Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Miért lenne negatív?
Dani barátom örül, hogy legalább sör lesz a döntőn
ami ugye eddig nem volt megszokott.
Végre egy jó vidéki rendezés ahol még számít az, hogy
hogy érzi magát a néző nem úgy mint a legtöbb leszarom
pesti csapatnál.barbárJW
Nem legalább, hanem még az is pluszba 😀 De mivel a döntő az eddig beharnagozók szerint ár , programok és SÖR miatt jónak ígérkezik ,így sajna nem lehet fikázni, mint amikor pl kiírták a rendezésre való pályázást.. .. és tessék még is lehet jót csinálni.
Örülök legalább ,hogy Iván sírva nevet és remélem a második Wild Card csak sikerül neki, én nagyon szurkolok 😉kisdani
😂 😂 😀

Crushers #12
több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Örülök legalább ,hogy Iván sírva nevet és remélem a második Wild Card csak sikerül neki, én nagyon szurkolok 😉kisdani
Tavalyelőtt azt harsogtátok, hogy az eredmény az egyetlen tényező, ami számít.

Hány pontot is szereztetek idén? 😉 Mi 166-ot, mert 7-et levontak tőlünk a buzi 35-ös szabály miatt.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
Miért lenne negatív?
Dani barátom örül, hogy legalább sör lesz a döntőn
ami ugye eddig nem volt megszokott.
Végre egy jó vidéki rendezés ahol még számít az, hogy
hogy érzi magát a néző nem úgy mint a legtöbb leszarom
pesti csapatnál.barbárJW
Nem legalább, hanem még az is pluszba 😀 De mivel a döntő az eddig beharnagozók szerint ár , programok és SÖR miatt jónak ígérkezik ,így sajna nem lehet fikázni, mint amikor pl kiírták a rendezésre való pályázást.. .. és tessék még is lehet jót csinálni.
Örülök legalább ,hogy Iván sírva nevet és remélem a második Wild Card csak sikerül neki, én nagyon szurkolok 😉


Wolverines #79 C
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Miért lenne negatív?
Dani barátom örül, hogy legalább sör lesz a döntőn
ami ugye eddig nem volt megszokott.
Végre egy jó vidéki rendezés ahol még számít az, hogy
hogy érzi magát a néző nem úgy mint a legtöbb leszarom
pesti csapatnál.
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Ez tényleg tökéletes döntő lesz /legalább is a jászberényieknek biztos 😉 /!!kisdani
ez sokat elmond...deacon75
Ezen besírtam. Nagy vagy.e53m62
😊 a "negatív" marketing is marketing 😊

Crushers #12
több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Ez tényleg tökéletes döntő lesz /legalább is a jászberényieknek biztos 😉 /!!kisdani
ez sokat elmond...deacon75
Ezen besírtam. Nagy vagy.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
Mohi24 99
Ne viccelj, miért vennénk rossz néven? Sokkal jobb, mint némely "elhíresült" feltüzelő-videó 😀
Feltéve persze, ha Ti sem veszitek rossz néven, hogy a mi meg el akarjuk rontani a tervezett ünnepléseteket 😉 😀

Nem rossz a videó, gratula! Az utolsó mondatot majd a meccsen "megbeszéljük", úgyis állunk majd szemtől-szemben 😉 várom a meccset nagyon 😊

Kalo
WR#85

Kalo
Köszönöm! Remélem nem veszitek rossz néven, a csapat feltüzelő beszédének ez a vége. Én is várom a meccset, majd ott találkozunk 😊.Mohi24
Kalo
Így helyénvaló 😀

http://www.youtube.com/watch?v=fKnbo1QBdwM&feature=relmfu
több mint 13 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
Ez tényleg tökéletes döntő lesz /legalább is a jászberényieknek biztos 😉 /!!kisdani
ez sokat elmond...deacon75
Hát rengeteget..
Majd jól nem nektek fogunk szurkolni, ha bejuttok, ha meg nem kerültök be, akkor jó pár csapattársad ott lesz velünk a büfénél . 😀


