NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Harminch37 Las Vegas Raiders 103
jófej csapat ez a dinoszauruszos! köszi a meccset, srácok!


több mint 13 éve
Kalo 137
Te hol játszol, ha megkérdezhetem? Csak kíváncsiság 😊
Remélem nem bántóan jött le amit a fehérváriakról mondtam, azt akartam mondani csak, hogy nekik mindig is a támadósor volt az erősebbik csapatrész..

Köszönöm! Igyekeztem pártatlan és reális lenni, remélem sikerült. Folytatás két hét múlva hétfőn, ugyanakkor.
Addig is igyekszem gyűjteni a híreket a csapatoktól, a meccsekről, hogy mindenkiről lehessen szó.
Kalo

Jó lesz ez a Touchdown magazin ,Kalo szép kis nyilatkozat volt.MarkMcAuley
Kalo
megmosolyogtam amit a fehérvár védőiről mondtál ,bár számomra reális volt 😀MarkMcAuley
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Köszönöm! Igyekeztem pártatlan és reális lenni, remélem sikerült. Folytatás két hét múlva hétfőn, ugyanakkor.
Addig is igyekszem gyűjteni a híreket a csapatoktól, a meccsekről, hogy mindenkiről lehessen szó.
Kalo

Jó lesz ez a Touchdown magazin ,Kalo szép kis nyilatkozat volt.MarkMcAuley
Kalo
megmosolyogtam amit a fehérvár védőiről mondtál ,bár számomra reális volt 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A kupa plakátja az alábbi linken érhető el.

http://www.facebook.com/pages/Budapest-Bears-American-Football-Team/168683396503762#!/photo.php?fbid=210619488976819&set=a.169372413101527.33295.168683396503762&type=1&theaterBudapest Bears
vicces dolog ez a tükrözés 😀Szobi22
😀 Ebbe mi is belefutottunk anno, srác átküldi, aztán egyszer csak... " hm várjunk csak ez így nem oké 😛 " Persze egész csapatoson feltűnőbb 😉Bluemountain

A vicces fiúk mindig tükrözve kérik. Nem tudtátok?

SP voltam, sziasztok!
több mint 13 éve
Kalo 137
Köszönöm! Igyekeztem pártatlan és reális lenni, remélem sikerült. Folytatás két hét múlva hétfőn, ugyanakkor.
Addig is igyekszem gyűjteni a híreket a csapatoktól, a meccsekről, hogy mindenkiről lehessen szó.
Kalo

Jó lesz ez a Touchdown magazin ,Kalo szép kis nyilatkozat volt.MarkMcAuley
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A kupa plakátja az alábbi linken érhető el.

http://www.facebook.com/pages/Budapest-Bears-American-Football-Team/168683396503762#!/photo.php?fbid=210619488976819&set=a.169372413101527.33295.168683396503762&type=1&theaterBudapest Bears
vicces dolog ez a tükrözés 😀Szobi22
😀 Ebbe mi is belefutottunk anno, srác átküldi, aztán egyszer csak... " hm várjunk csak ez így nem oké 😛 " Persze egész csapatoson feltűnőbb 😉
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
A kupa plakátja az alábbi linken érhető el.

http://www.facebook.com/pages/Budapest-Bears-American-Football-Team/168683396503762#!/photo.php?fbid=210619488976819&set=a.169372413101527.33295.168683396503762&type=1&theaterBudapest Bears
vicces dolog ez a tükrözés 😀

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A kupa plakátja az alábbi linken érhető el.

http://www.facebook.com/pages/Budapest-Bears-American-Football-Team/168683396503762#!/photo.php?fbid=210619488976819&set=a.169372413101527.33295.168683396503762&type=1&theater
több mint 13 éve
stitch90 256
az a baj, hogy nálunk szerintem 5-10 junior korú játékos vagy úgyhogy esélytelen, meg szerintem én se játszhatnék már mert novemberben 20 leszek és sajnálom, hogy soha nem játszhattam junior bajnokságban 😕 szivesen kipróbáltam volna magam a sajnát korosztályomban 😊Boti63
dettó. én novemberben már 21 leszek, és rohadtul sajnálom, hogy nem kezdtem el előbb...

