Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
I. Harcosok kupája eredményei:

bronzmeccs:
Budapest Bears-Dunakanyar Pit Bulls 53-8

döntő:
Dabas Sparks-Szekszárd Bad Bones 28:26

SP voltam, sziasztok!Budapest Bears
http://www.budapestbears.hu/
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nem volt annyira rossz a dolog, mint ahogy sejteni lehetett.. kifejezetten kellemes meglepetés volt pár játékos. A védelmek viszont még nagyon nem tudják az alapokat. A kérdés az ezeknél a csapatoknál, hogy fel tudják e ahízlalni annyira a rosterüket, hogy hamarosan elinduljanak egy rendes bajnokságban. Mert ha nem, akkor nem tudom mi tartja össze őket a közeljövőben.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
I. Harcosok kupája eredményei:

bronzmeccs:
Budapest Bears-Dunakanyar Pit Bulls 53-8

döntő:
Dabas Sparks-Szekszárd Bad Bones 28:26

SP voltam, sziasztok!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
I. Harcosok kupája eredményei:

bronzmeccs:
Budapest Bears-Dunakanyar Pit Bulls 53-8

döntő:
Dabas Sparks-Szekszárd Bad Bones 28:26

SP voltam, sziasztok!
több mint 13 éve
Kalo 137
Ma reggel volt erről is szó a rádióban, kérdezték tőlem, hogy mentek-e tovább, ha megnyeritek.
Ha meg lesz a felvétel lövöm megint.

Bár ez még sokmindenen múlik, de mindenképpen úgy tervezzük, hogy jövőre div1 itthon is és Ausztriában is.Francesco
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Bernhard Kamber, (Black Lions2 irányító) azt mondta, hogy eddigi pályafutása alatt kevés ennyire egy csapatként játszó ellenfelet látott és bár osztrák, komolyan megfordult a fejében, hogy nekünk szurkoljon a döntőben, mert ahogy küzdünk és játszunk, azzal abszolút megérdemeljük, hogy megnyerjük a bajnokságot
GO HURRICANES!!!
úgy gondoltam ezt megosztom mindenkivel, mert nagyon jól esettcápa77
Hát meg kell hagyni, hogy egy ilyen nyilatkozat ritkaságszámba megy a Bernie szájából :cool: , de akit elismer azt úgy is gondolja!

Ha megnyeritek a döntőt, akkor tervbe van a div1-es indulás is?kutya76
Hehe, ez bizony így van. Bernie nem az a mindenkikedvence típus 😊
Bár ez még sokmindenen múlik, de mindenképpen úgy tervezzük, hogy jövőre div1 itthon is és Ausztriában is.
több mint 13 éve
kutya76 Pittsburgh Steelers 136 — NO WAY ! ! !
Bernhard Kamber, (Black Lions2 irányító) azt mondta, hogy eddigi pályafutása alatt kevés ennyire egy csapatként játszó ellenfelet látott és bár osztrák, komolyan megfordult a fejében, hogy nekünk szurkoljon a döntőben, mert ahogy küzdünk és játszunk, azzal abszolút megérdemeljük, hogy megnyerjük a bajnokságot
GO HURRICANES!!!
úgy gondoltam ezt megosztom mindenkivel, mert nagyon jól esettcápa77
Hát meg kell hagyni, hogy egy ilyen nyilatkozat ritkaságszámba megy a Bernie szájából :cool: , de akit elismer azt úgy is gondolja!

Ha megnyeritek a döntőt, akkor tervbe van a div1-es indulás is?



Öreg indián sohasem felejt, csak a bosszúja öregszik...
több mint 13 éve
Kalo 137
Nem egyedül döntök ilyen ügyekben, de amennyiben úgy alakul, hogy a West Gate jut a döntőbe, én azon leszek, hogy segítsek Nektek a halasztásban.
És nem gondolom, hogy fontosabb lenne a mi döntőnk (mármint bárkinek, rajtunk kívül, mert nekünk értelemszerűen fontos)
és maximálisan egyetértek abban a Francesco-val, hogy ebből a megfelelő konzekvenciákat a VB-nek is le kell szűrnie.

Az osztrákok elismeréséhez pedig újfent csak gratulálni tudok, és sajnálom, hogy eddig csak olyan meccseteket láttam, ahol az ellenfél nem késztetett arra, hogy a legjobbat hozzátok ki magatokból. Kíváncsi vagyok mit játszotok, amikor 100%-on pörög a csapat.

