NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
I. Harcosok kupája

2011. június 19. (vasárnap)
Szentendre, Kőzúzó utcai sporttelep

Résztvevő csapatok:

Budapest Bears
Dabas Sparks
Dunakanyar Pit Bulls
Isaszeg Pirates
Komló Miners
Szekszárd-Baja Bad Bones

Biztos, hogy lesz a nagyérdeműnek: zene, speaker, bíró, miss tackle, én megmondtam, hogy dobni se tud, nézd már de béna a három pontosa, simán szétfejelném, (kuncogás) stb.


Bővebb infó itt: http://www.facebook.com/home.php?sk=group_179664115410131#!/event.php?eid=207882505917797

SP voltam, sziasztok!Budapest Bears
Sok sikert a rendezéshez, biztos vagyok benne, hogy az túlszárnyal majd több magyar csapatot is!
Az idiótákkal meg ne törődjetek csak így tovább!
Gecinagy a facebook-os képetek! 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
I. Harcosok kupája

2011. június 19. (vasárnap)
Szentendre, Kőzúzó utcai sporttelep

Résztvevő csapatok:

Budapest Bears
Dabas Sparks
Dunakanyar Pit Bulls
Isaszeg Pirates
Komló Miners
Szekszárd-Baja Bad Bones

Biztos, hogy lesz a nagyérdeműnek: zene, speaker, bíró, miss tackle, én megmondtam, hogy dobni se tud, nézd már de béna a három pontosa, simán szétfejelném, (kuncogás) stb.


Bővebb infó itt: http://www.facebook.com/home.php?sk=group_179664115410131#!/event.php?eid=207882505917797

SP voltam, sziasztok!
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
De miért 11v11 , anno volt ,hogy a szövetség megkérdezte a csapatokat, hogy ki tudna 11v11-be nevezni és akkor max 1 válasz érkezett. 😕 Tehát ez módosult 9v9 elleni nagy pályás focira. Ezért nem értem nagyon miért tartotok még mindig 11es focinál. ^^)KicsiSmash
gondolom azért, mert van aki normális focit szeretne, nem ilyen butított valamit

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Boda G csak a Gorillazban játszik, szóval ez nem nagy szám! 😊

A West Gate meg már régóta létezik mint az összefogás neve, ezt nem itt a fórumon adták neki, csak párhuzamba állították a Watergate botránnyal. Csak hogy ne félinformációkból ítéljünk!

Akkor eddig Hurricanes, Wolves és a Wolverines indítana 11 fős juniort. Más esetleg? Cowboys? Miskolc? Dunaújváros? Győr? esetleg West Gate juniors?
Ha az előbbiekből 3 indítana, akkor már meg is lenne a szükséges hat csapat. De jó lenne...Bruce
De miért 11v11 , anno volt ,hogy a szövetség megkérdezte a csapatokat, hogy ki tudna 11v11-be nevezni és akkor max 1 válasz érkezett. 😕 Tehát ez módosult 9v9 elleni nagy pályás focira. Ezért nem értem nagyon miért tartotok még mindig 11es focinál. ^^)
több mint 13 éve
kutya23c 223
Nagyon komoly a plakát 😀 😀 😀JUNIOR#46
Köszönöm és Örülök 😀

"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."

több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
http://minap.hu/mivid.php?ext.a28074

A miskolci meccs videó összefoglalója a városi TV "tollából".

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
tényleg laza a plakát, grat!
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Nagyon komoly a plakát 😀 😀 😀

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Van itt valaki a Veszprémtől?
Tudjatok mar a ZP elleni mérkőzés címet?
Egy plakát is jól fogna.
több mint 13 éve
kutya23c 223

"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."

több mint 13 éve
Pacman 162 — Ball Hawk
Jóllátom,hogy az első osztályból megvannak a rájátszásosok,és már csak az kérdés mi hanyadik helyen végzünk????Pacman
nektek most jönnek még csak a komoly dolgok...😊Harminch37
Hétvégén úgyis jön a kontakt,két mecs két hétvége...jó lesz tigers rebels...Meg bekell mutatnom a Németh Gyulátokat fateromnak a Németh Gyulának...



See what you hit,and hit what you see
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
emberek!
a HFL-ben most akk lesznek külföldi csapatok? kik? mikor döl ez el?? vagy még nem téma?

