NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Kopasz98 93
sziasztok!
a wolves döntőjén nem készült semmi videó ami fel lett téve esetleg valahova?

előre is köszi a válaszért

pusza
több mint 13 éve
SzentiRebel_#18 272 — Rebels fan
De nekünk szükségünk van legalább kiírási formában HFL-re, aztán vagy sikerül, vagy nem megcsinálni... De szakmailag ez 100%, hogy megéri, bár nem tudom kinek, de biztos én nem találom az értelmét.

Ha mindenáron HFL-t akarnak írják ki mint kupa, és akkor azt hívnak meg akit akarnak, nem mint a magyar bajnoki címért folytatott versenysorozat.

Ha a wolves, Cowboys, Sharks magyar bajnok akar lenni, akkor meg játsza le az első osztályban a magyar csapatokkal szemben a mérkőzéseit. De ezt már kitárgyaltuk.

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Hmm, kíváncsi leszek a Győr sorsára így, bár ilyen halasztásos dologgal (ami ugye önhibájukon kívül esett) el lehet tusolni.

Azt sajnálom a legjobban, hogy nem lehetett hosszabb bajnoki szezont tartani, mert hogy ugye HFL lesz, de akkor még sem lesz, szóval lehetett volna.
Meg most lehetne megfordítani a szezont is, hogy őszi - tavaszi rendszerre átállni, de akkor ebből ismét egy évig nem lesz semmi...

Fele alapszakasz lenne ősszel (okt-nov), a másik fele tavasszal(márc-ápr-máj) és a rájátszás meg tavasz vége, nyár eleje! (jún-júl)
A junior szezont meg be lehetne illeszteni (aug vége-szept-okt eleje) és így mondjuk a junioroknak szinte folyamatos játéklehetősége lenne. Szakmailag mondjuk nem jó a dec-től márc elejéig tartó pihenő, mert alapozni nem szabad bajnokság közben, de ugye eladhatóság szempontjából a kora nyári döntők megrendezése a legjobb, de nem olyan áron, hogy 3 hónapos versenyszezont tartunk és utána semmi 9 hónapig.

A másik megoldás a márciusban kezdődő bajnokság, amiben legalább 4 hónapos alapszakasz van 7-8 meccsel.
Valamint ősszel a junior bajnokság és valami kupaszerűség, ahol minimálisan két meccset játszhatnának a csapatok.
Így akkor lehetne nyári pihenő, ami úgyis kell, mert mindenki elmegy nyaralni. Valamint télen lehetne tartani az alapozást, ami szakmailag jobb lenne mint a fenti esetben.
több mint 13 éve
SzentiRebel_#18 272 — Rebels fan
http://www.mafsz.org/mafsz/media/1/20110818-2011-%20017%20szamu%20MAFSZ_elnoksegi_hatarozat.pdf

Nagyon nagy ciki, de a legcsúnyább, hogy mindezek után 1 év múlva ismét megkísérlik 😀

több mint 13 éve
Harminch37 Las Vegas Raiders 103
van arról valami hír, hogy ki- kivel játszik edzőmeccset az ősszel?


több mint 13 éve
Harminch37 Las Vegas Raiders 103
Coach: DB-LB
Sanyi: OL-DL
Karim/Vili: QB-RB
Hanász: WR
Viktor főleg a Vili munkáját segítette...


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Egy kis segítséget kérnék. Volt anno egy cikk, talán év eleje fele. Kép formátumban volt fent a neten, magyar nyelven. Valaki be is linkelte ide.
A téma a fociban szerzett fej/agysérülések. Egy egykori profi játékos... aki cetlikre írja fel kvázi az Életét, mert elfelejti éppen mit miért csinál, stb...
Valaki tudna segíteni hol találom meg ezt?
Köszi előre is.Bluemountain
Eza a cikk asszem nincsen meg, de akkoriban jelent meg a Sports Illustrated különszáma ami csak a fejsérülésekről szólt. Középiskolától a profikig. Az megvan digitálisan, talán át tudom küldeni, ha érdekel.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Egy kis segítséget kérnék. Volt anno egy cikk, talán év eleje fele. Kép formátumban volt fent a neten, magyar nyelven. Valaki be is linkelte ide.
A téma a fociban szerzett fej/agysérülések. Egy egykori profi játékos... aki cetlikre írja fel kvázi az Életét, mert elfelejti éppen mit miért csinál, stb...
Valaki tudna segíteni hol találom meg ezt?
Köszi előre is.
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Lee, Kovács Sanyi, Karim, Vili, Hanász Robi, Janvári... Asszem ennyien voltak...

