NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Csönd és hullaszag! 😛
több mint 13 éve
Boti#63 69
milyen edzőtábor ?😮
több mint 13 éve
Tiger86 Baltimore Ravens 23
Kivel lehet majd találkozni az edzőtáborban?JUNIOR#46
velem 😀 😀

több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Kivel lehet majd találkozni az edzőtáborban?

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Érzem én
se Francesco nem írogat
se Cápa77 nem bökdösi rángatja a HFL bajszát
valamint Harminch37-is hallgat.
én meg kíváncsi vagyok

Gondolom erősen gondolkoznak 😀ce
vagy csak nyaralnak 😛 holnap én is indulok, úgyhogy ha valami történik 20ig, akkor jó mókát hozzá 😀

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Érzem én
se Francesco nem írogat
se Cápa77 nem bökdösi rángatja a HFL bajszát
valamint Harminch37-is hallgat.
én meg kíváncsi vagyok

Gondolom erősen gondolkoznak 😀ce
mondjuk rájuk pont nem hinném, hogy vonatkozik a "hírzárlat". a 3 "nagyon" kívül külföldiek fognak indulni. állítólag perszeSzobi22
😀

"soha nem mond hogy soha"
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Érzem én
se Francesco nem írogat
se Cápa77 nem bökdösi rángatja a HFL bajszát
valamint Harminch37-is hallgat.
én meg kíváncsi vagyok

Gondolom erősen gondolkoznak 😀ce
mondjuk rájuk pont nem hinném, hogy vonatkozik a "hírzárlat". a 3 "nagyon" kívül külföldiek fognak indulni. állítólag persze

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
hány csapat indul HFL-ben 9?
Vagy hírstop van?ce
5nél nem valószínű, hogy több. és igen 😛Szobi22
Érzem én
se Francesco nem írogat
se Cápa77 nem bökdösi rángatja a HFL bajszát
valamint Harminch37-is hallgat.
én meg kíváncsi vagyok

Gondolom erősen gondolkoznak 😀
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
hány csapat indul HFL-ben 9?
Vagy hírstop van?ce
5nél nem valószínű, hogy több. és igen 😛

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
hány csapat indul HFL-ben 9?
Vagy hírstop van?
több mint 13 éve
NightBoY New York Giants 616
Esélyek:http://www.mafsz.org/mafsz/media/1/20110718-2011%20Junior%20kupa%20versenynaptar.pdf ?

You should know I bleed blue...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
hfl?
több mint 13 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
ez volt már? mmint nem a kupa, hanem maga a video 😀bpcj#97
Volt 😛


Wolverines #79 C
több mint 13 éve
bpcj#97 19
ez volt már? mmint nem a kupa, hanem maga a video 😀

Falcons-addict
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Eléggé csöndes lett a fórum mióta mindenki készül a jótékonysági bulira 😊 sehol egy rossz szó 😊 😊 😊 végre béke honol a fórumon 😊JUNIOR#46
Mindenki "edz" a meccs utánra és nincs idő fórumozni 😊 😂

Crushers #12
több mint 13 éve
Shevi San Francisco 49ers 52 — Mustangs fan
Máshol is előfordult hogy GST lasztik eléggé hamar felmondják a szolgálatot?Shevi
Én tegnapelőtt pont azt néztem, hogy nálunk GST labdák vannak a legrosszabb állapotban. 😕kisdani
konkrétan mindkettő lyukas 😀Lecso4
Az egyik csapattársam szétszedte az egyiket és a belsője ami nem gumi hanem műanyag, két szelvénynél ahol össze hegesztették őket egyszerűen szétnyílt.

Mustangs #17
2006-
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Eléggé csöndes lett a fórum mióta mindenki készül a jótékonysági bulira 😊 sehol egy rossz szó 😊 😊 😊 végre béke honol a fórumon 😊

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
kutya23c 223
Srácok segítség kellene, a Dabas Sparks , Dunakanyar Pitbulls és más fiatal frissen alakult csapatból ha tudtok kontaktot vagy valakit akivel tudok érdemben beszélni az jelezzen nekem!
Előre is köszi!

"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."

több mint 13 éve
kutya23c 223
A sima Wilsonok is jól bírják és olcsóbbak is.kutya23c
nem tudom, mit értesz sima Wilson alatt, de ha az extremet, az nem igazán alkalmas meccsre. seSzobi22
Az extreme arra jó, hogy a macskát megdobáljam vele, ha felmászik az íróasztalomra. Ez viszont szerintem teljesen korrekt wilson: http://www.american-football.hu/labdak-26/wilson-nfl-kompozit-bor-labda-12-93Zorddd
Erre gondoltam.

"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A sima Wilsonok is jól bírják és olcsóbbak is.kutya23c
nem tudom, mit értesz sima Wilson alatt, de ha az extremet, az nem igazán alkalmas meccsre. seSzobi22
Az extreme arra jó, hogy a macskát megdobáljam vele, ha felmászik az íróasztalomra. Ez viszont szerintem teljesen korrekt wilson: http://www.american-football.hu/labdak-26/wilson-nfl-kompozit-bor-labda-12-93Zorddd
Ha emlékeim nem csalnak, akkor nálunk is ez a fajta bírta eddig a legtovább. A GSTvel pedig azért szerintem luxus, hogy ilyen drága labda és ilyen szinten nem bírja a gyűrődést. Pedig még vigyáztunk is rá. 😕 😕
több mint 13 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
A sima Wilsonok is jól bírják és olcsóbbak is.kutya23c
nem tudom, mit értesz sima Wilson alatt, de ha az extremet, az nem igazán alkalmas meccsre. seSzobi22
Az extreme arra jó, hogy a macskát megdobáljam vele, ha felmászik az íróasztalomra. Ez viszont szerintem teljesen korrekt wilson: http://www.american-football.hu/labdak-26/wilson-nfl-kompozit-bor-labda-12-93


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
A sima Wilsonok is jól bírják és olcsóbbak is.kutya23c
nem tudom, mit értesz sima Wilson alatt, de ha az extremet, az nem igazán alkalmas meccsre. se

több mint 13 éve
kutya23c 223
A sima Wilsonok is jól bírják és olcsóbbak is.

"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."

több mint 13 éve
kutya76 Pittsburgh Steelers 136 — NO WAY ! ! !
Máshol is előfordult hogy GST lasztik eléggé hamar felmondják a szolgálatot?Shevi
Sajnos nálunk is egymás után mennek tönkre, annak ellenére, hogy igyekszünk megkímélni. Az árát tekintve az pedig elég brutális, hogy ilyen hamar, javíthatatlanul kidobásra ítéltetnek. Garancia pedig nulla ezekre a termékekre.

Valakinek esetleg van más típussal pozitív tapasztala?HZsóka
A Wilson NFL Duke sokkal jobb minőség szerintem. Az ára ugyanannyi kb.... ITT de ha többet veszel, akkor adnak kedvezményt.



Öreg indián sohasem felejt, csak a bosszúja öregszik...
több mint 13 éve
HZsóka 67
Máshol is előfordult hogy GST lasztik eléggé hamar felmondják a szolgálatot?Shevi
Sajnos nálunk is egymás után mennek tönkre, annak ellenére, hogy igyekszünk megkímélni. Az árát tekintve az pedig elég brutális, hogy ilyen hamar, javíthatatlanul kidobásra ítéltetnek. Garancia pedig nulla ezekre a termékekre.

Valakinek esetleg van más típussal pozitív tapasztala?