Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
racsy 45
]Remélem nem veszitek rossz néven, hogy a Pacman nevű úrhoz lenne pár megjegyzésem, ha már megszólított, és beletolta az arcát az intim szférámba.
Pacman Úr! A stílus maga az ember, az Ön stílusát és mentalitását három szóval tudnám jellemezni: autista waldorf óvoda. Ott valószínűleg az elismertebbek között jeleskedne. Ha
megköszöni a játékvezetőknek a meccsvezetést, akkor hagyni kell, hogy ők vezessék. Ne vállalja túl magát elég Önnek csak a játékra koncentrálni, a sporik majd vezetik a meccset.
Sportemberrel összeegyeztethetetlen az a viselkedés amit a pályán a saját csapattársaival produkál. Az ellenem felszínre tört antipátiáját a félidei eszmecserénknél vívhattam ki, ahol eszmét csak én próbáltam cserélni. De, hogy a csapattársai mit vétettek Önnek ami miatt úgy beszél és viselkedik velük ahogy, az rejtély. Akik ismernek azok tudják, hogy nem stílusom a kurva anyázás, de ha mégis arra vetemedtem volna, hogy az Ön édesanyját - akit nem ismerek - pont ezzel a mesterséggel hoztam volna összefüggésbe, Ön lett volna az utolsó aki ezt kiérdemli. A nyalókás emberkék ténykedése veszélyesebb volt a játékunkra nézve mint az Ön által nyújtott teljesítmény. Pedig az övék kritikán aluli volt. A folyton kirúgott kickoff pedig
leginkább egy volt. De tudja mit, igazat adok Önnek azért rúgtuk ki, hogy még véletlenül se
tudják visszahordani. Mert amitől "magunk alá csináltunk" azt valóban véletlenül hordták vissza.
Pacman Úr! Köszönjük a korrekt és izgalmas meccset. A csapattársainak.[/quote

Big like!!!! 😀
több mint 13 éve
SzentiRebel_#18 272 — Rebels fan
Valaki a következőket mondta egyszer, és szerintem teljesen igaza van, bár nem biztos hogy pontosan idézem, de a lényege ugyan az:
"Ha valaki magyar bajnok akar lenni akkor ezeken a csapatokon keresztül vezet az út akár tetszik akár nem"

több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
A vélemény nem hőzöngés.
Kevesebb lenézés=kevesebb hőzöngés.
Több tiszteletet mutathatnál a "Tigrincsek" irányába, mert tavaly bizony sírva jöttetek ki a ketrecükből.
Hidd el már idén is játszanánk bárkivel, de "etikai" (mert mi nem a WG vagyunk) szempontok miatt ez egy évet csúszik.
Lehet inkább azért lobbizhatnátok, hogy legyen egy erős magyar bajnokság, és nem azért, hogy milyen módon tudtok kibújni abból a szarkupacból aminek a létrehozásában bizony a ti seggetek is rész vett.
hőzöngés helyett inkább igyekezzetek, hogy minél előbb feljussatok, hátha nem vagytok olyanok, mint a Tigrincsek idén...
ez egy vicc, hát gratula mindenkinek aki ilyen nívós első osztályért lobbizott,
nyugodtan játszhatott volna a három sztárcsapat a magyar div1-ben, ott is lett volna ilyen minőségű ellenfél,
ez szánalom, hogy ilyen szintű csapatok miatt nem játszotok a többi magyar gárdával,
remélem sokat fogtok tanulni tőlük,
ja és gratula a szövetségnek, hogy engedi ezt a kutyakomédiát, sőt még segít is a létrehozásában,
szerintem a HFL-től is vissza kéne vonni a támogatást mint anno az AFA-tól, mert legalább annyira szánalmas
Elvileg a HFL csapatok: Belgrade blue dragons ,Novi Sad Dukes ,Budapest Wolves ,Budapest Cowboys, West Gateszampi#33
cápa77
Bálint #15


