NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Ez igaz, de valószínűleg akit vertek már 35 pont különbséggel, az nem is lesz ott a "befutóban".Tred
Bulldogs 😉Francesco
C2, 2x is 😊SzentiRebel_#18
Valószínűleg mind2 csapatnak Wild Cardot is kell játszania, úgyhogy közel sincsenek még ott. (Direkt nem rájátszást, hanem befutót írtam, ami alatt kb a döntőt értem...)

M. Vikings
Always open!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ez igaz, de valószínűleg akit vertek már 35 pont különbséggel, az nem is lesz ott a "befutóban".Tred
Bulldogs 😉Francesco
C2, 2x is 😊SzentiRebel_#18
Félreértettük a sporttárs szavait, a döntőt értette befutó alatt.
több mint 13 éve
SzentiRebel_#18 272 — Rebels fan
Ez igaz, de valószínűleg akit vertek már 35 pont különbséggel, az nem is lesz ott a "befutóban".Tred
Bulldogs 😉Francesco
C2, 2x is 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ez igaz, de valószínűleg akit vertek már 35 pont különbséggel, az nem is lesz ott a "befutóban".Tred
Bulldogs 😉
több mint 13 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Nehogy már jogosulatlan legyen az amit a pályán izzadtsággal elér egy csapat 😊SzentiRebel_#18
Mi is u.annyi energiát adtunk bele a pályán abba az 52 pontba, ami nem lett jóváírva a tabellán... Azért remélem a lényeg átjött 😉

M. Vikings
Always open!
több mint 13 éve
SzentiRebel_#18 272 — Rebels fan
Ez igaz, de valószínűleg akit vertek már 35 pont különbséggel, az nem is lesz ott a "befutóban". A 35 pontos max-nak arról kéne szólnia, hha egy csapat sérülés/lustaság...egyéb okok miatt a "ZS" csapatát küldi pályára, akkor az őt péppé verő ellenfél ne jusson a szerzett pontok számát tekintve jogosulatlan előnyhöz a többi csapathoz képest, akik az "A" csapat ellen játszottak... Mivel a szerzett pontok száma elég alacsony prioritással számít bele az értékelésbe, ezért ez a szabály teljesen felesleges, és pont a péppé vert csapatoknak nyújt mentőövet, hisz adott esetben maximalizálja a kapott pontjaik számát (ahogy azt te is leírtad).
És amúgy vicces, hogy idén a jóváírt pontok szempontjából, a Bulldogs végeredményben jobban járt ellenünk (61:0->35:0), mint az Eagles (7:42->7:42) akik több pontot vittek, és kevesebbet kaptak a meccsen...Tred
Nehogy már jogosulatlan legyen az amit a pályán izzadtsággal elér egy csapat 😊

több mint 13 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Pont a max 35 pont az amivel ütközik a kevesebb kapott pont elve, hiszen, ha valami fontosról döntene -mondjuk kiesésről- egy meccs és valaki tegyük fel 45-0-ra áll éppen a meccsen, akkor egyszerűen nem küldi többet fel az offense csapat kezdőit, mivel ha visznek pontot, akkor rögtön annyival ugrik meg a kapott pontjaik száma, amenyit ők is vittek, tehát a vitt pontjaik számával nő a kapott pontjaik száma is... ami egy röhej.
Szerencsére ez minket (Rebels) sem érint ebben a formában, de a baki az baki.deacon75
Ez igaz, de valószínűleg akit vertek már 35 pont különbséggel, az nem is lesz ott a "befutóban". A 35 pontos max-nak arról kéne szólnia, hha egy csapat sérülés/lustaság...egyéb okok miatt a "ZS" csapatát küldi pályára, akkor az őt péppé verő ellenfél ne jusson a szerzett pontok számát tekintve jogosulatlan előnyhöz a többi csapathoz képest, akik az "A" csapat ellen játszottak... Mivel a szerzett pontok száma elég alacsony prioritással számít bele az értékelésbe, ezért ez a szabály teljesen felesleges, és pont a péppé vert csapatoknak nyújt mentőövet, hisz adott esetben maximalizálja a kapott pontjaik számát (ahogy azt te is leírtad).
És amúgy vicces, hogy idén a jóváírt pontok szempontjából, a Bulldogs végeredményben jobban járt ellenünk (61:0->35:0), mint az Eagles (7:42->7:42) akik több pontot vittek, és kevesebbet kaptak a meccsen...