Cápa, ha pedig lejönnél szurkolni a West Gate-nek, felajánlunk egy helyet a buszon.

KaloKalo
azért ennyire nem szeretem őket, sőt
de francsival egyet értek, miért fontosabb a ti döntőtök mint a mienk?
ráadásul aki ott volt a div2 sorsolásán az tudhatja, hogy mi már akkor szóltunk az osztrák döntő miatt, de az volt a válaszuk, hogy majd megoldják ha bejutunk
ráadásul ti sem hiszem, hogy szóltatok előre, mivel a div2 sorsolásakor még ha jól tudom messze nem volt CEI kiírás
de ez egy parttalan vita, ha úgy alakul megoldjuk, eddig sem hátráltunk meg az akadályoknál
ha meg esetleg nem juttok be a döntőbe remélem nem lesz akadálya a halasztásnakcápa77
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
Cápa: sosem írtam olyat, hogy nálunk nincs átjátszás.
Most direkt meg is néztem, erről a témáról eddig háromszor írtam:
- január 09. 2013-as hozzászólás
- február 16. 2752-es
- április 07. 3633-as

Lehet a szisztémánkkal egyetérteni, de persze kifogásolni is. Többször leírtuk már mi a két csapat összeállítási elve, de leírom még egyszer, mert valóban van hatással a CEI részvételre a C2 szereplése és vice versa:
adva van egy bő keretünk. A Szövetség kötelezett bennünket is egy 15 fős roster leadására, akik a nemzetközi bajnokságokon kívül kizárólag a HFL-ben szerepelnek, semmilyen más magyar bajnokin nem lépnek pályára.
Ezen kívül is van persze jó adag játékosunk, aki csak a C1-ben szerepel.
A C2 edzői a következő játékosainkból válogatnak:
- a C1 korábbi játékosai, veteránjai, akik különböző okok (család, kor, munka, edzésre járási lehetőségek, stb) miatt nem vállalják már a C1-el járó kötelezettségeket, utazásokat. Ilyen például Ádám Peti, vagy akár a Veréb Zsolti is. Ők nem "lejátszanak", hanem már a C2 játékosai
- kezdők, juniorok, feltörekvő tehetségek (közülük többen szerepet kapnak a C1-ben is, vagy mert annyira tehetségesek -pl az O-line Arató Miki, vagy a LB Helmeczy Kristóf, vagy mert egyszerűen az ő posztján nincs merítési lehetőségünk)
- azok a C1 játékosok, aki sérülés, betegség, vagy családi okok miatt hosszú időt hagytak ki, és a "visszaépítésük" érdekében szerepet kapnak egyes szituációkban (pl Ritti, Christos)

Törekszünk arra, hogy meghatározó szerepet játszó C1 játékosok ne szerepeljenek a C2-ben, vagy legalábbis ne a saját posztjukon. Előfordul sajnos sérülés, ami hülye helyzeteket hoz létre, de például az Eagles elleni első meccsen baromi jól játszó RB a C1-ben linebacker poszton szerepel.. Vagy tegnap a wildcard meccsen például sérülések miatt én játszottam cornert a második félidőben -életemben még edzésen sem próbálkoztam ezzel a poszttal.

csak az a baj, hogy nem egyszer leírtátok, hogy nálatok nincs átjátszás, de mindegy majd valahogy megoldjuk és játszunk egy jót, vagy kettőtcápa77
Kalo
ezzel nincs is baj, sok sikert West Gate ellen, nyomjátok le őket a többit meglátjuk 😊
ráadásul ti sem hiszem, hogy szóltatok előre, mivel a div2 sorsolásakor még ha jól tudom messze nem volt CEI kiírás
bár erre nem válaszoltál


több mint 13 éve
Kalo 137
Cápa: sosem írtam olyat, hogy nálunk nincs átjátszás.
Most direkt meg is néztem, erről a témáról eddig háromszor írtam:
- január 09. 2013-as hozzászólás
- február 16. 2752-es
- április 07. 3633-as