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Remélem nem veszitek rossz néven, hogy a Pacman nevű úrhoz lenne pár megjegyzésem, ha már megszólított, és beletolta az arcát az intim szférámba.
Pacman Úr! A stílus maga az ember, az Ön stílusát és mentalitását három szóval tudnám jellemezni: autista waldorf óvoda. Ott valószínűleg az elismertebbek között jeleskedne. Ha megköszöni a játékvezetőknek a meccsvezetést, akkor hagyni kell, hogy ők vezessék. Ne vállalja túl magát elég Önnek csak a játékra koncentrálni, a sporik majd vezetik a meccset.
Sportemberrel összeegyeztethetetlen az a viselkedés amit a pályán a saját csapattársaival produkál. Az ellenem felszínre tört antipátiáját a félidei eszmecserénknél vívhattam ki, ahol eszmét csak én próbáltam cserélni. De, hogy a csapattársai mit vétettek Önnek ami miatt úgy beszél és viselkedik velük ahogy, az rejtély. Akik ismernek azok tudják, hogy nem stílusom a kurva anyázás, de ha mégis arra vetemedtem volna, hogy az Ön édesanyját - akit nem ismerek - pont ezzel a mesterséggel hoztam volna összefüggésbe, Ön lett volna az utolsó aki ezt kiérdemli. A nyalókás emberkék ténykedése veszélyesebb volt a játékunkra nézve mint az Ön által nyújtott teljesítmény. Pedig az övék kritikán aluli volt. A folyton kirúgott kickoff pedig leginkább egy volt. De tudja mit, igazat adok Önnek azért rúgtuk ki, hogy még véletlenül se tudják visszahordani. Mert amitől "magunk alá csináltunk" azt valóban véletlenül hordták vissza.
Pacman Úr! Köszönjük a korrekt és izgalmas meccset. A csapattársainak.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
hőzöngés helyett inkább igyekezzetek, hogy minél előbb feljussatok, hátha nem vagytok olyanok, mint a Tigrincsek idén...
ez egy vicc, hát gratula mindenkinek aki ilyen nívós első osztályért lobbizott,
nyugodtan játszhatott volna a három sztárcsapat a magyar div1-ben, ott is lett volna ilyen minőségű ellenfél,
ez szánalom, hogy ilyen szintű csapatok miatt nem játszotok a többi magyar gárdával,
remélem sokat fogtok tanulni tőlük,
ja és gratula a szövetségnek, hogy engedi ezt a kutyakomédiát, sőt még segít is a létrehozásában,
szerintem a HFL-től is vissza kéne vonni a támogatást mint anno az AFA-tól, mert legalább annyira szánalmas
Elvileg a HFL csapatok: Belgrade blue dragons ,Novi Sad Dukes ,Budapest Wolves ,Budapest Cowboys, West Gateszampi#33
cápa77
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
Nem hiszem, hogy a jelenlegi magas szintű szervezéssel megalapozott kitűnő őszi HFL-től bárki is komolyan színvonal növekedést várhatott.
Az a lényeg, hogy a szegény BPW, BPC, WG csúcshármasnak ne kelljen szánalmas kis pondró magyar csapatokkal játszania, ők kemény szerb csapatokkal pörgetik, akik a hazájukban is "kimagaslóan" teljesítenek.
Én tényleg azt hiszem minden évben, hogy már nincs lejjebb de mindig rám cáfolnak.
Tényleg ha ennyire ciki velünk játszani miért nem indul ez a csúcshármas külföldi bajnokságban, mi meg majd eljátszunk egymás közt a pusztában.
24 csapattal nem tudunk saját bajnokságot szervezni, ide kell hívni más csapatokat.
Mielőtt valaki ausztriával jönne, hogy ott is vannak külföldi csapatok az a különbség, hogy ott nem hívnak hanem mi kérjük, hogy játszhassunk.
ez most azért jó, mert senkinek sem jó, nekik nem jó, mert a várható színvonal messze alulmúlja a vártakat (mellesleg 5 csapat, pff...), a div.1-nek sem jó, mert sokkal izgalmasabb lett volna a liga, ha a W meg a C itt játszik!
hozzá kell tenni, hogy a Kori-féle kapott pont számítás így is különlegesen izgalmassá tette a magyar első diviziót...Harminch37


több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
a pécsi gerincsérült srácról, ha vkinek van vmi infoja pls ossza már meg...reméljük jobban van.

|
több mint 13 éve
Harminch37 Las Vegas Raiders 103
ez egy vicc, hát gratula mindenkinek aki ilyen nívós első osztályért lobbizott,
nyugodtan játszhatott volna a három sztárcsapat a magyar div1-ben, ott is lett volna ilyen minőségű ellenfél,
ez szánalom, hogy ilyen szintű csapatok miatt nem játszotok a többi magyar gárdával,
remélem sokat fogtok tanulni tőlük,
ja és gratula a szövetségnek, hogy engedi ezt a kutyakomédiát, sőt még segít is a létrehozásában,
szerintem a HFL-től is vissza kéne vonni a támogatást mint anno az AFA-tól, mert legalább annyira szánalmas
Elvileg a HFL csapatok: Belgrade blue dragons ,Novi Sad Dukes ,Budapest Wolves ,Budapest Cowboys, West Gateszampi#33
cápa77
ez most azért jó, mert senkinek sem jó, nekik nem jó, mert a várható színvonal messze alulmúlja a vártakat (mellesleg 5 csapat, pff...), a div.1-nek sem jó, mert sokkal izgalmasabb lett volna a liga, ha a W meg a C itt játszik!
hozzá kell tenni, hogy a Kori-féle kapott pont számítás így is különlegesen izgalmassá tette a magyar első diviziót...


több mint 13 éve
HTW 118 — Eagles fan
Köszi a meccset a Debrecennek és gratulálunk nekik.

több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
ez egy vicc, hát gratula mindenkinek aki ilyen nívós első osztályért lobbizott,
nyugodtan játszhatott volna a három sztárcsapat a magyar div1-ben, ott is lett volna ilyen minőségű ellenfél,
ez szánalom, hogy ilyen szintű csapatok miatt nem játszotok a többi magyar gárdával,
remélem sokat fogtok tanulni tőlük,
ja és gratula a szövetségnek, hogy engedi ezt a kutyakomédiát, sőt még segít is a létrehozásában,
szerintem a HFL-től is vissza kéne vonni a támogatást mint anno az AFA-tól, mert legalább annyira szánalmas
Elvileg a HFL csapatok: Belgrade blue dragons ,Novi Sad Dukes ,Budapest Wolves ,Budapest Cowboys, West Gateszampi#33


több mint 13 éve
neuw 271 — Patriots fan
Köszi, akkor végülis nem gyengébbek sokkal. Azt hittem, hogy alacsonyabb színvonalú csapatokról van szó, de akkor megnyugodtam, sztem ez elég jó döntés, bár jó lenne, ha még lenne egy 6. csapat is 😊Bruce
ha azt nézzük h a Wolves1 magjának átlagéletkora hol van, akkor tény 😛 😀

de a lényeg h szerintem ettől nem fog fejlődni a hazai focsi

--------------------------------------------------
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Köszi, akkor végülis nem gyengébbek sokkal. Azt hittem, hogy alacsonyabb színvonalú csapatokról van szó, de akkor megnyugodtam, sztem ez elég jó döntés, bár jó lenne, ha még lenne egy 6. csapat is 😊
több mint 13 éve
neuw 271 — Patriots fan
Mert ezen külföldi csapatok, milyen erőt képviselnek?Bruce
Hát nem egy Vukovi egyik se 😀
Tavaly amikor a Hurricanes játszott Zágrábban a Patriotssal, akkor kb 10-15 Dukes játékos volt, nem voltak épp top playák. A Vukovitól meg a Kragujevactól is kiszoptak idén, ha jól tudom.
A Blue Dragons meg elverte a Cowboyst, de mindkét csapat a középmezőnybe tartozik a szerbeknél.

