Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Gátwéder 52
Mustangs @ Bulldogs vasárnap:

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Nem pont ide tartozik, de egy kicsit azért mégis: http://jegkorong.blog.hu/2011/06/14/kanadai_hokiakademia_indul_budapesten

Azért a jégkorong is csak mostanra jutott idáig, hogy egy akadémiát tudnak indítani. De ez hosszútávon nagyon jól fogja tudni szolgálni a sportágat. Ezért volt számomra örvendetes az, hogy ilyennel próbálkoztak az amerikai foci terén is, de sajnos az nem jött össze, pedig abból is sokat profitálhatott volna a sportunk, de még szerintem nem elég széles a háttér hozzá. De előbb-utóbb kell egy ilyen jellegű dolog nálunk is.
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
"a...nevű MAFSZ sportszervezet megbízásából, a sportszervezetünk mérkőzéseiről készített, készítendő, valamint a MAFSZ videó tárhelyére feltöltésre kerülő videó felvételek tulajdonjogáról térítésmentes a MAFSZ javásra lemondok, azokat jelen nyilatkozat aláírásával a MAFSZ-ra átruházom. Tudomásul veszem, hogy minden mérkőzés videó felvételének tulajdonjoga a MAFSZ tulajdonába és kezelésébe kerül, amelyet a sportszervezetünk által kijelölt és feltöltésre jogosultságot szerzett személyek a MAFSZ videó tárhelyre feltöltenek"


Azért ez kemény. Ha a Mafsz eladja valakinek a videónkat egy forintot nem kapunk belőle.


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ezt találtam (kicsit lerövidítve, és a div1-2-t összevonva): "Azon sportszervezeteknek, melyek a Div I./Div II. mellett magasabb osztályban is indítanak csapatot, a következők szerint kell eljárniuk. A sportszervezetnek le kell adnia egy 15 főt tartalmazó rostert, amelyen szereplő játékosok kizárólag a legmagasabb osztályban indított csapatában léphetnek pályára adott sportszervezetnek 2011-es, MAFSZ által szervezett hazai férfi felnőtt bajnokságban."
Azaz a 15 fős szabály egyedül a W2, és a C2 játékoskeretét szűkíti. De a Wolves-os és Cowboysos 15 fős keménymag is besegíthetne a Gorillaz és a Crushers hiányposztjaira kölcsönjátékosként, ha jól értelmezem. Az más kérdés, hogy szerintem épeszű játékosnak esze ágában sincs lejátszani 1-2 bajnoksággal, ahogy ezt a BW és a BC nem is teszi tudtommal.

Nemtom ez meg volt-e válaszolva, de a DIV1 győztes már idén is indulhat a HFL-ben? Vagy ha élnek a feljutás nyújtotta lehetőséggel, akkor több mint egy év magyar offseason vár rájuk?Tred
tehát a Sharks-nál be van nevezve a 15-be a Vili szomszédja, meg a kissrác is a vegyesboltból? ki az a 15 fő?Harminch37
Az ifik?
Ja az nem lehet mert HFL-ben és ifiben nem lehet egyszerre vagy de?ce
A győri srácok kölcsönjátékosok, és tudtommal a kölcsönjátékosokra nincs 15 fős szabály. Ha lenne white sharks, vagyis sharks2, akkor oda ki kéne jelölni Győrben 15 játékost, akik abban nem, csak a sharks 1 ben játszhatnának. Ez a kölcsönadás viszont más tészta.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ha valaki nevezve van a HFL-be, az nem játszhat más magyar ligában, ugye? ergo én sem játszhattam volna mondjuk a Rebelsben meg a Hurricanesben párhuzamosan (csak tegyük fel...😊, ugye? akkor a györi srácok (az a maradék pár a régi 'nagy' csapatból) mért "játszhattak le"? ez elvileg egy bajnoki idénynek minősül, ugye?Harminch37
Ezt találtam (kicsit lerövidítve, és a div1-2-t összevonva): "Azon sportszervezeteknek, melyek a Div I./Div II. mellett magasabb osztályban is indítanak csapatot, a következők szerint kell eljárniuk. A sportszervezetnek le kell adnia egy 15 főt tartalmazó rostert, amelyen szereplő játékosok kizárólag a legmagasabb osztályban indított csapatában léphetnek pályára adott sportszervezetnek 2011-es, MAFSZ által szervezett hazai férfi felnőtt bajnokságban."
Azaz a 15 fős szabály egyedül a W2, és a C2 játékoskeretét szűkíti. De a Wolves-os és Cowboysos 15 fős keménymag is besegíthetne a Gorillaz és a Crushers hiányposztjaira kölcsönjátékosként, ha jól értelmezem. Az más kérdés, hogy szerintem épeszű játékosnak esze ágában sincs lejátszani 1-2 bajnoksággal, ahogy ezt a BW és a BC nem is teszi tudtommal.