Lehet a szisztémánkkal egyetérteni, de persze kifogásolni is. Többször leírtuk már mi a két csapat összeállítási elve, de leírom még egyszer, mert valóban van hatással a CEI részvételre a C2 szereplése és vice versa:
adva van egy bő keretünk. A Szövetség kötelezett bennünket is egy 15 fős roster leadására, akik a nemzetközi bajnokságokon kívül kizárólag a HFL-ben szerepelnek, semmilyen más magyar bajnokin nem lépnek pályára.
Ezen kívül is van persze jó adag játékosunk, aki csak a C1-ben szerepel.
A C2 edzői a következő játékosainkból válogatnak:
- a C1 korábbi játékosai, veteránjai, akik különböző okok (család, kor, munka, edzésre járási lehetőségek, stb) miatt nem vállalják már a C1-el járó kötelezettségeket, utazásokat. Ilyen például Ádám Peti, vagy akár a Veréb Zsolti is. Ők nem "lejátszanak", hanem már a C2 játékosai
- kezdők, juniorok, feltörekvő tehetségek (közülük többen szerepet kapnak a C1-ben is, vagy mert annyira tehetségesek -pl az O-line Arató Miki, vagy a LB Helmeczy Kristóf, vagy mert egyszerűen az ő posztján nincs merítési lehetőségünk)
- azok a C1 játékosok, aki sérülés, betegség, vagy családi okok miatt hosszú időt hagytak ki, és a "visszaépítésük" érdekében szerepet kapnak egyes szituációkban (pl Ritti, Christos)

Törekszünk arra, hogy meghatározó szerepet játszó C1 játékosok ne szerepeljenek a C2-ben, vagy legalábbis ne a saját posztjukon. Előfordul sajnos sérülés, ami hülye helyzeteket hoz létre, de például az Eagles elleni első meccsen baromi jól játszó RB a C1-ben linebacker poszton szerepel.. Vagy tegnap a wildcard meccsen például sérülések miatt én játszottam cornert a második félidőben -életemben még edzésen sem próbálkoztam ezzel a poszttal.

csak az a baj, hogy nem egyszer leírtátok, hogy nálatok nincs átjátszás, de mindegy majd valahogy megoldjuk és játszunk egy jót, vagy kettőtcápa77
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Bernhard Kamber, (Black Lions2 irányító) azt mondta, hogy eddigi pályafutása alatt kevés ennyire egy csapatként játszó ellenfelet látott és bár osztrák, komolyan megfordult a fejében, hogy nekünk szurkoljon a döntőben, mert ahogy küzdünk és játszunk, azzal abszolút megérdemeljük, hogy megnyerjük a bajnokságot
GO HURRICANES!!!
úgy gondoltam ezt megosztom mindenkivel, mert nagyon jól esettcápa77
Én meg azt akartam megosztani, hogy Walter H. Reiterer, a Football-Austria (legnagyobb európai amerikai focis médium) főszerkesztője úgy döntött, hogy nem az Eurobowlt nézi meg, hanem helyette inkább eljön Klagenfurtba, hogy lássa a Hurricanes-t játszani. Ennél nagyobb dícséret nem nagyon kell...

(és csak azért osztottam ezt meg, hogy meglegyen a századik hozzászólásom és junior legyek 😀 )
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
Bernhard Kamber, (Black Lions2 irányító) azt mondta, hogy eddigi pályafutása alatt kevés ennyire egy csapatként játszó ellenfelet látott és bár osztrák, komolyan megfordult a fejében, hogy nekünk szurkoljon a döntőben, mert ahogy küzdünk és játszunk, azzal abszolút megérdemeljük, hogy megnyerjük a bajnokságot
GO HURRICANES!!!
úgy gondoltam ezt megosztom mindenkivel, mert nagyon jól esett


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Kalo, köszi, hogy szorítotok nekünk!
És megértem az álláspontodat, de szerintem ez így nincs rendjén. Mert oké, hogy lehetőséget akartok adni a C2-es játékosoknak magasabb szinten, de ezzel pl olyan helyzetbe hoztok egy csapatot (minket), hogy akár 24 órán belül két meccset is le kell nyomni (és nem akármilyen szinten, közte egy 700+ km-es utazással). Úgyhogy valahol középen kéne találkoznia az érdekeknek.
De azért nem a West Gate-nek fogok drukkolni 😊
Akárhogy is alakul, remélem, a Versenybizottság nagyon sok konzekvenciát le fog szűrni az idei bajnokságokból. Mert volt probléma bőven. És jövőre a szabályozatlan - vagy rosszul szabályozott - kérdésekre választ (vagy jobb választ) kell adni.
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
Cápa, ha pedig lejönnél szurkolni a West Gate-nek, felajánlunk egy helyet a buszon.

