NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
SzentiRebel_#18 272 — Rebels fan
Lehetni biztosan lehet, csak nem akarják 😊
Megértem őket, hogy első a család és a munka, mindenki így van ezzel, de ha egy ilyen egyértelmű baki becsúszik, ami simán elkerülhető lett volna, nem volna célszerű bevallani, hogy bocsi srácok elcsesztük, és kijavítjuk azonnal, és ahogy körbe jött ez a levél a vezetőségnek éppen tartalmazhatta volna azt is, hogy a szerzett pontok után a pontkülönbség a 2. szempont nem pedig a kevesebb kapott pont. És ugyan így tudomásul vette volna mindenki ahogy ezt is tudomásul vette.SzentiRebel_#18
Ja és nem mellesleg a bajnokság állása is más lenne tehát nem is olyan kis baki, az egész bajnokság képe megváltozik miatta, de én azt vallom, hogy ha valaki bajnok akar lenni annak minden szembejövő ellenfelet le kell győznie, akármilyen csapatról is legyen szó.

több mint 13 éve
SzentiRebel_#18 272 — Rebels fan
Nem tudom egyébként, hogy miért a kapott pont az első döntő szempont az azonos nyert/vesztett meccsek száma után.... ez teljesen logikátlan, buta döntés.
És nem hiszem, hogy az osztrákoknál így lenne. Szerintem ez egy kurvanagy baki és véletlenül lett felcserélve a pontaránnyal.deacon75
Csatlakozom. A legnagyobb baromságokat vesszük át az osztrákoktól. Persze a legviccesebb az egészben, hogy VB mindent meg tud "menetközben" változtatni, csak éppen a baromságokat nem lehet kijavítani.e53m62
Lehetni biztosan lehet, csak nem akarják 😊
Megértem őket, hogy első a család és a munka, mindenki így van ezzel, de ha egy ilyen egyértelmű baki becsúszik, ami simán elkerülhető lett volna, nem volna célszerű bevallani, hogy bocsi srácok elcsesztük, és kijavítjuk azonnal, és ahogy körbe jött ez a levél a vezetőségnek éppen tartalmazhatta volna azt is, hogy a szerzett pontok után a pontkülönbség a 2. szempont nem pedig a kevesebb kapott pont. És ugyan így tudomásul vette volna mindenki ahogy ezt is tudomásul vette.

több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Nem tudom egyébként, hogy miért a kapott pont az első döntő szempont az azonos nyert/vesztett meccsek száma után.... ez teljesen logikátlan, buta döntés.
És nem hiszem, hogy az osztrákoknál így lenne. Szerintem ez egy kurvanagy baki és véletlenül lett felcserélve a pontaránnyal.deacon75
Csatlakozom. A legnagyobb baromságokat vesszük át az osztrákoktól. Persze a legviccesebb az egészben, hogy VB mindent meg tud "menetközben" változtatni, csak éppen a baromságokat nem lehet kijavítani.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nem tudom egyébként, hogy miért a kapott pont az első döntő szempont az azonos nyert/vesztett meccsek száma után.... ez teljesen logikátlan, buta döntés.
És nem hiszem, hogy az osztrákoknál így lenne. Szerintem ez egy kurvanagy baki és véletlenül lett felcserélve a pontaránnyal.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Minden csapatvezető kapott levelet régebben :

Tisztelt Csapatvezető!

Mivel felmerült a kérdés, hogyan történik a helyezések eldöntése az azonos győzelmi mutatóval álló csapatok között, akik nem játszottak egymással, ezúton erősítjük meg a Versenykiírás 7. pontjában lévő információkat, tehát ez esetben a következők dönti el az alapszakaszban elért helyezést:

1. a bajnoki mérkőzések kapott pontjainak különbsége (kevesebb kapott pont) 2. azonos kapott pontszám esetén a bajnoki táblázatban jóváírt és figyelembe vett több szerzett pont 3. azonos szerzett pont esetén a több szerzett touchdown a bajnokság egészére vetítve 4. azonos szerzett touchdown esetén pénzfeldobás

Üdvözlettel:

Bachrathy Kornél
Versenybizottság


HTW
Akkor ez azt jelenti, hogy 3-as holtversenynél a kapott pontok számítanak, ha mind a 3 nem játszott egymás ellen? (Monjuk egy Pécs-Szombathely-Eagles mármasnál?) Vagy Tata-Pécs-Szombathely-C2-Eagles?)
több mint 13 éve
HTW 118 — Eagles fan
Minden csapatvezető kapott levelet régebben :

Tisztelt Csapatvezető!

