NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Eltekintve a rögtön megjelent személyeskedéstől, általánosságban beszélve, engem is érdekelne R2D2 vagy mi kérdése mélyén lévő célzat, hogy a sporiknak miért beszélhet, magyarázhat egy játékos a mérkőzés folyamán, akár többször is. Ezt a jelenséget már többször láttam mint néző mérkőzéseken, de ha jól tévedek akkor csak a csapatkapitányok szólíthatnák meg nagy tisztelettel a bírói kar éppen a pályán lévő tagjait. De inkább talán csak a vezető bírót.

Egyébként tényleg tök jó, hogy egyre több bíró van, de sztem az a játékos aki bíró is egyben az legyen szíves döntse el a mérkőzés előtt, hogy melyik lesz, játékos vagy bíró. Ha játékos akkor játsszon, ha bíró akkor fújjon. Ön dönt, játszik vagy vezet. Szerintem.Ferron
Ebben semmi személyeskedés nem volt. Én most találkoztam először ilyen szituációval, ezért kérdeztem meg. Igen, akkor is megkérdeztem volna, ha Pacman a kérdéses játékos-spori.

Döme, PM ment.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
NAh nekem egy kérdésem volna egy főfőzebárhoz,mert a rebelsz meccsen mondtam a sporinak hogy az egyik embernek nicns térdvédője,azt ijenkor vagy sárga vagy timeot elvétel van nmtom pontosan...és ő mondta hogy az idei szezonban nm kötelező...a Döme meg mondta hogy igen,csak annyi a kikötés hogy egy centi vastagnak kell lennie most akkor hogyisvanez????Pacman
tehát akkor fel akartad nyomni a srácot, hogy elvegyenek tölük egy TO-t vagy -5-10y-t? dejofej... (bár lehet h csak vigyázni akartál rá?)Ricsi56
fogvédővel ugyan ez a helyzet... főleg elkapók és irányítók széles körében előforduló "trend" hogy jobb a rácson.

szerkeszt:messzebbre nem látok el 😀 😀

több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
NAh nekem egy kérdésem volna egy főfőzebárhoz,mert a rebelsz meccsen mondtam a sporinak hogy az egyik embernek nicns térdvédője,azt ijenkor vagy sárga vagy timeot elvétel van nmtom pontosan...és ő mondta hogy az idei szezonban nm kötelező...a Döme meg mondta hogy igen,csak annyi a kikötés hogy egy centi vastagnak kell lennie most akkor hogyisvanez????Pacman
tehát akkor fel akartad nyomni a srácot, hogy elvegyenek tölük egy TO-t vagy -5-10y-t? dejofej... (bár lehet h csak vigyázni akartál rá?)

Crushers #12
több mint 13 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 165 — Bills & Dawgs fan
Nekem csak egy kérdésem van: Döme játék közben miért is nem viselkedik egyszerű játékosként?
Asszem tán kétszer kellett rászólnia a sporinak, h öltözzön fel rendesen... A Rebels-es szurkolótábor is megtapsolta... Egyébként meg a videón látszik is, ahogy szinte minden play után "segíteni" próbál a zebráknak. Rám az ilyenért hajigálnák a zászlókat...e53m62
Mert sajtkukac van a seggében,meg mert felettébb szabályosak vagytok..😊és azon a meccsen igen jók voltak a birok,és közben ő őket dícsérte...XDPacman
Eltekintve a rögtön megjelent személyeskedéstől, általánosságban beszélve, engem is érdekelne R2D2 vagy mi kérdése mélyén lévő célzat, hogy a sporiknak miért beszélhet, magyarázhat egy játékos a mérkőzés folyamán, akár többször is. Ezt a jelenséget már többször láttam mint néző mérkőzéseken, de ha jól tévedek akkor csak a csapatkapitányok szólíthatnák meg nagy tisztelettel a bírói kar éppen a pályán lévő tagjait. De inkább talán csak a vezető bírót.

