NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 733
mert nem arra vágyom, hogy a belemet is kihajtsák a győzelem miattbill88
Ezt nyugodtan felejtsd el. Ha bejön és ráérzel, akkor szinte könyörögni fogsz ezért 😊JSanyo
Azt hiszem rosszul fogalmaztam. A problémám a korábbi csapatomnál (amatőr jégkorong) NEM az volt, hogy túl sokat kellett volna mozogni, vagy, hogy az edző leüvöltötte a fejemet. Engem az a hozzáállás zavart, hogy egyesek bármit (és tényleg bármit) megtettek egy egyébként teljesen tét nélkül zajló játékban (konkrétan összeverték egymást, a mocskolódásról és az anyázásról nem is beszélve).

Engem mindig is a grund stílusú sportolás vonzott, tét nélkül, csupán a mozgás iránti vágy és a játék szeretete végett. Igen, szentimentális vagyok, de légyszi a kérdésre válaszoljatok, vagyis melyik csapatot tudnátok ajánlani?

Ja igen, és 23 éves vagyok.bill88
ha jól látom közösséget keresel. Én csak a Bulldogs csapatát ismerem (úgy ahogy), de nagyon jó csapat. Csak ajánlani tudom. És akkor nem mondtam, hogy egyszerű eljutni az edzésükre, jó pályán edzenek (ott vannak még a műfűn a Fáy utcában?)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
bill88 3
mert nem arra vágyom, hogy a belemet is kihajtsák a győzelem miattbill88
Ezt nyugodtan felejtsd el. Ha bejön és ráérzel, akkor szinte könyörögni fogsz ezért 😊JSanyo
Azt hiszem rosszul fogalmaztam. A problémám a korábbi csapatomnál (amatőr jégkorong) NEM az volt, hogy túl sokat kellett volna mozogni, vagy, hogy az edző leüvöltötte a fejemet. Engem az a hozzáállás zavart, hogy egyesek bármit (és tényleg bármit) megtettek egy egyébként teljesen tét nélkül zajló játékban (konkrétan összeverték egymást, a mocskolódásról és az anyázásról nem is beszélve).

Engem mindig is a grund stílusú sportolás vonzott, tét nélkül, csupán a mozgás iránti vágy és a játék szeretete végett. Igen, szentimentális vagyok, de légyszi a kérdésre válaszoljatok, vagyis melyik csapatot tudnátok ajánlani?

Ja igen, és 23 éves vagyok.
több mint 12 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
mert nem arra vágyom, hogy a belemet is kihajtsák a győzelem miattbill88
Ezt nyugodtan felejtsd el. Ha bejön és ráérzel, akkor szinte könyörögni fogsz ezért 😊

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 733
Sziasztok!

Nem biztos, hogy jó helyre írom a kérdést, de más hasonló fórumot nem találtam.

Tehát a kérdés: létezik olyan Magyarországon, hogy amatőr amerikai foci csapat? Mert szívesen játszanék, de semmiképen sem karrierszerűen, csupán a játék élvezete miatt. Korábbi rossz tapasztalataim miatt kérdezem (más sportágban történt), mert nem arra vágyom, hogy a belemet is kihajtsák a győzelem miatt, csak szeretnék heti egy-kétszer mozogni egy kicsit, és az amerikai foci mindig is vonzott.

Konkrétan Budapesten (a 17. kerülethez közel) keresek csapatot.

A segítségeteket előre is köszönöm!bill88
Érdemes elmenni, több csapat edzésére is, aztán tudsz dönteni, hogy hol szeretnéd kipróbálni. Szerintem minden csapat szívesen fogadja az új játékosokat.

"nem arra vágyom, hogy a belemet is kihajtsák a győzelem miatt" - Erre csak annyit, hogy igenis ki kell hajtanod a beledet is a győzelemért, hiszen aki nem úgy megy fel a pályára az inkább hagyja abba. 😊Farky
Na igen, ilyen a foci. 😊

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 323 — ℧
Sziasztok!

Nem biztos, hogy jó helyre írom a kérdést, de más hasonló fórumot nem találtam.