Mivel felmerült a kérdés, hogyan történik a helyezések eldöntése az azonos győzelmi mutatóval álló csapatok között, akik nem játszottak egymással, ezúton erősítjük meg a Versenykiírás 7. pontjában lévő információkat, tehát ez esetben a következők dönti el az alapszakaszban elért helyezést:

1. a bajnoki mérkőzések kapott pontjainak különbsége (kevesebb kapott pont) 2. azonos kapott pontszám esetén a bajnoki táblázatban jóváírt és figyelembe vett több szerzett pont 3. azonos szerzett pont esetén a több szerzett touchdown a bajnokság egészére vetítve 4. azonos szerzett touchdown esetén pénzfeldobás

Üdvözlettel:

Bachrathy Kornél
Versenybizottság


és ahhoz ki mit szól, h (ha jól számolom) adabszurdum a debrecen 2-3-mal még akár be is juthat a rájátszásba egy kedvező eredménnyel ???arcsike
Pont ezt számolgatom....

Ha valami nem stimmel szóljatok.

A Tata-W2-t bátorkodom fix 1-re venni…(mert különben még több variáció lenne)

A változat:
Ha a Crushers győz, akkor 2.
Bulldogs 3.
Ha a Mustangs és az Eagles győz Wildcard helyezettek a C2-vel.
Ekkor 4-5-6 helyezett szerintem úgy számolható, hogy a C2 előrébb lesz mint az Eagles, mert megverte.
Tata nem játszott velük, így a kapott pontok alapján sorolódik. (Vélhetőleg a 6. helyre.)

B változat:
Ha a Crushers győz, akkor 2.
Bulldogs 3.
Ha a Mustangs győz és az Eagles kikap, akkor Mustang és C2 Wildcard 4-5. helyezettek kapott pontok alapján sorrendben.
A kiadó 6. hely a Pécs és Debrecen között kapott pontok alapján dől el.

C változat:
Ha a Crushers és az Eagles is kikap, a Mustangs pedig győz.
A Tata a 3, mert megverte a Pécset.
Pécs 4. mert megverte a Crusherst és C2-t.
Crushers és C2 közül vélhetőleg a Crushers lesz az 5. kevesebb kapott ponttal és a 6. a C2.

D változat:
Ha a Crushers kikap, a Mustangs és az Eagles pedig győz.
Lesz 5 darab 3 pontos csapat, akik között én úgy állítanám fel a sorrendet:
3. Mustangs (verte a Gringost)
4. Gringos (verte a Crusherst és a C2-t)
5-6. C2-Eagles-Crushers körbeverte egymást.

No itt jön nekem a bibi, mert a Versenykiírás erre az esetre nem rendelkezik. Márpedig a 3-ból egy nem jut rájátszásba, úgy hogy azonos pontszámmal bejutottat megvert.Gátwéder