Egyébként tényleg tök jó, hogy egyre több bíró van, de sztem az a játékos aki bíró is egyben az legyen szíves döntse el a mérkőzés előtt, hogy melyik lesz, játékos vagy bíró. Ha játékos akkor játsszon, ha bíró akkor fújjon. Ön dönt, játszik vagy vezet. Szerintem.Ferron
A térdvédő kötelező felszerelés, pont!!

A pályán csak a csapatkapitányok beszélnek a játékvezetőkkel, ezt idén szigorúan vesszük!!

A Döme nemtudom csk vagy sem ,de ha tőlem kérdezett valamit azt kultúráltan adta elő.

Ez általánosságban igaz hogyha vki normális hangnemben kérdez( tudom mert sok olyan embert ismerek aki a pályán állat módon viselkedik, adrenalin stb és ahogy vége a meccsnek újra kultúrált ember lesz belőle 😊 ) annak válaszolni fognak a sporik!!



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
a Döme meg mondta hogy igen,csak annyi a kikötés hogy egy centi vastagnak kell lennie most akkor hogyisvanez????Pacman
Nekem csak egy kérdésem van: Döme játék közben miért is nem viselkedik egyszerű játékosként?
Asszem tán kétszer kellett rászólnia a sporinak, h öltözzön fel rendesen... A Rebels-es szurkolótábor is megtapsolta... Egyébként meg a videón látszik is, ahogy szinte minden play után "segíteni" próbál a zebráknak. Rám az ilyenért hajigálnák a zászlókat...e53m62
Hát ennek sok köze volt a térdvédő témához - amúgy másfél centi vastagnak kell lennie Bencu. 😊

Most nem azt mondom hogy nincs igazad Iván, mert van abban valami amit mondasz, de pont a Rebels meccs után találkoztunk is, nyugodtan elmondhattad volna ezt az aggályodat személyesen is. Vagy PM-ben itt, ez így nem túl elegáns.
több mint 13 éve
Ferron 72
Nekem csak egy kérdésem van: Döme játék közben miért is nem viselkedik egyszerű játékosként?
Asszem tán kétszer kellett rászólnia a sporinak, h öltözzön fel rendesen... A Rebels-es szurkolótábor is megtapsolta... Egyébként meg a videón látszik is, ahogy szinte minden play után "segíteni" próbál a zebráknak. Rám az ilyenért hajigálnák a zászlókat...e53m62
Mert sajtkukac van a seggében,meg mert felettébb szabályosak vagytok..😊és azon a meccsen igen jók voltak a birok,és közben ő őket dícsérte...XDPacman
Eltekintve a rögtön megjelent személyeskedéstől, általánosságban beszélve, engem is érdekelne R2D2 vagy mi kérdése mélyén lévő célzat, hogy a sporiknak miért beszélhet, magyarázhat egy játékos a mérkőzés folyamán, akár többször is. Ezt a jelenséget már többször láttam mint néző mérkőzéseken, de ha jól tévedek akkor csak a csapatkapitányok szólíthatnák meg nagy tisztelettel a bírói kar éppen a pályán lévő tagjait. De inkább talán csak a vezető bírót.

Egyébként tényleg tök jó, hogy egyre több bíró van, de sztem az a játékos aki bíró is egyben az legyen szíves döntse el a mérkőzés előtt, hogy melyik lesz, játékos vagy bíró. Ha játékos akkor játsszon, ha bíró akkor fújjon. Ön dönt, játszik vagy vezet. Szerintem.
több mint 13 éve
Pacman 162 — Ball Hawk
Nekem csak egy kérdésem van: Döme játék közben miért is nem viselkedik egyszerű játékosként?
Asszem tán kétszer kellett rászólnia a sporinak, h öltözzön fel rendesen... A Rebels-es szurkolótábor is megtapsolta... Egyébként meg a videón látszik is, ahogy szinte minden play után "segíteni" próbál a zebráknak. Rám az ilyenért hajigálnák a zászlókat...e53m62
Mert sajtkukac van a seggében,meg mert felettébb szabályosak vagytok..😊és azon a meccsen igen jók voltak a birok,és közben ő őket dícsérte...XD