M. Vikings
Always open!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Bár nem látok bele a döntéshozók fejébe, de lehet, hogy azért a kevesebb pontot preferálták, mert a versenykiírás egy másik szabálya szerint ugyebár a max különbség is szabályozva van, azaz a tabellán szereplő vitt pontok és különbségek nem feltétlenül felelnek meg a valóságnak.Francesco
Pont a max 35 pont az amivel ütközik a kevesebb kapott pont elve, hiszen, ha valami fontosról döntene -mondjuk kiesésről- egy meccs és valaki tegyük fel 45-0-ra áll éppen a meccsen, akkor egyszerűen nem küldi többet fel az offense csapat kezdőit, mivel ha visznek pontot, akkor rögtön annyival ugrik meg a kapott pontjaik száma, amenyit ők is vittek, tehát a vitt pontjaik számával nő a kapott pontjaik száma is... ami egy röhej.
Szerencsére ez minket (Rebels) sem érint ebben a formában, de a baki az baki.
több mint 13 éve
Pacman 162 — Ball Hawk
elég könnyű kitalálni, elsősorban kinek jött nagyon-nagyon jól ez az ici-pici kijavíthatatlan hibácska, biztos azért, mert ott szerepel a neve a határozat alján...hopsz!Harminch37
Nem kellene piszkálni a szövetség ügyeivel törődő tisztségviselőket, mert nem marad olyan, aki nap mint nap foglalkozzon ezekkel. Hacsak nem akarsz te jobban ügyvinni.
-------------------
A kevesebb kapott pont preferálása, azért fura, mert pl. nyilván nem azonos egy 8-6-os győzelem, meg egy 41-6. A kiírás szerint meg az.Atari
tehát bárki foglalkozhat az 'ügyekkel', akinek van fölös szabadideje? majd szólok a barátnőmnek, ilyet ő is simán kitalál, és ugyanígy elhiszi, hogy jót csinált...Harminch37
nah én meg szólok az enyémnek azt csoki...XD



See what you hit,and hit what you see
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Már bocsánat, hogy beleszólok, de a jelentkezéssel ezt vállalták a felek, így jogosan várható el tőlük a minőségi munka... ha időközbe derül ki, hogy ezt nem lehet így vállalni akkor megoldást kell keresni nem görgetni a szart maguk előtt.Medoweb
Ebben van nagyon sok igazság. De itt (meg mindenhol) annyian tudják, hogy mit és hogyan kéne csinálni, hogy valaki igazán odaállhatna az Iván elé mondjuk és azt mondhatná, hogy te Iván, látom, ez nem nagyon megy, szeretnék segíteni. Vagy ilyesmi.
Én speciel nem tudtam a körlevélről de még talán vállaltam is volna egy "mezei" tagságot...Medoweb
Minden csapatvezető megkapta ezt az emailt... sajnálatos, hogy ezek szerint nem mindenkihez jutott el szervezeten belül...
De semmiről nem vagy lecsúszva, küldök egy PM-t.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Értem a gondolat menetet 😀
A játékosoknak, edzőknek, elnököknek kellene még heti x órát beletenniük, amikor már így is munka, család, 1-2-3 gyerek mellett szorítanak időt és pénzt a csapatra és az edzésekre.
Teljesen logikus...Teddy
Szerinted aki most csinálja, az hogy csinálja? 😉 (többek között én is, de ebből a szempontból ez tök mindegy)
Ha meg valaki nem tud még időt szakítani, mert valamikor a családdal, barátnővel, gyerekeivel szeretne lenni vagy csak pihenni az kussoljon? 😀Teddy
Pont erre céloztam azzal, hogy nem ítélkezem 😉 Mindenki tudja, hogyan tudja beosztani az idejét.
De ha neked nem jut időd/energiád/kedved arra, hogy globális ügyekkel foglalkozz, akkor miért várod el, hogy más tudja vinni az ügyeket, ráadásul magas fokon, az elvárásoknak megfelelően?Francesco
Már bocsánat, hogy beleszólok, de a jelentkezéssel ezt vállalták a felek, így jogosan várható el tőlük a minőségi munka... ha időközbe derül ki, hogy ezt nem lehet így vállalni akkor megoldást kell keresni nem görgetni a szart maguk előtt. Én speciel nem tudtam a körlevélről de még talán vállaltam is volna egy "mezei" tagságot...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Értem a gondolat menetet 😀
A játékosoknak, edzőknek, elnököknek kellene még heti x órát beletenniük, amikor már így is munka, család, 1-2-3 gyerek mellett szorítanak időt és pénzt a csapatra és az edzésekre.
Teljesen logikus...Teddy
Szerinted aki most csinálja, az hogy csinálja? 😉 (többek között én is, de ebből a szempontból ez tök mindegy)
Ha meg valaki nem tud még időt szakítani, mert valamikor a családdal, barátnővel, gyerekeivel szeretne lenni vagy csak pihenni az kussoljon? 😀Teddy
Pont erre céloztam azzal, hogy nem ítélkezem 😉 Mindenki tudja, hogyan tudja beosztani az idejét.
De ha neked nem jut időd/energiád/kedved arra, hogy globális ügyekkel foglalkozz, akkor miért várod el, hogy más tudja vinni az ügyeket, ráadásul magas fokon, az elvárásoknak megfelelően?