több mint 13 éve
Gátwéder 52
Ammyira egyértelműek a szabályok, hogy én nem értem a C és a D változatnál a Tata miként előzheti meg a Crusherst ,amikor nem is játszottak egymás ellen és a kapott pont is sokkal több. Az, hogy megvert valakit, aki megverte a Szombathelyt, nekem egy kicsit ráeröltetettnek tűnik. Mert ugye van egy olyan szabály is, ha nem játszottak egymás ellen, akkor a kevesebb kapott pont. Most akkor melyik szabályt nem fogják betartani? Van esetleg itt valaki, aki illetékes ebben? Vagy majd a meccsek után pár nappal lehet megtudni a végeredményt?
Ezért írtam hogy "szerintem", mert én így tudtam csak értelmezni a (lehetséges) körbeverések miatt kialakuló helyzetet.Gátwéder
Félreértesz, mert amit leírtál, az érdekes és akár igaz is lehet. Csak próbáltam valakit keresni, aki konkrétumot ír az ügyben. Egy hét van a rájátszásig, szerintem senkinek nem jó, ha napokkal később derül ki a végeredmény.
Szóval valaki? Kori?Lovag58
Nem értelek félre. Szándékomban sincs 😀 , ráadásul nem is írtál félreérthetőt.
Szerintem is jó lenne ennek az utólsó körnek úgy nekifutni, hogy mindenki számára tökéletesen világos legyen hogy -az eredmények függvényében -hétfőtől ki-ki ellen mikor és hol folytatja.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
THX
Beszéltem velük, holnap megnézik, hogy ki tudják-e valahogy írni nekem. Ha meg tudják csinálni, akkor feldobom valahova.Kalo
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ammyira egyértelműek a szabályok, hogy én nem értem a C és a D változatnál a Tata miként előzheti meg a Crusherst ,amikor nem is játszottak egymás ellen és a kapott pont is sokkal több. Az, hogy megvert valakit, aki megverte a Szombathelyt, nekem egy kicsit ráeröltetettnek tűnik. Mert ugye van egy olyan szabály is, ha nem játszottak egymás ellen, akkor a kevesebb kapott pont. Most akkor melyik szabályt nem fogják betartani? Van esetleg itt valaki, aki illetékes ebben? Vagy majd a meccsek után pár nappal lehet megtudni a végeredményt?
Ezért írtam hogy "szerintem", mert én így tudtam csak értelmezni a (lehetséges) körbeverések miatt kialakuló helyzetet.Gátwéder
Félreértesz, mert amit leírtál, az érdekes és akár igaz is lehet. Csak próbáltam valakit keresni, aki konkrétumot ír az ügyben. Egy hét van a rájátszásig, szerintem senkinek nem jó, ha napokkal később derül ki a végeredmény.
Szóval valaki? Kori?
több mint 13 éve
Kalo 137
Beszéltem velük, holnap megnézik, hogy ki tudják-e valahogy írni nekem. Ha meg tudják csinálni, akkor feldobom valahova.

nem veszem magamra a kritikákat, de igyekszem meghallgatni, mert ha van esély ebből egy hosszabb távú műsort összehozni, akkor nagyon fontos számomra, hogy elsősorban ne mint a Cowboys elnöke/játékosa beszéljek, hanem mint egy a sportágat szerető és a teljes mezőnyt elismerő játékos.Kalo
Thumbs up!
Kalo, valahol fellelhető archivált formában a nyilatkozatod? Érdekelne.Francesco
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nem veszem magamra a kritikákat, de igyekszem meghallgatni, mert ha van esély ebből egy hosszabb távú műsort összehozni, akkor nagyon fontos számomra, hogy elsősorban ne mint a Cowboys elnöke/játékosa beszéljek, hanem mint egy a sportágat szerető és a teljes mezőnyt elismerő játékos.Kalo
Thumbs up!
Kalo, valahol fellelhető archivált formában a nyilatkozatod? Érdekelne.
több mint 13 éve
Gátwéder 52
Ammyira egyértelműek a szabályok, hogy én nem értem a C és a D változatnál a Tata miként előzheti meg a Crusherst ,amikor nem is játszottak egymás ellen és a kapott pont is sokkal több. Az, hogy megvert valakit, aki megverte a Szombathelyt, nekem egy kicsit ráeröltetettnek tűnik. Mert ugye van egy olyan szabály is, ha nem játszottak egymás ellen, akkor a kevesebb kapott pont. Most akkor melyik szabályt nem fogják betartani? Van esetleg itt valaki, aki illetékes ebben? Vagy majd a meccsek után pár nappal lehet megtudni a végeredményt?
Ezért írtam hogy "szerintem", mert én így tudtam csak értelmezni a (lehetséges) körbeverések miatt kialakuló helyzetet.
több mint 13 éve
Kalo 137
MarkMcAuley: Hidd el, belülről sem volt éppen szívbarát 😊

Kutya: bár nem érdekel mit mondtam, és nem is hallottad, de elnézésed kérem, ha magadra vetted. Az a véleményem, hogy a támadásotok korábban erősebb volt, mint a védelem, mindez egyébként a debreceni eredmény miatt került szóba. Mivel egy ideig lejártam Nektek segíteni edzéseken, ezért volt ez a véleményem, de ez persze régebbi tapasztalatokon alapul, idén nem láttalak Titeket játszani.

Kisdani: nem veszem magamra a kritikákat, de igyekszem meghallgatni, mert ha van esély ebből egy hosszabb távú műsort összehozni, akkor nagyon fontos számomra, hogy elsősorban ne mint a Cowboys elnöke/játékosa beszéljek, hanem mint egy a sportágat szerető és a teljes mezőnyt elismerő játékos.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
és ahhoz ki mit szól, h (ha jól számolom) adabszurdum a debrecen 2-3-mal még akár be is juthat a rájátszásba egy kedvező eredménnyel ???arcsike
Pont ezt számolgatom....