Nemtom ez meg volt-e válaszolva, de a DIV1 győztes már idén is indulhat a HFL-ben? Vagy ha élnek a feljutás nyújtotta lehetőséggel, akkor több mint egy év magyar offseason vár rájuk?Tred
tehát a Sharks-nál be van nevezve a 15-be a Vili szomszédja, meg a kissrác is a vegyesboltból? ki az a 15 fő?Harminch37
Az ifik?
Ja az nem lehet mert HFL-ben és ifiben nem lehet egyszerre vagy de?
több mint 13 éve
Harminch37 Las Vegas Raiders 103
ha valaki nevezve van a HFL-be, az nem játszhat más magyar ligában, ugye? ergo én sem játszhattam volna mondjuk a Rebelsben meg a Hurricanesben párhuzamosan (csak tegyük fel...😊, ugye? akkor a györi srácok (az a maradék pár a régi 'nagy' csapatból) mért "játszhattak le"? ez elvileg egy bajnoki idénynek minősül, ugye?Harminch37
Ezt találtam (kicsit lerövidítve, és a div1-2-t összevonva): "Azon sportszervezeteknek, melyek a Div I./Div II. mellett magasabb osztályban is indítanak csapatot, a következők szerint kell eljárniuk. A sportszervezetnek le kell adnia egy 15 főt tartalmazó rostert, amelyen szereplő játékosok kizárólag a legmagasabb osztályban indított csapatában léphetnek pályára adott sportszervezetnek 2011-es, MAFSZ által szervezett hazai férfi felnőtt bajnokságban."
Azaz a 15 fős szabály egyedül a W2, és a C2 játékoskeretét szűkíti. De a Wolves-os és Cowboysos 15 fős keménymag is besegíthetne a Gorillaz és a Crushers hiányposztjaira kölcsönjátékosként, ha jól értelmezem. Az más kérdés, hogy szerintem épeszű játékosnak esze ágában sincs lejátszani 1-2 bajnoksággal, ahogy ezt a BW és a BC nem is teszi tudtommal.

Nemtom ez meg volt-e válaszolva, de a DIV1 győztes már idén is indulhat a HFL-ben? Vagy ha élnek a feljutás nyújtotta lehetőséggel, akkor több mint egy év magyar offseason vár rájuk?Tred
tehát a Sharks-nál be van nevezve a 15-be a Vili szomszédja, meg a kissrác is a vegyesboltból? ki az a 15 fő?


több mint 13 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
Hát amennyi infó kijött eddig a döntőről/ami még szerintem csak töredéke az egésznek/ már abból világosan látszik , hogy ez lesz az eddigi legszínvonalasabb egyben a legolcsóbb döntő ami kis hazánkba megrendezésre került.
Gartula srácok!
U.I:A hideg sört se felejtsétek 😉kisdani
Ott leszünk Danikám? 😀Bruce
Mi ne lennénk? 😀


Wolverines #79 C
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Hát amennyi infó kijött eddig a döntőről/ami még szerintem csak töredéke az egésznek/ már abból világosan látszik , hogy ez lesz az eddigi legszínvonalasabb egyben a legolcsóbb döntő ami kis hazánkba megrendezésre került.
Gartula srácok!
U.I:A hideg sört se felejtsétek 😉kisdani
Ott leszünk Danikám? 😀
több mint 13 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
Hát amennyi infó kijött eddig a döntőről/ami még szerintem csak töredéke az egésznek/ már abból világosan látszik , hogy ez lesz az eddigi legszínvonalasabb egyben a legolcsóbb döntő ami kis hazánkba megrendezésre került.
Gartula srácok!
U.I:A hideg sört se felejtsétek 😉


Wolverines #79 C
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nem tudom olvastátok-e a hfl kiírását, mindenesetre az biztató és talán jövőbe mutató is, hogy a tavaszi szezonban problémás pontok ki lettek cserélve logikusabbakra.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Ezért javasoltuk mi azt anno, hogy legyen őszi-tavaszi (vagy tavaszi-őszi) lebonyolítási rend, mindhárom osztályban. Mondjuk jól elhúzódna a szezon, mert ugye vannak nemzetközi kötelezettségek és néhány csapatnál, de meg lehetne oldani. És így nem lenne gond a feljutó csapatoknak, hogy ki kell hagyni tényleg több mint egy évet. (persze ha feltételezzük a jövő évben is a hasonló lebonyolítást) Ez nagyon sok és ezt senkitől nem lehet elvárni ebben a formában.
több mint 13 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Nemtom ez meg volt-e válaszolva, de a DIV1 győztes már idén is indulhat a HFL-ben? Vagy ha élnek a feljutás nyújtotta lehetőséggel, akkor több mint egy év magyar offseason vár rájuk?Tred

