NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
mike0125 34
32-27

futott td utána 2 pontos
kb. 1 perc van még hátra
több mint 13 éve
mike0125 34
Cowboys-klek: 24-27

hosszú passz Kalonak.Utána sikeres 2 pontos. Majd onside kick, amit sikerült összeszedni. Kb a 45-ről támad a cowboys és 3 perc van még hátra.
több mint 13 éve
Grga Pitic 27 — Életmentő
Mi lett a végeredmény?
Cowboys-klek 4. negyed elején 16-21mike0125



Grga Pitic for President
több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Vmi eredmény a Szolnok-Eger meccsről?e53m62
Neked Iván mindent 😀
Aszem 27-6 lett a vége, de majd az illetékesek pontosítanak!
Igazán sportszerű jó mérkőzés volt!
Gratula a Szolnoknak!!kisdani
Köszi.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
mike0125 34
Cowboys-klek 4. negyed elején 16-21
több mint 13 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
Vmi eredmény a Szolnok-Eger meccsről?e53m62
Neked Iván mindent 😀
Aszem 27-6 lett a vége, de majd az illetékesek pontosítanak!
Igazán sportszerű jó mérkőzés volt!
Gratula a Szolnoknak!!


Wolverines #79 C
több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Vmi eredmény a Szolnok-Eger meccsről?

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
mike0125 34
sokat passzolnak. Félidő 21-9.
több mint 13 éve
Grga Pitic 27 — Életmentő
Az a fránya extra...mindíg kimarad..


Cowboys -Klek Knights 1 negyed vége 6-0. QB futotta kb. 2 yardról. Extra kimaradt.mike0125



Grga Pitic for President
több mint 13 éve
tudu28 152
30 yardos passz után 6-14 a kleknekmike0125
ez hatalmas meglepetés! Klek sok passzal játszik?

http://www.facebook.com/pages/Gy%C5%91r-Sharks/274168015956901
több mint 13 éve
mike0125 34
30 yardos passz után 6-14 a kleknek
több mint 13 éve
mike0125 34
Cowboys-Klek Knights 6-7
több mint 13 éve
mike0125 34
Cowboys -Klek Knights 1 negyed vége 6-0. QB futotta kb. 2 yardról. Extra kimaradt.
több mint 13 éve
VT 123
Mi lett a vége?kola64
45-27 a Vukovinak
több mint 13 éve
kola64 26
Mi lett a vége?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Itt a link a Wolves meccshez: http://wolves.hu/news_video_stream.html
A cowboys meccs nem hiszem, hogy nézhető lesz, de ki tudja...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
szerintem meg kell nézni a Huligánokat, mit csinálnak. Egy junior csapatból kihoztak egy egyesületet, aki most lehet simán nyeri a Div2-őt, jövőre elvárom tőlük hogy megnyerjék a Div1-et, és már ott lesznek a legjobb 4 között. őket kell megnézni, mit hogyan csináltak-csinálnak. dícsérőnek tűnő szavaim ellenére nem kedvelem őket, de tanulni senkitől sem szégyenBálint #15
Tényleg példát lehet venni. És én tudok a Wolves-ból és Cowboys-ból is jó példákat mondani... (meg máshonnan is)
De ahol van pénz(támogató) és olyan ember a csapatnál, aki tesz még pénzt az egészbe (vagy ismerős van itt-ott), ott nem kicsit könnyebb ez az egész!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A Cowboys meccset is közvetíti utána?
több mint 13 éve
Boti63 40
az a baj, hogy nálunk szerintem 5-10 junior korú játékos vagy úgyhogy esélytelen, meg szerintem én se játszhatnék már mert novemberben 20 leszek és sajnálom, hogy soha nem játszhattam junior bajnokságban 😕 szivesen kipróbáltam volna magam a sajnát korosztályomban 😊
több mint 13 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Én a saját történetemet szeretném elmondani ehez a Jonior dologhoz kapcsolódóan. most vagyok 19éves 16. szülinapom elött egyik haverom mondta, hogy ők amifociznak és milyen jó meg kemény stb. én is lementem velük egy edzésre és megtetszett. Persze a haverom összesen volt 2 edzésen és eltűnt én pedig ott maradtam egyedül, de ez nem ez a lényeg. Szóbal ott voltam 16 évesen 184 cm magasan és 90 kiósan és semmit se tudtam az egészről, DE TETSZETT és tartozni akartam valahova. Edzésre jártam edzettem és edzettem, ez fel is tűnt az embereknek mivel mindig ott voltam! a 2008-s szezonban csere voltam, negyedeket játszottam vagy azt se, de tudtam újonc vagyok és tanulnom kell még. 2008 őszén kiköltözett az elöttem lévő ember angliába és ott voltam, meg kaptam a lehetőséget egy Pécs Gringos elleni őszi barátságos meccsen és szerintem éltem is vele. 2009ben végig kezdő voltam és azóta is 😀 2010ben én lettem az Off MVP, most 2011ben átmentem a védelembe és 19 évesen egyből megválasztottak csaaptkapitánynak úgy, hogy nem is játszottam elötte a védelemben. Sok munka van vele mert edzések + 3-4 kondi egy héten de itt vagyok 194Cm magas 110kg. Ezzel csak azt akarom mondni, hogy a juniorok is tudnak játszani a felnőtt korosztályba és persze jó a jonior bajnokság, de mégis többet lehet erősödni fejlődni a felnőtt bajnokságban. De persze ami alap, hogy EDZÉSRE KELL JÁRNI!!!Boti63
Szerintem ez csak a junior bajnokság milyenségétől függ. Nyilván minden csapatnál vannak olyan kaliberű junior korú játékosok, akik nélkülözhetetlenek a felnőtt csapatban is, de valószínűleg pont ti lesztek azok, akiktől erősebb lesz a liga, illetve akik eldönthetnek egy-egy meccset a juniorban. És szerintem nektek is az az érdeketek, hogy segítsétek a junior csapattársaitokat, mert 5-10 év múlva, bizony ők lesznek mellettetek a falban, meg más posztokon is.
Mondjuk a 7 fős junior bajnokság viszont egyértelműen visszalépés lenne a te esetben (falmozgások...stb)