Félreértés ne essék, én nem a szövetség vagy a VB szószólója akarok lenni itt, mert tény, hogy hiba hiba hátán jelenik meg. De valamennyire látom az érem túloldalát (bár csak mezei FEB tag vagyok), és lehet, hogy ha a különböző bizottságok feladatait nem egy-két ember végezné, akkor minőségibb munka lenne az eredménye.

Egyébként a "bocs, elbasztuk" dologgal teljesen egyetértek...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
tehát bárki foglalkozhat az 'ügyekkel', akinek van fölös szabadideje? majd szólok a barátnőmnek, ilyet ő is simán kitalál, és ugyanígy elhiszi, hogy jót csinált...Harminch37
Erre csak annyit, hogy a FEB kiírt egy pályázatot asszem áprilisban, hogy új tagokat keres. Benne volt, hogy nem kell feltétlenül játékosnak vagy sportvezetőnek lenni a jelentkezéshez, lényeg, hogy tenni akarjon az illető a sportágért. Kivétel nélkül minden csapat megkapta a felhívást. Kettő ember jelentkezett...
Én nem ítélkezem, de azt szűröm le, hogy a legtöbben csak a szájukat járatják ahelyett, hogy tennének valamit.Francesco
Értem a gondolat menetet 😀
A játékosoknak, edzőknek, elnököknek kellene még heti x órát beletenniük, amikor már így is munka, család, 1-2-3 gyerek mellett szorítanak időt és pénzt a csapatra és az edzésekre.
Teljesen logikus...

Ha meg valaki nem tud még időt szakítani, mert valamikor a családdal, barátnővel, gyerekeivel szeretne lenni vagy csak pihenni az kussoljon? 😀