Crushers #12
több mint 13 éve
Harminch37 Las Vegas Raiders 103
Jóllátom,hogy az első osztályból megvannak a rájátszásosok,és már csak az kérdés mi hanyadik helyen végzünk????Pacman
nektek most jönnek még csak a komoly dolgok...😊


több mint 13 éve
Natloz Arizona Cardinals 298
Lelátó kérdés megoldható emelőkosárral vagy állvánnyal is. Nem téma.
A készítés na az téma. De ez is kötelezés helyett, valami egyéb ösztönzéssel azért megoldható lenne.
Mire gondolok, ha a szövetség ragyogó ásványvíz szponzor helyett, mondjuk egy olyan megállapodást hozna össze a sportadók valamelyikével, hogy lesz egy helyünk, ahol a mérkőzések fel lesznek töltve, ( mondjuk azért valamiféle minőségi követelményt fel kellene állítani - bár a szelekció úgy is létre jöhetne, hogy aki pocsék minőségben szolgáltat kimarad, mert a akkor nem adják le) profi szakemberek meg összefoglalót vághatnak belőle, és közben a gömbölyű labdás foci mintájára a sporthírek között az amerikai foci eredmények közölhetők lennének. Megfelelő aláfestést pedig az először néhány perces majd remélhetőleg egyre jobb és izgalmasabb meccsekből egyre hosszabb összefoglalókat lehetne vágni.
S talán, még ebben az évszázadban egyszer megtörténik, hogy magyar bajnokságból fognak majd élőben mérkőzést közvetíteni magyar sportcsatornák.
😀 😀 😀 😀 😀
Csak megérném, minden szempontból, eljutna az "amifoci" arra a népszerűségre és akkora fejlődésen menne át, hogy muszáj volna közvetíteni!IdZ
Igen, ez lehetne a legeslegjobb megoldás, nem tudom mennyibe kerülne, állítólag sokba. Bár ebben kételkedem kissé, mivel már van SportM csatotorna is, ahol a múltkor valami NB3 gurulósfoci meccset közvetítettek. És nem hiszem, hogy ők fizettek érte, vagy hogy több nézője volt, mint egy magyar tojásfoci meccsnek lenne. Ehhez csak egy kicsit komolyabb szövetségi szervezkedés, utánajárás kéne, de csak remélni tudom, hogy a háttérben történnek esetleg hasonló irányú lépések, és végre nagyobb közönség elé is kerülhet a sportunk, és a nézők 90-95%-a nem scouterekből, barátnőkből, szülőkből, rokonokból állna, hanem talán a "független" érdeklődők is letévednének előbb utóbb. Szerintem amíg nincs hasonló nagymértékű média megjelenés, addig nem lesznek több száz nézős döntők, rangadók, mérkőzések.

Just a simple Lineman... ZP#76

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Köszi a ZP-nek a tegnapi meccset.
Korrekt csapat vagytok még mindig.deacon75
A ZP is köszöni a korrekt s jo mérkőzést.
A jobb csapat megérdemelten győzött.
Sok sikert a rájátszásban.
több mint 13 éve
IdZ Green Bay Packers 75
Kezdeményezésnek nem rossz, de:

1. Addig, amíg nincsenek a csapatok kötelezve arra, hogy felvegyék és bedobják a közösbe a meccseiket, addig nem fogják megtenni. Ráadásul az milyen egyenlőtlen lenne, hogy X csapat minden meccsét feltölti, Y pedig egyet sem, de szépen kielemezi X játékát? Esetleg jövőre bele lehet pakolni a versenykiírásba a kötelezettséget.

2. Nem mindegyik csapatnak van lelátós pályája. A sideline-ról készített vidijó meg sz@rt sem ér. És addig, amíg az egyik csapat HD kamerával venné fel lelátóról a meccset, addig a másik sideline-ról egy VHS kamerával... Úgyhogy megint komoly egyenlőtlenségek lennénk.