Tehát a kérdés: létezik olyan Magyarországon, hogy amatőr amerikai foci csapat? Mert szívesen játszanék, de semmiképen sem karrierszerűen, csupán a játék élvezete miatt. Korábbi rossz tapasztalataim miatt kérdezem (más sportágban történt), mert nem arra vágyom, hogy a belemet is kihajtsák a győzelem miatt, csak szeretnék heti egy-kétszer mozogni egy kicsit, és az amerikai foci mindig is vonzott.

Konkrétan Budapesten (a 17. kerülethez közel) keresek csapatot.

A segítségeteket előre is köszönöm!bill88
Érdemes elmenni, több csapat edzésére is, aztán tudsz dönteni, hogy hol szeretnéd kipróbálni. Szerintem minden csapat szívesen fogadja az új játékosokat.

"nem arra vágyom, hogy a belemet is kihajtsák a győzelem miatt" - Erre csak annyit, hogy igenis ki kell hajtanod a beledet is a győzelemért, hiszen aki nem úgy megy fel a pályára az inkább hagyja abba. 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 733
Sziasztok!

Nem biztos, hogy jó helyre írom a kérdést, de más hasonló fórumot nem találtam.

Tehát a kérdés: létezik olyan Magyarországon, hogy amatőr amerikai foci csapat? Mert szívesen játszanék, de semmiképen sem karrierszerűen, csupán a játék élvezete miatt. Korábbi rossz tapasztalataim miatt kérdezem (más sportágban történt), mert nem arra vágyom, hogy a belemet is kihajtsák a győzelem miatt, csak szeretnék heti egy-kétszer mozogni egy kicsit, és az amerikai foci mindig is vonzott.

Konkrétan Budapesten (a 17. kerülethez közel) keresek csapatot.

A segítségeteket előre is köszönöm!bill88
azt hiszem az összes csapat "amatőr", nem hivatásos amerikai focisták.

Pesten nem vagyok járatos (merre van a 17.ker?), de a Bulldogs jó társaság, próbáld meg ott. 😊

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
bill88 3
Sziasztok!

Nem biztos, hogy jó helyre írom a kérdést, de más hasonló fórumot nem találtam.

Tehát a kérdés: létezik olyan Magyarországon, hogy amatőr amerikai foci csapat? Mert szívesen játszanék, de semmiképen sem karrierszerűen, csupán a játék élvezete miatt. Korábbi rossz tapasztalataim miatt kérdezem (más sportágban történt), mert nem arra vágyom, hogy a belemet is kihajtsák a győzelem miatt, csak szeretnék heti egy-kétszer mozogni egy kicsit, és az amerikai foci mindig is vonzott.

Konkrétan Budapesten (a 17. kerülethez közel) keresek csapatot.

A segítségeteket előre is köszönöm!
több mint 12 éve
arcsike 100
mit gondolsz miért írta 3 részben amit akart? 😀Ferron
Az Ördög legnagyobb trükkje az volt, hogy elhitette az emberekkel: Nem létezik....e53m62
and like that... "puff"... he's gone 😀
több mint 12 éve
zsolti_23 66
Dabas Sparks, Budapest Bears, Jászberény Wolverines (Junior), Kecskemét Ninjas, Pannon Bulls, Szekszárd Bad Bones. Ezt kaptuk a szervezőktől.Badbones88
A Bears nem lépett vissza?zsolti_23
Hallottunk ilyenről, de hivatalosan ezt kaptuk, gondolom majd pontosítva lesz(esetleg pótolják egy 6. csapattal majd) A Ninjas pedig ha jóltudom nem csak kecskeméti játékosokból áll, ezért van más fantázianeve.Badbones88
Már pótolták, a Gringókkal.
Ahogy nézem a csapatokat , megint lesznek szoros összecsapások!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Érdeklődnék:
Dabasi aréna kupán kik indulnak?88as
Dabas Sparks, Budapest Bears, Jászberény Wolverines (Junior), Kecskemét Ninjas, Pannon Bulls, Szekszárd Bad Bones. Ezt kaptuk a szervezőktől.Badbones88
A Bears nem lépett vissza?zsolti_23
Hallottunk ilyenről, de hivatalosan ezt kaptuk, gondolom majd pontosítva lesz(esetleg pótolják egy 6. csapattal majd) A Ninjas pedig ha jóltudom nem csak kecskeméti játékosokból áll, ezért van más fantázianeve.
több mint 12 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
mit gondolsz miért írta 3 részben amit akart? 😀Ferron
Az Ördög legnagyobb trükkje az volt, hogy elhitette az emberekkel: Nem létezik....