See what you hit,and hit what you see
több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
a Döme meg mondta hogy igen,csak annyi a kikötés hogy egy centi vastagnak kell lennie most akkor hogyisvanez????Pacman
Nekem csak egy kérdésem van: Döme játék közben miért is nem viselkedik egyszerű játékosként?
Asszem tán kétszer kellett rászólnia a sporinak, h öltözzön fel rendesen... A Rebels-es szurkolótábor is megtapsolta... Egyébként meg a videón látszik is, ahogy szinte minden play után "segíteni" próbál a zebráknak. Rám az ilyenért hajigálnák a zászlókat...

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
Pacman 162 — Ball Hawk
NAh nekem egy kérdésem volna egy főfőzebárhoz,mert a rebelsz meccsen mondtam a sporinak hogy az egyik embernek nicns térdvédője,azt ijenkor vagy sárga vagy timeot elvétel van nmtom pontosan...és ő mondta hogy az idei szezonban nm kötelező...a Döme meg mondta hogy igen,csak annyi a kikötés hogy egy centi vastagnak kell lennie most akkor hogyisvanez????



See what you hit,and hit what you see
több mint 13 éve
Kalo 137
😀 😀 😀 Köszöntem, csak még nem élt a mikrofonom, utána kapcsolta rá a hangot 😀

THX
Francesco
Csatolom a linket, ide tettük fel a hangfelvételt a beszélgetésről:

http://www.budapestcowboys.com/content/?dl_id=236

Lesz ez még jobb is, meg kell szoknom a rádiós kereteket nekem is, de észrevételeket, kritikákat nyugodtan küldjetek.
Ha esetleg téma-javaslatotok lenne, azt is szívesen fogadom.Kalo
másodszorra is jó volt , legközelebb azért az elején köszöntsd a hallgatókat 😊MarkMcAuley
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
THX
Beszéltem velük, holnap megnézik, hogy ki tudják-e valahogy írni nekem. Ha meg tudják csinálni, akkor feldobom valahova.Kalo
Francesco
Csatolom a linket, ide tettük fel a hangfelvételt a beszélgetésről:

http://www.budapestcowboys.com/content/?dl_id=236

Lesz ez még jobb is, meg kell szoknom a rádiós kereteket nekem is, de észrevételeket, kritikákat nyugodtan küldjetek.
Ha esetleg téma-javaslatotok lenne, azt is szívesen fogadom.Kalo
másodszorra is jó volt , legközelebb azért az elején köszöntsd a hallgatókat 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nem tudom egyébként, hogy miért a kapott pont az első döntő szempont az azonos nyert/vesztett meccsek száma után.... ez teljesen logikátlan, buta döntés.
És nem hiszem, hogy az osztrákoknál így lenne. Szerintem ez egy kurvanagy baki és véletlenül lett felcserélve a pontaránnyal.deacon75
Teljesen egyetértek.
Pont a támadó játékot kell támogatni.
Bár az alapvető probléma, hogy nem játszik mindenki mindenkivel.
És ez behozza mindenképp a szerencse faktort.
De talán a helyezés számításának mostani módja, a legszerencsétlenebbül sikerült.
De azért azt hiszem nektek ez teljesen mindegy (nektek e miatt a hiba miatt nem kell utaznotok és úgyis ti lesztek a bajnokok 😀)
több mint 13 éve
Kalo 137
THX
Beszéltem velük, holnap megnézik, hogy ki tudják-e valahogy írni nekem. Ha meg tudják csinálni, akkor feldobom valahova.Kalo
Francesco
Csatolom a linket, ide tettük fel a hangfelvételt a beszélgetésről:

http://www.budapestcowboys.com/content/?dl_id=236

Lesz ez még jobb is, meg kell szoknom a rádiós kereteket nekem is, de észrevételeket, kritikákat nyugodtan küldjetek.
Ha esetleg téma-javaslatotok lenne, azt is szívesen fogadom.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
hoppá, értem, elnézést, igazad van
Pont a max 35 pont az amivel ütközik a kevesebb kapott pont elve, hiszen, ha valami fontosról döntene -mondjuk kiesésről- egy meccs és valaki tegyük fel 45-0-ra áll éppen a meccsen, akkor egyszerűen nem küldi többet fel az offense csapat kezdőit, mivel ha visznek pontot, akkor rögtön annyival ugrik meg a kapott pontjaik száma, amenyit ők is vittek, tehát a vitt pontjaik számával nő a kapott pontjaik száma is... ami egy röhej.
Szerencsére ez minket (Rebels) sem érint ebben a formában, de a baki az baki.deacon75
logikád sajnos hibás. nem kap az ellenfél pontot, ha te csinálsz, hanem egyszerűen a 35 különbség felett vitt pontotkat már nem számítják. fent hagyhatod a kezdő offense-t, azzal nem szivatod magad. inkább a kezdő defense-t nem hozhatod le, mert a kapott pontok számítanak, így minél kevesebb pontot szabad kapni. egy 100:0 illetve egy 35:0 meccs pont ugyannyit ér, a 100:0-ból nem lesz 100:65, hogy 35 legyen közte. sajnálom, hogy ezt el kellett magyaráznomBálint #15
Szerintem meg éppen Te nem érted!

Ha vesztésre állsz 45:0-ra akkor a jóváírt erdmény 35:0 tehát 35 pontot kapsz tulajdonképpen csak, de ha viszel egy TD-t akkor már 42 pontot fogsz kapni a végén a tabellán nem 35-öt és ezzel hátrébb kerülhetsz a rangsorban.
Ergo, ha biztos hogy több mint 35 pontot fog kapni a csapatod, akkor ne vigyél pontot és "csak" 35 pontot fogsz kapni mégha 100-at is kaptál

Az a baj, hogy mindneki offense szempontból nézi a dolgot nem a versenykiírás okozta problémát, hogy a védelmek csatája van idén, ki kap kevesebb pontot! A vesztésre álló csapatnak nem mindegy hány pontot írnak majd jóváSzentiRebel_#18
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ez PR-es dolog most megfogott...
A legjobb 4 csapatból következő évben mindenkinek játszania kellene 2-vel.
Ez jó!
10 csapattal nézve ezt: 6 csapat 2 meccsel az 12 meccs. 4 felé osztva az 3, plusz ugye a legjobb 4-nek is kell játszania a másik 3-ból 2-vel. Az 5 (és kell még 1 meccs a "régióból" a top 4-nek) A többi csapat pedig megint csak a közeli csapatokkal játszik. Ez elég hibrid lenne.
Ez nem rossz kezdeményezés...

Teszem, hozzá, h nekem a mostani lebonyolítási rendszer is sokkal jobban tetszik mint a korábbiak, de vannak benne egyenlőtlenségek...
1-2 éven belül remélem kijön valami állandó kiírás, állandó divízió létszámokkal és fel illetve lejutási rendszerrel.
több mint 13 éve
SzentiRebel_#18 272 — Rebels fan
Ahány csapat annyi féle szabály értelmezés, pedig annyira világos, hogy mi van odaírva!