Úgy tűnik csak egy megoldás van, a régi jól bevált scoutolás. Ha valamelyik csapat érdekel, elmész és felveszed, kijegyzeteled magadnak. 😊Francesco
Ezeket felsoroltam én is, amikor először szóba került a történet. Nem mindenhol adott a hozzáértő felszerelés, kameraman, vagy egyszerűen csak egy lelátó, ahonnét videózni lehetne.
Mindazonáltal most, hogy már szövetségileg is támogatott a dolog így kiderülhet végre, hogy mi sül ki belőle, és valami jó, vagy csak egy újabb veszekedési alap. Annak ellenére, hogy nekem továbbra is vannak fenntartásaim az egésszel kapcsolatban hajrá-hajrá mindenki, cáfoljuk meg magunkat, és legyen ebből egy jó, mindenki számára hasznos valami! 😊Natloz
Lelátó kérdés megoldható emelőkosárral vagy állvánnyal is. Nem téma.
A készítés na az téma. De ez is kötelezés helyett, valami egyéb ösztönzéssel azért megoldható lenne.
Mire gondolok, ha a szövetség ragyogó ásványvíz szponzor helyett, mondjuk egy olyan megállapodást hozna össze a sportadók valamelyikével, hogy lesz egy helyünk, ahol a mérkőzések fel lesznek töltve, ( mondjuk azért valamiféle minőségi követelményt fel kellene állítani - bár a szelekció úgy is létre jöhetne, hogy aki pocsék minőségben szolgáltat kimarad, mert a akkor nem adják le) profi szakemberek meg összefoglalót vághatnak belőle, és közben a gömbölyű labdás foci mintájára a sporthírek között az amerikai foci eredmények közölhetők lennének. Megfelelő aláfestést pedig az először néhány perces majd remélhetőleg egyre jobb és izgalmasabb meccsekből egyre hosszabb összefoglalókat lehetne vágni.
S talán, még ebben az évszázadban egyszer megtörténik, hogy magyar bajnokságból fognak majd élőben mérkőzést közvetíteni magyar sportcsatornák.
😀 😀 😀 😀 😀
Csak megérném, minden szempontból, eljutna az "amifoci" arra a népszerűségre és akkora fejlődésen menne át, hogy muszáj volna közvetíteni!
több mint 13 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Jóllátom,hogy az első osztályból megvannak a rájátszásosok,és már csak az kérdés mi hanyadik helyen végzünk????Pacman
Nem.
Uccsó hely még nem 100%. Ha az Eger győzne a Szolnok ellen, akkor elméletileg egy 2-4-gyel álló csapat jut a PO-ba.
https://spreadsheets.google.com/ccc?key=0AvB_jDgDsuZQdFUxMFpseHVMTE9sVGt2Zm5VaDRHTUE&hl=en&authkey=COihno0N#gid=0

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Köszönjük a Veszprémnek a tegnapi meccset.
Nagyon nagy RESPSCT, hogy ennyi játékossal is lejöttek.
több mint 13 éve
Pacman 162 — Ball Hawk
Jóllátom,hogy az első osztályból megvannak a rájátszásosok,és már csak az kérdés mi hanyadik helyen végzünk????



See what you hit,and hit what you see
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Még annyit hozzáfűznék, hogy tudom, itthon nem divat tanácsokat kérni egymástól, szereti inkább mindenki feltalálni a spanyol viaszt. De ha bármelyik csapatnak utánpótlás-építéssel kapcsolatosan kérdése van, mivel elég jól ismerem az osztrák mintát, szívesen konzultálok erről.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Szerintem a junior korú játékosok beépítése megoldható probléma kell hogy legyen minden csapatnál. Aztán ha megvan a kellő számú junior, el kell kezdeni külön is foglalkozni velük. Aztán a junior csapat edzéseibe beépíteni az egyel alacsonyabb korosztályt. Amikor ők is megvannak elegen, külön indítani az ő edzéseiket. És így tovább egyre lejjebb. Nyilván ez nem egy két napos folyamat.
Nem kell mindent majmolni, de a jó példákat érdemes követni itthonról és külföldről is. A Wolves ezzel az elvvel építette fel a junior csapatot (igaz, az alapemberek még a W2-ben kezdték, pl Bencsics Márk ha jól emlékszem, 15 évesen).
És ha megnézzük Ausztriát (talán nem kell bizonygatni, hogy számunkra ők a követendő példa), azok a csapatok emelkednek ki, amelyeknek jugend, schüler és mini programjuk is van. Hogy miért? Mert olyan játékosokat nevelnek ki, akik tizenegynéhány éves koruktól kezdve ott vannak.
Tudom, hogy egyszerű így leírni, de ténylegesen nehéz. De egyet meg kell értenie minden csapatnak: juniorok (utánpótlás) nélkül nincs jövőjük. Úgyhogy időt, pénzt, embert, energiát kell áldozni arra, hogy először a juniorok beépíthetők legyenek már az edzésen és azon kívül is a felnőttek közé, majd, hogy önállóan tudjanak edzeni.

Egyébként meg amikor junior válogatottról beszélünk, akkor a 7 fős junior foci kissé komikus szerintem.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
te jó isten, te mennyit beszélsz Bruce.deacon75
Nem is beszélek, csak írok 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
te jó isten, te mennyit beszélsz Bruce.
több mint 13 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Köszi a meccset a Bulldogsnak, ügyesek voltatok 😊


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon