Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
Magyarul simán összejöhet egy Crushers-Hurricanes döntő, amit le se kell játszani mert a westgate csoport tagjai sosem akarnak feljebb jutni 😀 (lásd Gorillaz)Ferron
Mert ha lejátszanák, akkor olyan mocskosul kérdéses lenne, hogy ki fog nyerni 😀 (és ezzel senkit nem akartam megbántani 😊 )Zorddd
😂 😂 engem megbántottál 😕


több mint 13 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Magyarul simán összejöhet egy Crushers-Hurricanes döntő, amit le se kell játszani mert a westgate csoport tagjai sosem akarnak feljebb jutni 😀 (lásd Gorillaz)Ferron
Mert ha lejátszanák, akkor olyan mocskosul kérdéses lenne, hogy ki fog nyerni 😀 (és ezzel senkit nem akartam megbántani 😊 )


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 13 éve
Ferron 72
Magyarul simán összejöhet egy Crushers-Hurricanes döntő, amit le se kell játszani mert a westgate csoport tagjai sosem akarnak feljebb jutni 😀 (lásd Gorillaz)
több mint 13 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
és a PO 2. körében a #1 hurricanes kapja a "könnyebb", azaz az alapszakaszban hátrébb végző csapatot, a #2 Crushers, pedig az "erősebbet"?88as
Pontosan. Tehát a Crushers a Tatát, mi pedig a Bulldogsot biztosan nem kaphatjuk az elődöntőben.Tred
Elvileg akkor a Hurricanes játszik elődöntőbe az Eagles vs. C2 győztesével és a Crushers pedig a Tata vs. Bulldogs győztesévelLapeno
Bulldogs (3.) - Tata (6.)
C2(4.) - Eagles (5.)

Ha a Bulldogs nyer, akkor ők játszanak a Crushers-zel, és a Hurricanes a másik meccs győztesével.
Ha a Tata nyer, akkor ők játszanak a Hurricanes-szel, és a Crushers a másik meccs győztesével.

M. Vikings
Always open!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
és a PO 2. körében a #1 hurricanes kapja a "könnyebb", azaz az alapszakaszban hátrébb végző csapatot, a #2 Crushers, pedig az "erősebbet"?88as
Pontosan. Tehát a Crushers a Tatát, mi pedig a Bulldogsot biztosan nem kaphatjuk az elődöntőben.Tred
Elvileg akkor a Hurricanes játszik elődöntőbe az Eagles vs. C2 győztesével
és a Crushers pedig a Tata vs. Bulldogs győztesével
több mint 13 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Nem kell minket sajnálni, saját magunkat lőttük tökön 😊Zorddd
Tudod, majd jövőre 😀shawnka
always next year...


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 13 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
és a PO 2. körében a #1 hurricanes kapja a "könnyebb", azaz az alapszakaszban hátrébb végző csapatot, a #2 Crushers, pedig az "erősebbet"?88as
Pontosan. Tehát a Crushers a Tatát, mi pedig a Bulldogsot biztosan nem kaphatjuk az elődöntőben.

M. Vikings
Always open!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
és a PO 2. körében a #1 hurricanes kapja a "könnyebb", azaz az alapszakaszban hátrébb végző csapatot, a #2 Crushers, pedig az "erősebbet"?
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Nem kell minket sajnálni, saját magunkat lőttük tökön 😊Zorddd
Tudod, majd jövőre 😀
több mint 13 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
igen, elsősorban az egymás elleni eredmény számít
így a tata megelőzi a gringost, mi pedig az eagles-t. azért sajnálom ám a pécsi srácokat, ők voltak a legszimpatikusabb csapat, akikkel összefutottunk az alapszakaszban.bpcj97
Nem kell minket sajnálni, saját magunkat lőttük tökön 😊


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
...egy hivatalos győri roostert mert le kellene adnom a MACS-nak...cápa77
Lehet azért nem küldtek, mert nincsen kakasuk... 😀 😀 😀 (Bocs, ezt nem tudtam kihagyni 😊 )
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
igen, elsősorban az egymás elleni eredmény számít
így a tata megelőzi a gringost, mi pedig az eagles-t. azért sajnálom ám a pécsi srácokat, ők voltak a legszimpatikusabb csapat, akikkel összefutottunk az alapszakaszban.
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
Sztem rosszul hallottad!Ricsi56
akkor valaki küldjön egy hivatalos győri roostert mert le kellene adnom a MACS-nak, és eddig azt mondták, hogy nincsenek játékosaikcápa77
én nemtom... info@sharks.hu ? lehet h kérni kellene?Ricsi56
lehet hogy kért a szövetség? ki tudja? te biztos...


több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Igen elvileg mi vagyunk a negyedikek, de ki tudja 😀 Azért az nem mindegy h otthon vagy idegenben játszunk, még ha Pesten is lesz a meccs.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Igen C2 a negyedik 😊
Bár itt tényleg nincs akkora jelentősége a dolognak
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
az egy dolog, de a C2 is megverte az eaglest.. akkor ők a negyedikek?
sportmedian szar a táblázat akkor
(mondjuk ennél a párosnál ez mindegy)
több mint 13 éve
neuw 271 — Patriots fan
nektek nyilván egyszerű kérdés:
miért a mustangs jutott rájátszásba, és miért nem a gringos?
mindkét csapat 2-3al áll, a gringosnak jobb a mutatója, és kevesebb pontot is kaptak...88as
egymás elleni eredményük
40-38 a Mustangsnak

--------------------------------------------------
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nektek nyilván egyszerű kérdés:
miért a mustangs jutott rájátszásba, és miért nem a gringos?
mindkét csapat 2-3al áll, a gringosnak jobb a mutatója, és kevesebb pontot is kaptak...
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Na erre a kérdésre adandó válaszokra én is kíváncsi vagyok.
És még mindig ott a kérdés azokról a játékosokról, akik esetleg két csapatban lesznek bajnokok. Ha jól tudom szinte az összes győri játékos másik csapatban játszik most. Úgy halottam a Győrnek most nincs hivatalosan játékosa. Ugye ők nem játszhatnak ősszel a HFL-ben?cápa77
Sztem rosszul hallottad!Ricsi56
akkor valaki küldjön egy hivatalos győri roostert mert le kellene adnom a MACS-nak, és eddig azt mondták, hogy nincsenek játékosaikcápa77
én nemtom... info@sharks.hu ? lehet h kérni kellene?

Crushers #12
több mint 13 éve
Pacman 162 — Ball Hawk
Edző bá...átfogalmazom nm ellököm lelököm magamról.. 😊
Önöknél így megy,nálunk meg úgy...de ne féljen megkaptam érte a magam fejmosását...
Racsy drága,az hogy nekem meg milyen a játékstílusom az tök mindegy tőled egy nm kaptam pacsit máshonnan meg többet is kapok ez ilyen...csak az a különbség hogy én mindenkinek adtam,még annak is aki stoplival majdnem kilötte a szemem...szal ez szentem a te szegénységi bizonyítványod...



See what you hit,and hit what you see
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
Sajnos JAX nem írhatsz ide ma. Nem jött össze amiről beszéltünk.


több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
Ebből kiindulva hogyan kerülhet 2 teljesen új csapat rögtön a HFL-be?
SzentiRebel_#18
Na erre a kérdésre adandó válaszokra én is kíváncsi vagyok.
És még mindig ott a kérdés azokról a játékosokról, akik esetleg két csapatban lesznek bajnokok. Ha jól tudom szinte az összes győri játékos másik csapatban játszik most. Úgy halottam a Győrnek most nincs hivatalosan játékosa. Ugye ők nem játszhatnak ősszel a HFL-ben?cápa77
Sztem rosszul hallottad!Ricsi56
akkor valaki küldjön egy hivatalos győri roostert mert le kellene adnom a MACS-nak, és eddig azt mondták, hogy nincsenek játékosaik


több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Ebből kiindulva hogyan kerülhet 2 teljesen új csapat rögtön a HFL-be?
SzentiRebel_#18
Na erre a kérdésre adandó válaszokra én is kíváncsi vagyok.
És még mindig ott a kérdés azokról a játékosokról, akik esetleg két csapatban lesznek bajnokok. Ha jól tudom szinte az összes győri játékos másik csapatban játszik most. Úgy halottam a Győrnek most nincs hivatalosan játékosa. Ugye ők nem játszhatnak ősszel a HFL-ben?cápa77
Sztem rosszul hallottad!