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Jó volt a tábor!!! Gratula az edzőknek hozzá nagyon sokat lehetett tanulni!!!JUNIOR#46
kik voltak az edzők?maximilien
http://www.haon.hu/debrecen/amerikai-foci-a-legjobb-edzokkel-keszulhettek-debrecenben/1764841

több mint 13 éve
maximilien 214 — #5
Jó volt a tábor!!! Gratula az edzőknek hozzá nagyon sokat lehetett tanulni!!!JUNIOR#46
kik voltak az edzők?

http://twitter.com/bencsics05
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Jó volt a tábor!!! Gratula az edzőknek hozzá nagyon sokat lehetett tanulni!!!

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
jvic 115
A táborról még annyit írnák, hogy le a kalappal Karim előtt aki megszervezte az egészet.
A szállás jó volt egy szép környezetben, a kaják szuperek voltak és rendesen kaptunk, busszal vittek-hoztak minket az edzőpályára és az edzők nagyon sokat foglalkoztak mindenkivel, sok új dolgot gyakoroltunk és mindezt piti pénzért ha belegondolok.
Jó volt végig a hangulat, bár elfáradtunk rendesen a végére.
Egy gond volt csak a pálya talaja egy kicsit mély volt és göröngyös de ennyi simán belefér a magyar pálya viszonyokat ismerve.
Ha lesz jövőre is akkor biztos elmegyek újra.lineman
+1
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A táborról még annyit írnák, hogy le a kalappal Karim előtt aki megszervezte az egészet.
A szállás jó volt egy szép környezetben, a kaják szuperek voltak és rendesen kaptunk, busszal vittek-hoztak minket az edzőpályára és az edzők nagyon sokat foglalkoztak mindenkivel, sok új dolgot gyakoroltunk és mindezt piti pénzért ha belegondolok.
Jó volt végig a hangulat, bár elfáradtunk rendesen a végére.
Egy gond volt csak a pálya talaja egy kicsit mély volt és göröngyös de ennyi simán belefér a magyar pálya viszonyokat ismerve.
Ha lesz jövőre is akkor biztos elmegyek újra.
több mint 13 éve
SzentiRebel_#18 272 — Rebels fan
De akkor a f*sz akarta a HFL-t????? 😀IdZ
Minden évben erőlteti a szövetség a "kiemelt" bajnokságot, hát most ez így sikerült 😀

több mint 13 éve
IdZ Green Bay Packers 75
Akkor nem vállalták a szerb csapatok a HFL megmérettetéseit?

Mert gondolom a 3 magyar az igen (Cowboys, Sharks, Wolves)

Csak 3 csapattal meg nem lehet kiírni bajnokságot. Azt meg nem is értem, hogy miért kérnék fel a Nyíregyházát hogy induljon a HFL-ben, hiszen ők idén már indultak a bajnokságban, még egyben idén nem indulhatnak sztem, maximum a következő idényben kérhetik fel őket, vagy tévednék?

És most akkor felmerül az is, hogy a Győr ha idén nem indul el a HFL-ben, akkor már a második év amikor nem indulnak MAFSZ által szervezett bajnokságban, szóval kizárják őket vagy most ez hogy meg? Világosítson már fel valaki erről!Bruce
Szerintem a valami majd csak lesz a hivatalos álláspont.
- Miért ne lehet ne háromcsapatos bajnokság? Szerintem lehet.
- Egy időben egy bajnokság ergo miért ne kérhetnék fel a tigriseket
- A Győri gondolatmenet azt hiszem helytáló (bár akár a ceit be lehet mindenféle körmönfont módon számolni, vagy mivel ha a HFL elmarad (és a Győr mindenképpen "indulni szeretett volna" akkor azt be lehet számolni viszmajornak)ce
se a Tigers, se a Rebels nem indul a HFL-ben, bár mind2 csapat meghívást "nyert", a 3 csapatos bajnokságban se a C, se a W, se a Sharks nem fog elindulni, mert egyik csapatnak sincs, 3-4-500.000HUF-ja feleslegesen, mikor a 3 csapat viszonyát ismerve szerveznek pár barátságos meccset egymás közt és hello HFL!Harminch37
De akkor a f*sz akarta a HFL-t????? 😀
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
ja, és egyikük sem tud kosárlabdázni...😀😀😀Harminch37
Majd csinálunk fodrász versenyt is 😀