Ha valami nem stimmel szóljatok.

A Tata-W2-t bátorkodom fix 1-re venni…(mert különben még több variáció lenne)

A változat:
Ha a Crushers győz, akkor 2.
Bulldogs 3.
Ha a Mustangs és az Eagles győz Wildcard helyezettek a C2-vel.
Ekkor 4-5-6 helyezett szerintem úgy számolható, hogy a C2 előrébb lesz mint az Eagles, mert megverte.
Tata nem játszott velük, így a kapott pontok alapján sorolódik. (Vélhetőleg a 6. helyre.)

B változat:
Ha a Crushers győz, akkor 2.
Bulldogs 3.
Ha a Mustangs győz és az Eagles kikap, akkor Mustang és C2 Wildcard 4-5. helyezettek kapott pontok alapján sorrendben.
A kiadó 6. hely a Pécs és Debrecen között kapott pontok alapján dől el.

C változat:
Ha a Crushers és az Eagles is kikap, a Mustangs pedig győz.
A Tata a 3, mert megverte a Pécset.
Pécs 4. mert megverte a Crusherst és C2-t.
Crushers és C2 közül vélhetőleg a Crushers lesz az 5. kevesebb kapott ponttal és a 6. a C2.

D változat:
Ha a Crushers kikap, a Mustangs és az Eagles pedig győz.
Lesz 5 darab 3 pontos csapat, akik között én úgy állítanám fel a sorrendet:
3. Mustangs (verte a Gringost)
4. Gringos (verte a Crusherst és a C2-t)
5-6. C2-Eagles-Crushers körbeverte egymást.

No itt jön nekem a bibi, mert a Versenykiírás erre az esetre nem rendelkezik. Márpedig a 3-ból egy nem jut rájátszásba, úgy hogy azonos pontszámmal bejutottat megvert.Gátwéder
Ammyira egyértelműek a szabályok, hogy én nem értem a C és a D változatnál a Tata miként előzheti meg a Crusherst ,amikor nem is játszottak egymás ellen és a kapott pont is sokkal több. Az, hogy megvert valakit, aki megverte a Szombathelyt, nekem egy kicsit ráeröltetettnek tűnik. Mert ugye van egy olyan szabály is, ha nem játszottak egymás ellen, akkor a kevesebb kapott pont. Most akkor melyik szabályt nem fogják betartani? Van esetleg itt valaki, aki illetékes ebben? Vagy majd a meccsek után pár nappal lehet megtudni a végeredményt?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nem hallottam, hogy mit nyilatkoztál-bár nem is érdekel- azért annyit megjegyeznék, hogy tavaly 5 mérközésen keresztül nem kapott a védelem potot nálunk, és idén is a meccsek jelentős részében a védelem volt a pályán, nem hinném hogy az lenne a csapat gyenge pontja és ezt én mint ott játszó ember mondom.kutya23c
A nyilatkozatot én sem hallottam, de azért egyvalamit szögezzünk le: ha a meccsek jelentős részében a védelem van a pályán, az nem feltétlenül a védelmet dícséri 😉
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nekem csak egy kérdésem van:

Hallott már valaha, valaki a Rádió 17 nevű rádióállomásról? Már úgy értem, Bp-n kívül. Bár a pestiek is jelentkezhetnek.e53m62
Én hallottam. A XVII. kerület rádiója. De csak azért tudom, mert ott laktam és jól ki volt plakátolva egy időben 😊
De nézzük a pozitív oldalát: médiamegjelenés. Tudod, kis lépésekben előre 😉
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Te hol játszol, ha megkérdezhetem? Csak kíváncsiság 😊
Remélem nem bántóan jött le amit a fehérváriakról mondtam, azt akartam mondani csak, hogy nekik mindig is a támadósor volt az erősebbik csapatrész..