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Bár nem látok bele a döntéshozók fejébe, de lehet, hogy azért a kevesebb pontot preferálták, mert a versenykiírás egy másik szabálya szerint ugyebár a max különbség is szabályozva van, azaz a tabellán szereplő vitt pontok és különbségek nem feltétlenül felelnek meg a valóságnak.Francesco
Pont a max 35 pont az amivel ütközik a kevesebb kapott pont elve, hiszen, ha valami fontosról döntene -mondjuk kiesésről- egy meccs és valaki tegyük fel 45-0-ra áll éppen a meccsen, akkor egyszerűen nem küldi többet fel az offense csapat kezdőit, mivel ha visznek pontot, akkor rögtön annyival ugrik meg a kapott pontjaik száma, amenyit ők is vittek, tehát a vitt pontjaik számával nő a kapott pontjaik száma is... ami egy röhej.
Szerencsére ez minket (Rebels) sem érint ebben a formában, de a baki az baki.deacon75
logikád sajnos hibás. nem kap az ellenfél pontot, ha te csinálsz, hanem egyszerűen a 35 különbség felett vitt pontotkat már nem számítják. fent hagyhatod a kezdő offense-t, azzal nem szivatod magad. inkább a kezdő defense-t nem hozhatod le, mert a kapott pontok számítanak, így minél kevesebb pontot szabad kapni. egy 100:0 illetve egy 35:0 meccs pont ugyannyit ér, a 100:0-ból nem lesz 100:65, hogy 35 legyen közte. sajnálom, hogy ezt el kellett magyaráznomBálint #15
Köszi Szenti.
Beszarok ezen a fölényeskedésen.
több mint 13 éve
SzentiRebel_#18 272 — Rebels fan
Bár nem látok bele a döntéshozók fejébe, de lehet, hogy azért a kevesebb pontot preferálták, mert a versenykiírás egy másik szabálya szerint ugyebár a max különbség is szabályozva van, azaz a tabellán szereplő vitt pontok és különbségek nem feltétlenül felelnek meg a valóságnak.Francesco
Pont a max 35 pont az amivel ütközik a kevesebb kapott pont elve, hiszen, ha valami fontosról döntene -mondjuk kiesésről- egy meccs és valaki tegyük fel 45-0-ra áll éppen a meccsen, akkor egyszerűen nem küldi többet fel az offense csapat kezdőit, mivel ha visznek pontot, akkor rögtön annyival ugrik meg a kapott pontjaik száma, amenyit ők is vittek, tehát a vitt pontjaik számával nő a kapott pontjaik száma is... ami egy röhej.
Szerencsére ez minket (Rebels) sem érint ebben a formában, de a baki az baki.deacon75
logikád sajnos hibás. nem kap az ellenfél pontot, ha te csinálsz, hanem egyszerűen a 35 különbség felett vitt pontotkat már nem számítják. fent hagyhatod a kezdő offense-t, azzal nem szivatod magad. inkább a kezdő defense-t nem hozhatod le, mert a kapott pontok számítanak, így minél kevesebb pontot szabad kapni. egy 100:0 illetve egy 35:0 meccs pont ugyannyit ér, a 100:0-ból nem lesz 100:65, hogy 35 legyen közte. sajnálom, hogy ezt el kellett magyaráznomBálint #15
Szerintem meg éppen Te nem érted!

Ha vesztésre állsz 45:0-ra akkor a jóváírt erdmény 35:0 tehát 35 pontot kapsz tulajdonképpen csak, de ha viszel egy TD-t akkor már 42 pontot fogsz kapni a végén a tabellán nem 35-öt és ezzel hátrébb kerülhetsz a rangsorban.
Ergo, ha biztos hogy több mint 35 pontot fog kapni a csapatod, akkor ne vigyél pontot és "csak" 35 pontot fogsz kapni mégha 100-at is kaptál

Az a baj, hogy mindneki offense szempontból nézi a dolgot nem a versenykiírás okozta problémát, hogy a védelmek csatája van idén, ki kap kevesebb pontot! A vesztésre álló csapatnak nem mindegy hány pontot írnak majd jóvá