A verseny kiírás így marad ez biztos, ezen nincs is mit vitázni.
Azon van, hogy biztos vagyok benne, hogy akik a versenykiírást megcsinálták azok sem így akarták, de elgépelték (nem ez lenne az első) és ők is tudják, h ennek nem így kellene kinéznie. De nem tesznek semmit (Még egy "elbasztuk" hivatalos levelet sem küldtek körbe, h ez van sajnáljuk, de etikailag nem lenne helyes - bár erre is van ellen példa - A jövőben oda fogunk az ilyenekre figyelni.)
ITT a gond.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
tehát bárki foglalkozhat az 'ügyekkel', akinek van fölös szabadideje? majd szólok a barátnőmnek, ilyet ő is simán kitalál, és ugyanígy elhiszi, hogy jót csinált...Harminch37
Erre csak annyit, hogy a FEB kiírt egy pályázatot asszem áprilisban, hogy új tagokat keres. Benne volt, hogy nem kell feltétlenül játékosnak vagy sportvezetőnek lenni a jelentkezéshez, lényeg, hogy tenni akarjon az illető a sportágért. Kivétel nélkül minden csapat megkapta a felhívást. Kettő ember jelentkezett...
Én nem ítélkezem, de azt szűröm le, hogy a legtöbben csak a szájukat járatják ahelyett, hogy tennének valamit.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Bár nem látok bele a döntéshozók fejébe, de lehet, hogy azért a kevesebb pontot preferálták, mert a versenykiírás egy másik szabálya szerint ugyebár a max különbség is szabályozva van, azaz a tabellán szereplő vitt pontok és különbségek nem feltétlenül felelnek meg a valóságnak.
Ezzel egyébként nem azt mondom, hogy ez így jó.
Bár én könnyen beszélek, mert ez a probléma nem érint minket, de Valentinnak ebben teljesen igaza van, ezzel nem most kellene foglalkozni (nem is egy hónappal ezelőtt), hanem még a bajnokság indulása előtt. Csak éppen sanszosnak tartom, hogy a legtöbben - ahogy én sem - akkor nem olvasták végig és nem értelmezték a versenykiírást...
És kicsit most olyan a közhangulat, hogy a VB bármit csinál, az rossz és részrehajló. Ha változtatnak valamit menet közben, azért szedik le róluk a keresztvizet. Ha nem, akkor azért. Ráadásul ha most módosítanának, lehet, hogy valamelyik csapat rosszul járna és akkor teljesen jogosan reklamálna. Tehát az sem jó megoldás.

Jövőre kell időben okosabbnak és figyelmesebbnek lenni.
több mint 13 éve
Harminch37 Las Vegas Raiders 103
elég könnyű kitalálni, elsősorban kinek jött nagyon-nagyon jól ez az ici-pici kijavíthatatlan hibácska, biztos azért, mert ott szerepel a neve a határozat alján...hopsz!Harminch37
Nem kellene piszkálni a szövetség ügyeivel törődő tisztségviselőket, mert nem marad olyan, aki nap mint nap foglalkozzon ezekkel. Hacsak nem akarsz te jobban ügyvinni.
-------------------
A kevesebb kapott pont preferálása, azért fura, mert pl. nyilván nem azonos egy 8-6-os győzelem, meg egy 41-6. A kiírás szerint meg az.Atari
tehát bárki foglalkozhat az 'ügyekkel', akinek van fölös szabadideje? majd szólok a barátnőmnek, ilyet ő is simán kitalál, és ugyanígy elhiszi, hogy jót csinált...


több mint 13 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
elég könnyű kitalálni, elsősorban kinek jött nagyon-nagyon jól ez az ici-pici kijavíthatatlan hibácska, biztos azért, mert ott szerepel a neve a határozat alján...hopsz!Harminch37
Nem kellene piszkálni a szövetség ügyeivel törődő tisztségviselőket, mert nem marad olyan, aki nap mint nap foglalkozzon ezekkel. Hacsak nem akarsz te jobban ügyvinni.
-------------------
A kevesebb kapott pont preferálása, azért fura, mert pl. nyilván nem azonos egy 8-6-os győzelem, meg egy 41-6. A kiírás szerint meg az.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 13 éve
Gátwéder 52
hogy mindenki számára tökéletesen világos legyen hogy -az eredmények függvényében -hétfőtől ki-ki ellen mikor és hol folytatja.Gátwéder
A friss infók alapján nincs kedved egy újabb csokrot készíteni a változatokról?
Az előző is összeszedett volt! :cool:
Köszi!Lovag58
Én nem találtam semmi friss infót ami bármit is változtatna.
De ment egy PM.
több mint 13 éve
Harminch37 Las Vegas Raiders 103
akkor vedd úgy, hogy egy hónapja írtam. meg most megint 😀
Mindössze annyiban nincs igazad, hogy már több mint 1 hónapja erről van szó, nem most kezd el "sírni" mindenki 😊SzentiRebel_#18
Bálint #15
Abban igazad van, hogy senkinek sem tűnt fel, vagy ha fel is tűnt nem szólt, de ha a versenykiírásban szereplő menetrendet meg lehet változtatni a versenynaptárban akkor a versenykiírás hibáját miért nem lehet megváltoztatni egy határozattal? Lehet valakinek aki döntéshoző e téten pont jól jött ki ez a kis baki? Nemtudom, ezt döntse el mindenki maga.SzentiRebel_#18
elég könnyű kitalálni, elsősorban kinek jött nagyon-nagyon jól ez az ici-pici kijavíthatatlan hibácska, biztos azért, mert ott szerepel a neve a határozat alján...hopsz!