Wolverines #79 C
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ez tényleg tökéletes döntő lesz /legalább is a jászberényieknek biztos 😉 /!!kisdani
ez sokat elmond...
több mint 13 éve
Kalo 137
Ne viccelj, miért vennénk rossz néven? Sokkal jobb, mint némely "elhíresült" feltüzelő-videó 😀
Feltéve persze, ha Ti sem veszitek rossz néven, hogy a mi meg el akarjuk rontani a tervezett ünnepléseteket 😉 😀

Nem rossz a videó, gratula! Az utolsó mondatot majd a meccsen "megbeszéljük", úgyis állunk majd szemtől-szemben 😉 várom a meccset nagyon 😊

Kalo
WR#85

Sharks-Cowboys elődöntő:

http://www.youtube.com/watch?v=6iwyYNeu-EQMohi24
Kalo
Köszönöm! Remélem nem veszitek rossz néven, a csapat feltüzelő beszédének ez a vége. Én is várom a meccset, majd ott találkozunk 😊.Mohi24
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Remélem nem Borsodi lesz mert azt "egy ideje" nem veszi be a gyomrom! 😀 😀
több mint 13 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
Hát amennyi infó kijött eddig a döntőről/ami még szerintem csak töredéke az egésznek/ már abból világosan látszik , hogy ez lesz az eddigi legszínvonalasabb egyben a legolcsóbb döntő ami kis hazánkba megrendezésre került.
Gartula srácok!
U.I:A hideg sört se felejtsétek 😉kisdani
Ott leszünk Danikám? 😀Bruce
Bruce!!!
Nekünk bejött az élet, újabb infó:
"több csapból folyik majd a sör"
Most kicsit megkönnyeztem a meghatottságtól ! 😀
Köszi srácok!
Ez tényleg tökéletes döntő lesz /legalább is a jászberényieknek biztos 😉 /!!


Wolverines #79 C
több mint 13 éve
Mohi24 99
Nem rossz a videó, gratula! Az utolsó mondatot majd a meccsen "megbeszéljük", úgyis állunk majd szemtől-szemben 😉 várom a meccset nagyon 😊

Kalo
WR#85

Sharks-Cowboys elődöntő:

http://www.youtube.com/watch?v=6iwyYNeu-EQMohi24
Kalo
Köszönöm! Remélem nem veszitek rossz néven, a csapat feltüzelő beszédének ez a vége. Én is várom a meccset, majd ott találkozunk 😊.

http://www.youtube.com/watch?v=fKnbo1QBdwM&feature=relmfu
több mint 13 éve
Kalo 137
Nem rossz a videó, gratula! Az utolsó mondatot majd a meccsen "megbeszéljük", úgyis állunk majd szemtől-szemben 😉 várom a meccset nagyon 😊

Kalo
WR#85

Sharks-Cowboys elődöntő:

http://www.youtube.com/watch?v=6iwyYNeu-EQMohi24
több mint 13 éve
Mohi24 99
Sharks-Cowboys elődöntő:

http://www.youtube.com/watch?v=6iwyYNeu-EQMohi24
újabb nagyszerű videó, nagyon jó lett, grat!JSanyo
Köszönöm szépen!

http://www.youtube.com/watch?v=fKnbo1QBdwM&feature=relmfu
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Sharks-Cowboys elődöntő:

http://www.youtube.com/watch?v=6iwyYNeu-EQMohi24
újabb nagyszerű videó, nagyon jó lett, grat!

több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Nincs a szövetség környékén egy jogász?Atari
Idéznék az MAFSZ.org-ról:

"Elnökségi Tagok:
Dr. Roczkó Zsuzsanna (jogi ügyek)
Tel:+36-70-930-16-01
E-mail:dr.roczko.zsuzsa@mafsz.org"

