Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
mike0125 34
"ez az bazdmeg"
hosszabítás után nyert a cowboyscápa77
Bálint #15
😀 😀 😀 😀
több mint 13 éve
Harminch37 Las Vegas Raiders 103
Számát nem tudod?ce
96 de az talán mindegy is.deacon75
köszi a választ .....Ő tényleg DE , na majd még próbálok infót szerezniPatkany
jobbat mondok, az Eagles def. coord. (Gellért) MLB poszton csipőre tett kézzel nézi végig az utolsó két playt a védelem közepén, miután az ő offside-jával lett meg a cows első kísérlete 3 yarddal az endzone elött...

ergo Gellért 'leszarta', hogy tovább lehet jutni?!


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
"ez az bazdmeg"
hosszabítás után nyert a cowboyscápa77
több mint 13 éve
arcsike 100
Köszi a Cowboys-nak a meccset.Sportszerü játék volt.De a játékvezetők kritikán aluli és minősithetetlen teljesitményt nyujtottak.Szerintem ha a lelátóról beküldtek volna 7 nézőt aki kicsit is érti ezt a játékot,sokkal jobban levezették volna a meccet.
Ettől függetlenül GRATULABugi#77
jujujujujuj! bár egyetértek, csak sztem meg pont ellenkező oldalról 😀 a legjobb az volt mikor hosszabbításban az a bíró mutatott incomplete passzt (egy teljesen szabályos elkapásra), akinek háttal volt a wr, plusz még egy db is takarta előle a játékot! (megvolt az elkapás, amjd két lépés után földre vitték a wr-t , akinek mindvégig a kezében volt a labda) 😀 😛

és tényleg, a nagy izgalomban a sérültetekről meg is feledkeztem, jobbulást neki, reméljük nem nagy a baj
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Nektek is gratula, izgalmas meccs volt. A sérült srácról van valami infó, reméljük nem komoly?

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Köszi a Cowboys-nak a meccset.Sportszerü játék volt.De a játékvezetők kritikán aluli és minősithetetlen teljesitményt nyujtottak.Szerintem ha a lelátóról beküldtek volna 7 nézőt aki kicsit is érti ezt a játékot,sokkal jobban levezették volna a meccet.
Ettől függetlenül GRATULA
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
De ha megveritek a győrt akkor maximum 72 óra alatt játszunk két meccset és utazunk 1400 kilométert.
Végül is ez sem lehet rosszabb mint az egy éves indulási engedély megtagadás erkölcsi okokból.
Így sem lesz könnyű dolga a C2-nek.cápa77
Ezt a C2öt így is megvernétek
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
Így sem lesz könnyű dolga a C2-nek.cápa77
nyilván nem is számítunk erre, a többire meg majd reagál az elnökünk, ha érdemesnek tartja rá a dolgot.bpcj97
már reagáltatok levélben a múlt héten
bár ahogy a Kalo beírását olvasom, ő lehet nem tud a megkeresésről
mondjuk azt nem feltételezem, hogy a Miki úgy válaszolt, hogy nem beszélte meg az elnökkel


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Így sem lesz könnyű dolga a C2-nek.cápa77
nyilván nem is számítunk erre, a többire meg majd reagál az elnökünk, ha érdemesnek tartja rá a dolgot.
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
De ha megveritek a győrt akkor maximum 72 óra alatt játszunk két meccset és utazunk 1400 kilométert.
Végül is ez sem lehet rosszabb mint az egy éves indulási engedély megtagadás erkölcsi okokból.
Így sem lesz könnyű dolga a C2-nek.


több mint 13 éve
Patkany 28 — Back
Döntő playekben red zoneban két offside, majd két középső futásnál az Eagles MLB csípőre tett kézzel nézi, hogy befejeződik a szezonjuk.deacon75
Számát nem tudod?ce
96 de az talán mindegy is.deacon75
köszi a választ .....Ő tényleg DE , na majd még próbálok infót szerezni

#22
#22
#22
"Cornerbacks cover receivers, to defend against pass offenses and make tackles."
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Csak kiváncsiságból kérdezem, hogy miért is "kell"? 😊
Mindenesetre gratula a döntőbe jutáshoz!