Köszönöm! Igyekeztem pártatlan és reális lenni, remélem sikerült. Folytatás két hét múlva hétfőn, ugyanakkor.
Addig is igyekszem gyűjteni a híreket a csapatoktól, a meccsekről, hogy mindenkiről lehessen szó.
Kalo

Kalo
megmosolyogtam amit a fehérvár védőiről mondtál ,bár számomra reális volt 😀MarkMcAuley
Kalo
csak szurkolok.figyelemmel követem a meccseket ,kinn voltam a wolves - vukovi meccsen és megnéztem a tieteket is 😀 nem volt épp egy szívbarát margarin mérkőzés.
több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
Szerintem Class Fm volt , én is hallottam és az interliga meccseket is bemondták.kisdani
igen, mások mondták, hogy a Class Fm-en bemondták, de ő neot mondott, azt szokta hallgatni. szóval ott is 😊Szobi22
nekem haverom azt mondta, hogy Rádió1-en is mondták az eredményeket 😉


több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Szerintem Class Fm volt , én is hallottam és az interliga meccseket is bemondták.kisdani
igen, mások mondták, hogy a Class Fm-en bemondták, de ő neot mondott, azt szokta hallgatni. szóval ott is 😊

több mint 13 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
Nekem csak egy kérdésem van:

Hallott már valaha, valaki a Rádió 17 nevű rádióállomásról? Már úgy értem, Bp-n kívül. Bár a pestiek is jelentkezhetnek.e53m62
jogos a felvetés, de kezdetnek azért nem rossz. és anya pont ma mondta, hogy reggel a Neo fm-en a híreknél bemondták a hétvégi eredményeket, meg a tabellákat. szóval úgy fest, hogy történt némi előrelépésSzobi22
Szerintem Class Fm volt , én is hallottam és az interliga meccseket is bemondták.


Wolverines #79 C
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Nekem csak egy kérdésem van:

Hallott már valaha, valaki a Rádió 17 nevű rádióállomásról? Már úgy értem, Bp-n kívül. Bár a pestiek is jelentkezhetnek.e53m62
jogos a felvetés, de kezdetnek azért nem rossz. és anya pont ma mondta, hogy reggel a Neo fm-en a híreknél bemondták a hétvégi eredményeket, meg a tabellákat. szóval úgy fest, hogy történt némi előrelépés

több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Nekem csak egy kérdésem van:

Hallott már valaha, valaki a Rádió 17 nevű rádióállomásról? Már úgy értem, Bp-n kívül. Bár a pestiek is jelentkezhetnek.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
Köszönöm! Igyekeztem pártatlan és reális lenni, remélem sikerült. Folytatás két hét múlva hétfőn, ugyanakkor.
Addig is igyekszem gyűjteni a híreket a csapatoktól, a meccsekről, hogy mindenkiről lehessen szó.
Kalo

Jó lesz ez a Touchdown magazin ,Kalo szép kis nyilatkozat volt.MarkMcAuley
Kalo
Végre elindul valami a sportágról rendszeresen,számomra ez nagyon örömteli. Én is gratulálok neked, persze a kritikákat hallgasd meg, de azért csak a helyén kezeld ,mert ugyis lesz olyan akinek nem fog tetszeni. Már rögtön van is erre példa akit persze ugyebár nem is érdekel mit nyilatkozol :o


Wolverines #79 C
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
engem viszont érdekelne. van akármilyen mód az újrahallgatásra??
és idén is a meccsek jelentős részében a védelem volt a pályán,
ez meg önmagában semmit nem mond, sőt.
több mint 13 éve
kutya23c 223
Te hol játszol, ha megkérdezhetem? Csak kíváncsiság 😊
Remélem nem bántóan jött le amit a fehérváriakról mondtam, azt akartam mondani csak, hogy nekik mindig is a támadósor volt az erősebbik csapatrész..

Köszönöm! Igyekeztem pártatlan és reális lenni, remélem sikerült. Folytatás két hét múlva hétfőn, ugyanakkor.
Addig is igyekszem gyűjteni a híreket a csapatoktól, a meccsekről, hogy mindenkiről lehessen szó.
Kalo

Kalo
megmosolyogtam amit a fehérvár védőiről mondtál ,bár számomra reális volt 😀MarkMcAuley
Kalo
Nem hallottam, hogy mit nyilatkoztál-bár nem is érdekel- azért annyit megjegyeznék, hogy tavaly 5 mérközésen keresztül nem kapott a védelem potot nálunk, és idén is a meccsek jelentős részében a védelem volt a pályán, nem hinném hogy az lenne a csapat gyenge pontja és ezt én mint ott játszó ember mondom.

"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."