Vamos Gringos!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Jó lesz ez a Touchdown magazin ,Kalo szép kis nyilatkozat volt.
több mint 13 éve
kola64 26
Véleményem a mai napról!A rebels egy nagyon jó csapat!Örültem,hogy ilyen kaliberü játékosokkal tudtam összefutni!Nekünk sokat kell még tanulnunk!Köszönöm !
több mint 13 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Végeredmény: Raptors - Rebels 24-40. Elvesztette veretlenségét a Jamina Field 😕Buga
Ráadásul a tendencia is megfordult, leszálló ágba kerültetek. 😛

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 13 éve
Pacman 162 — Ball Hawk
Jó kis meccs volt geci nagy melegben...Gyorsan összefoglalva,az első félidőben a Raptors offense szentem ha két percet fent volt,az irányítonkhoz rendre odaértek,meg mentek a drop passok,mondjuk az uccsó drive az TD-vel zárult...Két nagy passzt kapott el Vukasin.Az ő offense-ük Bobissal,meg Lesivel haladt szépen előre.Csináltak is 4 TD.Aztán a második félidőben feléledt az offense elkeztdek jönni a fumble-k amiket megszereztünk,Döme összehalászott egy kickoff-ot,az egy yardoson,aztán feljöttünk egész jól,mi ugye több labdát szereztünk,de aztán megint jött a megülés aztan haladtak Bóbissal(a meccsen 200 yard felett futott,valamint ezer yard felé jutott), nyomtak még két TD-t azt szevasz annyi elég volt a nyeréshez a végén ha jól láttam már tartalékosok nyomták. 24-40



See what you hit,and hit what you see
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Félidőben Raptors-Rebels 7-26Buga
és egészidőben?arcsike
Végeredmény: Raptors - Rebels 24-40. Elvesztette veretlenségét a Jamina Field 😕Buga
Arról nem beszélve, hogy nagyon meleg volt. :/

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Gátwéder 52
és ahhoz ki mit szól, h (ha jól számolom) adabszurdum a debrecen 2-3-mal még akár be is juthat a rájátszásba egy kedvező eredménnyel ???arcsike
Pont ezt számolgatom....

Ha valami nem stimmel szóljatok.

A Tata-W2-t bátorkodom fix 1-re venni…(mert különben még több variáció lenne)

A változat:
Ha a Crushers győz, akkor 2.
Bulldogs 3.
Ha a Mustangs és az Eagles győz Wildcard helyezettek a C2-vel.
Ekkor 4-5-6 helyezett szerintem úgy számolható, hogy a C2 előrébb lesz mint az Eagles, mert megverte.
Tata nem játszott velük, így a kapott pontok alapján sorolódik. (Vélhetőleg a 6. helyre.)

B változat:
Ha a Crushers győz, akkor 2.
Bulldogs 3.
Ha a Mustangs győz és az Eagles kikap, akkor Mustang és C2 Wildcard 4-5. helyezettek kapott pontok alapján sorrendben.
A kiadó 6. hely a Pécs és Debrecen között kapott pontok alapján dől el.

C változat:
Ha a Crushers és az Eagles is kikap, a Mustangs pedig győz.
A Tata a 3, mert megverte a Pécset.
Pécs 4. mert megverte a Crusherst és C2-t.
Crushers és C2 közül a Crushers lesz az 5. mert verte a C2-t. (javítva)

D változat:
Ha a Crushers kikap, a Mustangs és az Eagles pedig győz.
Lesz 5 darab 3 pontos csapat, akik között én úgy állítanám fel a sorrendet:
3. Mustangs (verte a Gringost)
4. Gringos (verte a Crusherst és a C2-t)
5-6. C2-Eagles-Crushers körbeverte egymást.