én nem láttam, de ezek után el tudom képzelni
most már csak egy dolgot tehetek, bár nem hittem volna, hogy ez az idő eljön, de szurkolnom kell a Győrnek, hogy nyerjen a Cowboys ellen jövő hétencápa77
Kalo
Azért, mert kinyilatkoztattátok, hogy nem vagytok hajlandóak áttenni a div 2 elődöntőt, ha ütközik a Cowboys CEI meccsével
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
most már csak egy dolgot tehetek, bár nem hittem volna, hogy ez az idő eljön, de szurkolnom kell a Győrnek, hogy nyerjen a Cowboys ellen jövő héten
mi köze amúgy ennek a meccsnek ahhoz? :/bpcj97
na akkor elmesélem, dőlj hátra
A tegnapi nap folyamán a BpH bejutott az osztrák második divízió döntőjébe, amit Scwaz-ban kell lejátszani.
Ez a tündéri osztrák kisváros 706 km-re van Budapesttől.
A döntő július 2-án lesz. Mint tudjuk a magyar elődöntő július 3-ra van kiírva. A múlt hét folyamán felvettük a kapcsolatot a lehetséges magyar ellenfeleinkkel (BpC2, TM, BpE), hogy az esetleges döntőbe jutásunk esetén beleegyeznek-e abba, hogy egy héttel később játsszuk le az elődöntőt. A TM és az BpE nagyon fair módon azonnal beleegyezett, míg a Cowboys attól tette függővé a dolgot, hogy bejut-e a csapat a CEI döntőjébe (amit megint nem értek mivel a C2 nem indult a kupában).
Nos ezután úgy érzem, hogy a GyS-nak kell szurkolnom.
ennyi a mese mára, zárul Cápa móka tára 😉 😊


több mint 13 éve
Kalo 137
Csak kiváncsiságból kérdezem, hogy miért is "kell"? 😊
Mindenesetre gratula a döntőbe jutáshoz!

én nem láttam, de ezek után el tudom képzelni
most már csak egy dolgot tehetek, bár nem hittem volna, hogy ez az idő eljön, de szurkolnom kell a Győrnek, hogy nyerjen a Cowboys ellen jövő hétencápa77
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
96 sztem nem, ő bal def tackle-t játszott, ha jól emlékszem.
a végén amúgy én is csodálkoztam, mert korábban a red zone-ban mindig felléptek LOS-re a belső linebackerek, a végén meg szinte felajánlották a területet, hogy 'hé, ide fussatok!'
mindenesetre hatalmas gratula az eaglesnek! jól játszottak nagyon.
most már csak egy dolgot tehetek, bár nem hittem volna, hogy ez az idő eljön, de szurkolnom kell a Győrnek, hogy nyerjen a Cowboys ellen jövő héten
mi köze amúgy ennek a meccsnek ahhoz? :/
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Döntő playekben red zoneban két offside, majd két középső futásnál az Eagles MLB csípőre tett kézzel nézi, hogy befejeződik a szezonjuk.deacon75
Számát nem tudod?ce
96 de az talán mindegy is.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Döntő playekben red zoneban két offside, majd két középső futásnál az Eagles MLB csípőre tett kézzel nézi, hogy befejeződik a szezonjuk.deacon75
Számát nem tudod?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Döntő playekben red zoneban két offside, majd két középső futásnál az Eagles MLB (a második offside is az övé volt) csípőre tett kézzel nézi, hogy befejeződik a szezonjuk.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A végét kitérdelték
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ezt lekéstem 😕
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
13-17 a Wolvesnak
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
17-13-ra nyert a Wolves. Gratula!

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
Patkany 28 — Back
hosszabítás után nyert a cowboyscápa77
Maradjunk annyiban, hogy az utolsó 4 Eagles defense playt nem sokan értették valószínűleg a lelátóról. Én sem.deacon75
Egy kicsit bővebbenn??? Sajna nem tudtam élőbe megnézni...... 😐

Valaki infó???

#22
#22
#22
"Cornerbacks cover receivers, to defend against pass offenses and make tackles."
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
hosszabítás után nyert a cowboyscápa77
Maradjunk annyiban, hogy az utolsó 4 Eagles defense playt nem sokan értették valószínűleg a lelátóról. Én sem.deacon75
mi volt?


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
én nem láttam, de ezek után el tudom képzelni
most már csak egy dolgot tehetek, bár nem hittem volna, hogy ez az idő eljön, de szurkolnom kell a Győrnek, hogy nyerjen a Cowboys ellen jövő héten