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Harminch37 Las Vegas Raiders 103
Ha a győrnek ez lesz a második kihagyott éve akkor nekik nem másod osztályban kell indulni vagy az aktuális legalsóbb osztályban?JUNIOR#46
Amennyiben nincs HFL, szinte biztos, hogy nem, mert a szándék megvolt, nem saját hibából nem indultak. Szerintem méltányos lenne, hogy hasonlóan a kihagyható 1 évhez, ezután az év után is megmaradjon a kivívott joga (legfelső osztály). Ha fizette/fizeti a tagdíjat.Atari
volt már olyan határozat, amit biztosan, tutira lehetett előre tudni?


több mint 13 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Ha a győrnek ez lesz a második kihagyott éve akkor nekik nem másod osztályban kell indulni vagy az aktuális legalsóbb osztályban?JUNIOR#46
Amennyiben nincs HFL, szinte biztos, hogy nem, mert a szándék megvolt, nem saját hibából nem indultak. Szerintem méltányos lenne, hogy hasonlóan a kihagyható 1 évhez, ezután az év után is megmaradjon a kivívott joga (legfelső osztály). Ha fizette/fizeti a tagdíjat.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 13 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
már készült a kék 37-es mez...hoopsz...😀Harminch37
😀 😕szampi#33
szampiiii égő a kisképed cseréld le !!! 😀Kopasz98
bocsánat ,de nem lehet mindenkinek olyan kikúrt menő képe mint neked 😀

több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Ha a győrnek ez lesz a második kihagyott éve akkor nekik nem másod osztályban kell indulni vagy az aktuális legalsóbb osztályban?

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Szerintem a valami majd csak lesz a hivatalos álláspont.
- Miért ne lehet ne háromcsapatos bajnokság? Szerintem lehet.
- Egy időben egy bajnokság ergo miért ne kérhetnék fel a tigriseket
- A Győri gondolatmenet azt hiszem helytáló (bár akár a ceit be lehet mindenféle körmönfont módon számolni, vagy mivel ha a HFL elmarad (és a Győr mindenképpen "indulni szeretett volna" akkor azt be lehet számolni viszmajornak)ce
3 csapattal nem lehet bajnokságot kiírni! Tavaly is gond volt ebből, ez szabály és emiatt nem jöhet létre!

Egy időben 2011-ben egy bajnokságban lehet részt venni, ergo nem vehet részt olyan csapat aki idén már játszott. Szintén tavaly volt ebből gond, mivel azok a csapatok akik október táján végeztek a bajnoksággal és fel lettek kérve a HFL-re, azok azért is nem vállalták, mert hogy egy évig akkor tétmeccs nélkül maradtak volna (pl. Nyíregyháza erre hivatkozott).
Amúgy is, ha a DIV I és DIV II nem egy időben lenne, hanem a DIV II lenne előbb és utána indulna a DIV I. Akkor sem indulhatna el a DIV II. bajnoka a felsőbb osztályban, szóval ezt így értettem!
több mint 13 éve
Tiger86 Baltimore Ravens 23
ja, és egyikük sem tud kosárlabdázni...😀😀😀Harminch37
csak hagytunk ha már a div1 nem jött össze a kosárban sikeres legyél 😀 😀 😀

több mint 13 éve
Kopasz98 93
már készült a kék 37-es mez...hoopsz...😀Harminch37
😀 😕szampi#33
szampiiii égő a kisképed cseréld le !!! 😀
több mint 13 éve
Harminch37 Las Vegas Raiders 103
utalni lehet az MAFL számlaszámára, rakjuk vissza 'Laci bá' zsebébe a HFL miatt kiesett milliót!
játsz te is, hisz a szövetség értünk van...😉