M. Vikings
Always open!
több mint 13 éve
Boti63 40
Én a saját történetemet szeretném elmondani ehez a Jonior dologhoz kapcsolódóan. most vagyok 19éves 16. szülinapom elött egyik haverom mondta, hogy ők amifociznak és milyen jó meg kemény stb. én is lementem velük egy edzésre és megtetszett. Persze a haverom összesen volt 2 edzésen és eltűnt én pedig ott maradtam egyedül, de ez nem ez a lényeg. Szóbal ott voltam 16 évesen 184 cm magasan és 90 kiósan és semmit se tudtam az egészről, DE TETSZETT és tartozni akartam valahova. Edzésre jártam edzettem és edzettem, ez fel is tűnt az embereknek mivel mindig ott voltam! a 2008-s szezonban csere voltam, negyedeket játszottam vagy azt se, de tudtam újonc vagyok és tanulnom kell még. 2008 őszén kiköltözett az elöttem lévő ember angliába és ott voltam, meg kaptam a lehetőséget egy Pécs Gringos elleni őszi barátságos meccsen és szerintem éltem is vele. 2009ben végig kezdő voltam és azóta is 😀 2010ben én lettem az Off MVP, most 2011ben átmentem a védelembe és 19 évesen egyből megválasztottak csaaptkapitánynak úgy, hogy nem is játszottam elötte a védelemben. Sok munka van vele mert edzések + 3-4 kondi egy héten de itt vagyok 194Cm magas 110kg. Ezzel csak azt akarom mondni, hogy a juniorok is tudnak játszani a felnőtt korosztályba és persze jó a jonior bajnokság, de mégis többet lehet erősödni fejlődni a felnőtt bajnokságban. De persze ami alap, hogy EDZÉSRE KELL JÁRNI!!!
több mint 13 éve
Patkany 28 — Back
Szerintem alapból probléma hogy a junior a legtöbb csapatnál olyan játékosokból van összerakva akik simán j végig tolják a felnőtt bajnokságot ( mert aki lejár az fejlődik.... aki lejár nem ül kispadon szezonban ...aki meg ennek az ellentéte az juniorba senem csinálna szart sem)

Namármost ... Minden csapat ( tisztelet a kivételnek )akkora junior kerettel tud kiállni amekkora aktív játékos létszáma van 20 év alatt...
Mivelhogy mindenki ott indul ( akár szülői belegyezéssel) ahol akar egyértelmű a felnőtt bajnokságok vannak megcélozva.
A Juniorbajnokságnak nincs akkora tétje.... Utószezonban ,néhány meccs, ne legyünk meglepve.