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Bár nem látok bele a döntéshozók fejébe, de lehet, hogy azért a kevesebb pontot preferálták, mert a versenykiírás egy másik szabálya szerint ugyebár a max különbség is szabályozva van, azaz a tabellán szereplő vitt pontok és különbségek nem feltétlenül felelnek meg a valóságnak.Francesco
Pont a max 35 pont az amivel ütközik a kevesebb kapott pont elve, hiszen, ha valami fontosról döntene -mondjuk kiesésről- egy meccs és valaki tegyük fel 45-0-ra áll éppen a meccsen, akkor egyszerűen nem küldi többet fel az offense csapat kezdőit, mivel ha visznek pontot, akkor rögtön annyival ugrik meg a kapott pontjaik száma, amenyit ők is vittek, tehát a vitt pontjaik számával nő a kapott pontjaik száma is... ami egy röhej.
Szerencsére ez minket (Rebels) sem érint ebben a formában, de a baki az baki.deacon75
logikád sajnos hibás. nem kap az ellenfél pontot, ha te csinálsz, hanem egyszerűen a 35 különbség felett vitt pontotkat már nem számítják. fent hagyhatod a kezdő offense-t, azzal nem szivatod magad. inkább a kezdő defense-t nem hozhatod le, mert a kapott pontok számítanak, így minél kevesebb pontot szabad kapni. egy 100:0 illetve egy 35:0 meccs pont ugyannyit ér, a 100:0-ból nem lesz 100:65, hogy 35 legyen közte. sajnálom, hogy ezt el kellett magyaráznom
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Talán egy előző évi bajnoki végeredményen alapuló Power Ranking javíthatna azon, hogy mindenki minden kalapból kapjon, ne legyen aki simán a balra kettőt, jobbra hármat figurából bekaphassa a 4 legerősebbet.Gátwéder
Szerintem ez egy jó ötlet, amint kiderül, hogy melyik csapatok melyik divízióba neveztek és hányan indulnak, neki is lehet állni megcsinálni, január közepe-vége felé meg is lehet a versenynaptár.
ami talán probléma lehet:
- a power ranking valódisága
- nem biztos, hogy területi alapra kijönne, az pedig eléggé megdobná a csapatok költségeit... Ahogy én látom, ez sajnos olyan probléma, ami nem egy év alatt fog megoldódni 😕

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én mondjuk támogattam volna, meg most is támogatnám, hogy a "kamu-új" csapatoknak (mint a Rebels volt, vagy most a Hurricanes) csupán adminisztrációs okokból ne kelljen a legalsó osztályban indulniZorddd
Asszem ezzel vagyunk így egy páran 😀
több mint 13 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Ezzel kapcs nálunk is mókás, hogy a kiírás azzal hálálja meg, hogy dupla annyi pontot vittünk a Hurricanes ellen, mint a magyar mezőnyből bárki, hogy 12 ponttal sz@rabb helyzetben vagyunk, mint akit 0-ra vertek... Köszi.Zahó
Igen, elég visszás a dolog.
Most elgondolkodtam, és lehet, hogy az én tudatom túl szűkös, de igazán jó megoldás nem jutott eszembe. Mert ha a pontkülönbségeket vesszük alapul, akkor azok a csapatok akik jatszanak egy esetleg jóval erősebb csapat ellen (tavaly Rebels, idén a Hurricanes), azok jókora hátrányban vannak azokkal szemben, akik nem játszanak. Igazán igazságos akkor lenne, ha mindenki játszana mindenkivel és akkor egyelőek az esélyek. Viszont ezzel meg olyan hosszúra nyúlna a bajnokság... Talán ketté lehetne bontani a mezőnyt (akár területileg) és akkor a konferencián belül játszik mindenki mindenkivel - de itt is előfordulhatnak igazságtalanságok és mondjuk az erősebb konferenciából valaki nem jutna rájátászsba, és egy jóval gynegébb csapat pedig a túloldalról igen...
Szóval azért ez nem könnyű probléma szerintem - de mondom, lehet, hogy én vagyok beszűkülve 😊Francesco
Mindaddig amig nem teljes kört játszanak a csapatok, addig "igazságtalanság" lesz. A simán területi alapon szétválasztott mezőny ugyanezt szülheti.

Talán egy előző évi bajnoki végeredményen alapuló Power Ranking javíthatna azon, hogy mindenki minden kalapból kapjon, ne legyen aki simán a balra kettőt, jobbra hármat figurából bekaphassa a 4 legerősebbet.Gátwéder
Én mondjuk támogattam volna, meg most is támogatnám, hogy a "kamu-új" csapatoknak (mint a Rebels volt, vagy most a Hurricanes) csupán adminisztrációs okokból ne kelljen a legalsó osztályban indulni, mert alapvető igazságtalanságokhoz vezet. Ha annyi mindent meg lehet változtatni egy tollvonással, ilyen esetben miért nem lehet kivételt tenni?