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 12 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
Érdeklődnék:
Dabasi aréna kupán kik indulnak?88as
Dabas Sparks, Budapest Bears, Jászberény Wolverines (Junior), Kecskemét Ninjas, Pannon Bulls, Szekszárd Bad Bones. Ezt kaptuk a szervezőktől.Badbones88
A Bears nem lépett vissza?zsolti_23
Ehune 😉
" 2011. november 27-én (vasárnap) megrendezzük az I. Dabasi Aréna Kupát. Az aréna futball a nagy-pályás amerikai foci kicsinyített változata. Hét a hét ellen játsszák, egy nagyjából kézilabda pálya méretű területen. Ez egy igazán pörgős sport, látványos ütközésekkel, elképesztő elkapásokkal.
A mérkőzések 9:15-kor kezdődnek. Résztvevő csapatok: Kecskemét Ninjas, Pannon Bulls, Pécs Gringos, Szekszárd Bad Bones, Jászberény Wolverines,Dabas Sparks
A rendezvényre a belépés ingyenes, azonban támogatói jegyek (500 Ft/db) megvásárlásával tombolahúzáson lehet részt venni.
A mérkőzések között fellép a No Comment, és a Szimultán Sport Egyesület.
A torna kiemelt támogatója a Kozma Tüzép és a Rodeo-Car Autósiskola.

Szeretettel várunk minden lelkes érdeklődőt és szurkolót!
GO SPARKS!"


Wolverines #79 C
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Érdeklődnék:
Dabasi aréna kupán kik indulnak?88as
Dabas Sparks, Budapest Bears, Jászberény Wolverines (Junior), Kecskemét Ninjas, Pannon Bulls, Szekszárd Bad Bones. Ezt kaptuk a szervezőktől.Badbones88
mi volt a baj a Goats-al? 😀

több mint 12 éve
zsolti_23 66
Érdeklődnék:
Dabasi aréna kupán kik indulnak?88as
Dabas Sparks, Budapest Bears, Jászberény Wolverines (Junior), Kecskemét Ninjas, Pannon Bulls, Szekszárd Bad Bones. Ezt kaptuk a szervezőktől.Badbones88
A Bears nem lépett vissza?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Érdeklődnék:
Dabasi aréna kupán kik indulnak?88as
Dabas Sparks, Budapest Bears, Jászberény Wolverines (Junior), Kecskemét Ninjas, Pannon Bulls, Szekszárd Bad Bones. Ezt kaptuk a szervezőktől.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Érdeklődnék:
Dabasi aréna kupán kik indulnak?
több mint 12 éve
John Doe 25
Tudom amikor feltöltötte észre vettem, de majd beírom a leírásba.
a videó nagyon jól sikerült , gratula hozzá nagyon igényes munka lett 😊
(csak annyi h a végén az összesítő táblázatba a Győr-Cowboys meccs végeredményét felcserélve írtad be)Lapeno
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
kurva jó a videó😊 Köszi!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
a videó nagyon jól sikerült , gratula hozzá nagyon igényes munka lett 😊
(csak annyi h a végén az összesítő táblázatba a Győr-Cowboys meccs végeredményét felcserélve írtad be)
több mint 12 éve
John Doe 25
FALL BOWL 2011 - Nyíregyháza HIGHLIGHT
http://www.youtube.com/watch?v=4DQckyfCYqg&hd=1

Jó szórakozást mindenkinek!
Üdv:Johnny
több mint 12 éve
Ferron 72
mit gondolsz miért írta 3 részben amit akart? 😀
több mint 12 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Ördögi hozzászólás számot értél el 😀

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 12 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Btw, én speciel örülök, h a magyar amerikaifoci élet végre nem csak Árpa Attiláról meg a Farkasokról szól.... Annyi jó csapat, annyi használható ember van még az országban....

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 12 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
A "röhögött" az nem két T-vel írandó?

Peki, figyelj erre, mert még a végén a slendriánságodért néznek majd ki ebből a csapatból (is)....

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 12 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
tudtam én hogy kellek nektek...Pacman
Hiányoztál, mint egy falat kenyér....

...a pékségben.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...