NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
tudu28 152
i mean, a vesztesnek osztályozót kell játszania, a győztes megússza.bpcj97
Wildfires játsza az osztályozót, ha csak nem +43 vagy annál többel nyernek.

De azt hiszem +35 lehet a legnagyobb különbség az új szabály miatt.

http://www.facebook.com/pages/Gy%C5%91r-Sharks/274168015956901
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
i mean, a vesztesnek osztályozót kell játszania, a győztes megússza.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
élményfaktorban monday night szinten volt.
más: arra vajon tett volna bárki is két fillért a szezon előtt, hogy az utolsó fordulóban majd a zépé ki-ki meccset játszik a wildfires-el? :obpcj97
öööö ez hol ki-ki meccs? 😀Zorddd
Na igen, éppen a HOL itt a nagy kérdés 😉 😛
több mint 13 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
élményfaktorban monday night szinten volt.
más: arra vajon tett volna bárki is két fillért a szezon előtt, hogy az utolsó fordulóban majd a zépé ki-ki meccset játszik a wildfires-el? :obpcj97
öööö ez hol ki-ki meccs? 😀


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
élményfaktorban monday night szinten volt.
más: arra vajon tett volna bárki is két fillért a szezon előtt, hogy az utolsó fordulóban majd a zépé ki-ki meccset játszik a wildfires-el? :o
több mint 13 éve
arcsike 100
hát én még mindig a tegnapi cowboys meccs hatása alatt vagyok. hihetetlenül izgalmas volt, és bánhatja aki nem jött. 😊bpcj97
bizony, bizony! am is jó meccs volt, de ami izgalom az utolsó 3-4 percben volt... eddigi legjobb meccs amit külső szemlélőként átéltem 😀 😛
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
hát én még mindig a tegnapi cowboys meccs hatása alatt vagyok. hihetetlenül izgalmas volt, és bánhatja aki nem jött. 😊
több mint 13 éve
arcsike 100
az utolsó két percben már a Redzone-unkban volt a Fehérvár és minden esélye megvolt, hogy újabb pontokat szerezzen de a vége előtt kb 50 másodperccel sikerült egy IC-t összehozni a védelmünknek

fokhagyma
azért az a nem mindegy, nem kis munka azért egy egész IC-t összehozni, pláne nem 50 mp alatt 😀 😛 azt lehet tudni, h melyik vonalon fog közlekedni??? 😀 😛 (bocsesz de nem bírtam kihagyni)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Szolnokiak közül vki nyilatkozzon már, hogy mi lett a dunaújvárosi fiktív halasztásos történet vége?

Nagyon kíváncsi lennék, h mit keres a tabella élén egy olyan csapat, aki 6 helyett 4 mérkőzést játszott csak le.
Az idei versenykiírás persze olyan-amilyen, de ettől függetlenül marha kíváncsi lennék, hogy miért nem tesznek pontot a végére. Mert avval, h odadobták a meccset a Dunaújnak, korántsem lenne szabad lezárni ezt az ügyet.e53m62
Én is úgy tudom nem dobták, mulasztottak, és a szabályok alapján ezen mulasztást a mérkőzés elvesztésével szankcionálták.
Vannak tök fölösleges szabályok (semmi értelmük), de a szabál az szabál, ha valaki ezt kihasználja akkor kiderül hogy az nem csak hogy értelmetlen (a szabály), de még káros is.
Minek mérkőzésről mérkőzésre a nevezés?? És hogy e miatt büntetik a csapatot ???
Bizonyítsd a rosszhiszeműséget! Ahogy azt sem lehet bizonyítani mi volt a pályafoglaltság "témájában"
Elég lenne a deltát a plusz játékosokat nevezni (ha azt elmulasztja valaki akkor csak az az egy-egy játékos nyeli be, nem a nézők, mindkét csapat játékosai stb.)
És igenis van jobban menedzselt és rosszabbul menedzselt csapat (sport jógi, szervezési téren), nem szeretem de ez is a hivatalos sport része. Lásd doppingvétség elbírálásának esete.
Az tény lehet hogy nem szimpatikus (nekem sem tetszik) de a játékos a csapat mindenképpen jobban jár.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Szolnokiak közül vki nyilatkozzon már, hogy mi lett a dunaújvárosi fiktív halasztásos történet vége?