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 13 éve
Gátwéder 52
Ezzel kapcs nálunk is mókás, hogy a kiírás azzal hálálja meg, hogy dupla annyi pontot vittünk a Hurricanes ellen, mint a magyar mezőnyből bárki, hogy 12 ponttal sz@rabb helyzetben vagyunk, mint akit 0-ra vertek... Köszi.Zahó
Igen, elég visszás a dolog.
Most elgondolkodtam, és lehet, hogy az én tudatom túl szűkös, de igazán jó megoldás nem jutott eszembe. Mert ha a pontkülönbségeket vesszük alapul, akkor azok a csapatok akik jatszanak egy esetleg jóval erősebb csapat ellen (tavaly Rebels, idén a Hurricanes), azok jókora hátrányban vannak azokkal szemben, akik nem játszanak. Igazán igazságos akkor lenne, ha mindenki játszana mindenkivel és akkor egyelőek az esélyek. Viszont ezzel meg olyan hosszúra nyúlna a bajnokság... Talán ketté lehetne bontani a mezőnyt (akár területileg) és akkor a konferencián belül játszik mindenki mindenkivel - de itt is előfordulhatnak igazságtalanságok és mondjuk az erősebb konferenciából valaki nem jutna rájátászsba, és egy jóval gynegébb csapat pedig a túloldalról igen...
Szóval azért ez nem könnyű probléma szerintem - de mondom, lehet, hogy én vagyok beszűkülve 😊Francesco
Mindaddig amig nem teljes kört játszanak a csapatok, addig "igazságtalanság" lesz. A simán területi alapon szétválasztott mezőny ugyanezt szülheti.

Talán egy előző évi bajnoki végeredményen alapuló Power Ranking javíthatna azon, hogy mindenki minden kalapból kapjon, ne legyen aki simán a balra kettőt, jobbra hármat figurából bekaphassa a 4 legerősebbet.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ezzel kapcs nálunk is mókás, hogy a kiírás azzal hálálja meg, hogy dupla annyi pontot vittünk a Hurricanes ellen, mint a magyar mezőnyből bárki, hogy 12 ponttal sz@rabb helyzetben vagyunk, mint akit 0-ra vertek... Köszi.Zahó
Igen, elég visszás a dolog.
Most elgondolkodtam, és lehet, hogy az én tudatom túl szűkös, de igazán jó megoldás nem jutott eszembe. Mert ha a pontkülönbségeket vesszük alapul, akkor azok a csapatok akik jatszanak egy esetleg jóval erősebb csapat ellen (tavaly Rebels, idén a Hurricanes), azok jókora hátrányban vannak azokkal szemben, akik nem játszanak. Igazán igazságos akkor lenne, ha mindenki játszana mindenkivel és akkor egyelőek az esélyek. Viszont ezzel meg olyan hosszúra nyúlna a bajnokság... Talán ketté lehetne bontani a mezőnyt (akár területileg) és akkor a konferencián belül játszik mindenki mindenkivel - de itt is előfordulhatnak igazságtalanságok és mondjuk az erősebb konferenciából valaki nem jutna rájátászsba, és egy jóval gynegébb csapat pedig a túloldalról igen...
Szóval azért ez nem könnyű probléma szerintem - de mondom, lehet, hogy én vagyok beszűkülve 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Bulldogs 😉Francesco
C2, 2x is 😊SzentiRebel_#18
Valószínűleg mind2 csapatnak Wild Cardot is kell játszania, úgyhogy közel sincsenek még ott. (Direkt nem rájátszást, hanem befutót írtam, ami alatt kb a döntőt értem...)Tred
Ezzel kapcs nálunk is mókás, hogy a kiírás azzal hálálja meg, hogy dupla annyi pontot vittünk a Hurricanes ellen, mint a magyar mezőnyből bárki, hogy 12 ponttal sz@rabb helyzetben vagyunk, mint akit 0-ra vertek... Köszi.