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
Mohi24 99
Sharks-Cowboys elődöntő:

http://www.youtube.com/watch?v=6iwyYNeu-EQ

http://www.youtube.com/watch?v=fKnbo1QBdwM&feature=relmfu
több mint 13 éve
IdZ Green Bay Packers 75
Mert "nagyon jó" jogászok osszák azt észt a szövetségben! 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
de nem is igazán értem miért kell a tulajdonjogról teljesen lemondani... miért nem elég, ha felruházzuk az MAFSZ-t a használati és a terjesztési joggal?
több mint 13 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Nincs a szövetség környékén egy jogász?
Szvsz valami olyan szabályozás kellene, hogy a sportág, sportrendezvény, csapatok, a szövetség népszerűsítésére, híradásra, önreklámozásra szabadon felhasználható, ám de viszont amennyiben más, üzleti céllal használnák, akkor csengetni kell a jogtulajnak, aki a készítő, ill. a rendezvény szervezője (hazai csapat). Vagy a második rész el is hagyható, mivel nem a szövetség tulajdona, nem kell, hogy köze legyen az üzleti felhasználáshoz.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
És ha nem nyilatkozol, hogy átruházod a felvételeid tulajdonjogát, akkor nem tudsz feltölteni, csak letölteni? Ez most hogy? Minden csapatnak a letöltés az érdeke, nem a feltöltés... Nem is értem.Francesco
😊 Pontosan ezt nem értettem én sem. Biztosan ez a kárpótlás a sok "érdekességért", legyen valami jó is...

Avagy csak újabb elírás? 😉 Ejnye, most ki fogják javítani 😕 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
"a...nevű MAFSZ sportszervezet megbízásából, a sportszervezetünk mérkőzéseiről készített, készítendő, valamint a MAFSZ videó tárhelyére feltöltésre kerülő videó felvételek tulajdonjogáról térítésmentes a MAFSZ javásra lemondok, azokat jelen nyilatkozat aláírásával a MAFSZ-ra átruházom. Tudomásul veszem, hogy minden mérkőzés videó felvételének tulajdonjoga a MAFSZ tulajdonába és kezelésébe kerül, amelyet a sportszervezetünk által kijelölt és feltöltésre jogosultságot szerzett személyek a MAFSZ videó tárhelyre feltöltenek"
Azért ez kemény. Ha a Mafsz eladja valakinek a videónkat egy forintot nem kapunk belőle.cápa77
És ha mondjuk egy összefoglalót akarsz készíteni a saját meccsedről, vagy egy reklámspothoz fel akarod használni, ahhoz a szövetség engedélye kell? Vagy meg kell venned? Hiszen az ő tulajdonuk a meccsfelvétel...
Ha meg valamiféle bevételforrás lesz ez a szövetségnek, akkor motiválni kéne a csapatokat és egyfajta redisztribúciós rendszert is rögzíteni kéne. Mert így azért ez meglehetősen egyoldalú.
És ha nem nyilatkozol, hogy átruházod a felvételeid tulajdonjogát, akkor nem tudsz feltölteni, csak letölteni? Ez most hogy? Minden csapatnak a letöltés az érdeke, nem a feltöltés... Nem is értem.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
cowboys 2 - eagles
több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
"a...nevű MAFSZ sportszervezet megbízásából, a sportszervezetünk mérkőzéseiről készített, készítendő, valamint a MAFSZ videó tárhelyére feltöltésre kerülő videó felvételek tulajdonjogáról térítésmentes a MAFSZ javásra lemondok, azokat jelen nyilatkozat aláírásával a MAFSZ-ra átruházom. Tudomásul veszem, hogy minden mérkőzés videó felvételének tulajdonjoga a MAFSZ tulajdonába és kezelésébe kerül, amelyet a sportszervezetünk által kijelölt és feltöltésre jogosultságot szerzett személyek a MAFSZ videó tárhelyre feltöltenek"


Azért ez kemény. Ha a Mafsz eladja valakinek a videónkat egy forintot nem kapunk belőle.cápa77
Ez a nyilatkozat megint nettó baromság. Pláne evvel a kiegészítéssel:

"Amennyiben, az adott MAFSZ sportszervezet a videó felvételek tulajdonjogának az átruházására vonatkozó
nyilatkozat eredeti példányát nem juttatja el a MAFSZ részére
, ..., úgy azon a sportszervezet
részére kizárólag a www.mafszvideó.com oldalról történő letöltés lehetősége kerül megállapításra
, így a
letöltési jogosultsághoz szükséges adatok kerülnek megküldésre."

Azaz, ha nem mondasz le a tulajdonjogról, akkor CSAK LETÖLTENI engednek... Nahát, újabb érdekes kiskapu.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...