No itt jön nekem a bibi, mert a Versenykiírás erre az esetre nem rendelkezik. Márpedig a 3-ból egy nem jut rájátszásba, úgy hogy azonos pontszámmal bejutottat megvert.
több mint 13 éve
arcsike 100
és ahhoz ki mit szól, h (ha jól számolom) adabszurdum a debrecen 2-3-mal még akár be is juthat a rájátszásba egy kedvező eredménnyel ???
több mint 13 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Félidőben Raptors-Rebels 7-26Buga
és egészidőben?arcsike
Végeredmény: Raptors - Rebels 24-40. Elvesztette veretlenségét a Jamina Field 😕

több mint 13 éve
arcsike 100
Félidőben Raptors-Rebels 7-26Buga
és egészidőben?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
elsősorban az egymás elleni eredmény dönt,
de akkor maradjunk annyiban, hogy a győztes bebiztosítja jövőre a helyét az első osztályban, és ha így nézzük akkor ki-ki meccs 😛
megint más: jó tudni, hogy van ilyen rádió budapesten 😀😀
több mint 13 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Félidőben Raptors-Rebels 7-26

több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Van valami eredmény a raptors meccsről???

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
arcsike 100
Wildfires játsza az osztályozót, ha csak nem +43 vagy annál többel nyernek.

De azt hiszem +35 lehet a legnagyobb különbség az új szabály miatt.tudu28
de elsősorban az egymás elleni eredmény dönt a div1-ben is, szóval ha a veszprém nyer akkor megmenekül 😉arcsike
azért én nagyon-nagyon meglepődnék, ha a Veszprém megverné a Zalát 😊Zorddd
nem mondtam egy szóval sem, h én esetleg nem 😀 de attól még tény, ha sikerül nekik akkor a zala osztályoz, így ilyen szempontból valóban ki-ki meccs 😀
több mint 13 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
i mean, a vesztesnek osztályozót kell játszania, a győztes megússza.bpcj97
Wildfires játsza az osztályozót, ha csak nem +43 vagy annál többel nyernek.

De azt hiszem +35 lehet a legnagyobb különbség az új szabály miatt.tudu28
de elsősorban az egymás elleni eredmény dönt a div1-ben is, szóval ha a veszprém nyer akkor megmenekül 😉arcsike
azért én nagyon-nagyon meglepődnék, ha a Veszprém megverné a Zalát 😊


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 13 éve
arcsike 100
i mean, a vesztesnek osztályozót kell játszania, a győztes megússza.bpcj97
Wildfires játsza az osztályozót, ha csak nem +43 vagy annál többel nyernek.

De azt hiszem +35 lehet a legnagyobb különbség az új szabály miatt.tudu28
de elsősorban az egymás elleni eredmény dönt a div1-ben is, szóval ha a veszprém nyer akkor megmenekül 😉
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
i mean, a vesztesnek osztályozót kell játszania, a győztes megússza.bpcj97
Miért is? Ott van még a Heroes is...

Hiszen ha a Wildfires veszít, több mint 9 ponttal akkor - mivel ugye azok a fránya kapott pontok számítanak - nem osztályozót játszik, hanem egész egyszerűen kiesik. Az osztályozót pedig a Heroes játssza mint utolsó előtti. Ha 9 pontnál kevesebb a különbség, akkor pedig fordítva.

Ha a Predators veszítene, a Wildfirest nagy valószínűséggel akkor is megelőzik a tabellán.
Hacsak nem kapnak 42 pontál többet a Futótüzektől, ami azért nem egy ki-ki kérdéskategória :rolleyes:

Ha jól értelmeztem az eddigieket, a különbség csak az volna, hogy így a Heroes esne ki biztosan, és a Wildfires játszana osztályozót.

Ha nem így van, javítson ki valaki 😛

---

Oké Tudu megelőztél 😉