NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
Mindenkit szeretettel várunk.
Hurricanes vs. Dragons2


több mint 13 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
Divízió I.
Újbuda Rebels vs. Zala Predators +600
...
kisdani
Na de ennyireee azért talán mégse 😀 😛Bluemountain
Ezt a tipp játék topikba már kibeszéltük 😉 és ha Rebels tesók összehozzák akkor vadibandi már hozza is a söröket! Szóval hajrá! 😂


Wolverines #79 C
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Divízió I.
Újbuda Rebels vs. Zala Predators +600
...
kisdani
Na de ennyireee azért talán mégse 😀 😛
több mint 13 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 361
De ez ugyanúgy igaz szerintem a csapattársak iránti lojalitásra. Még a korábbi W2-es időkben nagyon durva edzéslátogatottság volt, nem emlékszem a pontos számra de valami 80% fölött volt az egész szezonban. Most olyanokat hallok néha, hogy meccs hetében hétfőn 16 ember talált le az edzésre... (És ez nem más szerintem, mint a társakhoz való lojalitás teljes hiánya)Francesco
az biztos, hogy nem nagyon volt hianyzas, de meg igy sem birtunk egy franya dontot osszehozni, vagy a gyor, vagy a debrecen allitott meg.
viszont amikor azt a jatekosallomanyt 'veszni hagytak', az hiba volt...
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Az új RAPTORS beharangozóm!

http://www.youtube.com/watch?v=SYs6cmbysxgJohn Doe
Király beharangozó, és még a Pacman is benne van :cool:kutya76
Pacman adja a stiff armot?MarkMcAuley
Igen.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Az új RAPTORS beharangozóm!

http://www.youtube.com/watch?v=SYs6cmbysxgJohn Doe
Király beharangozó, és még a Pacman is benne van :cool:kutya76
Pacman adja a stiff armot?
több mint 13 éve
John Doe 25
Eddigi legjobb hazai beharangozó amit láttam. Annyi csak, hogy a Tigers már nem veretlen "Két hazai mérkőzés vár még a Raptors-ra. A tabella állás szerint mindhárom csapat veretlenül várja a találkozókat."kisdani
csak annyit láttam a videóban, hogy a Raptors otthon veretlen...kutya76
Köszönöm, kijavítom!
több mint 13 éve
kutya76 Pittsburgh Steelers 136 — NO WAY ! ! !
Eddigi legjobb hazai beharangozó amit láttam. Annyi csak, hogy a Tigers már nem veretlen "Két hazai mérkőzés vár még a Raptors-ra. A tabella állás szerint mindhárom csapat veretlenül várja a találkozókat."kisdani
csak annyit láttam a videóban, hogy a Raptors otthon veretlen...



Öreg indián sohasem felejt, csak a bosszúja öregszik...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Az új RAPTORS beharangozóm!

http://www.youtube.com/watch?v=SYs6cmbysxgJohn Doe
minőségi kontent, grat 😊
több mint 13 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
Eddigi legjobb hazai beharangozó amit láttam. Annyi csak, hogy a Tigers már nem veretlen "Két hazai mérkőzés vár még a Raptors-ra. A tabella állás szerint mindhárom csapat veretlenül várja a találkozókat."


Wolverines #79 C
több mint 13 éve
kutya76 Pittsburgh Steelers 136 — NO WAY ! ! !
Az új RAPTORS beharangozóm!

http://www.youtube.com/watch?v=SYs6cmbysxgJohn Doe
Király beharangozó, és még a Pacman is benne van :cool:



Öreg indián sohasem felejt, csak a bosszúja öregszik...
több mint 13 éve
John Doe 25
Az új RAPTORS beharangozóm!

http://www.youtube.com/watch?v=SYs6cmbysxg
több mint 13 éve
Harminch37 Las Vegas Raiders 103
Nem, de minden esetre "vicces", hogy négy elnökségi tag mellett külön tanácsadóra is szükség van. Na de sebaj, ha lesz bármi értelme és eredménye azoknak a tanácsoknak :cool:HZsóka
gondolom, főállásban, aprópénzé'...:SHarminch37
"munkáját társadalmi munkában végzi" tudtommal a társadalmi munka az nem jár jövedelemmel Szabikám 😊 De ha tévedek nyugodtan hurrogjatok 😊SzentiRebel_#18
akkor nem főállású, ergo minek van? amúgy ki ő?