Crushers #12
több mint 13 éve
racsy 45
Remélem nem veszitek rossz néven, hogy a Pacman nevű úrhoz lenne pár megjegyzésem, ha már megszólított, és beletolta az arcát az intim szférámba.
Pacman Úr! A stílus maga az ember, az Ön stílusát és mentalitását három szóval tudnám jellemezni: autista waldorf óvoda. Ott valószínűleg az elismertebbek között jeleskedne. Ha megköszöni a játékvezetőknek a meccsvezetést, akkor hagyni kell, hogy ők vezessék. Ne vállalja túl magát elég Önnek csak a játékra koncentrálni, a sporik majd vezetik a meccset.
Sportemberrel összeegyeztethetetlen az a viselkedés amit a pályán a saját csapattársaival produkál. Az ellenem felszínre tört antipátiáját a félidei eszmecserénknél vívhattam ki, ahol eszmét csak én próbáltam cserélni. De, hogy a csapattársai mit vétettek Önnek ami miatt úgy beszél és viselkedik velük ahogy, az rejtély. Akik ismernek azok tudják, hogy nem stílusom a kurva anyázás, de ha mégis arra vetemedtem volna, hogy az Ön édesanyját - akit nem ismerek - pont ezzel a mesterséggel hoztam volna összefüggésbe, Ön lett volna az utolsó aki ezt kiérdemli. A nyalókás emberkék ténykedése veszélyesebb volt a játékunkra nézve mint az Ön
által nyújtott teljesítmény. Pedig az övék kritikán aluli volt. A folyton kirúgott kickoff pedig
leginkább egy volt. De tudja mit, igazat adok Önnek azért rúgtuk ki, hogy még véletlenül se
tudják visszahordani. Mert amitől "magunk alá csináltunk" azt valóban véletlenül hordták vissza
Pacman Úr! Köszönjük a korrekt és izgalmas meccset. A csapattársainak.
hát nekik meg is köszönheted...ha meg nm vitattad akkor biztos a mutterkám hazudott a szemembe...de ezen már nm vitatkozok...az hogy te odajöttél eszmét cserélni az egy dolog csak van a mondás bort iszol vizet prédikálsz,az meg hogy én hogyan viselkedek a csapattársaimmal ahoz ÖNNEK semmi köze...amúgy meg azért bátorkodtam a bírokkal beszélni mert CSKvagyok...és ha már a játékosainak megenged dolgokat meg nm enged meg...beszéljen azzal a játékosával #28,aki volt olyan jó fej és mondjuk a fejemre ugrott,vagy a drágalátos Racskó úrral akkor volt akkora jófej hogy a meccs végén poénosan elhúzta a kezét pacsinál...érdekes módón Vasyl-al még beszélni is tudtam már amennyit,de mondjuk vele lehet is mert nem
káposztalé van a fejében...
Mert érdekes módon,vannak olyan csapatok amelyekkel teljesen normálisan el lehet meccs
közben is röhörészni.De lehet hogy csak az ön cspatával nm találtam meg a közös hangot,és
szentem a beszlgetésünk után teljesen körrektűl nyomtam.ha nem így van akkor elnézést
érte...a meccs heve... 😀



Azzal pacsizok aki arra érdemes, Te nem vagy az es ezzel egyedül vagy ebben az országban.
Egyéb témába nem megyek bele mert nincs kivel vitázni. A Tesod üdvözlöm ő jofej! Na ő pacsit is kapott nem is egyet.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
teddy, úgy tudom, hogy akinek tényleges esélye lenne az idei magyar bajnoki címre a tavalyi eredmények alapján, azoknak mind fel lett ajánlva az indulás a hfl-ben. az más kérdés, hogy ezzel a ők nem akartak élni, sőt a magyar bajnokságon kívül semmilyen nemzetközi szereplést sem vállaltak. nem kell mártírkodni, ezek a csapatok nem lettek kizárva a bajnoki címért folytatott versenyből, a saját döntésük volt, hogy nem is szállnak érte harcba.
csak néhány eredmény tavalyról
cowboys wolverines 55-7
tigers gladiators 61-0
wolves soldiers 69-7
cowboys wildfires 55-2
tigers bulldogs 61-0
titans cowboys 13-53
tigers soldiers 64-0
wolverines tigers 7-67
wolves bulldogs 57-0
kérdem én, van értelme ilyen meccseket játszani? sztem semmibpcj97
Ezeknek nincs, de nem csak ezek a meccsek voltak!
Az meg h nem fogadták/tuk el talán ész érvekre van alapozva... Nem mindenki tud felhajtani szponzorokat és nem minden csapatnál van 1-2 pénzes ember, aki ha baj van a zsebébe nyúl...