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
hogy mindenki számára tökéletesen világos legyen hogy -az eredmények függvényében -hétfőtől ki-ki ellen mikor és hol folytatja.Gátwéder
A friss infók alapján nincs kedved egy újabb csokrot készíteni a változatokról?
Az előző is összeszedett volt! :cool:
Köszi!
több mint 13 éve
SzentiRebel_#18 272 — Rebels fan
akkor vedd úgy, hogy egy hónapja írtam. meg most megint 😀
nem most került ki a versenykiírás, hanem már rég. mivel mindenki annyira átgondolt és előrelátó, mint a versenybizottság, ezért csak most sír miatta, amikor már éles a dolog. következő szezonra fel lehet vetni, hogy ne így legyen, ez most már így van.Bálint #15
Mindössze annyiban nincs igazad, hogy már több mint 1 hónapja erről van szó, nem most kezd el "sírni" mindenki 😊SzentiRebel_#18
Bálint #15
Abban igazad van, hogy senkinek sem tűnt fel, vagy ha fel is tűnt nem szólt, de ha a versenykiírásban szereplő menetrendet meg lehet változtatni a versenynaptárban akkor a versenykiírás hibáját miért nem lehet megváltoztatni egy határozattal? Lehet valakinek aki döntéshoző e téten pont jól jött ki ez a kis baki? Nemtudom, ezt döntse el mindenki maga.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
akkor vedd úgy, hogy egy hónapja írtam. meg most megint 😀
nem most került ki a versenykiírás, hanem már rég. mivel mindenki annyira átgondolt és előrelátó, mint a versenybizottság, ezért csak most sír miatta, amikor már éles a dolog. következő szezonra fel lehet vetni, hogy ne így legyen, ez most már így van.Bálint #15
Mindössze annyiban nincs igazad, hogy már több mint 1 hónapja erről van szó, nem most kezd el "sírni" mindenki 😊SzentiRebel_#18
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ezért csak most sír miatta, Bálint #15
Sírni?😀😀😀
több mint 13 éve
SzentiRebel_#18 272 — Rebels fan
nem most került ki a versenykiírás, hanem már rég. mivel mindenki annyira átgondolt és előrelátó, mint a versenybizottság, ezért csak most sír miatta, amikor már éles a dolog. következő szezonra fel lehet vetni, hogy ne így legyen, ez most már így van.Bálint #15
Mindössze annyiban nincs igazad, hogy már több mint 1 hónapja erről van szó, nem most kezd el "sírni" mindenki 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nem most került ki a versenykiírás, hanem már rég. mivel mindenki annyira átgondolt és előrelátó, mint a versenybizottság, ezért csak most sír miatta, amikor már éles a dolog. következő szezonra fel lehet vetni, hogy ne így legyen, ez most már így van.
Nem tudom egyébként, hogy miért a kapott pont az első döntő szempont az azonos nyert/vesztett meccsek száma után.... ez teljesen logikátlan, buta döntés.
És nem hiszem, hogy az osztrákoknál így lenne. Szerintem ez egy kurvanagy baki és véletlenül lett felcserélve a pontaránnyal.deacon75
Csatlakozom. A legnagyobb baromságokat vesszük át az osztrákoktól. Persze a legviccesebb az egészben, hogy VB mindent meg tud "menetközben" változtatni, csak éppen a baromságokat nem lehet kijavítani.e53m62
Lehetni biztosan lehet, csak nem akarják 😊
Megértem őket, hogy első a család és a munka, mindenki így van ezzel, de ha egy ilyen egyértelmű baki becsúszik, ami simán elkerülhető lett volna, nem volna célszerű bevallani, hogy bocsi srácok elcsesztük, és kijavítjuk azonnal, és ahogy körbe jött ez a levél a vezetőségnek éppen tartalmazhatta volna azt is, hogy a szerzett pontok után a pontkülönbség a 2. szempont nem pedig a kevesebb kapott pont. És ugyan így tudomásul vette volna mindenki ahogy ezt is tudomásul vette.SzentiRebel_#18