KaloKalo
azért ennyire nem szeretem őket, sőt
de francsival egyet értek, miért fontosabb a ti döntőtök mint a mienk?
ráadásul aki ott volt a div2 sorsolásán az tudhatja, hogy mi már akkor szóltunk az osztrák döntő miatt, de az volt a válaszuk, hogy majd megoldják ha bejutunk
ráadásul ti sem hiszem, hogy szóltatok előre, mivel a div2 sorsolásakor még ha jól tudom messze nem volt CEI kiírás
de ez egy parttalan vita, ha úgy alakul megoldjuk, eddig sem hátráltunk meg az akadályoknál
ha meg esetleg nem juttok be a döntőbe remélem nem lesz akadálya a halasztásnak


több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Bruce: Nem gondolom, hogy itt fórumon kellene a Cowboys válaszára várnia a többi csapatnak, hiszen azt Cápa már leírta.
Kalo
Én csak ennyit vártam, hogy írj valamit te, mert én mit szóljak bele? Semmi közöm nincs a dologhoz, így csak el akartam olvasni, hogy mi az álláspontotok. Így már értem és köszönöm.

Peace
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
azért függ attól, h bejut-e a csapat a cei düntőbe, mivel mi egy csapat vagyunk! sok c2-es játszik már a c1-ben, akiknek az lehetne életük eddigi legfontosabb meccse, amiért már jópár éve dolgoznak, h a "nagycsapatban" is játszhassanak, 1 ilyen komoly mecccset! ugyanis a c2-esek többsége azért küzd, h egyszer a c1-ben lehessen meghatározó ember!
itt nem arról van szó, h egy másik csapat játszik, mint más esetekben...arcsike
És akkor persze mások alkalmazkodjanak hozzátok... Azt sem értem, hogy a Cowboys CEI szereplése vajon miért fontosabb, mint a Hurricanes Iron Bowl szereplése... Azt sem mondom, hogy a miénk a fontosabb. De valahogy konszenzus kéne...

De persze mindegy, lesz valahogy.
több mint 13 éve
Kalo 137
Cápa, Francesco: sajnálom a meccs-ütközést, és így már értem Cápa kijelentését. Nem Nektek akarunk keresztbe tenni, ezt őszintén mondom. Óriási dolog, hogy döntőben vagytok, és szorítunk Nektek ott!
Bruce: Nem gondolom, hogy itt fórumon kellene a Cowboys válaszára várnia a többi csapatnak, hiszen azt Cápa már leírta.

Mindenki a saját csapata szemszögéből nézi az eseményeket, és a Hurricanes szempontjából valóban szarul jön ez ki. Ha jól tudom bajnokság előtt a csapatok leadtak a VB-nek egy nyilatkozatot, hogy melyek azok a hétvégék, amelyeken nem szeretnének magyar bajnoki meccset játszani. Ezt a BH is megtette, de ebben nem szerepelt ez a hétvége, így lehet ez a sajnálatos összeütközés.
Nekünk pedig értelemszerűen fontos, hogy azok a C2-es játékosaink, akik szerepet kapnak a C1-ben is, ott tudjanak lenni a csapattal -amennyiben szombaton ki tudjuk harcolni a döntőbeli részvételt.

Fordított helyzetben ugyanezt tenném a Hurricanes esetében, és jó eséllyel a mi helyünkben ők is ugyanezt cselekednék.

Cápa, ha pedig lejönnél szurkolni a West Gate-nek, felajánlunk egy helyet a buszon.

Kalo
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
csak az a baj, hogy nem egyszer leírtátok, hogy nálatok nincs átjátszás, de mindegy majd valahogy megoldjuk és játszunk egy jót, vagy kettőtcápa77
jajj Cápa, nem érted. nem c1-esek játszanak a c2-ben, hanem c2-esek a c1-ben 😂