több mint 13 éve
SzentiRebel_#18 272 — Rebels fan
Tájékoztató új MAFSZ Elnöki Tanácsadó kinevezéséről
A MAFSZ Elnöke 2011.05.25.-én Tóth Miklóst felkérte általános MAFSZ elnöki tanácsadói feladatok ellátására, aki a felkérést elfogadta, kinevezése 2011.05.25-től visszavonásig szól. A megnövekedett szövetségi elnöki, elnökségi munkák ellátását segíti Tóth Miklós MAFSZ elnöki tanácsadó, aki munkáját társadalmi munkában végzi közvetlenül a MAFSZ elnök irányítása, vele való egyeztetés alapján. Az elnöki tanácsadó jogköre a tanácsadás, véleményalkotás, felkért feladatok esetén javaslatkészítésig terjed, hatáskör nélkül.

Budapest, 2011.05.26.

Tóth László
MAFSZ elnök

erről tud valaki valami részletes infót?cápa77
Nem, de minden esetre "vicces", hogy négy elnökségi tag mellett külön tanácsadóra is szükség van. Na de sebaj, ha lesz bármi értelme és eredménye azoknak a tanácsoknak :cool:HZsóka
gondolom, főállásban, aprópénzé'...:SHarminch37
"munkáját társadalmi munkában végzi" tudtommal a társadalmi munka az nem jár jövedelemmel Szabikám 😊 De ha tévedek nyugodtan hurrogjatok 😊

több mint 13 éve
Harminch37 Las Vegas Raiders 103
Tájékoztató új MAFSZ Elnöki Tanácsadó kinevezéséről
A MAFSZ Elnöke 2011.05.25.-én Tóth Miklóst felkérte általános MAFSZ elnöki tanácsadói feladatok ellátására, aki a felkérést elfogadta, kinevezése 2011.05.25-től visszavonásig szól. A megnövekedett szövetségi elnöki, elnökségi munkák ellátását segíti Tóth Miklós MAFSZ elnöki tanácsadó, aki munkáját társadalmi munkában végzi közvetlenül a MAFSZ elnök irányítása, vele való egyeztetés alapján. Az elnöki tanácsadó jogköre a tanácsadás, véleményalkotás, felkért feladatok esetén javaslatkészítésig terjed, hatáskör nélkül.

Budapest, 2011.05.26.

Tóth László
MAFSZ elnök

erről tud valaki valami részletes infót?cápa77
Nem, de minden esetre "vicces", hogy négy elnökségi tag mellett külön tanácsadóra is szükség van. Na de sebaj, ha lesz bármi értelme és eredménye azoknak a tanácsoknak :cool:HZsóka
gondolom, főállásban, aprópénzé'...:S


több mint 13 éve
HZsóka 67
Tájékoztató új MAFSZ Elnöki Tanácsadó kinevezéséről
A MAFSZ Elnöke 2011.05.25.-én Tóth Miklóst felkérte általános MAFSZ elnöki tanácsadói feladatok ellátására, aki a felkérést elfogadta, kinevezése 2011.05.25-től visszavonásig szól. A megnövekedett szövetségi elnöki, elnökségi munkák ellátását segíti Tóth Miklós MAFSZ elnöki tanácsadó, aki munkáját társadalmi munkában végzi közvetlenül a MAFSZ elnök irányítása, vele való egyeztetés alapján. Az elnöki tanácsadó jogköre a tanácsadás, véleményalkotás, felkért feladatok esetén javaslatkészítésig terjed, hatáskör nélkül.

Budapest, 2011.05.26.

Tóth László
MAFSZ elnök

erről tud valaki valami részletes infót?cápa77
Nem, de minden esetre "vicces", hogy négy elnökségi tag mellett külön tanácsadóra is szükség van. Na de sebaj, ha lesz bármi értelme és eredménye azoknak a tanácsoknak :cool:
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
Tájékoztató új MAFSZ Elnöki Tanácsadó kinevezéséről
A MAFSZ Elnöke 2011.05.25.-én Tóth Miklóst felkérte általános MAFSZ elnöki tanácsadói feladatok ellátására, aki a felkérést elfogadta, kinevezése 2011.05.25-től visszavonásig szól. A megnövekedett szövetségi elnöki, elnökségi munkák ellátását segíti Tóth Miklós MAFSZ elnöki tanácsadó, aki munkáját társadalmi munkában végzi közvetlenül a MAFSZ elnök irányítása, vele való egyeztetés alapján. Az elnöki tanácsadó jogköre a tanácsadás, véleményalkotás, felkért feladatok esetén javaslatkészítésig terjed, hatáskör nélkül.

