, de ha egy picit is komolyabban gondoljuk, akkor várnám a nálam tapasztaltabb fórumhuszár edzők segítségét is.
több mint 13 éve
Kalo 137
Fent van a mai adás, a kezdetekről volt szó, meg a jelenlegi bajnokságokról.
http://www.radio17.hu/media.php?csoport=16
Kalo
több mint 13 éve
Boti#63 69
hééééééééé emberek, idén hol volt dopping teszt? Vagy csak egy Zala Predators- Jászberény Wolverines meccsre jöttek el Alsónemesapátiba ?😀 Szerintem kicsit vicces ha így van 😀
több mint 13 éve
Pacman 162 — Ball Hawk
valami edzésfélét összehozunk a fellépéseink előtt, vagy túl jók vagyunk amúgy is? 😀shawnka
szentem elötte nap felmegy mindeki pestre azt egy ilyen lemozgos edzést tarthatnánkPacman
támogatom...😀Harminch37
azt nehogy megint fejetlen alsogatyásokat nézzunk westend korul...



See what you hit,and hit what you see
több mint 13 éve
Harminch37 Las Vegas Raiders 103
valami edzésfélét összehozunk a fellépéseink előtt, vagy túl jók vagyunk amúgy is? 😀shawnka
szentem elötte nap felmegy mindeki pestre azt egy ilyen lemozgos edzést tarthatnánkPacman
támogatom...😀


több mint 13 éve
Pacman 162 — Ball Hawk
valami edzésfélét összehozunk a fellépéseink előtt, vagy túl jók vagyunk amúgy is? 😀shawnka
szentem elötte nap felmegy mindeki pestre azt egy ilyen lemozgos edzést tarthatnánk



See what you hit,and hit what you see
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
valami edzésfélét összehozunk a fellépéseink előtt, vagy túl jók vagyunk amúgy is? 😀
több mint 13 éve
Pacman 162 — Ball Hawk
Még mindig nincs semmi hír a PFM-ról??? Vagy már csak netes formában lesz elérhető?JUNIOR#46
hát ha jól tudom,akkor az újságnak annyi,de az internetes oldal az megmarad.amúgy meg úgyis nagyjából azok voltak az újságban amik a netes portálon,bár mondjuk deacon75 grafjai elég kemények...



See what you hit,and hit what you see
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Még mindig nincs semmi hír a PFM-ról??? Vagy már csak netes formában lesz elérhető?

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
még nem volt időm visszaolvasni, de mindenképpen érdekel 😊Szobi22
QB: Lecso4, maximilien, Shevi
RB: arcsike, Harminch37, kisember, PaTyOmKiN
WR: Kalo, pc_x, Szobi22, Tred
OL: e52m62, fokhagyma, 69, kisdani, Natloz, racsy
TE: Kopasz98, Kori
DL: Boti63, JSanyo, vadibandi
LB: Bruce, JUNIOR#46, kutya23c, Ricsi56
DB: barbárJW, Döme, Farky, Joci, Pacman, shawnka, szampi#33
Zorddd: Zorddd

Ha karácsonyhoz közeli időpontban lesz a torna/meccs akkor rám is számíthattok 😊

M. Vikings
Always open!
több mint 13 éve
Shevi San Francisco 49ers 52 — Mustangs fan
a 3 QB majd összeül elkészíteni az offense playbúkot majd kemény 10 play-yel v amennyit gondolnak, meg kéne csinálni (én nem vágom hogyan, azért csak az ujjam jár a klavin) egy levlistát a csapattal és ott terjeszteni az igét. a DEF ugyanígy. bár ott azért ecerűbb a szitu.

puxaKopasz98
Mintha lettek volna leendő Coaching Staff jelöltek is nem? 😊

Mustangs #17
2006-
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
All in blitz oszt kész 😊 😊 😊

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Kopasz98 93
a 3 QB majd összeül elkészíteni az offense playbúkot majd kemény 10 play-yel v amennyit gondolnak, meg kéne csinálni (én nem vágom hogyan, azért csak az ujjam jár a klavin) egy levlistát a csapattal és ott terjeszteni az igét. a DEF ugyanígy. bár ott azért ecerűbb a szitu.

puxa