Ez érdekes, mert anno, mikor div 2-3 volt tavasszal, és div1 ősszel (talán 2009-ben), akkor ugyanez a probléma fogalmazódott meg. De mivel nem látom esélyét, hogy ez a rendszer fennmaradna jövőre is, ezért nem kell nagyon gondolkodni ezen 😊Zorddd
Szerintem nem indulhat. Logikátlan lenne. Gyakorlatilag két idény jelentene (minden vonatkozó költséggel együtt) egy év alatt.
Hosszú a kihagyás. Megfontolandó, hogy a feljutó csapat szövetkezzen egy másik, közeli egyesülettel (amely játszik a Div1 és/vagy 2-ben), hogy ott játszhassa néhány játékosát. Cserébe a másik egyesület legjobbjai is játszhatnának a HFL-ben. Nos? :rolleyes:

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 13 éve
tibibá 54
és Wild Card esélyek, tippek?
sztem a Bulldogs 2-3 TDvel hozza az első meccset, a másik viszont szorosabb lehet, ha ismét kap frissítést a C88as
😛 😊..........................
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
a pécsi gerincsérült srácról, ha vkinek van vmi infoja pls ossza már meg...reméljük jobban van.Divat
semmi komolyabb, saját felelősségre elhagyhatta a kórházat 😉JSanyo
közbe megtudakoltam mástól, de azért köszi neked is. 😉

|
több mint 13 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Nemtom ez meg volt-e válaszolva, de a DIV1 győztes már idén is indulhat a HFL-ben? Vagy ha élnek a feljutás nyújtotta lehetőséggel, akkor több mint egy év magyar offseason vár rájuk?Tred

Ez érdekes, mert anno, mikor div 2-3 volt tavasszal, és div1 ősszel (talán 2009-ben), akkor ugyanez a probléma fogalmazódott meg. De mivel nem látom esélyét, hogy ez a rendszer fennmaradna jövőre is, ezért nem kell nagyon gondolkodni ezen 😊


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 13 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
ha valaki nevezve van a HFL-be, az nem játszhat más magyar ligában, ugye? ergo én sem játszhattam volna mondjuk a Rebelsben meg a Hurricanesben párhuzamosan (csak tegyük fel...😊, ugye? akkor a györi srácok (az a maradék pár a régi 'nagy' csapatból) mért "játszhattak le"? ez elvileg egy bajnoki idénynek minősül, ugye?Harminch37
Ezt találtam (kicsit lerövidítve, és a div1-2-t összevonva): "Azon sportszervezeteknek, melyek a Div I./Div II. mellett magasabb osztályban is indítanak csapatot, a következők szerint kell eljárniuk. A sportszervezetnek le kell adnia egy 15 főt tartalmazó rostert, amelyen szereplő játékosok kizárólag a legmagasabb osztályban indított csapatában léphetnek pályára adott sportszervezetnek 2011-es, MAFSZ által szervezett hazai férfi felnőtt bajnokságban."
Azaz a 15 fős szabály egyedül a W2, és a C2 játékoskeretét szűkíti. De a Wolves-os és Cowboysos 15 fős keménymag is besegíthetne a Gorillaz és a Crushers hiányposztjaira kölcsönjátékosként, ha jól értelmezem. Az más kérdés, hogy szerintem épeszű játékosnak esze ágában sincs lejátszani 1-2 bajnoksággal, ahogy ezt a BW és a BC nem is teszi tudtommal.

Nemtom ez meg volt-e válaszolva, de a DIV1 győztes már idén is indulhat a HFL-ben? Vagy ha élnek a feljutás nyújtotta lehetőséggel, akkor több mint egy év magyar offseason vár rájuk?

M. Vikings
Always open!
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
a pécsi gerincsérült srácról, ha vkinek van vmi infoja pls ossza már meg...reméljük jobban van.Divat
semmi komolyabb, saját felelősségre elhagyhatta a kórházat 😉

több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
én nemtom... info@sharks.hu ? lehet h kérni kellene?Ricsi56
lehet hogy kért a szövetség? ki tudja? te biztos...cápa77
fogalmam sincs h kért-e, nem tudom...ejj de harapós vagy cápiRicsi56
nem rád, de 1 hónapja várom a játékoslistákat és tele van a tököm


több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
akkor valaki küldjön egy hivatalos győri roostert mert le kellene adnom a MACS-nak, és eddig azt mondták, hogy nincsenek játékosaikcápa77
én nemtom... info@sharks.hu ? lehet h kérni kellene?Ricsi56
lehet hogy kért a szövetség? ki tudja? te biztos...cápa77
fogalmam sincs h kért-e, nem tudom...ejj de harapós vagy cápi

Crushers #12
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
és Wild Card esélyek, tippek?
sztem a Bulldogs 2-3 TDvel hozza az első meccset, a másik viszont szorosabb lehet, ha ismét kap frissítést a C
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Még egy megjegyzés:
A Hurricanes ellen mi vittük a legtöbb pontot,bár sokat is kaptunk tőlük, a Pécs és a Debrecen mellett s Ők voltak a legszimpatikusabbak számomra. Kíváncsi lettem volna ha mindenki játszik velük és akkor nézzük a kapott pont mutatókat,hogy állna a tabella?
Ezt a megjegyzést azért írtam,mert fentebb olvastam néhány hozzászólásban "hogy miért Ők és miért nem más ? 😊" A sorsolás az eredmények, a szabályok, ezt hozták.Mindenesetre egyre jobban szeretem az Amerikai Focit 😊tibibá
még így is, hogy nem játszott mindenki mindenkivel, hatalmas körbeverések vannak. jó persze így is mutat valamit a kapott pontok száma, de csak aktuális forma kérdése jó néhány meccs, így szerintem egyáltalán nem mérvadó. pláne a jelenlegi versenykiírás mellett, ahol ti például rosszabbul jártok a kapott pontok tekintetében azzal, hogy több pontot vittetek a huligánoknak, mint például az enthroners. vagy mi azzal, hogy a pécs ellen az utolsó negyedben becsületből vittünk még 14 pontot..
több mint 13 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Magyarul simán összejöhet egy Crushers-Hurricanes döntő, amit le se kell játszani mert a westgate csoport tagjai sosem akarnak feljebb jutni 😀 (lásd Gorillaz)Ferron
Mert ha lejátszanák, akkor olyan mocskosul kérdéses lenne, hogy ki fog nyerni 😀 (és ezzel senkit nem akartam megbántani 😊 )Zorddd
😂 😂 engem megbántottál 😕pc_x
majd sütök sütit, hogy kiengeszteljelek 😊 😀


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 13 éve
tibibá 54
igen, elsősorban az egymás elleni eredmény számít
így a tata megelőzi a gringost, mi pedig az eagles-t. azért sajnálom ám a pécsi srácokat, ők voltak a legszimpatikusabb csapat, akikkel összefutottunk az alapszakaszban.bpcj97
Nem kell minket sajnálni, saját magunkat lőttük tökön 😊Zorddd
Mint ahogy tegnap mi is tökön szúrtuk magunkat !Az utolsó percben lett volna lehetősége a Mustangsnak fordítani az eredményen,de nem tette! "el kúrtuk" mondta valaki egyszer 😊

Még egy megjegyzés:
A Hurricanes ellen mi vittük a legtöbb pontot,bár sokat is kaptunk tőlük, a Pécs és a Debrecen mellett s Ők voltak a legszimpatikusabbak számomra. Kíváncsi lettem volna ha mindenki játszik velük és akkor nézzük a kapott pont mutatókat,hogy állna a tabella?
Ezt a megjegyzést azért írtam,mert fentebb olvastam néhány hozzászólásban "hogy miért Ők és miért nem más ? 😊" A sorsolás az eredmények, a szabályok, ezt hozták.Mindenesetre egyre jobban szeretem az Amerikai Focit 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nálunk az említettekhez hasonlóak a c2-ben játszanak..
a wolvesnál valószínleg a w2-ben.
a győrnél meg... ööö... basszus :/
😀
több mint 13 éve
Harminch37 Las Vegas Raiders 103
akkor valaki küldjön egy hivatalos győri roostert mert le kellene adnom a MACS-nak, és eddig azt mondták, hogy nincsenek játékosaikcápa77
én nemtom... info@sharks.hu ? lehet h kérni kellene?Ricsi56
lehet hogy kért a szövetség? ki tudja? te biztos...cápa77
ha valaki nevezve van a HFL-be, az nem játszhat más magyar ligában, ugye? ergo én sem játszhattam volna mondjuk a Rebelsben meg a Hurricanesben párhuzamosan (csak tegyük fel...😊, ugye? akkor a györi srácok (az a maradék pár a régi 'nagy' csapatból) mért "játszhattak le"? ez elvileg egy bajnoki idénynek minősül, ugye?

egyébként ennek a HFL-nek azért nincs értelme, mert ha a BPC, BPW és a GYS a div. 1-ben indult volna, pont ugyanolyan szintű ellenfelekkel kellett volna játszaniuk, csak még egy csomó másikkal is (ahol mondjuk szerepet kaphatott volna a backup bal guard, meg a 3. számú CB is, esetleg a 4., persze a fejlődés az első, blabla, de nekik marad az edzés)...