Budapest, 2011.05.26.

Tóth László
MAFSZ elnök

erről tud valaki valami részletes infót?


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Elméletileg 6 csapatnak (Crushers, Bulldogs, Mustangs, Eagles, Gringos, Cowboys) lehet 3:2-es mérlege, de ebből a (Bulldogs,Gringos,Crushers) trióból egynek legalább 4:1-es lesz. A Bulldogs, csak akkor lehet ezen csapatok közül a legutolsó, ha legalább 60 pontot kapnak, és így több kapott pontjuk lesz, mint a Cowboys-nak (De ehhez 25-öt vinnük is kell). Szóval, ha lehozzák vitt pont nélkül a meccset biztos rájátszás szereplők, de szerintem náluk a bye week, vagy legalább 3-ik hely a cél.Tred
Buksisimi 😊
több mint 13 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Jó kis plakát.
És ha jól számolom, pécsi oldalról tétje is van a dolognak, ha nyernek, akkor szinte biztos a Wild Card, ha vesztenek, akkor valószínűleg ugrott a playoff (mondjuk ez függ a Crushers elleni eredménytől is). A kutyiknak meg biztos a Wild Card már most is. Jól számolok?Francesco
Elméletileg 6 csapatnak (Crushers, Bulldogs, Mustangs, Eagles, Gringos, Cowboys) lehet 3:2-es mérlege, de ebből a (Bulldogs,Gringos,Crushers) trióból egynek legalább 4:1-es lesz. A Bulldogs, csak akkor lehet ezen csapatok közül a legutolsó, ha legalább 60 pontot kapnak, és így több kapott pontjuk lesz, mint a Cowboys-nak (De ehhez 25-öt vinnük is kell). Szóval, ha lehozzák vitt pont nélkül a meccset biztos rájátszás szereplők, de szerintem náluk a bye week, vagy legalább 3-ik hely a cél.

M. Vikings
Always open!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Jól számolsz, de mivel még két meccsünk van hátra eléggé képlékeny a dolog 😊Zorddd
Amikor már minden lefutott, nem izgi találgatni 😀
több mint 13 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
stitch90
Jó kis plakát.
És ha jól számolom, pécsi oldalról tétje is van a dolognak, ha nyernek, akkor szinte biztos a Wild Card, ha vesztenek, akkor valószínűleg ugrott a playoff (mondjuk ez függ a Crushers elleni eredménytől is). A kutyiknak meg biztos a Wild Card már most is. Jól számolok?Francesco
Jól számolsz, de mivel még két meccsünk van hátra eléggé képlékeny a dolog 😊


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
stitch90
Jó kis plakát.
És ha jól számolom, pécsi oldalról tétje is van a dolognak, ha nyernek, akkor szinte biztos a Wild Card, ha vesztenek, akkor valószínűleg ugrott a playoff (mondjuk ez függ a Crushers elleni eredménytől is). A kutyiknak meg biztos a Wild Card már most is. Jól számolok?
több mint 13 éve
stitch90 256

Vamos Gringos!
több mint 13 éve
arcsike 100
és akkor még azt sem mondtad, h az amerikai futballt, amerikai futballnak írják helyesen 😀 😛arcsike
Az amerikai futball helyes így is és úgy is hogy amerikai football, mivel még nincsen szabályozva akadémiailag, szóval mindkettő helyes használat, de egyre jobban terjed el a futball szóhasználat. 😊

Bár itt a határozat címében ez van írva, ami egyáltalán nem helyes: MAGYAR AMERIKAI FOOTBAL SZÖVETSÉG

😉Bruce
😀 😛 😀
több mint 13 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
(
Az amerikai futball helyes így is és úgy is hogy amerikai football, mivel még nincsen szabályozva akadémiailag, szóval mindkettő helyes használat, de egyre jobban terjed el a futball szóhasználat. 😊Bruce
Én úgy tanultam régen, hogy amire nincs külön szabály, azt fonetikusan kell írni. Pl. fájl, bájt ... futball.)

"Itt?? ... Mindenki!"