több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
mi köze amúgy ennek a meccsnek ahhoz? :/bpcj97
na akkor elmesélem, dőlj hátra
A tegnapi nap folyamán a BpH bejutott az osztrák második divízió döntőjébe, amit Scwaz-ban kell lejátszani.
Ez a tündéri osztrák kisváros 706 km-re van Budapesttől.
A döntő július 2-án lesz. Mint tudjuk a magyar elődöntő július 3-ra van kiírva. A múlt hét folyamán felvettük a kapcsolatot a lehetséges magyar ellenfeleinkkel (BpC2, TM, BpE), hogy az esetleges döntőbe jutásunk esetén beleegyeznek-e abba, hogy egy héttel később játsszuk le az elődöntőt. A TM és az BpE nagyon fair módon azonnal beleegyezett, míg a Cowboys attól tette függővé a dolgot, hogy bejut-e a csapat a CEI döntőjébe (amit megint nem értek mivel a C2 nem indult a kupában).
Nos ezután úgy érzem, hogy a GyS-nak kell szurkolnom.
ennyi a mese mára, zárul Cápa móka tára 😉 😊cápa77
azért függ attól, h bejut-e a csapat a cei düntőbe, mivel mi egy csapat vagyunk! sok c2-es játszik már a c1-ben, akiknek az lehetne életük eddigi legfontosabb meccse, amiért már jópár éve dolgoznak, h a "nagycsapatban" is játszhassanak, 1 ilyen komoly mecccset! ugyanis a c2-esek többsége azért küzd, h egyszer a c1-ben lehessen meghatározó ember!
itt nem arról van szó, h egy másik csapat játszik, mint más esetekben...arcsike
csak az a baj, hogy nem egyszer leírtátok, hogy nálatok nincs átjátszás, de mindegy majd valahogy megoldjuk és játszunk egy jót, vagy kettőt


több mint 13 éve
arcsike 100
most már csak egy dolgot tehetek, bár nem hittem volna, hogy ez az idő eljön, de szurkolnom kell a Győrnek, hogy nyerjen a Cowboys ellen jövő héten
mi köze amúgy ennek a meccsnek ahhoz? :/bpcj97
na akkor elmesélem, dőlj hátra
A tegnapi nap folyamán a BpH bejutott az osztrák második divízió döntőjébe, amit Scwaz-ban kell lejátszani.
Ez a tündéri osztrák kisváros 706 km-re van Budapesttől.
A döntő július 2-án lesz. Mint tudjuk a magyar elődöntő július 3-ra van kiírva. A múlt hét folyamán felvettük a kapcsolatot a lehetséges magyar ellenfeleinkkel (BpC2, TM, BpE), hogy az esetleges döntőbe jutásunk esetén beleegyeznek-e abba, hogy egy héttel később játsszuk le az elődöntőt. A TM és az BpE nagyon fair módon azonnal beleegyezett, míg a Cowboys attól tette függővé a dolgot, hogy bejut-e a csapat a CEI döntőjébe (amit megint nem értek mivel a C2 nem indult a kupában).
Nos ezután úgy érzem, hogy a GyS-nak kell szurkolnom.
ennyi a mese mára, zárul Cápa móka tára 😉 😊cápa77
azért függ attól, h bejut-e a csapat a cei düntőbe, mivel mi egy csapat vagyunk! sok c2-es játszik már a c1-ben, akiknek az lehetne életük eddigi legfontosabb meccse, amiért már jópár éve dolgoznak, h a "nagycsapatban" is játszhassanak, 1 ilyen komoly mecccset! ugyanis a c2-esek többsége azért küzd, h egyszer a c1-ben lehessen meghatározó ember!
itt nem arról van szó, h egy másik csapat játszik, mint más esetekben...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
De ha megveritek a győrt akkor maximum 72 óra alatt játszunk két meccset és utazunk 1400 kilométert.
Végül is ez sem lehet rosszabb mint az egy éves indulási engedély megtagadás erkölcsi okokból.
Így sem lesz könnyű dolga a C2-nek.cápa77
Egyébként lehet, hogy ott rontottuk el, hogy korrektek akartunk lenni és előre egyeztettünk a lehetséges ellenfeleinkkel... Csinálhattuk volna azt is, hogy bejelentjük a versenybizottságnak, hogy más időpontban játszunk és kész. Vagy ezt nem minden csapat teheti meg?
És azt is megkérdezném, hogy vajon nem jár-e plusz jogosultsággal, ha valaki pályaválasztó? Vagy kimerül abban, hogy ő állja a pályabérleti és a rendezéssel kapcsolatos költségeket? (Mert ugyebár jelen esetben utazási költségekről nem beszélhetünk)
Meg még baromi sok kérdést feltehetnék...
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
úgy látszik szép mesét mondtam, mert mindenki elaludt tőle, vagy csak betűre sem érdemes a sztoricápa77
Várjuk a Cowboys válaszát mi is! 😊
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
"ez az bazdmeg"Bálint #15
egyébként ez ugyanannak a kinyilatkoztatásnak köszönhető


több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
úgy látszik szép mesét mondtam, mert mindenki elaludt tőle, vagy csak betűre sem érdemes a sztori


több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
"ez az bazdmeg"
hosszabítás után nyert a cowboyscápa77
Bálint #15
ugye játszol ellenünk a C2-ben? kééééééérleeeeek...