Nagyon kíváncsi lennék, h mit keres a tabella élén egy olyan csapat, aki 6 helyett 4 mérkőzést játszott csak le.
Az idei versenykiírás persze olyan-amilyen, de ettől függetlenül marha kíváncsi lennék, hogy miért nem tesznek pontot a végére. Mert avval, h odadobták a meccset a Dunaújnak, korántsem lenne szabad lezárni ezt az ügyet.e53m62
Nem dobtuk... elvettek! Gerinctelen, gyava modon!

Tudomasom szerint a vezetes megtette a hivatalos lepeseket, ezidaig eredmenytelenul... vannak, akik barmit megtehetnek.😕
több mint 13 éve
fokhagyma New Orleans Saints 40
Tudja valaki mit játszott a Fehérvár ???tibibá
8-6 ra nyert a DebrecenWalky
Köszönöm 😊 Szoros lehetett.tibibá
igen az volt 😊

az utolsó két percben már a Redzone-unkban volt a Fehérvár és minden esélye megvolt, hogy újabb pontokat szerezzen de a vége előtt kb 50 másodperccel sikerült egy IC-t összehozni a védelmünknek

Köszönet a meccset a Fehérvárnak a sérülteknek mielőbbi felépülést!!

Butchers
Debrecen Gladiators
ZooBoszlo underground
több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Szolnokiak közül vki nyilatkozzon már, hogy mi lett a dunaújvárosi fiktív halasztásos történet vége?

Nagyon kíváncsi lennék, h mit keres a tabella élén egy olyan csapat, aki 6 helyett 4 mérkőzést játszott csak le.
Az idei versenykiírás persze olyan-amilyen, de ettől függetlenül marha kíváncsi lennék, hogy miért nem tesznek pontot a végére. Mert avval, h odadobták a meccset a Dunaújnak, korántsem lenne szabad lezárni ezt az ügyet.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
tibibá 54
Tudja valaki mit játszott a Fehérvár ???tibibá
8-6 ra nyert a DebrecenWalky
Köszönöm 😊 Szoros lehetett.
több mint 13 éve
Walky 4
Tudja valaki mit játszott a Fehérvár ???tibibá
8-6 ra nyert a Debrecen
több mint 13 éve
tibibá 54
Tudja valaki mit játszott a Fehérvár ???
több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Gratula a Tehenészeknek!

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
arcsike 100
kibaszott nagy meccs volt 😀 😛 😀 áááááááá infarktus közeli állapotok uralkodtak a lelátón! még jó, h hétfőn megyek nyaralni, mert ezeket az izgalmakat ki kell pihenni 😀 😛
több mint 13 éve
Grga Pitic 27 — Életmentő
köszi 😊 😊 😊 😊

vége nyert a cowboys 😀 😀 😀mike0125



Grga Pitic for President
több mint 13 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 165 — Bills & Dawgs fan
Zágráb Patriots-Bp Hurricanes 26-20 OT



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 13 éve
Grga Pitic 27 — Életmentő
és most?
(Ott vagyunk már?)

NAAAAA.....megvan máááár???

32-27

futott td utána 2 pontos
kb. 1 perc van még hátramike0125
Grga Pitic
Még van kb. 20 mpmike0125



Grga Pitic for President
több mint 13 éve
zack81 35
kössz
több mint 13 éve
mike0125 34
vége nyert a cowboys 😀 😀 😀
több mint 13 éve
zack81 35
???????????????????na valaki pliiiz 😀

C win?
több mint 13 éve
mike0125 34
NAAAAA.....megvan máááár???

32-27

futott td utána 2 pontos
kb. 1 perc van még hátramike0125
Grga Pitic
Még van kb. 20 mp
több mint 13 éve
Grga Pitic 27 — Életmentő
NAAAAA.....megvan máááár???

32-27

futott td utána 2 pontos
kb. 1 perc van még hátramike0125



Grga Pitic for President