Tegyük fel - Junior korú játékos csak juniorba játszhatna felnőtt meg csak felnőttbe x csapat igazolt játékosa csak X csapatba( mondjuk egy év csúsztatással) és megszünne a MAFL keretein belül az ide oda játszok fel le ide oda...
Én valami olyasmit gondolnék ( De Nagyon elrugaszkodott a földtől)
Junior kupa a Div I II vel akár előmeccsként...És akár a legkisebb kerettel is de szigorúan utánpótlás jelleggel lenne megrendezve.A DIVI II csapatok sasolnák a junior játékosokat ( mivel csak ott mutatnák meg magukat)
És akár egy egy jobb játékosért lehetne jelentkezni.Vagy küzdeni hogy maradjon pl: Farkas , Titán stbstb
Pesten belül egyértelmű de látjuk hogy dél -délalföld, vagy West is ezt csinálja csak már nagyban

Az egésznek az a baja hogy egy intézményesített dolog kéne az egész amifocinak de az még messze van.. 😐

Ha kicsit káosz akkor sorry

#22
#22
#22
"Cornerbacks cover receivers, to defend against pass offenses and make tackles."
több mint 13 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
feltűnt bárkinek is, h a Wolves-Vukovi meccsről lesz online közvetítés? Mondjuk mióta Wolves-ék eltűntek a hazai színtérről - aminek az oka és indoka is megérne egy külön misét - azóta mintha kevesebbet foglalkozna velük a Sportmédiás oldal. Minő véletlen... Mondhatnánk.e53m62
Az online közvetítésről én se tudtam, de sztem inkább az a gond, hogy nem is volt túl sok meccsük (3-4 talán a springbowl-lal együtt). De emlékeim szerint mindegyikről volt vmi szösszenet.
A juniorral kapcsolatban mit nem tartasz megoldhatónak? Tavaly is kreatívan a Tigers-szel csináltatok közöset, és MO 4-ik és 7-ik legnagyobb városa együtt csak össze tud hozni egy juniort 😊

M. Vikings
Always open!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Ez az egész junior dolog, beleértve a különböző gyerek-szakosztályokat, flagfocit egyéb dolgokat + a juniorválogatottat is, a mai magyar viszonyok között egy lázálom.

Mielőtt vmelyik Huligán elkezdeni fikázni: nem azt mondtam, h nem kell ebbe az irányba is haladni, de ma ez nem megoldható.

A másik: feltűnt bárkinek is, h a Wolves-Vukovi meccsről lesz online közvetítés? Mondjuk mióta Wolves-ék eltűntek a hazai színtérről - aminek az oka és indoka is megérne egy külön misét - azóta mintha kevesebbet foglalkozna velük a Sportmédiás oldal. Minő véletlen... Mondhatnánk.e53m62
Nekem feltűnt, mert ma kaptam rá meghívót az FB-n 😊
több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Ez az egész junior dolog, beleértve a különböző gyerek-szakosztályokat, flagfocit egyéb dolgokat + a juniorválogatottat is, a mai magyar viszonyok között egy lázálom.

Mielőtt vmelyik Huligán elkezdeni fikázni: nem azt mondtam, h nem kell ebbe az irányba is haladni, de ma ez nem megoldható.

A másik: feltűnt bárkinek is, h a Wolves-Vukovi meccsről lesz online közvetítés? Mondjuk mióta Wolves-ék eltűntek a hazai színtérről - aminek az oka és indoka is megérne egy külön misét - azóta mintha kevesebbet foglalkozna velük a Sportmédiás oldal. Minő véletlen... Mondhatnánk.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...