--------------------------------------------------
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Mert ezen külföldi csapatok, milyen erőt képviselnek?
több mint 13 éve
neuw 271 — Patriots fan
hát, gáz léenne, ha nem magyar nyerné. íme a megoldás 😀
és min 4 csapatot ír, hogy azalatt nem indul el 😊Szobi22
remélem megnyugodtak h meglett alapozva a minőségi magyar amerikaifoci jövője 😀

--------------------------------------------------
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Rosszabb külföldi csapatokat nem tudtak találni? Még a tavalyi AFA kupáról hívhatták az AH Gladiatorst 😀

szerk: és tényleg, itt a hivatalos kiírás
http://www.mafsz.org/mafsz/media/1/20110610-2011%20HFL%20versenykiiras.pdf

meg a junioré is
http://www.mafsz.org/mafsz/media/1/20110601-2011%20V.%20magyar%20junior%20kupa%20versenykiiras.pdf

4 csapat, 3 alapszakasz meccs? 0.0neuw
hát, gáz léenne, ha nem magyar nyerné. íme a megoldás 😀
és min 4 csapatot ír, hogy azalatt nem indul el 😊

És nyissunk lassam egy Pacman és barátai topikot. komolyan, szexeljetek pm-ben vagy sms-ben

több mint 13 éve
racsy 45
Ja amúgy meg 38-20 a jegyzőkönyv szerint! Na szép álmokat almodj velünk!
több mint 13 éve
racsy 45
Kedves pacman ! Az az abszolút sportszerű amikor a saját csapattarsaid édesanyját szidod alpári módon ! Aztán mikor bukó van leszaladsz a pályáról földhöz vagod a sisakod majd a nézők köze rugod a vizes palackot! Igazi sportember vagy! A Raptors akkor lesz igazán jo csapat ha te nem leszel köztük ! Nem értem Tonyt sem hogy nézi ezt el neked biztos te fizeted! Na köszi a korekt játékot a csapattarsaidnak!
több mint 13 éve
neuw 271 — Patriots fan
Elvileg a HFL csapatok: Belgrade blue dragons ,Novi Sad Dukes ,Budapest Wolves ,Budapest Cowboys, West Gateszampi#33
Rosszabb külföldi csapatokat nem tudtak találni? Még a tavalyi AFA kupáról hívhatták az AH Gladiatorst 😀

szerk: és tényleg, itt a hivatalos kiírás
http://www.mafsz.org/mafsz/media/1/20110610-2011%20HFL%20versenykiiras.pdf

meg a junioré is
http://www.mafsz.org/mafsz/media/1/20110601-2011%20V.%20magyar%20junior%20kupa%20versenykiiras.pdf

4 csapat, 3 alapszakasz meccs? 0.0

--------------------------------------------------
több mint 13 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Elvileg a HFL csapatok: Belgrade blue dragons ,Novi Sad Dukes ,Budapest Wolves ,Budapest Cowboys, West Gate

több mint 13 éve
Pacman 162 — Ball Hawk
taktikai elem, ami nem veszélyezteti senki testi épségét? de ez csak egy tipp
ez azért nem a bunkóság csúcsa 😛Szobi22
nem mert akkor micsoda???XDPacman
Bálint #15
nm is irtam hogy bunkóság csak azt hogy nm szép dolog...😊magukalá csináltak a visszahordott TD után...XD



See what you hit,and hit what you see
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
taktikai elem, ami nem veszélyezteti senki testi épségét? de ez csak egy tipp
,arról nm is beszélve hogy feledtébb szép dolog kirúgni folyton a kickoff-ot,hogy véletlenül se tudjuk visszahordaniPacman
ez azért nem a bunkóság csúcsa 😛Szobi22
nem mert akkor micsoda???XDPacman
több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
,arról nm is beszélve hogy feledtébb szép dolog kirúgni folyton a kickoff-ot,hogy véletlenül se tudjuk visszahordaniPacman
ez azért nem a bunkóság csúcsa 😛Szobi22
nem mert akkor micsoda???XDPacman
párszor átéltem már 😂 amúgy nem bunkóság, hanem taktika, de vehetitek dícséretnek/bóknak 😉


több mint 13 éve
Pacman 162 — Ball Hawk
,arról nm is beszélve hogy feledtébb szép dolog kirúgni folyton a kickoff-ot,hogy véletlenül se tudjuk visszahordaniPacman
ez azért nem a bunkóság csúcsa 😛Szobi22
nem mert akkor micsoda???XD



See what you hit,and hit what you see
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
,arról nm is beszélve hogy feledtébb szép dolog kirúgni folyton a kickoff-ot,hogy véletlenül se tudjuk visszahordaniPacman
ez azért nem a bunkóság csúcsa 😛